Startovka kategorie                                              13.5.2014 23:32:45
                                   ŽA, ŽB - Krátká
===ČSOS-TUR==========================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Startovka kategorie: D10C        2.0km   20m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Chvátilová Johana        OK 99 Hradec Králové PHK0450 C  362000  73.00         
  2 Bartošová Marie          MLOK Mariánské Lázně MLA0451 C    8941  75.00         
  3 Komárková Jindra         SJH Jindřichův Hrade SJH0453 C  426377  77.00         
  4 Synková Barbora          OK Doksy             DOK0450 C 2053515  79.00         
  5 Nosková Barbora          USK Praha            VSP0457 C 2058488  81.00         
  6 Šmídová Ada              OB Říčany            RIC0551 C 4616804  83.00         
  7 Beranová Hana            USK Praha            VSP0455 C 2021831  85.00         
  8 Šauli Kateřina           KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0456 C 2060388  87.00         
  9 Randáková Adéla          OOS TJ Spartak Vrchl VRL0452 C  425599  89.00         
 10 Podrábská Alžběta        Slavia Liberec orien VLI0451 C   49962  91.00         
 11 Haková Michaela          SK Praga             PGP0451 C 2051549  93.00         
 12 Štraitová Jolana         USK Praha            VSP0456 C 2021830  95.00         
 13 Kotenová Markéta         OB Říčany            RIC0651 C 2069057  97.00         
 14 Šimšová Pavla            VŠSK MFF UK Praha    MFP0551 C  428269  99.00         
 15 Škáchová Viktorie        SK Kamenice          KAM0650 C   51366 101.00         
 16 Kopecká Valentýna        USK Praha            VSP0453 C 2021847 103.00         
 17 Kubecová Magdalena       TJ Stadion Nový Bor  STB0550 C 2019212 105.00         
 18 Kotenová Barbora         OB Říčany            RIC0452 C 2060260 107.00         
 19 Richtrová Kamila         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0451 C  331467 109.00         
 20 Havlová Kateřina         OOS TJ Spartak Vrchl VRL0552 C    8964 111.00         
 21 Martanová Lea            Slavia Liberec orien VLI0555 C 2043610 113.00         
 22 Aschermannová Klára      USK Praha            VSP0454 C 2020713 115.00         
 23 Vakant                                                          117.00         
 24 Vakant                                                          119.00         
 25 Vakant                                                          121.00         
 
Startovka kategorie: D10L        1.8km   20m 8k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Komárková Zbyňka         SJH Jindřichův Hrade SJH0751 C  232404  50.00         
  2 Pavlíčková Hana          SKOB TJ Sokol Kralup KPY0450   2060246  52.00         
  3 Cincibusová Lenka        VŠTJ Stavební fakult FSP0450 C    8666  54.00         
  4 Marková Hana             TJ Loko Liberec      LLI0450 C 2060281  56.00         
  5 Nemšovská Magdalena      USK Praha            VSP0853 C11111111  58.00         
  6 Pecková Tereza           VŠTJ Ekonom Praha    EKP0551 C   51600  60.00         
  7 Dobiášová Anna           SKOB Roudnice nad La ROU0550 C    8868  62.00         
  8 Jedličková Josefína      USK Praha            VSP0651 C  443085  64.00         
  9 Benešová Michaela        SJH Jindřichův Hrade SJH0651 C  553451  66.00         
 10 Mellanová Judita         SOK TJ Turnov        TUV0559 C  411518  68.00         
 11 Škáchová Zuzana          SK Kamenice          KAM0651 C   51550  70.00         
 12 Zakouřilová Klára        USK Praha            VSP0850 C 2032113  72.00         
 13 Blahutová Martina        VŠSK MFF UK Praha    MFP0550 C   53611  74.00         
 14 Baldriánová Eva          USK Praha            VSP0751 C  888639  76.00         
 15 Hájková Tereza           SOK TJ Turnov        TUV0558 C  888626  78.00         
 16 Gajdová Michaela         USK Praha            VSP0752 C   51730  80.00         
 17 Fialková Sandra          SKOB Roudnice nad La ROU0551 C   51434  82.00         
 18 Vakant                                                           84.00         
 19 Vakant                                                           86.00         
 
Startovka kategorie: D12C        2.3km   30m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Bejvlová Karolína        SK Los Mělník        LME0250 C 2058463   1.00         
  2 Vandasová Adéla          OK 99 Hradec Králové PHK0255 B 8623000   3.00         
  3 Vitebská Eliška          OOB TJ Tatran Jablon TJN0350 C 1398987   5.00         
  4 Aschermannová Tereza     USK Praha            VSP0253 C 2020712   7.00         
  5 Hornychová Karolína      OOB TJ Tatran Jablon TJN0254 C  232506   9.00         
  6 Pilná Natálie            OOS TJ Spartak Vrchl VRL0351 C  438036  11.00         
  7 Nádeníčková Iva          TJ Jiskra Nejdek     NEJ0350 C 2035733  13.00         
  8 Linková Lucie            OOB TJ Turnov        TUR0251 B 2032102  15.00         
  9 Karlová Anna             OK Jilemnice         JIL0352 C  425535  17.00         
 10 Kopecká Tamara           OOB TJ Tatran Jablon TJN0352 C          19.00         
 11 Janků Anna               Sportcentrum Jičín   SJC0252 B 2056293  21.00         
 12 Staňková Radka           KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0452 C 2035169  23.00         
 13 Thýnová Martina          TJ Slavia Hradec Krá SHK0350 C  410782  25.00         
 14 Pušová Bára              OK Lokomotiva Pardub LPU0357 C 2032180  27.00         
 15 Boskovská Tereza         OK Doksy             DOK0250 C    7766  29.00         
 16 Budská Anna              OOB TJ Tatran Jablon TJN0253 C  416830  31.00         
 17 Dobiášová Jitka          SKOB Roudnice nad La ROU0350 C    8870  33.00         
 18 Podrábská Marie          Slavia Liberec orien VLI0251 C  207860  35.00         
 19 Patzeltová Emma          OK Jiskra Nový Bor   BOR0251 C    4367  37.00         
 20 Nosková Klára            USK Praha            VSP0255 C 2058493  39.00         
 21 Štreglová Zuzana         OOS TJ Spartak Vrchl VRL0251 B 2020709  41.00         
 22 Marešová Klára           TJ Jiskra Nejdek     NEJ0250 C 2067349  43.00         
 23 Ďoubalíková Lenka        OOB SK Chrast        CHT0351 C  331686  45.00         
 24 Fantová Kateřina         VŠTJ Ekonom Praha    EKP0256 C   49632  47.00         
 25 Novotná Viktorie         OOB TJ Tatran Jablon TJN0250 C  425591  49.00         
 26 Hankovcová Helena        SK Kamenice          KAM0350 C  442879  51.00         
 27 Šritrová Lenka           SOK TJ Turnov        TUV0252 C   51808  53.00         
 28 Nováková Marie           OOB TJ Tatran Jablon TJN0351 C 2067312  55.00         
 29 Vítová Lucie             KOB Baník Sokolov    BSO0250 C  232240  57.00         
 30 Hrnčířová Ivana          SK Studenec          STH0351 C  425585  59.00         
 31 Suchá Simona             TJ Slavia Hradec Krá SHK0351 C 2049543  61.00         
 32 Beranová Eva             USK Praha            VSP0254 C 2021832  63.00         
 33 Randáková Alžběta        OOS TJ Spartak Vrchl VRL0252 C  416271  65.00         
 34 Nedomlelová Lucie        OOB TJ Tatran Jablon TJN0256 C 2069091  67.00         
 35 Koberová Kateřina        OK Lokomotiva Pardub LPU0352 C  219207  69.00         
 36 Schacherlová Anna        OK Doksy             DOK0350 C    7769  71.00         
 37 Slámová Barbora          TJ Jiskra Nejdek     NEJ0251    301424  73.00         
 38 Vakant                                                           75.00         
 39 Vakant                                                           77.00         
 40 Vakant                                                           79.00         
 41 Vakant                                                           81.00         
 
Startovka kategorie: D14B        3.0km   40m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Černá Kateřina           MLOK Mariánské Lázně MLA0251 B  416178  88.00         
  2 Dolejší Kateřina         TJ Stadion Nový Bor  STB0199 B  434808  90.00         
  3 Dědková Teodora          KOB TRETRA Praha     TAP0051 B  361961  92.00         
  4 Rückerová Šárka          TJ Jiskra Hořice     HOR0050 B 2025352  94.00         
  5 Horáková Barbora         USK Praha            VSP0150 C  331064  96.00         
  6 Martanová Elin           Slavia Liberec orien VLI0252 B 2043603  98.00         
  7 Rydlová Adéla            OOB TJ Tatran Jablon TJN0151 B 2035701 100.00         
  8 Jeřábková Nina           OK Jiskra Nový Bor   BOR0151 B 1333269 102.00         
  9 Horová Eliška            KOB Baník Sokolov    BSO0150 C    8687 104.00         
 10 Bálková Denisa           OK Dobříš            DOR0050 C 2067306 106.00         
 11 Míchalová Šárka          SKOB TJ Sokol Kralup KPY0050 C  682688 108.00         
 12 Hrnčířová Magda          SK Studenec          STH0051 C    9044 110.00         
 13 Škáchová Magdalena       SK Kamenice          KAM0151 B  434818 112.00         
 14 Hojná Eliška             SJH Jindřichův Hrade SJH0052 A  442882 114.00         
 15 Auerműllerová Anna       SK Žabovřesky Brno   ZBM0060 B  410338 116.00         
 16 Stuchlíková Katka        OOB TJ Tatran Jablon TJN0156 C 2067341 118.00         
 17 Kroniková Štěpánka       TJ Slavia Hradec Krá SHK0150 B 2017683 120.00         
 18 Vojtíšková Viktorie      OK Lokomotiva Pardub LPU0051 B  426321 122.00         
 19 Lokajíčková Klára        KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0052 C         124.00         
 20 Zrníková Adéla           SK OS Nové Město n.  OSN0099 B  416210 126.00         
 21 Plhalová Šárka           Magnus Orienteering  ASU0097 A  920661 128.00         
 22 Chaloupková Kateřina     K.O.B. Choceň        CHC0051 C  320290 130.00         
 23 Zapalačová Petra         OK Doksy             DOK0154 C   51496 132.00         
 24 Borovičková Valerie      OB T.J. Sokol Žamber ZAM0051 B 2053567 134.00         
 25 Sanna Karin              Oddíl OB Kotlářka    DKP0250 B 7200326 136.00         
 26 Tokárová Regina          TJ Jiskra Nejdek     NEJ0151 B 2035737 138.00         
 27 Šklíbová Míša            OOB TJ Tatran Jablon TJN0153 B 2053560 140.00         
 28 Vyhnálková Marie         OB Říčany            RIC0151 A 2019236 142.00         
 29 Šklíbová Veronika        SOOB Spartak Rychnov SRK0153 B  425600 144.00         
 30 Pelikánová Máša          VŠSK MFF UK Praha    MFP0050 C  428223 146.00         
 31 Zlesáková Adéla          OOB SK Chrast        CHT0151 C  206486 148.00         
 32 Pavlová Martina          OOB TJ Lokomotiva Te LTP0151 B   52925 150.00         
 33 Biersaková Dagmar        Kometa Kralovice     KRL0051 B 7150100 152.00         
 34 Gallová Veronika         SK Studenec          STH0053 C 2035745 154.00         
 35 Kováříková Marie         SK Kamenice          KAM0050 B  436964 156.00         
 36 Vejražková Róza          Sportcentrum Jičín   SJC0151 B 2056270 158.00         
 37 Hlaváčová Anežka         KOS TJ Tesla Brno    TBM0199 B   53247 160.00         
 38 Baloghová Lída           OOB TJ Tatran Jablon TJN0150 C 2027211 162.00         
 39 Thýnová Nikola           TJ Slavia Hradec Krá SHK0051 A 2032191 164.00         
 40 Držková Berenika         OK Lokomotiva Pardub LPU0151 B  425545 166.00         
 41 Staňková Markéta         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0153 C 2035165 168.00         
 42 Nechanická Klára         SK OS Nové Město n.  OSN0050 A   52000 170.00         
 43 Chrástová Tereza         SK Studenec          STH0251 B    9048 172.00         
 44 Aschermannová Karolína   SK Kamenice          KAM0051 B  232425 174.00         
 45 Peterová Jana            KOB Dobruška         DOB0051 A  897364 176.00         
 46 Mašínová Anna            OOB TJ Tatran Jablon TJN0152 C 2056303 178.00         
 47 Hápová Petra             OK 99 Hradec Králové PHK0051 B    9368 180.00         
 48 Geislerová Aneta         KOB Kladno           DKL0151 B 2042535 182.00         
 49 Straková Veronika        SKOB Slaný           SLA0051 B  219276 184.00         
 50 Pavlíková Markéta        OK Chrastava         CHA0050 B  436447 186.00         
 51 Hájková Anna             OOB TJ Turnov        TUR0051 C    7782 188.00         
 52 Kalousková Marie         Oddíl OB Kotlářka    DKP0151 B  443091 190.00         
 53 Nádeníčková Pavla        TJ Jiskra Nejdek     NEJ0150 B 2056275 192.00         
 54 Rydlová Magdaléna        OOB TJ Tatran Jablon TJN0251 B 2035725 194.00         
 55 Šrámková Hana            OB Říčany            RIC0051 B 2031355 196.00         
 56 Kosová Tereza            SOOB Spartak Rychnov SRK0151 A    9471 198.00         
 57 Šimšová Barbora          VŠSK MFF UK Praha    MFP0150 B  428243 200.00         
 58 Zimová Barbora           TJ Slavia Hradec Krá SHK0151 B 2049549 202.00         
 59 Ďoubalíková Marie        OOB SK Chrast        CHT0153 C  339541 204.00         
 60 Riby Rose                OOB TJ Lokomotiva Te LTP0051 B 7200323 206.00         
 61 Filipová Tereza          OK Lokomotiva Pardub LPU0050 B 2027245 208.00         
 62 Šlechtová Tereza         Kometa Kralovice     KRL0152 B 7090701 210.00         
 63 Zahradníková Denisa      SK Studenec          STH0052 C  425576 212.00         
 64 Šafková Sofie            SK Kamenice          KAM0153 B 2042545 214.00         
 65 Kochová Anna             Sportcentrum Jičín   SJC0153 B 2059737 216.00         
 66 Grycová Kateřina         KOS TJ Tesla Brno    TBM0058 A  232865 218.00         
 67 Svobodová Alexandra      KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0051 C 2042515 220.00         
 68 Stoklasová Daniela       SK OS Nové Město n.  OSN0055 C   53154 222.00         
 69 Vakant                                                          224.00         
 70 Vakant                                                          226.00         
 71 Vakant                                                          228.00         
 72 Vakant                                                          230.00         
 73 Vakant                                                          232.00         
 74 Vakant                                                          234.00         
 
Startovka kategorie: D16A        3.3km   65m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                          145.00      301
  2 Vakant                                                          147.00      302
  3 Vakant                                                          149.00      303
  4 Vývodová Jana            SKOB Ostrava         MOV9852 A 2027242 151.00      304
  5 Doubková Petra           Slavia Liberec orien VLI9853 A  426323 153.00      305
  6 Vyhnálková Barbora       OB Říčany            RIC9850 A 2023812 155.00      306
  7 Jezdinská Natálie        SK Studenec          STH9954 A  330520 157.00      307
  8 Szarzecová Lucie         TJ TŽ Třinec         TRI9850 A   53280 159.00      308
  9 Chaloupská Barbora       OK 99 Hradec Králové PHK9951 A  682365 161.00      309
 10 Chaloupková Veronika     K.O.B. Choceň        CHC9852 A    9569 163.00      310
 11 Kohoutová Barbora        OK Jiskra Nový Bor   BOR9850 A 2051481 165.00      311
 12 Kopecká Anna             OK Lokomotiva Pardub LPU9958 A 1006615 167.00      312
 13 Šmelíková Tereza         OOB TJ Slovan Luhačo LCE9952 A 1399951 169.00      313
 14 Firešová Markéta         SK Žabovřesky Brno   ZBM9951 A  897355 171.00      314
 15 Janošíkova Tereza        SK UP Olomouc        UOL9950 A  682075 173.00      315
 16 Pilcová Sabina           Oddíl OS SK Prostějo JPV9898 A 1007538 175.00      316
 17 Waňková Martina          OOS TJ Spartak Vrchl VRL9951 A  425555 177.00      317
 18 Větříčková Andrea        TJ Slavia Hradec Krá SHK9951 A    9196 179.00      318
 19 Sieglová Eliška          SK Praga             PGP9954 A 7201197 181.00      319
 20 Čechová Klára            Přátelé orientačního AOP9951 A 2045206 183.00      320
 21 Nováková Lucie           OK Jiskra Nový Bor   BOR9854 A 2051502 185.00      321
 22 Soldánová Tereza         Oddíl OS SK Prostějo JPV9899 A 1007537 187.00      322
 23 Čechová Tereza           OK Jihlava           SJI9852 A 2058511 189.00      323
 24 Kubecová Kateřina        OK Jiskra Nový Bor   BOR9959 A  303919 191.00      324
 25 Grycová Veronika         KOS TJ Tesla Brno    TBM9859 A  229382 193.00      325
 26 Janovská Kateřina        SK Praga             PGP9850 A  981838 195.00      326
 27 Semrádová Jana           K.O.B. Choceň        CHC9951 A  425544 197.00      327
 28 Fukalová Hana            OOB TJ Baník Ostrava AOV9850 A  361939 199.00      328
 29 Poláková Tereza          OOB TJ Slezan Opava  SOP9951 A 2061783 201.00      329
 30 Kalenská Dominika        SK Studenec          STH9958 A    9955 203.00      330
 31 Staňová Karolína         OK Jiskra Nový Bor   BOR9853 A 2051475 205.00      331
 32 Odehnalová Klára         KOB Moira Brno       ABM9956 A 1400403 207.00      333
 33 Janoušková Lucie         OK Jiskra Nový Bor   BOR9954 A    8427 209.00      332
 
Startovka kategorie: D16B        3.1km   65m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kolářová Johana          SK Praga             PGP9952 B  897346 140.00         
  2 Pohořalá Anna            SKOB Roudnice nad La ROU9954 C 2023953 142.00         
  3 Fürstová Anna            TJ Loko Liberec      LLI9854 B 2056306 144.00         
  4 Lišková Hana             SKOB TJ Sokol Kralup KPY9951 C  682095 146.00         
  5 Kubíčková Jana           OK 99 Hradec Králové PHK9999 B  224883 148.00         
  6 Marešová Alexandra       TJ Jiskra Nejdek     NEJ9950 B 2067348 150.00         
  7 Žejdlíková Karolína      OOB TJ Lokomotiva Te LTP9950 C  232494 152.00         
  8 Malinová Apolena         TJ Slavia Hradec Krá SHK9952 B 2032162 154.00         
  9 Poloprutská Lucie        Slavia Liberec orien VLI9950 B   49951 156.00         
 10 Dundáčková Julie         SJH Jindřichův Hrade SJH9853 B  420443 158.00         
 11 Hrabánková Zuzana        SK Praga             PGP9950 B  331147 160.00         
 12 Hájková Eliška           OB SK Zvole          ZVO9851 B 2031363 162.00         
 13 Čiháková Barbora         OOB TJ Sokol Kostele KNC9950 B  232895 164.00         
 14 Kroupová Eliška          KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM9853 B 2031356 166.00         
 15 Poláková Tereza          KOB TRETRA Praha     TAP9853 B  442863 168.00         
 16 Petráčková Kristýna      OK Jihlava           SJI9851 B  336763 170.00         
 17 Thořová Markéta          OOB TJ Turnov        TUR9952 C    6886 172.00         
 18 Zlámalová Nikola         Sportcentrum Jičín   SJC9951 C 2056287 174.00         
 19 Kopecká Johana           USK Praha            VSP9950 C 2021848 176.00         
 20 Urbanová Markéta         SK Studenec          STH9953 B    9997 178.00         
 21 Kinkorová Tereza         OK Lokomotiva Plzeň  LPM9850 B  361960 180.00         
 22 Šrenkelová Ilona         OK Lokomotiva Pardub LPU9955 B  246820 182.00         
 23 Hanáková Lenka           Kometa Kralovice     KRL9951 B 7291299 184.00         
 24 Voltrová Alena           OK Roztoky           ROZ9951 B  438638 186.00         
 25 Hojná Dominika           SJH Jindřichův Hrade SJH9852 B  331328 188.00         
 26 Zimmerová Kateřina       OB SK Zvole          ZVO9852 B  886274 190.00         
 27 Kopecká Eliška           OOB TJ Sokol Kostele KNC9850 C  420401 192.00         
 28 Mikešová Adéla           KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM9852 B 2042520 194.00         
 29 Poláková Kateřina        KOB TRETRA Praha     TAP9854 B  442864 196.00         
 30 Vacková Anna             OK Jihlava           SJI9854 B  336765 198.00         
 31 Sokolářová Šárka         OOB TJ Turnov        TUR9999 B  411616 200.00         
 32 Vakant                                                          202.00         
 33 Vakant                                                          204.00         
 34 Vakant                                                          206.00         
 
Startovka kategorie: D18A        3.4km   40m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                          161.00      401
  2 Vakant                                                          163.00      402
  3 Vakant                                                          165.00      403
  4 Starke Paula             USV TU Dresden       33D9651   9999999 167.00      404
  5 Hančová Petra            OOS TJ Spartak Vrchl VRL9652 A 1398998 169.00      405
  6 Poloprutská Klára        Slavia Liberec orien VLI9750 A   49954 171.00      406
  7 Hiršová Gabriela         VSK Mendelu Brno     VBM9651 A 7200367 173.00      407
  8 Zemánková Tereza         SOOB Spartak Rychnov SRK9752 A  301107 175.00      408
  9 Štičková Anna            TJ Loko Liberec      LLI9651 A 7200361 177.00      409
 10 Chovancová Zuzana        SKOB Zlín            TZL9754 A  425531 179.00      410
 11 Koderičová Tereza        OOB TJ Lokomotiva Tr LTU9651 A  301640 181.00      411
 12 Fenclová Tereza          OK Lokomotiva Pardub LPU9752 A    9648 183.00      412
 13 Tesařová Jana            TJ TŽ Třinec         TRI9751 A  232620 185.00      413
 14 Vavrysová Barbara        OOB TJ Slovan Luhačo LCE9751 A  889309 187.00      414
 15 Šiková Karolína          OK Lokomotiva Plzeň  LPM9651 A 7201820 189.00      415
 16 Smrčková Dominika        Klub vytrvalostních  KSU9799 A  897348 191.00      416
 17 Argalášová Kateřina      TJ TŽ Třinec         TRI9750 A 2060276 193.00      417
 18 Kulhavá Eliška           OK Lokomotiva Pardub LPU9657 A  887635 195.00      418
 19 Sabelová Markéta         TJ TŽ Třinec         TRI9656 A    8653 197.00      419
 20 Vališová Martina         SK OS Nové Město n.  OSN9696 A  981804 199.00      420
 21 Petrasová Zuzana         Magnus Orienteering  ASU9695 A  405999 201.00      421
 22 Kubínová Veronika        TJ Slovan Karlovy Va SKV9752 A 7003008 203.00      422
 23 Peňázová Veronika        SJH Jindřichův Hrade SJH9752 A  331783 205.00      423
 24 Linková Alena            OOB TJ Turnov        TUR9751 A 1403419 207.00      424
 25 Odehnalová Tereza        KOB Moira Brno       ABM9757 A 1007533 209.00      425
 26 Hrabánková Klára         SK Praga             PGP9654 A  232050 211.00      426
 27 Chládková Simona         OK Lokomotiva Pardub LPU9658 A  434574 213.00      427
 28 Nováková Tereza          Oddíl OB Kotlářka    DKP9751 A  886271 215.00      428
 29 Machačová Michaela       OK 99 Hradec Králové PHK9656 A 1398981 217.00      429
 30 Šimůnková Gabriela       KOB TRETRA Praha     TAP9755 A  442851 219.00      430
 31 Nedbálková Hana          SK Žabovřesky Brno   ZBM9755 A 2042513 221.00      431
 32 Šádková Martina          OK 99 Hradec Králové PHK9653 A 1398980 223.00      432
 33 Slavíková Silvie         SK Praga             PGP9751 A  246808 225.00      433
 34 Novotná Klára            OK 99 Hradec Králové PHK9751 A 1398990 227.00      434
 35 Horvátová Hana           Magnus Orienteering  ASU9797 A  980354 229.00      435
 36 Šiková Barbora           OK Lokomotiva Plzeň  LPM9650 A 7201819 231.00      436
 37 Kovářová Lenka           OOB TJ Lokomotiva Te LTP9750 A 7200344 233.00      437
 38 Červená Adéla            TJ Slavia Hradec Krá SHK9755 A  420436 235.00      438
 39 Kameníková Andrea        OK Jiskra Nový Bor   BOR9751 A 2051536 237.00      439
 40 Kožinová Zuzana          SK Praga             PGP9650 A 7003042 239.00      440
 
Startovka kategorie: D18B        3.2km   65m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Parkanová Veronika       SJH Jindřichův Hrade SJH9751 B  331244  10.00         
  2 Kavánková Iva            SKOB Zlín            TZL9753 C  436954  12.00         
  3 Kašparová Zuzana         SK Severka Šumperk   SSU9661 B 2058520  14.00         
  4 Obytová Kateřina         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM9752 B 2042510  16.00         
  5 Nejezchlebová Barbora    OOB TJ Turnov        TUR9755 B  231920  18.00         
  6 Balcarová Barbora        TJ Loko Liberec      LLI9751 B  434595  20.00         
  7 Pustaiová Zuzana         OOB TJ Tatran Jablon TJN9650 C  331527  22.00         
  8 Hlinovská Johana         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM9751 B 2035166  24.00         
  9 Voltrová Hana            OK Roztoky           ROZ9752 B  438639  26.00         
 10 Myslivcová Markéta       TJ Slavia Hradec Krá SHK9650 B    9472  28.00         
 11 Šádková Lucie            OK 99 Hradec Králové PHK9654 B  224885  30.00         
 12 Šafrhansová Lucie        KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM9753 B 2060399  32.00         
 13 Roškotová Lucie          OOB TJ Turnov        TUR9753 B 1403414  34.00         
 14 Vakant                                                           36.00         
 15 Vakant                                                           38.00         
 
Startovka kategorie: D20A        3.7km   60m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                          151.00      451
  2 Vakant                                                          153.00      452
  3 Vakant                                                          155.00      453
  4 Nieke Patricia           OOB TJ Turnov        TUR9552 B 1210495 157.00      454
  5 Svobodová Lenka          OK 99 Hradec Králové PHK9551 R  995893 159.00      455
  6 Tesařová Markéta         SK Žabovřesky Brno   ZBM9456 E 9201068 161.00      456
  7 Chvalová Věra            OK Lokomotiva Plzeň  LPM9452 R  236994 163.00      457
  8 Tužilová Magdaléna       SK Žabovřesky Brno   ZBM9452 R 2020737 165.00      458
  9 Tesařová Marcela         Přátelé orientačního AOP9450 R  515074 167.00      459
 10 Kosová Štěpánka          OK Lokomotiva Pardub LPU9460 R   49371 169.00      460
 11 Křivancová Zdeňka        TJ Lokomotiva Beroun LBE9450 A 7200131 171.00      461
 12 Horová Pavla             OK Lokomotiva Pardub LPU9457 R  887927 173.00      462
 13 Bořánková Karolína       SK Kamenice          KAM9550 E   53599 175.00      463
 14 Doleželová Kateřina      OK Lokomotiva Pardub LPU9558 R  220400 177.00      464
 15 Dlouhá Hana              Oddíl OB Kotlářka    DKP9450 R 7945000 179.00      465
 16 Procházková Klára        OK Lokomotiva Pardub LPU9451 R  940318 181.00      466
 17 Hoidekrová Lucie         TJ Loko Liberec      LLI9552 A  410734 183.00      467
 18 Procházková Marie        SK Kamenice          KAM9554 A 7200333 185.00      468
 19 Kubínová Romana          TJ Slovan Karlovy Va SKV9452 A  331098 187.00      469
 20 Voborníková Alena        OK Lokomotiva Pardub LPU9458 R    4536 189.00      470
 21 Brožová Aneta            OOB TJ Turnov        TUR9453 A    8213 191.00      471
 22 Chromá Kateřina          SK Žabovřesky Brno   ZBM9451 E 9201069 193.00      472
 23 Končáková Klára          OOB TJ Slovan Luhačo LCE9555 A   53828 195.00      473
 24 Benešová Jana            SJH Jindřichův Hrade SJH9451 R  920682 197.00      474
 25 Otrusinová Jana          KOB Moira Brno       ABM9560 A   52013 199.00      475
 26 Hlubučková Kristýna      SK Kamenice          KAM9551 R 7003009 201.00      476
 
Startovka kategorie: D20B        3.2km   65m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Šmejcová Anna            Sportcentrum Jičín   SJC9552 B    9933   0.00         
  2 Kuberková Lucie          OK Lokomotiva Plzeň  LPM9451 B  236985   2.00         
  3 Vakant                                                            4.00         
  4 Vakant                                                            6.00         
 
Startovka kategorie: D21A        4.5km   80m 19k  Ranking:0.0000 * 1.06
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Janatová Lucie           Oddíl OB Kotlářka    DKP8154 C 9999888  21.00         
  2 Nedbalová Jana           VŠSK MFF UK Praha    MFP8050 C   49639  23.00         
  3 Kazdová Lenka            Sportcentrum Jičín   SJC8484 C  995813  25.00         
  4 Králová Michaela         VŠSK MFF UK Praha    MFP7959 C   52139  27.00         
  5 Doležalová Vendula       KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM8787 C  995858  29.00         
  6 Horčičková Eva           SK UP Olomouc        UOL7051 C  682350  31.00         
  7 Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT8551 C  886283  33.00         
  8 Kožinová Jana            SK Praga             PGP6651 C  502089  35.00         
  9 Svobodná Tereza          Oddíl OB Kotlářka    DKP9350 C 9953699  37.00         
 10 Kulhavá Šárka            OK Lokomotiva Pardub LPU9357 C  219279  39.00         
 11 Hradecká Petra           OK Doksy             DOK6850 C  897368  41.00         
 12 Valášková Šárka          SK Kamenice          KAM6951 C  232393  43.00         
 13 Randáková Helena         OOS TJ Spartak Vrchl VRL7452 C  515185  45.00         
 14 Vildmonová Pavla         TJ Lokomotiva Beroun LBE7451 C  434834  47.00         
 15 Šimšová Jana             VŠSK MFF UK Praha    MFP7651 C  682683  49.00         
 16 Myslivcová Pavla         TJ Slavia Hradec Krá SHK9352 R 2051524  51.00         
 17 Palasová Petra           SK Žabovřesky Brno   ZBM8658 C   52330  53.00         
 18 Čermáková Kristýna       SK Praga             PGP9154 C   53007  55.00         
 19 Soukupová Lucie          Sportcentrum Jičín   SJC8951 C   51180  57.00         
 20 Sukeníková Zuzana        KOS TJ Lokomotiva Kr KRN8353 C    5591  59.00         
 21 Svobodová Jitka          USK Praha            VSP7450 C   53598  61.00         
 22 Kubátová Zuzka           SK LOB Nová Paka     NPA9151 R  515421  63.00         
 23 Šrámková Michaela        SJH Jindřichův Hrade SJH9352 C  553458  65.00         
 24 Hrobařová Lenka          OOB TJ Tatran Jablon TJN7754 C    9482  67.00         
 25 Margoldová Barbora       Oddíl OB Kotlářka    DKP8654 C   49898  69.00         
 26 Kociánová Lenka          VSK Mendelu Brno     VBM8553 C  330625  71.00         
 27 Matrasová Kateřina       OOB SK Chrast        CHT8353 C 1007554  73.00         
 28 Azebová Nina             OK 99 Hradec Králové PHK8855 C  981820  75.00         
 29 Podmolíková Dagmar       SKOB Zlín            TZL7155 C   53853  77.00         
 30 Rusá Šárka               SK Kamenice          KAM9157 C  331162  79.00         
 31 Zurynková Jana           VŠTJ Ekonom Praha    EKP7053 C  515496  81.00         
 32 Tichovská Hana           SK Praga             PGP6652 C   51676  83.00         
 33 Hnilicová Šárka          Klub vytrvalostních  KSU9493 B  897370  85.00         
 34 Schütznerová Lucie       Oddíl OB Kotlářka    DKP8550 C    9622  87.00         
 35 Fundová Eliška           TJ Slavia Hradec Krá SHK9351 C   51176  89.00         
 36 Koporová Petra           SK Žabovřesky Brno   ZBM9353 C 7200316  91.00         
 37 Kožinová Anna            SK Praga             PGP9350 R 7200338  93.00         
 38 Mrázková Romana          Sportcentrum Jičín   SJC8351 C  500556  95.00         
 39 Rychlá Pavlína           KOS TJ Lokomotiva Kr KRN8559 C  995815  97.00         
 40 Kilarská Marcela         USK Praha            VSP7151 C 1398972  99.00         
 41 Šmidrkalová Monika       SK LOB Nová Paka     NPA9051 C 2073708 101.00         
 42 Szeliga Malgorzata       TJ Stadion Nový Bor  STB9399 R 1394898 103.00         
 43 Kašková Kateřina         OK Chrastava         CHA7850 C  887906 105.00         
 44 Burdová Adéla            OK Jiskra Nový Bor   BOR9161 C 7434894 107.00         
 45 Staňková Lucie           Magnus Orienteering  ASU8756 C    7202 109.00         
 46 Mrázová Pavla            SK Kamenice          KAM9350 C  515447 111.00         
 47 Peterová Věra            KOB Dobruška         DOB8751 C  682690 113.00         
 48 Kozumplíková Alice       SK Radioklub Blansko RBK8151 C  981818 115.00         
 49 Foglarová Kamila         Oddíl OB Kotlářka    DKP8655 C    8638 117.00         
 50 Králová Iveta            TJ Jiskra Havlíčkův  JHB8952 C   53615 119.00         
 51 Masopustová Elis         SK Praga             PGP8656 C   49844 121.00         
 52 Ulahelová Jana           OOB TJ Lokomotiva Tr LTU8451 C  888623 123.00         
 53 Smutná Pavla             OOB Vamberk          VAM8651 C    9674 125.00         
 54 Štěpánková Kateřina      KOS TJ Tesla Brno    TBM7654 C 2049566 127.00         
 55 Chmelařová Michaela      TJ Slavia Hradec Krá SHK9151 C  995857 129.00         
 56 Kopáčková Iva            OOB SK Chrast        CHT8851 C 2059736 131.00         
 57 Balcarová Jana           OK 99 Hradec Králové PHK8753 C  897344 133.00         
 58 Krejčíková Marie         SKOB Zlín            TZL9252 C 9416043 135.00         
 59 Kamererová Klára         SK Kamenice          KAM9154 C   52932 137.00         
 60 Ondráčková Veronika      VŠTJ Ekonom Praha    EKP7850 C 2045231 139.00         
 61 Tvarůžková Petra         SK Žabovřesky Brno   ZBM8459 C   51765 141.00         
 62 Janovská Petra           SK Praga             PGP7355 C   51636 143.00         
 63 Kopcová Michaela         KOS TJ Lokomotiva Kr KRN8456 C   52533 145.00         
 64 Horová Magda             USK Praha            VSP5450 C    9782 147.00         
 65 Píšová Monika            SK LOB Nová Paka     NPA8151 C 7201810 149.00         
 66 Vakant                                                          151.00         
 67 Vakant                                                          153.00         
 68 Vakant                                                          155.00         
 69 Vakant                                                          157.00         
 70 Vakant                                                          159.00         
 
Startovka kategorie: D21B        4.0km   95m 16k  Ranking:0.0000 * 1.06
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Zakouřilová Kamila       SOK TJ Turnov        TUV8557 C   52370   7.00         
  2 Skripniková Kateřina     VŠTJ Stavební fakult FSP8051 C  887950   9.00         
  3 Bozděchová Lenka         SK Praga             PGP8254 C   51707  11.00         
  4 Petrová Daniela          OK Lokomotiva Pardub LPU8454 C  998454  13.00         
  5 Gajdová Kristina         USK Praha            VSP7752 C  436445  15.00         
  6 Zoubková Jana            OOB SK Zbraslav      ZBP8050 C   53592  17.00         
  7 Bohunská Jana            KOS TJ Lokomotiva Kr KRN8651 C   52636  19.00         
  8 Mesiarkinová Kamila      O-mikron             MBM8282 C 7200319  21.00         
  9 Klíchová Jana            SK Severka Šumperk   SSU8151 C    9480  23.00         
 10 Ježková Dominika         SK Praga             PGP9053 C   51658  25.00         
 11 Neradová Eva             KOB Chemopetrol Litv LIT8951 C    8115  27.00         
 12 Černíková Barbora        KOB Dobruška         DOB7878 C  681856  29.00         
 13 Haltof Ewa               SK při gymnáziu OOB  VRB9499 A 1436949  31.00         
 14 Novotná Martina          OK 99 Hradec Králové PHK8255 C  416264  33.00         
 15 Klimplová Zuzana         OK Lokomotiva Pardub LPU8151 C    9333  35.00         
 16 Horová Klára             SK Praga             PGP8455 C   51659  37.00         
 17 Gorčicová Eliška         OK Chrastava         CHA9150 C    8197  39.00         
 18 Kohlová Zuzana           SKOB TJ Sokol Kralup KPY8852 C  301347  41.00         
 19 Fencíková Vladislava     TJ Jiskra Havlíčkův  JHB6553 C   53614  43.00         
 20 Jebavá Lucie             OOS TJ Spartak Vrchl VRL9254 C  331285  45.00         
 21 Kettnerová Dana          TJ Slavia Hradec Krá SHK8950 C 7201193  47.00         
 22 Uhrová Zuzana            USK Praha            VSP8050 C  232062  49.00         
 23 Kolaja Ehlerová Jana     Slavia Liberec orien VLI8055 C 1398538  51.00         
 24 Mikulášová Helena        SK Praga             PGP9353 C  515453  53.00         
 25 Setínková Eva            Oddíl OB Kotlářka    DKP8759 C    8946  55.00         
 26 Kurfürstová Magdalena    VŠTJ Stavební fakult FSP7852 C  207837  57.00         
 27 Vodrážková Kateřina      KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7995 C   53252  59.00         
 28 Hendrychová Zuzana       SK Žabovřesky Brno   ZBM8954 C  416329  61.00         
 29 Hanušová Petra           TJ Stadion Nový Bor  STB8297 C  682356  63.00         
 30 Posseltová Tereza        OOB TJ Tatran Jablon TJN9252 C  411767  65.00         
 31 Pokorná Kristýna         VŠTJ Ekonom Praha    EKP8351 C   52186  67.00         
 32 Pekárková Monika         SK Radioklub Blansko RBK9252 C  301286  69.00         
 33 Držková Markéta          OK Lokomotiva Pardub LPU7670 C    9281  71.00         
 34 Tichovská Hana           SK Praga             PGP8251 C   51688  73.00         
 35 Vejstrková Zuzana        OK Chrastava         CHA8852 C    4662  75.00         
 36 Wurzelová Hana           SK OS Nové Město n.  OSN8972 C   52144  77.00         
 37 Viková Vendula           SK Studenec          STH8951 C    8889  79.00         
 38 Petrová Tereza           OOB TJ Baník Ostrava AOV8750 C   49458  81.00         
 39 Tučková Monika           OK Jiskra Nový Bor   BOR7650 C 7913579  83.00         
 40 Smolková Kateřina        SK Praga             PGP8852 C   53556  85.00         
 41 Žitná Jana               SKOB Sig-Mat Mladá B SMB9251 C   49973  87.00         
 42 Kvapilová Lenka          SOK TJ Turnov        TUV8151 C    7707  89.00         
 43 Musilová Vendula         Sportcentrum Jičín   SJC8355 C   51563  91.00         
 44 Krtičková Michaela       KOB Konice           KON7975 C    8897  93.00         
 45 Flašarová Kristýna       KOB Český Krumlov    KCK9054 C   49617  95.00         
 46 Ondřejová Dita Terezie   TJ Slavia Hradec Krá SHK8550 C    9915  97.00         
 47 Volfová Julie            Slavia Liberec orien VLI8051 C    7710  99.00         
 48 Karbanová Vendula        Oddíl OB Kotlářka    DKP8350 C   51759 101.00         
 49 Lankašová Barbora        OK Chrastava         CHA8050 C    4212 103.00         
 50 Veselá Anna              KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM9250 C  301402 105.00         
 51 Mezníková Lucie          SK Žabovřesky Brno   ZBM9150 C  515151 107.00         
 52 Kučerková Romana         TJ Stadion Nový Bor  STB8196 C  682355 109.00         
 53 Fólová Martina           OOB TJ Tatran Jablon TJN8853 C  416834 111.00         
 54 Vakant                                                          113.00         
 55 Vakant                                                          115.00         
 56 Vakant                                                          117.00         
 57 Vakant                                                          119.00         
 58 Vakant                                                          121.00         
 
Startovka kategorie: D21C        3.3km   70m 15k  Ranking:0.0000 * 1.06
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Žandová Monika           TJ Slovan Karlovy Va SKV8751 C 2058500 189.00         
  2 Kudrnáčová Lucie         SK Kamenice          KAM8850 C  301379 191.00         
  3 Zitková Radka            OK Lokomotiva Pardub LPU7958 C  682608 193.00         
  4 Augustinová Bohdana      OK Jilemnice         JIL8952 C   51116 195.00         
  5 Blahutová Hanka          VŠSK MFF UK Praha    MFP7953 C   51928 197.00         
  6 Wohanková Gabriela       OOS TJ Spartak Vrchl VRL7652 C 2042537 199.00         
  7 Jeřábková Ema            OK Jiskra Nový Bor   BOR9957 C 1333177 201.00         
  8 Gottliebová Petra        SKOB TJ Sokol Kralup KPY8752 C 2060245 203.00         
  9 Kalinová Markéta         VŠTJ Ekonom Praha    EKP8259 C 7201195 205.00         
 10 Růtová Martina           OOB TJ Tatran Jablon TJN7652 C 2067314 207.00         
 11 Hejtmánková Kateřina     KOB TRETRA Praha     TAP8462 C   53640 209.00         
 12 Erbanová Karolína        OK Jilemnice         JIL8851 C  425540 211.00         
 13 Brzáková Kristýna        Slavia Liberec orien VLI8650 C 2058475 213.00         
 14 Řezníčková Tereza        OK Jihlava           SJI9056 C 2042543 215.00         
 15 Krafková Ita             OK Jiskra Nový Bor   BOR8156 C    8532 217.00         
 16 Králová Tereza           OK Jilemnice         JIL8751 C    9064 219.00         
 17 Dančáková Michaela       OOS TJ Spartak Vrchl VRL8052 C         221.00         
 18 Freyová Michaela         SKOB TJ Sokol Kralup KPY6050 C  301394 223.00         
 19 Hausmannová Klára        VŠTJ Ekonom Praha    EKP8651 C 2067248 225.00         
 20 Havlínová Zuzana         OK Sparta Praha      SCP8150 C   51574 227.00         
 21 Vakant                                                          229.00         
 22 Vakant                                                          231.00         
 23 Vakant                                                          233.00         
 
Startovka kategorie: D21E        5.0km  175m 22k  Ranking:0.0000 * 1.06
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Spurná Martina           SK Praga             PGP8556 E  995832 161.00      101
  2 Kozáková Zdenka          KOS TJ Tesla Brno    TBM7952 R  515006 163.00      102
  3 Knapová Jana             OK Lokomotiva Pardub LPU9053 E  906217 165.00      103
  4 Indráková Adélka         SK Žabovřesky Brno   ZBM9153 E  897391 167.00      104
  5 Svobodná Šárka           Oddíl OB Kotlářka    DKP8850 E  887612 169.00      105
  6 Košárková Iva            Přátelé orientačního AOP8152 R   51568 171.00      106
  7 Hermanová Zuzana         OK Lokomotiva Pardub LPU8752 E  515136 173.00      107
  8 Hrstková Vladěna         SK Žabovřesky Brno   ZBM8787 E 7201204 175.00      108
  9 Kosová Denisa            OK 99 Hradec Králové PHK9150 R  887904 177.00      109
 10 Karochová Simona         Oddíl OB Kotlářka    DKP8853 R 9944499 179.00      110
 11 Jakobová Adélka          SK UP Olomouc        UOL9052 R  682103 181.00      111
 12 Mechlová Lenka           TJ Slavia Hradec Krá SHK9051 R  515425 183.00      112
 13 Zvěřinová Martina        OK Lokomotiva Pardub LPU8357 E  515126 185.00      113
 14 Brožková Radka           Sportcentrum Jičín   SJC8456 E  500265 187.00      114
 15 Kabáthová Eva            SK Žabovřesky Brno   ZBM8966 E 7200341 189.00      115
 16 Kolínová Kristýna        Oddíl OB Kotlářka    DKP8450 E 9000007 191.00      116
 17 Knapová Lenka            OK Lokomotiva Pardub LPU9351 E 2011864 193.00      117
 18 Hrušková Barbora         SK Žabovřesky Brno   ZBM9354 R 1668661 195.00      118
 19 Valešová Jana            OK 99 Hradec Králové PHK9154 R 1008144 197.00      119
 20 Plochová Dominika        Oddíl OB Kotlářka    DKP8651 R   51798 199.00      120
 21 Šimková Johanka          SK UP Olomouc        UOL9355 C 2011817 201.00      121
 22 Doležalová Monika        SK Kamenice          KAM8851 C  232409 203.00      122
 23 Duchová Iveta            OK Lokomotiva Pardub LPU8654 E  515102 205.00      123
 24 Gregorová Kamila         SK OB Chotěboř       CTB8151 E  887165 207.00      124
 25 Hlavová Hana             SK Žabovřesky Brno   ZBM8888 E  515450 209.00      125
 26 Jiřištová Zuzana         Oddíl OB Kotlářka    DKP8254 C    9054 211.00      126
 27 Baldrianová Barbora      USK Praha            VSP7850 R    9784 213.00      127
 28 Folbrechtová Šárka       OK Jiskra Nový Bor   BOR9051 R 1602628 215.00      128
 29 Hepnerová Martina        TJ Slavia Hradec Krá SHK8152 E 1398689 217.00      129
 30 Przyczková Michaela      OK Lokomotiva Pardub LPU8499 E  981834 219.00      131
 31 Jedličková Zuzana        TJ Slavia Hradec Krá SHK8150 E 1008173 221.00      130
 32 Udržalová Pavla          OK Lokomotiva Pardub LPU8552 E 2053588 223.00      132
 33 Mádlová Věra             SK Žabovřesky Brno   ZBM8951 R  995814 225.00      133
 34 Topinková Monika         OK 99 Hradec Králové PHK8051 E  515494 227.00      134
 35 Dlouhá Marie             Oddíl OB Kotlářka    DKP8756 R 7875600 229.00      135
 36 Horčičková Vendula       SK UP Olomouc        UOL9353 E  515413 231.00      136
 37 Vakant                                                          233.00      137
 38 Vakant                                                          235.00      138
 39 Vakant                                                          237.00      139
 40 Vakant                                                          239.00      140
 
Startovka kategorie: D35B        3.9km   90m 17k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Tauchmanová Ivana        SK LOB Nová Paka     NPA7852 C 2060300   1.00         
  2 Lošťáková Ivana          OOB TJ Lokomotiva Te LTP7758 C  232536   3.00         
  3 Synková Petra            OK Doksy             DOK7950 C 7200372   5.00         
  4 Fejková Marcela          Sportcentrum Jičín   SJC7751 C    9910   7.00         
  5 Fukalová Radmila         OOB TJ Baník Ostrava AOV7051 C  232136   9.00         
  6 Šrámková Iva             OB Říčany            RIC7251 C 2035141  11.00         
  7 Haková Magda             SK Praga             PGP7651 C 2051544  13.00         
  8 Samková Renáta           OK 99 Hradec Králové PHK7456 C    9431  15.00         
  9 Vlastníková Lucie        OK Jilemnice         JIL7554 C 2060258  17.00         
 10 Škáchová Petra           SK Kamenice          KAM7054 C  434803  19.00         
 11 Kameníková Kateřina      OK Jiskra Nový Bor   BOR7758 C    8441  21.00         
 12 Šklíbová Jana            SOOB Spartak Rychnov SRK7651 C    9503  23.00         
 13 Kučerová Marie           USK Praha            VSP7551 C   53546  25.00         
 14 Hasmanová Lenka          KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7551 C 2060390  27.00         
 15 Pavelcová Gabriela       SK LOB Nová Paka     NPA7851 C 2070822  29.00         
 16 Bohuslavová Jana         OK Lokomotiva Plzeň  LPM7852 C  236999  31.00         
 17 Širůčková Daniela        xxx                  73C7650   2056292  33.00         
 18 Čečrdlová Marcela        VŠTJ Ekonom Praha    EKP7257 C  725724  35.00         
 19 Štreglová Andrea         OOS TJ Spartak Vrchl VRL7552 C  206478  37.00         
 20 Rožková Petra            OB Říčany            RIC7575 C  428270  39.00         
 21 Ryšavá Magdalena         SK Praga             PGP7650 C   51627  41.00         
 22 Novotná Petra            OK 99 Hradec Králové PHK6651 C    4146  43.00         
 23 Nechanická Daniela       SK OS Nové Město n.  OSN7557 C   51975  45.00         
 24 Dobiášová Hana           SKOB Roudnice nad La ROU7451 C    8867  47.00         
 25 Kuželová Michaela        VŠTJ Stavební fakult FSP7851 C  211539  49.00         
 26 Asterová Jana            SKOB Slaný           SLA7451 C  442858  51.00         
 27 Chvátilová Pavlína       OK 99 Hradec Králové PHK7450 C    9430  53.00         
 28 Městková Lucie           Tempo Praha          TEP7850 C   49546  55.00         
 29 Teringlová Martina       TJ OB České Budějovi VCB7851 C   52113  57.00         
 30 Vyhnálková Eva           OB Říčany            RIC7552    889279  59.00         
 31 Brettlová Marta          SK Praga             PGP7557 C 2060208  61.00         
 32 Klinkerová Jitka         SK Kamenice          KAM6450 C 7071964  63.00         
 33 Jeřábková Tereza         OK Jiskra Nový Bor   BOR7563 C    8438  65.00         
 34 Filipová Ivana           SOOB Spartak Rychnov SRK7373 C    9501  67.00         
 35 Městková Kateřina        USK Praha            VSP7650 C   51746  69.00         
 36 Šauli Iva                KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7852 C 2060395  71.00         
 37 Vakant                                                           73.00         
 38 Vakant                                                           75.00         
 39 Vakant                                                           77.00         
 40 Vakant                                                           79.00         
 
Startovka kategorie: D40B        3.8km   90m 18k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kolářová Michaela        SKOB Slaný           SLA7351 C  981813  50.00         
  2 Černá Monika             MLOK Mariánské Lázně MLA7451 C  331203  52.00         
  3 Paroulková Iva           TJ Loko Liberec      LLI7151 C  253147  54.00         
  4 Nosková Pavla            USK Praha            VSP7261 C 2058494  56.00         
  5 Hlaváčová Šárka          KOS TJ Tesla Brno    TBM7258 C   49656  58.00         
  6 Zemánková Eva            SOOB Spartak Rychnov SRK7452 C    9796  60.00         
  7 Vlkanova Hana            OK 99 Hradec Králové PHK7050 C 2067950  62.00         
  8 Hiršová Marcela          VSK Mendelu Brno     VBM7079 C 7201756  64.00         
  9 Kašparová Marie          SK Netopýr Zákupy    ZAK7250 C  331399  66.00         
 10 Čermáková Renata         OK Lokomotiva Pardub LPU6553 C    9310  68.00         
 11 Novotná Jana             Slavia Liberec orien VLI7350 C 2058476  70.00         
 12 Průšová Markéta          USK Praha            VSP7256 C   53160  72.00         
 13 Kotenová Klára           OB Říčany            RIC7252 C 1403061  74.00         
 14 Hankovcová Lenka         SK Kamenice          KAM7053 C  682099  76.00         
 15 Ďoubalíková Veronika     OOB SK Chrast        CHT7351 C    9361  78.00         
 16 Pilná Libuše             OOS TJ Spartak Vrchl VRL7153 C  232639  80.00         
 17 Trnková Dana             USK Praha            VSP7351 C 2021823  82.00         
 18 Růžičková Kamila         OK 99 Hradec Králové PHK7153 C  336724  84.00         
 19 Marešová Marcela         TJ Jiskra Nejdek     NEJ7450 C  232207  86.00         
 20 Dulovcová Marie          OOB TJ Sokol Křemže  KRE7051 C   51411  88.00         
 21 Benešová Iva             SJH Jindřichův Hrade SJH7051 C     109  90.00         
 22 Kaplanová Iva            OK Lokomotiva Pardub LPU6859 C  224882  92.00         
 23 Dolejší Lenka            TJ Stadion Nový Bor  STB7499 C  434839  94.00         
 24 Myslivcová Lenka         TJ Slavia Hradec Krá SHK7051 C  515465  96.00         
 25 Podrábská Marie          Slavia Liberec orien VLI7451 C    8307  98.00         
 26 Richtrová Lucie          KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7451 C  331267 100.00         
 27 Svobodová Lucie          OK Jiskra Nový Bor   BOR7151 C    8519 102.00         
 28 Hanušová Zdena           Sportcentrum Jičín   SJC7253 C    9962 104.00         
 29 Posseltová Romana        OOB TJ Tatran Jablon TJN7050 C  410359 106.00         
 30 Bartošová Jana           MLOK Mariánské Lázně MLA7051 C   51494 108.00         
 31 Smutná Jana              OOB Vamberk          VAM6251 C    9676 110.00         
 32 Chaloupková Lenka        K.O.B. Choceň        CHC6951 C    9542 112.00         
 33 Mellanová Veronika       SOK TJ Turnov        TUV7251 C  411597 114.00         
 34 Štraitová Jitka          USK Praha            VSP7252 C   51672 116.00         
 35 Kamenická Lenka          SK OS Nové Město n.  OSN6955 C 9690219 118.00         
 36 Maňáková Silvie          OK 99 Hradec Králové PHK7151 C  224872 120.00         
 37 Kalenská Kateřina        SK Studenec          STH7351 C  410777 122.00         
 38 Zabořilová Romana        OB Jenišovice        JEN7457 C    7775 124.00         
 39 Rusinová Alena           Ulita-HOBRA Orientee BRU7152 C 2032384 126.00         
 40 Klapalová Pavla          USK Praha            VSP7099 C   51589 128.00         
 41 Semíková Iva             SK Kamenice          KAM6850 C 2035702 130.00         
 42 Švecová Iva              OOB SK Chrast        CHT7151 C   53167 132.00         
 43 Hančová Alice            OOS TJ Spartak Vrchl VRL7052 C  206480 134.00         
 44 Koberová Lenka           OK Lokomotiva Pardub LPU6954 C    9336 136.00         
 45 Martanová Daniela        Slavia Liberec orien VLI7452 C    8126 138.00         
 46 Horáková Lenka           USK Praha            VSP7255 C   51728 140.00         
 47 Riby Kateřina            OOB TJ Lokomotiva Te LTP7252 C  342046 142.00         
 48 Sieglová Dagmar          VŠSK MFF UK Praha    MFP7050 C  443075 144.00         
 49 Azebová Martina          OK 99 Hradec Králové PHK6757 C   49890 146.00         
 50 Eichlerová Jana          KOB Kamenický Šenov  KAS7051 C    8229 148.00         
 51 Beranová Iva             USK Praha            VSP7150 C 2021834 150.00         
 52 Kašparová Ivana          SK Severka Šumperk   SSU6951 C 2032169 152.00         
 53 Benešová Jaroslava       KOB Kladno           DKL7050 C   49647 154.00         
 54 Bejvlová Martina         SK Los Mělník        LME7350 C 2060273 156.00         
 55 Knapová Iva              OK Lokomotiva Pardub LPU6052 C    9316 158.00         
 56 Kubecová Jana            TJ Stadion Nový Bor  STB7399 C  206351 160.00         
 57 Chaloupská Pavlína       OK 99 Hradec Králové PHK7051 C  682334 162.00         
 58 Langrová Monika          TJ Slavia Hradec Krá SHK7251 C    9802 164.00         
 59 Procházková Alexandra    Slavia Liberec orien VLI7051 C  416258 166.00         
 60 Staňková Marcela         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM6951 C  888641 168.00         
 61 Janoušková Iveta         OK Jiskra Nový Bor   BOR7457 C    8431 170.00         
 62 Škvorová Zuzana          SK Kamenice          KAM7350 C   52273 172.00         
 63 Škorpilová Jana          Sportcentrum Jičín   SJC7451 C  211303 174.00         
 64 Zlesáková Stáňa          OOB SK Chrast        CHT7352 C   52154 176.00         
 65 Zuzánková Růžena         OOB TJ Tatran Jablon TJN6051 C    8256 178.00         
 66 Vandasová Markéta        OOB Vamberk          VAM7250 C 2053570 180.00         
 67 Švadlenová Ivana         K.O.B. Choceň        CHC7151 C 2011857 182.00         
 68 Hájková Magdalena        SOK TJ Turnov        TUV7351 C  411543 184.00         
 69 Waňková Dita             OOS TJ Spartak Vrchl VRL7151 C  331619 186.00         
 70 Zakouřilová Helena       USK Praha            VSP7453 C  232401 188.00         
 71 Vakant                                                          190.00         
 72 Novotná Neyrinck Markéta USK Praha            VSP7051 C    7911 192.00         
 73 Vakant                                                          194.00         
 74 Vakant                                                          196.00         
 75 Vakant                                                          198.00         
 76 Vakant                                                          200.00         
 
Startovka kategorie: D45B        3.8km   75m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kuchařová Ada            KOS TJ Tesla Brno    TBM5855 C   53261 108.00         
  2 Bendáková Jitka          OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6951 C  425571 110.00         
  3 Šmausová Gabriela        OOB TJ Tatran Jablon TJN6951 C  232510 112.00         
  4 Demlová Jitka            OK Lokomotiva Pardub LPU6955 C    9656 114.00         
  5 Fürstová Katka           TJ Loko Liberec      LLI6950 C 2032126 116.00         
  6 Nykodýmová Monika        KOS TJ Tesla Brno    TBM6870 C  232038 118.00         
  7 Klapalová Jana           OOB Vamberk          VAM6451 C    9681 120.00         
  8 Tloušťová Eva            OK Sparta Praha      SCP6950 C   52114 122.00         
  9 Pecková Ivana            VŠTJ Ekonom Praha    EKP6252 C   51601 124.00         
 10 Šmausová Dana            OOB TJ Tatran Jablon TJN6750 C  307416 126.00         
 11 Mudrová Martina          TJ Sokol Hostivice   HCE6451 C   51984 128.00         
 12 Kavalírová Kateřina      OK 99 Hradec Králové PHK6756 C    9833 130.00         
 13 Pavlíková Pavla          OK Chrastava         CHA6551 C   51533 132.00         
 14 Čiháková Lenka           OOB TJ Sokol Kostele KNC6750 C   51387 134.00         
 15 Smolková Alena           SK Praga             PGP6450 C   53567 136.00         
 16 Pávková Jana             OK Jiskra Nový Bor   BOR6550 C    8445 138.00         
 17 Mrázová Pavla            KOB Dobřichovice     DCE5550 C    7868 140.00         
 18 Pelikánová Lucie         VŠSK MFF UK Praha    MFP6950 C  410387 142.00         
 19 Valentová Helena         SK OK 24 Praha       OKP6550 C   52099 144.00         
 20 Čechová Zuzana           OK Jihlava           SJI6951 C  980334 146.00         
 21 Rydlová Magda            OOB TJ Tatran Jablon TJN6850 C    7726 148.00         
 22 Hrdličková Ludmila       SKOB Slaný           SLA6950 C  224894 150.00         
 23 Cincibusová Ivana        VŠTJ Stavební fakult FSP6651 C    8668 152.00         
 24 Grycová Jana             KOS TJ Tesla Brno    TBM6969 C   49412 154.00         
 25 Kulová Jana              OOB Vamberk          VAM6550 C  416317 156.00         
 26 Šebková Helena           OK Sparta Praha      SCP6750 C  889283 158.00         
 27 Koucká Ivana             VŠTJ Ekonom Praha    EKP6850 C  515195 160.00         
 28 Šoupová Jana             OK Lokomotiva Plzeň  LPM6850 C  301705 162.00         
 29 Šafková Petra            SK Kamenice          KAM6650 C   51278 164.00         
 30 Wurzelová Dana           OOB SK Chrast        CHT6654 C   52145 166.00         
 31 Bínová Kathrin           MLOK Mariánské Lázně MLA6754 C  416172 168.00         
 32 Picková Helena           OOB TJ Tatran Jablon TJN6952 C  416843 170.00         
 33 Žandová Marie            TJ Slovan Karlovy Va SKV6551 C  236486 172.00         
 34 Abelová Ivana            TJ Stadion Nový Bor  STB6798 C  682366 174.00         
 35 Klašková Kateřina        Oddíl OB Kotlářka    DKP6750 C   49806 176.00         
 36 Zalabová Martina         Sportcentrum Jičín   SJC6657 C    9932 178.00         
 37 Němečková Jarmila        USK Praha            VSP6650 C    7965 180.00         
 38 Kosová Michaela          SOOB Spartak Rychnov SRK6752 C  438611 182.00         
 39 Tokárová Regina          TJ Jiskra Nejdek     NEJ6950 C  301416 184.00         
 40 Leideck Heike            USV TU Dresden       33D6250    620713 186.00         
 41 Thýnová Ivana            TJ Slavia Hradec Krá SHK6651 C 2017663 188.00         
 42 Kettnerová Lenka         TJ Sokol Hostivice   HCE6450 C  232490 190.00         
 43 Kavalírová Zuzana        OK 99 Hradec Králové PHK6950 C 2035720 192.00         
 44 Gorčicová Ivana          OK Chrastava         CHA6550 C    8179 194.00         
 45 Veverková Yveta          OOB Vamberk          VAM6452 C    9678 196.00         
 46 Komersová Jana           OOB TJ Sokol Kostele KNC6550 C   52265 198.00         
 47 Slavíková Kateřina       SK Praga             PGP6650 C   51275 200.00         
 48 Marešová Pavlína         OK Jiskra Nový Bor   BOR6651 C    8465 202.00         
 49 Procházková Miluše       KOB Dobřichovice     DCE5450 C   51966 204.00         
 50 Kavková Dana             OK Sparta Praha      SCP6150 C  446418 206.00         
 51 Fantová Libuše           VŠTJ Ekonom Praha    EKP5650 C   51583 208.00         
 52 Forstová Lenka           VŠSK MFF UK Praha    MFP6850 C  410727 210.00         
 53 Pustaiová Romana         OOB TJ Tatran Jablon TJN6851 C  434578 212.00         
 54 Nováková Irena           SK OK 24 Praha       OKP6651 C  236111 214.00         
 55 Vakant                                                          216.00         
 56 Vakant                                                          218.00         
 57 Vakant                                                          220.00         
 58 Vakant                                                          222.00         
 59 Vakant                                                          224.00         
 60 Vakant                                                          226.00         
 
Startovka kategorie: D50B        3.6km   70m 18k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Sládková Eva             Sokol Tehov          TEH5751 C   51398  81.00         
  2 Hartlová Blanka          TJ Aero Odolena Voda ODV6350 C   51356  83.00         
  3 Vejvodová Mirka          OK Lokomotiva Plzeň  LPM5750 C 2011846  85.00         
  4 Michálková Jiřina        USK Praha            VSP6151 C   51734  87.00         
  5 Hrstková Dana            OK Jihlava           SJI6051 C   52358  89.00         
  6 Jedličková Zdena         OK Jiskra Nový Bor   BOR6250 C    8467  91.00         
  7 Vlachová Hana            OOS TJ Spartak Vrchl VRL6251 C    8962  93.00         
  8 Hejnalová Hana           OK 99 Hradec Králové PHK6151 C    8949  95.00         
  9 Ježková Regina           SK Praga             PGP6352 C   51660  97.00         
 10 Kovářová Alena           OOB TJ Lokomotiva Te LTP6151 C  232914  99.00         
 11 Rajnošková Marie         Bratrstvo Ždárských  BZR6051 C  301392 101.00         
 12 Voltrová Svatava         OK Roztoky           ROZ6150 C  438643 103.00         
 13 Hindráková Martina       OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6451 C 7201808 105.00         
 14 Jermanová Eva            OOB TJ Tatran Jablon TJN6150 C  425590 107.00         
 15 Panchártková Jitka       OK 99 Hradec Králové PHK5951 C  253368 109.00         
 16 Hrabánková Ilona         SK Praga             PGP6250 C  232184 111.00         
 17 Havlíčková Jindra        OOB TJ Sokol Kostele KNC6150 C   52259 113.00         
 18 Řezníčková Hana          OOB SK Chrast        CHT6051 C   53452 115.00         
 19 Červinková Jitka         SK OK 24 Praha       OKP6451 C   53525 117.00         
 20 Kábrtová Iva             OK RECO Sport        PEN6350 C  232387 119.00         
 21 Kohlová Alena            SKOB TJ Sokol Kralup KPY6051 C   53182 121.00         
 22 Bouchalová Zdena         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM5757 C   52378 123.00         
 23 Benešová Iva             Sportcentrum Jičín   SJC6151 C    9908 125.00         
 24 Kubíčková Marcela        OK 99 Hradec Králové PHK6251 C    9389 127.00         
 25 Petrželová Alena         OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6351 C  405972 129.00         
 26 Jeřábková Jana           SK Praga             PGP6151 C  303948 131.00         
 27 Večeřová Ivana           OOB TJ Tatran Jablon TJN6052 C  232618 133.00         
 28 Vakant                                                          135.00         
 29 Vakant                                                          137.00         
 30 Vakant                                                          139.00         
 
Startovka kategorie: D55B        3.3km   65m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Beranová Vlasta          Slovan Praha         UVP5450 C    7917  60.00         
  2 Hejzlarová Vladimíra     TJ OB České Budějovi VCB5651 C   53725  62.00         
  3 Nýdrlová Eva             OOS TJ Spartak Vrchl VRL5451 C    8954  64.00         
  4 Nováková Jana            SK LOB Nová Paka     NPA5552 C 2060214  66.00         
  5 Bartoňová Marie          OK Jiskra Nový Bor   BOR5351 C    8433  68.00         
  6 Kadavá Eva               OK Chrastava         CHA5750 C    8171  70.00         
  7 Mrázková Ivana           Oddíl OB Kotlářka    DKP5650 C   51795  72.00         
  8 Rosecká Alena            UNITOP SKP Žďár nad  PZR5654 C   51900  74.00         
  9 Svobodová Hana           SKOB Sig-Mat Mladá B SMB5951 C    7705  76.00         
 10 Šedivá Miroslava         VŠTJ Ekonom Praha    EKP5750 C   51604  78.00         
 11 Doležalová Vlasta        SK Praga             PGP5550 C   52095  80.00         
 12 Jansová Alena            OOB SK Chrast        CHT5852 C   51897  82.00         
 13 Víchová Ladislava        OK Lokomotiva Pardub LPU5851 C  888601  84.00         
 14 Běhounová Jiřina         OK 99 Hradec Králové PHK5651 C    9401  86.00         
 15 Zavadilová Naďa          OK Sparta Praha      SCP5450 C  336750  88.00         
 16 Hejtmánková Alena        KOB TRETRA Praha     TAP5452 C   53641  90.00         
 17 Nováková Pavla           OK Doksy             DOK5950 C  886256  92.00         
 18 Vajcová Hana             OK Chrastava         CHA5651 C    8566  94.00         
 19 Dudová Hana              Oddíl OB Kotlářka    DKP5752 C   49892  96.00         
 20 Matoušková Marie         OOB TJ LIAZ Jablonec LJN5550 C    7742  98.00         
 21 Pokorná Eva              SK Technik České Bud TCB5751 C   52184 100.00         
 22 Kuncová Jiřina           OOB TJ Tatran Jablon TJN5752 C    8257 102.00         
 23 Havlová Jaroslava        OB Jenišovice        JEN5452 C    4631 104.00         
 24 Štrossová Jiřina         KOB Dobřichovice     DCE5650 C    7870 106.00         
 25 Flašarová Marie          KOB Český Krumlov    KCK5756 C   49615 108.00         
 26 Bláhová Luba             TJ Slavia Hradec Krá SHK5852 C    9118 110.00         
 27 Zelená Markéta           SK Praga             PGP5850 C   51862 112.00         
 28 Bradnová Věra            OK Chrastava         CHA5550 C    8168 114.00         
 29 Žemličková Jindra        OOB SK Chrast        CHT5751 C   51957 116.00         
 30 Svobodná Eva             Oddíl OB Kotlářka    DKP5851 C  301365 118.00         
 31 Novotná Jiřina           OK Lokomotiva Pardub LPU5654 C    9290 120.00         
 32 Balcarová Eva            OK 99 Hradec Králové PHK5952 C  301691 122.00         
 33 Vakant                                                          124.00         
 34 Vakant                                                          126.00         
 35 Vakant                                                          128.00         
 36 Vakant                                                          130.00         
 
Startovka kategorie: D60B        3.1km   50m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Nováková Svatava         TJ Slovan Karlovy Va SKV5351 C   51135  90.00         
  2 Tvrdková Eva             TJ Lokomotiva Beroun LBE5150 C  303959  92.00         
  3 Kalibánová Jiřina        SK LOB Nová Paka     NPA5351 C 2060217  94.00         
  4 Zlesáková Vlasta         OK Jilemnice         JIL5362 C    9068  96.00         
  5 Nedvídková Jitka         KrOB Rozmarýn Litomě DLT5151 C    5991  98.00         
  6 Dohnalová Dana           USK Praha            VSP5050 C   51645 100.00         
  7 Šaffková Zuzana          OK Chrastava         CHA5150 C    8162 102.00         
  8 Pachnerová Jaroslava     Slavia Liberec orien VLI5152 C    8283 104.00         
  9 Böhmová Eva              OOB TJ Tatran Jablon TJN5450 C  232515 106.00         
 10 Úlehlová Ivana           OK Jiskra Nový Bor   BOR5150 C    8553 108.00         
 11 Stehnová Hana            Oddíl OB Kotlářka    DKP5150 C   51799 110.00         
 12 Jiranová Alena           OK 99 Hradec Králové PHK5351 C    9371 112.00         
 13 Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT5051 C    8110 114.00         
 14 Ševčíková Alena          OK Chrastava         CHA5351 C    8165 116.00         
 15 Karmazínová Ivana        Slavia Liberec orien VLI5150 C   51216 118.00         
 16 Lukavcová Lenka          OOB TJ Tatran Jablon TJN5452 C    8259 120.00         
 17 Vakant                                                          122.00         
 18 Vakant                                                          124.00         
 
Startovka kategorie: D65B        2.8km   30m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Městková Eva             Tempo Praha          TEP4851 C   51647   1.00         
  2 Kubíková Květa           OK Lokomotiva Pardub LPU4752 C    9247   3.00         
  3 Kutáčková Stanislava     OOB TJ Lokomotiva Tr LTU4751 C  405955   5.00         
  4 Horáčková Stanislava     Slavia Liberec orien VLI4950 C    4100   7.00         
  5 Kubíková Hela            TJ Loko Liberec      LLI4851 C    8242   9.00         
  6 Kupcová Věroslava        Horizont klub Šumper HSU4850 C   52600  11.00         
  7 Nejezchlebová Věra       KOB Kamenický Šenov  KAS4551 C   51384  13.00         
  8 Kubátová Milada          SK Praga             PGP4750 C 2067222  15.00         
  9 Ryšavá Lubomíra          TJ Sokol Troja       TJP4750 C   53540  17.00         
 10 Kašková Eva              OK Chrastava         CHA4650 C    8152  19.00         
 11 Lohrová Jarmila          OK Sparta Praha      SCP4650 C  219220  21.00         
 12 Haňkovská Jana           SK Praga             PGP4050 C   51698  23.00         
 13 Vakant                                                           25.00         
 14 Vakant                                                           27.00         
 
Startovka kategorie: D70B        2.8km   30m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Dvořáková Ladislava      SK Praga             PGP4451 C   52096  36.00         
  2 Stará Pavla              TJ Baník Ostrava OKD BOV4251 C    9576  38.00         
  3 Zmeková Míla             OOB Slavia Praha     SLP4451 C   51612  40.00         
  4 Štrojsová Jaroslava      KOB Kamenický Šenov  KAS4350 C    8228  42.00         
  5 Vakant                                                           44.00         
  6 Vakant                                                           46.00         
 
Startovka kategorie: D75B        2.8km   30m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Langrová Marie           OK Jiskra Nový Bor   BOR3750 C    8542  20.00         
  2 Vakant                                                           22.00         
  3 Vakant                                                           24.00         
 
Startovka kategorie: H10C        2.0km   20m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Hejna Viktor             USK Praha            VSP0408 C  411604   1.00         
  2 Rožek Vojtěch            OB Říčany            RIC0501 C  301644   3.00         
  3 Dundáček Karel           SJH Jindřichův Hrade SJH0401 C  420435   5.00         
  4 Král Adam                VŠSK MFF UK Praha    MFP0507 C   51835   7.00         
  5 Černý Jonáš              MLOK Mariánské Lázně MLA0501 C  301443   9.00         
  6 Bohuslav Pepík           OK Lokomotiva Plzeň  LPM0401 C 2011878  11.00         
  7 Pokorný Jan              OOB TJ Tatran Jablon TJN0400 C 2056302  13.00         
  8 Hejna Igor               USK Praha            VSP0407 C  411602  15.00         
  9 Houžvička David          OOB TJ Turnov        TUR0501 C 1403055  17.00         
 10 Doucha Martin            TJ START Náchod      SNA0501 C    9636  19.00         
 11 Bejvl Marek              SK Los Mělník        LME0400 C 2056261  21.00         
 12 Rokos Marek              OOB TJ Tatran Jablon TJN0500 C 2049534  23.00         
 13 Zakouřil Matyáš          USK Praha            VSP0400 C  232616  25.00         
 14 Zrník Tomáš              SK OS Nové Město n.  OSN0606 C    9579  27.00         
 15 Nejezchleb Vojtěch       OOB TJ Turnov        TUR0503 C 4616802  29.00         
 16 Kašpar Vojtěch           SK Netopýr Zákupy    ZAK0400 C  448931  31.00         
 17 Bolehovský Daniel        VŠTJ Ekonom Praha    EKP0508 C  301375  33.00         
 18 Kužel Jan                VŠTJ Stavební fakult FSP0400 C  446429  35.00         
 19 Pompach Lukáš            OK 99 Hradec Králové PHK0500 C 2035735  37.00         
 20 Šašek Martin             SOBSA                SOB0501 C   53026  39.00         
 21 Tkáč Matěj               OOB TJ Tatran Jablon TJN0401 C 2027207  41.00         
 22 Nosek Daniel             USK Praha            VSP0409 C  446366  43.00         
 23 Janoušek Slávek          OK Jiskra Nový Bor   BOR0400 C    4360  45.00         
 24 Heřmánek Petr            OOB TJ Turnov        TUR0500 C    8020  47.00         
 25 Havíř Kryštof            OOB TJ Tatran Jablon TJN0404 C          49.00         
 26 Baldrián Tomáš           USK Praha            VSP0405 C 9200730  51.00         
 27 Kalous Tomáš             VŠTJ Ekonom Praha    EKP0601 C   51588  53.00         
 28 Janas Adam               SK Praga             PGP0404 C  443090  55.00         
 29 Vřešťál Antonín          OOB TJ Turnov        TUR0604 C 1403051  57.00         
 30 Kašpar Štěpán            SK Netopýr Zákupy    ZAK0401 C  448932  59.00         
 31 Dejnožka Martin          OOB TJ Tatran Jablon TJN0600 C 2035718  61.00         
 32 Kolář Šimon              TJ Jiskra Hořice     HOR0605   2049536  63.00         
 33 Vakant                                                           65.00         
 34 Vakant                                                           67.00         
 35 Vakant                                                           69.00         
 
Startovka kategorie: H10L        1.8km   20m 8k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Svoboda Antonín          KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0601 C           0.00         
  2 Dolejší Jan              TJ Stadion Nový Bor  STB0601 C  438039   2.00         
  3 Jíra Filip               OK Roztoky           ROZ0500 C    7941   4.00         
  4 Horák Martin             USK Praha            VSP0601 C   51649   6.00         
  5 Řehoř Hynek              OOB TJ Tatran Jablon TJN0700 C 2053559   8.00         
  6 Skripnik Matouš          VŠTJ Stavební fakult FSP0800 C          10.00         
  7 Jiroušek Šimon           OB Říčany            RIC0502 C 2060266  12.00         
  8 Štrait Vilém             USK Praha            VSP0701 C 2021829  14.00         
  9 Zlesák Matyáš            OOB SK Chrast        CHT0601 C  336786  16.00         
 10 Hasman Jakub             KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0501 C 2042516  18.00         
 11 Jedlička Aleš            USK Praha            VSP0800 C 2067940  20.00         
 12 Míka Bertík              OOB TJ Tatran Jablon TJN0601 C 2067319  22.00         
 13 Vondra Tomáš             VŠTJ Stavební fakult FSP0500 C  303910  24.00         
 14 Krumlovský Tomáš         OB Říčany            RIC0507 C 2073699  26.00         
 15 Městka Václav            USK Praha            VSP0600 C  416121  28.00         
 16 Šoupa Martin             OK Lokomotiva Plzeň  LPM0500 C  301717  30.00         
 17 Mairich Filip            OOB TJ Tatran Jablon TJN0603 C 2067316  32.00         
 18 Nemšovský Filip          USK Praha            VSP0500 C 2035710  34.00         
 19 Skripnik Nikola          VŠTJ Stavební fakult FSP0600 C          36.00         
 20 Tolar Hynek              OB Říčany            RIC0505 C 2069070  38.00         
 21 Vakant                                                           40.00         
 22 Vakant                                                           42.00         
 23 Vakant                                                           44.00         
 24 Vakant                                                           46.00         
 
Startovka kategorie: H12C        2.3km   35m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kolář Matyáš             SKOB Slaný           SLA0300 C  897393   6.00         
  2 Paroulek Lukáš           TJ Loko Liberec      LLI0201 B  253135   8.00         
  3 Zátka Josef              O-mikron             MBM0200    342558  10.00         
  4 Hasman Marek             KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0201 B          12.00         
  5 Rožek Vilém              OB Říčany            RIC0301 C  428211  14.00         
  6 Zemánek Mikuláš          SOOB Spartak Rychnov SRK0201 B    9496  16.00         
  7 Kříž Petr                OOB TJ Lokomotiva Te LTP0205 C  232918  18.00         
  8 Škácha Vít               SK Kamenice          KAM0309 C  682695  20.00         
  9 Kožina Štěpán            SK Praga             PGP0300 B    9877  22.00         
 10 Dohnálek Tomáš           TJ Slavia Hradec Krá SHK0403 C 1400421  24.00         
 11 Průša Dominik            USK Praha            VSP0406 C 2032107  26.00         
 12 Řehoř Vojta              OOB TJ Tatran Jablon TJN0303 C 2056291  28.00         
 13 Novotný Jaromír          Slavia Liberec orien VLI0300 C 2058474  30.00         
 14 Rind Matyáš              TJ Loko Liberec      LLI0400 C 2060282  32.00         
 15 Waněk Hubert             OOS TJ Spartak Vrchl VRL0302 B 7200595  34.00         
 16 Hájek Kryštof            SOK TJ Turnov        TUV0203 C  886280  36.00         
 17 Synek Petr               OK Doksy             DOK0200 C 2053519  38.00         
 18 Nechanický Jan           SK OS Nové Město n.  OSN0200 B  436433  40.00         
 19 Chaloupský Jakub         OK 99 Hradec Králové PHK0302 B  434594  42.00         
 20 Šauli Filip              KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0301 C 2060398  44.00         
 21 Šmíd Samuel              OB Říčany            RIC0300 C 2069058  46.00         
 22 Tokár Radim              TJ Jiskra Nejdek     NEJ0300 B 2049567  48.00         
 23 Bolehovský Michal        VŠTJ Ekonom Praha    EKP0200 C  301169  50.00         
 24 Peterka Jakub            TJ Loko Liberec      LLI0404 C   51201  52.00         
 25 Kohoutek Oldřich         KOB Baník Sokolov    BSO0301 C  232236  54.00         
 26 Pachnik Stanislaw        TJ Stadion Nový Bor  STB0303 C  504407  56.00         
 27 Janas Petr               SK Praga             PGP0200 B 2060249  58.00         
 28 Riby Thomas              OOB TJ Lokomotiva Te LTP0202 C  897367  60.00         
 29 Gajda Martin             SK Kamenice          KAM0405 C 9201061  62.00         
 30 Kurz Šimon               KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0208 B 2058525  64.00         
 31 Tichý Lubomír            TJ Slavia Hradec Krá SHK0303 C    9828  66.00         
 32 Horák Pavel ml.          USK Praha            VSP0301 C  434600  68.00         
 33 Dejnožka Vojtěch         OOB TJ Tatran Jablon TJN0300 B 2027224  70.00         
 34 Ekert Tomáš              Slavia Liberec orien VLI0302 C 4402232  72.00         
 35 Šrámek Jaromír           OB Říčany            RIC0303 C 2031371  74.00         
 36 Bradáč David             TJ Loko Liberec      LLI0203 B 2032132  76.00         
 37 Štregl Matyáš            OOS TJ Spartak Vrchl VRL0301 C 2017678  78.00         
 38 Mellan Jonáš             SOK TJ Turnov        TUV0308 C  888622  80.00         
 39 Vakant                                                           82.00         
 40 Vakant                                                           84.00         
 41 Vakant                                                           86.00         
 42 Vakant                                                           88.00         
 
Startovka kategorie: H14B        2.9km   55m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Semiginovský Šimon       Sportcentrum Jičín   SJC0005 C 2056271   1.00         
  2 Poláček Tomáš            UNITOP SKP Žďár nad  PZR0102 B 2052352   3.00         
  3 Rokos Michal             OOB TJ Tatran Jablon TJN0107 B 2027215   5.00         
  4 Melichna Matěj           KOB Kladno           DKL0102 C  682699   7.00         
  5 Valášek Václav           SK Kamenice          KAM0100 B  336743   9.00         
  6 Švadlena Michal          K.O.B. Choceň        CHC0101 B 9990101  11.00         
  7 Šmaus Antonín            OOB TJ Tatran Jablon TJN0001 C 2025357  13.00         
  8 Pavlovec Dan             OK Jiskra Nový Bor   BOR0001 A    4372  15.00         
  9 Kulhavý Tadeáš           OK Lokomotiva Pardub LPU0005 B 2025361  17.00         
 10 Hasman Ondřej            KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0002 B 2042514  19.00         
 11 Šafka Sebastian          SK Kamenice          KAM0101 B 1403413  21.00         
 12 Zalaba Tomáš             Sportcentrum Jičín   SJC0101 B 2053545  23.00         
 13 Průša Kryštof            USK Praha            VSP0102 B 2020707  25.00         
 14 Růta Matyáš              OOB TJ Tatran Jablon TJN0102 C 2032159  27.00         
 15 Samek Tomáš              OK 99 Hradec Králové PHK0001 C  410789  29.00         
 16 Porkert Jan              TJ Slavia Hradec Krá SHK0100 C    9190  31.00         
 17 Dědek Matěj              KOB TRETRA Praha     TAP0001 B 1403058  33.00         
 18 Čech Petr                OK Jihlava           SJI0001 B  336770  35.00         
 19 Blaha Petr               SK Kamenice          KAM0104 B 2053550  37.00         
 20 Kdýr Matěj               TJ Aero Odolena Voda ODV0000 C  428268  39.00         
 21 Václavů Jan              OOB TJ Tatran Jablon TJN0005 C 2056267  41.00         
 22 Šubrt Matěj              Oddíl OB Kotlářka    DKP0205 B  888625  43.00         
 23 Siegl Matyáš             VŠSK MFF UK Praha    MFP0103 B 7201196  45.00         
 24 Mareš Vít                OK Jiskra Nový Bor   BOR0000 A    4370  47.00         
 25 Synek Antonín            OK Doksy             DOK0001 C 2053518  49.00         
 26 Rusin Jan                Ulita-HOBRA Orientee BRU0001 A 2032380  51.00         
 27 Lejbl Jakub              TJ Lokomotiva Beroun LBE0200 B  887638  53.00         
 28 Roudný Martin            OK Lokomotiva Pardub LPU0002 A  425543  55.00         
 29 Melichar Petr            TJ Loko Liberec      LLI0001 B 1398996  57.00         
 30 Richtr Lukáš             KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0204 B 2042518  59.00         
 31 Buk Petr                 SKOB Roudnice nad La ROU0001 B  331503  61.00         
 32 Němeček Josef            OOB TJ Tatran Jablon TJN0002 B  436942  63.00         
 33 Hankovec Hugo            SK Kamenice          KAM0201 B  436446  65.00         
 34 Tuma Matěj               Sportcentrum Jičín   SJC0202 B 2056295  67.00         
 35 Aschermann Martin        USK Praha            VSP0001 C 2020710  69.00         
 36 Adamec Martin            OOB TJ Tatran Jablon TJN0106 B 2045202  71.00         
 37 Metelka Ondřej           OK 99 Hradec Králové PHK0101 B 2058465  73.00         
 38 Langr Jan                TJ Slavia Hradec Krá SHK0101 B   51179  75.00         
 39 Longin Jan               KOB TRETRA Praha     TAP0103 B  981814  77.00         
 40 Víšek Martin             SK Kamenice          KAM0102 B  218797  79.00         
 41 Janovský Tomáš           SK Praga             PGP0101 B  887632  81.00         
 42 Podmolík Jonáš           SKOB Zlín            TZL0001 B   53831  83.00         
 43 Kubec Jan                OK Jiskra Nový Bor   BOR0004 C    4381  85.00         
 44 Roudný Václav            OK Lokomotiva Pardub LPU0001 B    9884  87.00         
 45 Hašek Jan                KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0001 B 2060400  89.00         
 46 Štěpo Matěj              OK Dobříš            DOR0001 C 2045312  91.00         
 47 Pavel Martin             OOB TJ Tatran Jablon TJN0004 C 2045201  93.00         
 48 Ježek Jakub              OK Jilemnice         JIL0104 B 2035716  95.00         
 49 Škvor Adam               SK Kamenice          KAM0202 B  425596  97.00         
 50 Vecko Jan                TJ Jiskra Nejdek     NEJ0002 C 2067346  99.00         
 51 Nagy Josef               OOB TJ Tatran Jablon TJN0006 C 2069092 101.00         
 52 Rücker Jan               TJ Jiskra Hořice     HOR0201 B 2025353 103.00         
 53 Bílý Jakub               OOB TJ Lokomotiva Te LTP0104 B  434575 105.00         
 54 Bartoš Václav            MLOK Mariánské Lázně MLA0101 B  515060 107.00         
 55 Tachezy Jan              KOB Dobřichovice     DCE0100 B  416159 109.00         
 56 Veselý Vojtěch           SJH Jindřichův Hrade SJH0001 B  442888 111.00         
 57 Rázek Filip              1. česko-francouzský 13R0100           113.00         
 58 Semík Jakub              USK Praha            VSP0000 C  446363 115.00         
 59 Budský Ondřej            OOB TJ Tatran Jablon TJN0105 B 1398985 117.00         
 60 Šimša Martin             VŠSK MFF UK Praha    MFP0300 B  218785 119.00         
 61 Vávra Pavel              OK Jiskra Nový Bor   BOR0101 B    4369 121.00         
 62 Bárta Šimon              OK 99 Hradec Králové PHK0202 B    9428 123.00         
 63 Tichý Radomír            TJ Slavia Hradec Krá SHK0000 B  405954 125.00         
 64 Šmol David               OK Doksy             DOK0100 C 2053509 127.00         
 65 Volák Ondřej             Ulita-HOBRA Orientee BRU0006 A 2011790 129.00         
 66 Měšťan Ondřej            KOB TRETRA Praha     TAP0100 B 7201203 131.00         
 67 Lejbl Ladislav           TJ Lokomotiva Beroun LBE0000 B  887605 133.00         
 68 Konvalinka Jindřich      OK Lokomotiva Pardub LPU0004 B  434587 135.00         
 69 Bradáč Jakub             TJ Loko Liberec      LLI0002 B 2032105 137.00         
 70 Hašek Adam               KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0101 C  887604 139.00         
 71 Pohořalý Hugo            SKOB Roudnice nad La ROU0103 B 2023957 141.00         
 72 Gajda Jan                SK Kamenice          KAM0105 B 9201064 143.00         
 73 Vakant                                                          145.00         
 74 Vakant                                                          147.00         
 75 Vakant                                                          149.00         
 76 Vakant                                                          151.00         
 77 Vakant                                                          153.00         
 78 Vakant                                                          155.00         
 
Startovka kategorie: H16A        3.6km   70m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                          125.00      151
  2 Vakant                                                          127.00      152
  3 Vakant                                                          129.00      153
  4 Vakant                                                          131.00      154
  5 Jiroušek Matyáš          OB Říčany            RIC9901 B 2031354 133.00      155
  6 Gebrt Jan                TJ Slavia Hradec Krá SHK9801 A  331229 135.00      156
  7 Cienciala Jan            TJ TŽ Třinec         TRI9801 A 1400410 137.00      157
  8 Šebek Petr               Oddíl OB Kotlářka    DKP9903 A 9903301 139.00      158
  9 Starý Ondra              OOS TJ Spartak Vrchl VRL9802 A 2025354 141.00      159
 10 Kočí Josef               Oddíl OS SK Prostějo JPV9824 A 1007539 143.00      160
 11 Hájek Jakub              TJ Slavia Hradec Krá SHK9802 A  232493 145.00      161
 12 Vystavěl Ondřej          Oddíl OS SK Prostějo JPV9807 A 1602633 147.00      162
 13 Vandas Daniel            OK 99 Hradec Králové PHK9805 A 9110998 149.00      163
 14 Koštejn Vít              OK Doksy             DOK9800 A  888634 151.00      164
 15 Hausenblas Šimon         SK Kamenice          KAM9803 A  361923 153.00      165
 16 Melichar Vojtěch         TJ Loko Liberec      LLI9802 A 7200375 155.00      166
 17 Jíra Tomáš               SK Kamenice          KAM9802 A 9005139 157.00      167
 18 Kašpar Petr              SK Severka Šumperk   SSU9911 A 2069090 159.00      168
 19 Locker Tomáš             SOOB Spartak Rychnov SRK9802 A 2017682 161.00      169
 20 Černocký Libor           OOB TJ Slovan Luhačo LCE9803 A 1400401 163.00      170
 21 Fencl Jonáš              OK Lokomotiva Pardub LPU9902 A 2070827 165.00      171
 22 Müller Jonáš             Klub vytrvalostních  KSU9906 A 2053541 167.00      172
 23 Křivda Tomáš             K.O.B. Choceň        CHC9901 A 2025366 169.00      173
 24 Mašata Metoděj           OK 99 Hradec Králové PHK9905 A  207870 171.00      174
 25 Jílek Ondřej             Klub vytrvalostních  KSU9908 A 2056285 173.00      175
 26 Ptáček Patrik            BETA URSUS Orienteer BBM9800 A  980376 175.00      176
 27 Hirš Otakar              SK Žabovřesky Brno   ZBM9801 A 7200360 177.00      177
 28 Chvátil Šimon            OK 99 Hradec Králové PHK9908 A 2035744 179.00      178
 29 Bendák Jan               OOB TJ Lokomotiva Tr LTU9801 A  681889 181.00      179
 30 Semerád Antonín          Oddíl OB Kotlářka    DKP9801 A  897357 183.00      180
 31 Chupek Jakub             Oddíl OS SK Prostějo JPV9911 A 7200370 185.00      181
 32 Šiška Petr               SKOB Zlín            TZL9801 A 2025335 187.00      182
 33 Lanc Vojtěch             TJ TŽ Třinec         TRI9807 A   49315 189.00      183
 34 Horčička Vít             SK UP Olomouc        UOL9919 A  682370 191.00      184
 35 Vopařil Jan              OOB TJ Slovan Luhačo LCE9911 A 7201830 193.00      185
 36 Šklíba Michal            SOOB Spartak Rychnov SRK9900 A 7201758 195.00      186
 37 Hlaváč Ondřej            KOS TJ Tesla Brno    TBM9901 A 2059757 197.00      187
 38 Matějka Lukáš            OOB TJ Lokomotiva Te LTP9802 A 7200336 199.00      188
 39 Sýkora Vojtěch           OOB TJ Slovan Luhačo LCE9801 A 7200378 201.00      189
 40 Škvor Ota                SK Kamenice          KAM9900 A  981828 203.00      190
 41 Pek Daniel               TJ Slavia Hradec Krá SHK9803 A 1396849 205.00      191
 
Startovka kategorie: H16B        3.5km   75m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Ransdorf Jakub           KOB TRETRA Praha     TAP9805 B  442886 126.00         
  2 Lauterbach David         OB T.J. Sokol Žamber ZAM9801 B  416281 128.00         
  3 Žák Jan                  OK Lokomotiva Pardub LPU9802 B  232608 130.00         
  4 Kučera Kryšpín           OK 99 Hradec Králové PHK9900 C    9824 132.00         
  5 Novák Filip              OOB TJ Tatran Jablon TJN9801 B 2027217 134.00         
  6 Hasal Martin             SK Praga             PGP9804 B 7201194 136.00         
  7 Bartoš Vojtěch           MLOK Mariánské Lázně MLA9802 B 2059738 138.00         
  8 Kalenský Aleš            SK Studenec          STH9801 B  331426 140.00         
  9 Borovička Tomáš          VŠTJ Stavební fakult FSP9801 B  888614 142.00         
 10 Paukert Lukáš            KOB Ústí nad Orlicí  KUO9801 B  980351 144.00         
 11 Doležal Vít              Sportcentrum Jičín   SJC9802 B 2060206 146.00         
 12 Birnbaum Adam            OK Jiskra Nový Bor   BOR9802 B  682332 148.00         
 13 Kavalír Jáchym           OK 99 Hradec Králové PHK9901 B    9830 150.00         
 14 Ondřejček Jiří           TJ Aero Odolena Voda ODV9800 B  361919 152.00         
 15 Novotný Marek            OOB TJ Tatran Jablon TJN9901 C  232325 154.00         
 16 Postolka Jáchym          KOB Kladno           DKL9900 B  888621 156.00         
 17 Hrouda Matěj             OK Jilemnice         JIL9804 C 2035717 158.00         
 18 Zieba Jakub              TJ Jiskra Nejdek     NEJ9800 B 2067347 160.00         
 19 Maňák Michal             OK 99 Hradec Králové PHK9801 B  224890 162.00         
 20 Michek David             OOB TJ Tatran Jablon TJN9802 C 2027247 164.00         
 21 Pelikán Lukáš            VŠSK MFF UK Praha    MFP9800 C 2051546 166.00         
 22 Varga Ondřej             OOB TJ Sokol Kostele KNC9900 C  420403 168.00         
 23 Ludvík Matyáš            TJ Stadion Nový Bor  STB9801 B  682362 170.00         
 24 Thoř Tomáš               OOB TJ Turnov        TUR9904 B    2674 172.00         
 25 Macko Lukáš              Sportcentrum Jičín   SJC9901 B 2059739 174.00         
 26 Kašpar Ludvík            OK Jiskra Nový Bor   BOR9805 B 7200544 176.00         
 27 Hůlek Matěj              OK 99 Hradec Králové PHK9904 B    9831 178.00         
 28 Novák Aleš               TJ Aero Odolena Voda ODV9805 B  428285 180.00         
 29 Janeček Mirek            OOB TJ Tatran Jablon TJN9804 B 2027208 182.00         
 30 Beneš Jan                KOB Kladno           DKL9800 C   49648 184.00         
 31 Šenkýř Matěj             OK Jihlava           SJI9902 B 2045309 186.00         
 32 Vakant                                                          188.00         
 33 Vakant                                                          190.00         
 34 Vakant                                                          192.00         
 
Startovka kategorie: H18A        4.2km   70m 18k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                           75.00      201
  2 Vakant                                                           77.00      202
  3 Vakant                                                           79.00      203
  4 Vakant                                                           81.00      204
  5 Sova František           OK Lokomotiva Plzeň  LPM9702 B  361920  83.00      205
  6 Salzmann Heinrich        USV TU Dresden       33D9702   2036285  85.00      206
  7 Wieczorek Marcin         TJ Stadion Nový Bor  STB9701 B 1396722  87.00      207
  8 Mašata Matěj             OK 99 Hradec Králové PHK9601 A 2045215  89.00      208
  9 Netuka Vojtěch           TJ Slavia Hradec Krá SHK9701 A 1396847  91.00      209
 10 Matuš Vojtěch            SK při gymnáziu OOB  VRB9606 A  232144  93.00      210
 11 Ježek Ondřej             SK Praga             PGP9706 A 9005134  95.00      211
 12 Brázdil Petr             TJ Aero Odolena Voda ODV9700 A  331087  97.00      212
 13 Semrád Ladislav          K.O.B. Choceň        CHC9701 A 2053577  99.00      213
 14 Illner Vojtěch           Oddíl OB Kotlářka    DKP9600 A  899156 101.00      214
 15 Bořil Jan                OK Jihlava           SJI9700 A 7200584 103.00      215
 16 Glonek Jakub             Přátelé orientačního AOP9602 A 1625050 105.00      216
 17 Slíva Jan                OOB TJ Slovan Luhačo LCE9602 A  889313 107.00      217
 18 Mikel David              SKOB Zlín            TZL9703 A  889320 109.00      218
 19 Šmaus Jan                OOB TJ Tatran Jablon TJN9700 A 2067320 111.00      219
 20 Štál Jan                 Sportcentrum Jičín   SJC9601 A    4743 113.00      220
 21 Kettner Vojtěch          SK Kamenice          KAM9601 A  897360 115.00      221
 22 Čech Jan                 OK Jihlava           SJI9601 A 7003044 117.00      222
 23 Picek Štěpán             OOB TJ Tatran Jablon TJN9601 A 1302800 119.00      223
 24 Aster Tomáš              SK Praga             PGP9604 A  442871 121.00      224
 25 Vlášek Jakub             KOB TRETRA Praha     TAP9702 A   51846 123.00      225
 26 Horáček Petr             OK 99 Hradec Králové PHK9602 A 2035705 125.00      226
 27 Podmolík Josef           SKOB Zlín            TZL9701 A   53354 127.00      227
 28 Burda Matěj              OK Jiskra Nový Bor   BOR9608 A 7667667 129.00      228
 29 Wolf Filip               OOB TJ Turnov        TUR9701 A  995840 131.00      229
 30 Valášek Jiří             SK Kamenice          KAM9700 A  232245 133.00      230
 31 Mielec Jaromír           Přátelé orientačního AOP9701 A  515123 135.00      231
 32 Mikula Jan               SK Severka Šumperk   SSU9609 A  433099 137.00      232
 33 Růžička Adam             OK 99 Hradec Králové PHK9704 A  682082 139.00      233
 34 Sedláček Ondřej          KČT - OB Holešov     HLV9732 A 7200377 141.00      234
 35 Frýba Dominik            OK Jihlava           SJI9702 A 7200599 143.00      235
 36 Ptáček Pavel             BETA URSUS Orienteer BBM9600 A  886286 145.00      236
 37 Mudrák Štěpán            OOB TJ Slovan Luhačo LCE9601 A  889308 147.00      237
 38 Fürst Matouš             TJ Loko Liberec      LLI9603 A 7003006 149.00      238
 39 Zikmund Zdeněk           Sportcentrum Jičín   SJC9703 A 2045221 151.00      239
 40 Vacek Vojtěch            OK Jihlava           SJI9602 A 7200366 153.00      240
 41 Kanta Martin             OK Lokomotiva Pardub LPU9705 A  425577 155.00      241
 
Startovka kategorie: H18B        3.8km  125m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Zlámal David             Sportcentrum Jičín   SJC9603 B 2053542 205.00         
  2 Frank Jiří               KČT Aš               MAS9600 B  301505 207.00         
  3 Trejbal Václav           TJ Slavia Hradec Krá SHK9604 B 7003034 209.00         
  4 Landovský Jakub          SK Praga             PGP9601 B  502088 211.00         
  5 Míča Tomáš               OK Lokomotiva Pardub LPU9707 B 2032186 213.00         
  6 Janáč Vašek              KOB TRETRA Praha     TAP9602 B  442860 215.00         
  7 Koucký Martin            VŠTJ Ekonom Praha    EKP9700 C 2032158 217.00         
  8 Čermák Adam              SK Praga             PGP9701 B 7200334 219.00         
  9 Kaplan Martin            OK Lokomotiva Pardub LPU9609 B  887156 221.00         
 10 Buk Michal               SKOB Roudnice nad La ROU9601 B   53537 223.00         
 11 Werner Michal            SK Praga             PGP9705 B  246900 225.00         
 12 Jurica Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU9611 B  426320 227.00         
 13 Vakant                                                          229.00         
 14 Vakant                                                          231.00         
 
Startovka kategorie: H20A        4.2km  115m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                          198.00      251
  2 Vakant                                                          200.00      252
  3 Dollgast Moritz          Post SV Dresden      18D       1180295 202.00      253
  4 Sháněl Jan               K.O.B. Choceň        CHC9402 B 2053589 204.00      254
  5 Grundmann Jan            OK Lokomotiva Pardub LPU9410 R  515487 206.00      255
  6 Řada Jakub               Oddíl OB Kotlářka    DKP9401 A  515144 208.00      256
  7 Sklenář Martin           SKOB Bruntál         SBR9501 A 7200365 210.00      257
  8 Horák Patrik             OOB TJ Turnov        TUR9502 R  888604 212.00      258
  9 Pavlovec Jan             OK Jiskra Nový Bor   BOR9503 R 9200728 214.00      259
 10 Horvát Petr              Magnus Orienteering  ASU9447 E  886264 216.00      260
 11 Veselý Jakub             SK Praga             PGP9503 R  995812 218.00      261
 12 Minář Marek              Magnus Orienteering  ASU9444 E  920700 220.00      262
 13 Hubáček Jonáš            OOB TJ Slovan Luhačo LCE9501 R 2017666 222.00      263
 14 Záděra Pavel             BETA URSUS Orienteer BBM9500 R  980371 224.00      264
 15 Skoupý Jan               SK SKI-OB Šternberk  STE9411 A 2027239 226.00      265
 16 Waněk Adam               OK Lokomotiva Pardub LPU9505 A 1602634 228.00      266
 17 Málek Jan                UNITOP SKP Žďár nad  PZR9505 A  330693 230.00      267
 18 Mokrý Ondřej             KOB Moira Brno       ABM9410 A  886814 232.00      268
 19 Kamenický Jeroným        SK OS Nové Město n.  OSN9549 A  551995 234.00      269
 20 Fajkus Radim             Oddíl OS SK Prostějo JPV9509 A 1602630 236.00      270
 21 Křivda Martin            K.O.B. Choceň        CHC9501 A 2025344 238.00      271
 22 Semík Ondřej             SK Kamenice          KAM9401 R  920683 240.00      272
 
Startovka kategorie: H20B        3.8km  125m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Ptáček Martin            SOOB Spartak Rychnov SRK9509 B  301112   8.00         
  2 Deml Tomáš               OK Lokomotiva Pardub LPU9502 B  887928  10.00         
  3 Uhlíř Marek              SK Praga             PGP9405 B  331157  12.00         
  4 Koumar František         OK Jihlava           SJI9501 B  682090  14.00         
  5 Vaniš Ondřej             OOB TJ Tatran Jablon TJN9500 B 2027205  16.00         
  6 Šňupárek Václav          Oddíl OB Kotlářka    DKP9500 A  886607  18.00         
  7 Posselt Martin           OOB TJ Tatran Jablon TJN9501 B  232512  20.00         
  8 Vakant                                                           22.00         
 
Startovka kategorie: H21A        6.1km  185m 22k  Ranking:0.0000 * 1.06
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kalous Vladislav         VŠTJ Ekonom Praha    EKP7702 C 2058464  80.00         
  2 Kadeřávek Petr           OK 99 Hradec Králové PHK7605 C    9399  82.00         
  3 Polák Vlastimil          OOS TJ Spartak Vrchl VRL7702 C    9000  84.00         
  4 Palas Jan                SK Žabovřesky Brno   ZBM8507 E  500267  86.00         
  5 Vítek Petr               OK 99 Hradec Králové PHK7601 C    9797  88.00         
  6 Landovský Tomáš          SK Praga             PGP9103 C  910714  90.00         
  7 Kolín Jan                Oddíl OB Kotlářka    DKP7701 C 9007701  92.00         
  8 Novák Jiří               SK LOB Nová Paka     NPA7502 C  682098  94.00         
  9 Kučera Jan               USK Praha            VSP7302 C   51650  96.00         
 10 Čermák Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU9301 C 1080493  98.00         
 11 Benroth Martin           SKOB Zlín            TZL9206 C  553455 100.00         
 12 Švihovský Jaromír        Sportcentrum Jičín   SJC8005 C  500263 102.00         
 13 Brlica Pavel             SK Žabovřesky Brno   ZBM9302 C  515462 104.00         
 14 Pražák Jiří              OOB SK Zbraslav      ZBP7800 C   53583 106.00         
 15 Mazal Zdeněk             VSK Mendelu Brno     VBM8103 C  553285 108.00         
 16 Balcar Aleš              OK 99 Hradec Králové PHK8602 C  995886 110.00         
 17 Janovský Tomáš           SK Praga             PGP6401 C  515464 112.00         
 18 Fiala Jan                BETA URSUS Orienteer BBM7205 C  515468 114.00         
 19 Přikryl Petr             SK Žabovřesky Brno   ZBM6708 C   52008 116.00         
 20 Kadavý Petr              OK Chrastava         CHA7800 C    8188 118.00         
 21 Janda Martin             KOB Dobruška         DOB8002 C  920696 120.00         
 22 Rossmanith Vojta         Přátelé orientačního AOP9302 C  889295 122.00         
 23 Khýn Vítězslav           Magnus Orienteering  ASU8304 C    7210 124.00         
 24 Lenner Miroslav          OK Lokomotiva Pardub LPU8605 C 1403417 126.00         
 25 Kozák Petr               SK Kamenice          KAM6501 C   51733 128.00         
 26 Kantor Ondřej            TJ TŽ Třinec         TRI9103 C  920676 130.00         
 27 Weiner Jakub             TJ Slavia Hradec Krá SHK7911 C    9140 132.00         
 28 Žemlík Pavel             SOK TJ Turnov        TUV7135 C    8893 134.00         
 29 Panchártek Jan           OK 99 Hradec Králové PHK8802 C  553446 136.00         
 30 Rychlý Pavel             KOS TJ Lokomotiva Kr KRN8505 C  886824 138.00         
 31 Novotný Jiří             SKOB Zlín            TZL8001 C  515192 140.00         
 32 Suchý Petr               OK Lokomotiva Plzeň  LPM7820 C  995848 142.00         
 33 Pešek Ondřej             K.O.B. Choceň        CHC8502 C 2025363 144.00         
 34 Žaloudek Petr            Sportcentrum Jičín   SJC8309 C 7890000 146.00         
 35 Henych Petr              Slavia Liberec orien VLI6001 C  515132 148.00         
 36 Procházka Pavel          SK Praga             PGP9002 C  515113 150.00         
 37 Bouchal Jiří             KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM8449 C  995860 152.00         
 38 Rambousek Karel          KOB Baník Sokolov    BSO7907 C    7872 154.00         
 39 Zimmermann Jakub         SK Žabovřesky Brno   ZBM8928 C  995810 156.00         
 40 Novotný Ondřej           KOB Moira Brno       ABM9211 C 7003038 158.00         
 41 Fišer Jiří               OOB Slavia Praha     SLP8503 C 7111117 160.00         
 42 Zajíc Vítězslav          KOB TRETRA Praha     TAP8610 C  515469 162.00         
 43 Henek Vladan             VSK Mendelu Brno     VBM8002 C 2011839 164.00         
 44 Šabatka Zdeněk           OK 99 Hradec Králové PHK8900 C    9189 166.00         
 45 Matějů Luboš             SK Praga             PGP7601 R  682623 168.00         
 46 Švirák Ondřej            SK Žabovřesky Brno   ZBM9103 C  995802 170.00         
 47 Zelinka Jiří             O-mikron             MBM8740 C  232019 172.00         
 48 Fiala Petr               OK Lokomotiva Pardub LPU8701 C 7201198 174.00         
 49 Slováček Tomáš           SKOB Zlín            TZL8002 C   52212 176.00         
 50 Kovář Miroslav           Sportcentrum Jičín   SJC8104 C  888645 178.00         
 51 Matras Tomáš             OOB SK Chrast        CHT8001 C   51980 180.00         
 52 Novotný Tomáš            OK 99 Hradec Králové PHK8101 C    9410 182.00         
 53 Pospíšil Vítek           SK Praga             PGP6803 C  681612 184.00         
 54 Zháňal Jan               SK Žabovřesky Brno   ZBM8721 C 1111187 186.00         
 55 Venhoda Milan            OK Jihlava           SJI7104 C  681888 188.00         
 56 Henek Michal             SK Radioklub Blansko RBK8605 C  515193 190.00         
 57 Zakouřil Tomáš           SOK TJ Turnov        TUV7500 C   51726 192.00         
 58 Karvánek Matouš          OK Jiskra Nový Bor   BOR9006 C   52902 194.00         
 59 Peterka Vojtěch          TJ Loko Liberec      LLI7502 C  515503 196.00         
 60 Král Václav              SK Severka Šumperk   SSU8243 C   52555 198.00         
 61 Navrátil Tomáš           Magnus Orienteering  ASU8817 C  920666 200.00         
 62 Štěrba Zbyněk            OK Lokomotiva Pardub LPU8304 C  500288 202.00         
 63 Rusý Tomáš               SK Kamenice          KAM9301 C 2051509 204.00         
 64 Argaláš Michal           TJ TŽ Třinec         TRI9301 C  887630 206.00         
 65 Paclík Roman             TJ Slavia Hradec Krá SHK7801 C    9137 208.00         
 66 Bravený Adam             VSK Mendelu Brno     VBM8801 C  866998 210.00         
 67 Kopec Tomáš              KOS TJ Lokomotiva Kr KRN8203 C   52641 212.00         
 68 Podmolík Tomáš           SKOB Zlín            TZL6915 C  416048 214.00         
 69 Kolovský František       OK Lokomotiva Plzeň  LPM9202 C  887626 216.00         
 70 Pátek Michal             K.O.B. Choceň        CHC8603 C 2025343 218.00         
 71 Drobník Michal           Sportcentrum Jičín   SJC8709 C    9905 220.00         
 72 Kobr Tomáš               Slavia Liberec orien VLI8901 C 1969696 222.00         
 73 Hora Vojtěch             SK Praga             PGP8301 C 1006283 224.00         
 74 Zimmermann Štěpán        SK Žabovřesky Brno   ZBM9101 C  911220 226.00         
 75 Vodrážka Ondřej          KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7702 C  995796 228.00         
 76 Vakant                                                          230.00         
 77 Vakant                                                          232.00         
 78 Vakant                                                          234.00         
 79 Vakant                                                          236.00         
 80 Vakant                                                          238.00         
 
Startovka kategorie: H21B        4.8km  155m 19k  Ranking:0.0000 * 1.06
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Janas Petr               PELL’S MTBO TEAM     XBM7103 C 7201200  80.00         
  2 Besta Lukáš              OOB TJ Sokol Kostele KNC8101 C  303945  82.00         
  3 Musil Pavel              Sportcentrum Jičín   SJC7705 C  995817  84.00         
  4 Teringl Radek            TJ OB České Budějovi VCB6502 C    8044  86.00         
  5 Dvořák Miroslav          OOB SK Zbraslav      ZBP7601 C   53581  88.00         
  6 Hlaváč Jiří              KOS TJ Tesla Brno    TBM6116 C  515497  90.00         
  7 Kalina Miroslav          VŠTJ Ekonom Praha    EKP8211 C 7201206  92.00         
  8 Veverka Tomáš            OOB Vamberk          VAM8401 C    9669  94.00         
  9 Kamenický Tobiáš         SK OS Nové Město n.  OSN9339 C 9930517  96.00         
 10 Gregor Martin            SK OB Chotěboř       CTB7701 C   51663  98.00         
 11 Vlach Jiří               OOB TJ Baník Ostrava AOV7900 C    8881 100.00         
 12 Kovář Jindřich           KČT Aš               MAS6800 C 2026166 102.00         
 13 Blahuta Marek            VŠSK MFF UK Praha    MFP7301 C  897349 104.00         
 14 Bořánek Petr             USK Praha            VSP7000 C   51750 106.00         
 15 Rožek David              OB Říčany            RIC7403 C 1111550 108.00         
 16 Škvor Martin             SK Kamenice          KAM6700 C   52267 110.00         
 17 Buk Jindřich             SKOB Roudnice nad La ROU9303 C 1602625 112.00         
 18 Vlach Martin             SK Praga             PGP8605 C   51807 114.00         
 19 Pospíšil Ondřej          Oddíl OB Kotlářka    DKP8717 C  336746 116.00         
 20 Svoboda Ondřej           TJ Slavia Hradec Krá SHK7605 C    9135 118.00         
 21 Khel Richard             OK Sparta Praha      SCP7500 C  416140 120.00         
 22 Kazda Jiří               Sportcentrum Jičín   SJC8006 C    4298 122.00         
 23 Zitka Adam               OK Lokomotiva Pardub LPU8402 C    9241 124.00         
 24 Antoš Filip              SK LOB Nová Paka     NPA8001 C    9698 126.00         
 25 Čech Jan                 VŠTJ Stavební fakult FSP7900 C  416195 128.00         
 26 Fátor Jan                KOB Dobruška         DOB7907 C  981808 130.00         
 27 Žaloudík Jiří            lepus.cz             LOV8601 C   53534 132.00         
 28 Hadač Miroslav           Přátelé orientačního AOP6501 C  682679 134.00         
 29 Potštejnský Jan          SOOB Spartak Rychnov SRK7807 C    9525 136.00         
 30 Červinka Jan             SK OK 24 Praha       OKP8901 C  303940 138.00         
 31 Pokorný Ondřej           SK Praga             PGP7506 C   51637 140.00         
 32 Tomeš Jaroslav           Oddíl OB Kotlářka    DKP8109 C  416025 142.00         
 33 Pachnik Wojciech         TJ Stadion Nový Bor  STB9101 C 9109211 144.00         
 34 Černý Martin             KOB TRETRA Praha     TAP8902 C  887637 146.00         
 35 Fujáček Jan              OK Sparta Praha      SCP7506 C   53634 148.00         
 36 Pýcha Lukáš              TJ START Náchod      SNA8402 C    9617 150.00         
 37 Hanzl Tomáš              Sportcentrum Jičín   SJC8205 C    9965 152.00         
 38 Vodrážka Jakub           Slavia Liberec orien VLI7604 C 2043604 154.00         
 39 Schröter Pavel           OK Chrastava         CHA7203 C  301545 156.00         
 40 Držka Štěpán             OK Lokomotiva Pardub LPU7604 C    9324 158.00         
 41 Šimon Václav             TJ Lokomotiva Beroun LBE9100 C 7200132 160.00         
 42 Jirků Roman              OK Jihlava           SJI8309 C  301273 162.00         
 43 Šákr Vít                 OK Jiskra Nový Bor   BOR9301 C 2032136 164.00         
 44 Šrubař Michal            O-mikron             MBM8606 C 2051488 166.00         
 45 Chrást Tomáš             SK Studenec          STH7401 C    9974 168.00         
 46 Kašpar Michal            SKOB Zlín            TZL9308 C  886701 170.00         
 47 Koblížek Kamil           KOB Ústí nad Orlicí  KUO8001 C   51470 172.00         
 48 Kondrát Martin           SK Praga             PGP6501 C 2067946 174.00         
 49 Nývlt Petr               Oddíl OB Kotlářka    DKP8004 C 1207404 176.00         
 50 Vondra Jiří              VŠTJ Stavební fakult FSP7600 C   51864 178.00         
 51 Hanč Petr                KOB Dobruška         DOB8022 C  981811 180.00         
 52 Kasal Vít                SK Žabovřesky Brno   ZBM7540 C 7770000 182.00         
 53 Justa Pavel              OK 99 Hradec Králové PHK8701 C  995884 184.00         
 54 Šístek Daniel            OK Sparta Praha      SCP7507 C  331566 186.00         
 55 Tomeš Petr               Sportcentrum Jičín   SJC7531 C  896967 188.00         
 56 Fukátko Jan              OK Lokomotiva Pardub LPU8105 C    9282 190.00         
 57 Tichovský Martin         SK Praga             PGP6100 C   51682 192.00         
 58 Nývlt Martin             Oddíl OB Kotlářka    DKP8200 C 1207407 194.00         
 59 Macek Jiří               KOB Chemopetrol Litv LIT8401 C    8107 196.00         
 60 Šilhavý Jakub            OK Lokomotiva Plzeň  LPM8500 C   51151 198.00         
 61 Peths Jan                KOS TJ Lokomotiva Kr KRN8101 C  446353 200.00         
 62 Jirásek Aleš             OK Lokomotiva Pardub LPU7601 C  997601 202.00         
 63 Hodek Michal             KOB TRETRA Praha     TAP8808 C  515433 204.00         
 64 Procházka Tomáš          OK Sparta Praha      SCP8200 C  515114 206.00         
 65 Kurfürst Pavel           VŠTJ Stavební fakult FSP7400 C  207827 208.00         
 66 Doucha Jiří              TJ START Náchod      SNA7105 C    9626 210.00         
 67 Martan Jiří              Slavia Liberec orien VLI7300 C    8129 212.00         
 68 Čechlovský Jan           OK Chrastava         CHA9300 C    8200 214.00         
 69 Sysel Ondřej             SK Praga             PGP8302 C   52105 216.00         
 70 Mezník Vladimír          TJ Lokomotiva Beroun LBE6400 C   52971 218.00         
 71 Kadlec Jan               OK Jihlava           SJI8306 C   52331 220.00         
 72 Ramba Jiří               Oddíl OB Kotlářka    DKP8606 C  231951 222.00         
 73 Lepšík Petr              OK Jiskra Nový Bor   BOR8202 C  515133 224.00         
 74 Čáp Ondřej               KOB Dobruška         DOB7405 C    7241 226.00         
 75 Pavelka Jan              O-mikron             MBM8500 C  897372 228.00         
 76 Vakant                                                          230.00         
 77 Vakant                                                          232.00         
 78 Vakant                                                          234.00         
 79 Vakant                                                          236.00         
 80 Vakant                                                          238.00         
 
Startovka kategorie: H21C        4.3km   80m 17k  Ranking:0.0000 * 1.06
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Jedlička Lukáš           TJ Slavia Hradec Krá SHK8100 C 1398686   1.00         
  2 Habán Ivo                Slavia Liberec orien VLI7707 C   53226   3.00         
  3 Kořan Pavel              VSK Mendelu Brno     VBM7401 C  889316   5.00         
  4 Al Ktebi Khalid          SK Haná orienteering OOL8406 C  440249   7.00         
  5 Popule Tomáš             OK Lokomotiva Plzeň  LPM8803 C  236982   9.00         
  6 Hejtmánek Martin         KOB TRETRA Praha     TAP8605 C   53636  11.00         
  7 Al Mansoori Abdulaziz    SK Haná orienteering OOL8906 C  440246  13.00         
  8 Minarčík Tomáš           KOS TJ Lokomotiva Kr KRN8102 C    8043  15.00         
  9 Oujeský Tomáš            OOB TJ Spartak Adamo ADA7433 C   52597  17.00         
 10 Koč Zdeněk               SK Meteor Kačerov Pr MKP4700 C   51706  19.00         
 11 Al  Murshdi Ahmed        SK Haná orienteering OOL8506 C  440247  21.00         
 12 Poloprutský Tomáš        Slavia Liberec orien VLI6205 C   51227  23.00         
 13 Abdalla Khamis           SK Haná orienteering OOL8806 C  440244  25.00         
 14 Rozkošný Karel           VŠTJ Ekonom Praha    EKP7900 C 2067964  27.00         
 15 Vlastník Šimon           OK Jilemnice         JIL9904 C 2060257  29.00         
 16 Hájek Vojtěch            OOB TJ Tatran Jablon TJN9502 C  896978  31.00         
 17 Koldinský Jan            SKOB TJ Sokol Kralup KPY8506 C  301149  33.00         
 18 Al Shehhi Mohammed       SK Haná orienteering OOL8106 C  440254  35.00         
 19 Simr Pavel               SKOB Roudnice nad La ROU7504 C 2031351  37.00         
 20 Al Mazrouei Rashed       SK Haná orienteering OOL8807 C  440248  39.00         
 21 Dubec Pavel              OK Sparta Praha      SCP8003 C   51561  41.00         
 22 Tesař Daniel             KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM8203 C  434814  43.00         
 23 Eiselt Jan               OOB TJ Lokomotiva Te LTP8801 C  682092  45.00         
 24 Wohanka Pavel            OOS TJ Spartak Vrchl VRL7501 C 2300842  47.00         
 25 Forst Libor              VŠSK MFF UK Praha    MFP6301 C  303939  49.00         
 26 Toušek Filip             OOB SK Zbraslav      ZBP7102 C   53586  51.00         
 27 Bernášek Jiří            TJ Stadion Nový Bor  STB8101 C  682354  53.00         
 28 Řezáč Pavel              Slavia Liberec orien VLI6900 C  301152  55.00         
 29 Wagner Libor             Oddíl OB Kotlářka    DKP8511 C  301369  57.00         
 30 Buzek Martin             SK Praga             PGP8401 C   51263  59.00         
 31 Filičko Marek            OK Lokomotiva Pardub LPU7102 C  301168  61.00         
 32 Gorčica Pavel            OK Chrastava         CHA6200 C    8174  63.00         
 33 Sudre Frédéric           OOB SK Chrast        CHT6701 C   52274  65.00         
 34 Semík Luboš              SK Kamenice          KAM6201 C   52279  67.00         
 35 Al Kaabi Mubark          SK Haná orienteering OOL8206 C  440255  69.00         
 36 Plíhal Tomáš             OK Jihlava           SJI8509 C 1700080  71.00         
 37 Al Abduli Jamal          SK Haná orienteering OOL7406 C  440242  73.00         
 38 Pidrman Milan            VŠTJ Ekonom Praha    EKP8310 C 2067264  75.00         
 39 Černý Vojtěch            OK Jilemnice         JIL9006 C    9091  77.00         
 40 Vančura Martin           OOB TJ Tatran Jablon TJN8002 C   51234  79.00         
 41 Procházka Martin         OOB TJ Lokomotiva Tr LTU8101 C   49631  81.00         
 42 Al Mteiri Ahmed          SK Haná orienteering OOL8207 C  440257  83.00         
 43 Červinka Jaroslav        SK OK 24 Praha       OKP9000 C  303935  85.00         
 44 Ekert Vladimír           Slavia Liberec orien VLI7600 C 2058477  87.00         
 45 Al Yamahi Salem          SK Haná orienteering OOL8306 C  440256  89.00         
 46 Kučerka Jan              KOB Chemopetrol Litv LIT8002 C    8118  91.00         
 47 Kašpar Ludvík            SK Netopýr Zákupy    ZAK7200 C  410399  93.00         
 48 Pátek Richard            SK Žabovřesky Brno   ZBM7609 C 1976000  95.00         
 49 Mazúr Martin             Sportcentrum Jičín   SJC8710    515117  97.00         
 50 Al Qaydi Ali             SK Haná orienteering OOL7706 C  440258  99.00         
 51 Vlažný Jan               OOB TJ Slovan Luhačo LCE8901 C   52707 101.00         
 52 Al Kaabi Salem           SK Haná orienteering OOL8006 C  440245 103.00         
 53 Synek Marcel             OK Doksy             DOK7600 C 2056288 105.00         
 54 Voráček Michal           SK Praga             PGP8009 C    8009 107.00         
 55 Cupák Jiří               OOS TJ Spartak Vrchl VRL7201 C    8972 109.00         
 56 Krtička Jan              KOB Konice           KON7931 C    8908 111.00         
 57 Pesničák Jan             SK SNS Smržovka      SMR7902 C    8266 113.00         
 58 Beránek Petr             OK Jiskra Nový Bor   BOR6701 C    8524 115.00         
 59 Štemberg Milan           VŠTJ Ekonom Praha    EKP8608 C 2067963 117.00         
 60 Al Zeyoudi Seed          SK Haná orienteering OOL7306 C  440243 119.00         
 61 Šimša Jaromír            VŠSK MFF UK Praha    MFP7100 C   51712 121.00         
 62 Vaněk Petr               OOB SK Zbraslav      ZBP7302 C  995800 123.00         
 63 Kubec Pavel              TJ Stadion Nový Bor  STB6601 C  682367 125.00         
 64 Černý Martin             OK Jilemnice         JIL8703 C   49478 127.00         
 65 Mencl Pavel              Oddíl OB Kotlářka    DKP7912 C  515416 129.00         
 66 Večeřa Martin            OOB TJ Tatran Jablon TJN9105 C  232641 131.00         
 67 Kutílek Jakub            OK Lokomotiva Pardub LPU8609 C    9343 133.00         
 68 Vokál Vojtěch            OK Chrastava         CHA7900 C    5180 135.00         
 69 Pitra Martin             OOB SK Chrast        CHT9204 C   52315 137.00         
 70 Kapal Tomáš              SK Kamenice          KAM9402 C  232267 139.00         
 71 Benda Lukáš              VŠTJ Ekonom Praha    EKP7705   2035145 141.00         
 72 Vakant                                                          143.00         
 73 Vakant                                                          145.00         
 74 Vakant                                                          147.00         
 75 Vakant                                                          149.00         
 
Startovka kategorie: H21E        6.4km  195m 25k  Ranking:0.0000 * 1.06
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kolařík Tomáš            OK Jiskra Nový Bor   BOR7809 C 1302816 141.00        1
  2 Hepner David             TJ Slavia Hradec Krá SHK7601 C 1008172 143.00        2
  3 Klapal Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU9006 C  515142 145.00        3
  4 Fučík Karel              VSK Mendelu Brno     VBM7246 R  720921 147.00        5
  5 Udržal Tomáš             OK Lokomotiva Pardub LPU8002 E  886715 149.00        4
  6 Kodeda Štěpán            Sportcentrum Jičín   SJC8818 E  515176 151.00        7
  7 Nožka Radek              OK Lokomotiva Pardub LPU9005 E  515166 153.00        6
  8 Nykodým Miloš            SK Žabovřesky Brno   ZBM9005 E  515163 155.00        8
  9 Sysel Ctibor             SK Praga             PGP8700 R   52106 157.00        9
 10 Kamenický Matěj          OK Lokomotiva Pardub LPU9036 R  551990 159.00       10
 11 Kundisch Wieland         USV TU Dresden       33D8500   1985456 161.00       11
 12 Hubáček Michal           OOB TJ Slovan Luhačo LCE9301 E  682333 163.00       12
 13 Kubát Pavel              OK 99 Hradec Králové PHK9101 E  553441 165.00       13
 14 Košárek Pavel            Přátelé orientačního AOP7102 C   52296 167.00       14
 15 Procházka David          OK Lokomotiva Pardub LPU9113 E  515162 169.00       15
 16 Beneš Jan                Sportcentrum Jičín   SJC8703 C  886513 171.00       16
 17 Kořínek Tomáš            OK Jiskra Nový Bor   BOR9007 R 7003001 173.00       17
 18 Chloupek Adam            SK Žabovřesky Brno   ZBM9300 E  995849 175.00       18
 19 Poklop Martin            SK Severka Šumperk   SSU8802 E 1007536 177.00       19
 20 Komanec Václav           TJ Slavia Hradec Krá SHK8406 C  995807 179.00       20
 21 Procházka Jan            SK Praga             PGP8206 C  886265 181.00       21
 22 Kubelka Tomáš            OK Lokomotiva Pardub LPU9307 R  889299 183.00       22
 23 Hrobař Štěpán            Magnus Orienteering  ASU9106 R  995859 185.00       23
 24 Makovský Jakub           KOB TRETRA Praha     TAP8511 R 7778511 187.00       24
 25 Kozák Osvald             KOS TJ Tesla Brno    TBM8201 R  515009 189.00       25
 26 Zvěřina Petr             OK Lokomotiva Pardub LPU8208 E  887920 191.00       26
 27 Horyna Roman             OOB TJ Slovan Luhačo LCE7602 R 1399000 193.00       27
 28 Kamenický Jakub          OK 99 Hradec Králové PHK9104 E  553445 195.00       28
 29 Hadač Filip              Přátelé orientačního AOP9301 E  887157 197.00       29
 30 Nečas Jiří               SKOB Zlín            TZL9101 C  887934 199.00       30
 31 Mrázek Jan               Sportcentrum Jičín   SJC8102 E  771771 201.00       31
 32 Bravený Vít              SK Žabovřesky Brno   ZBM9102 R  888891 203.00       32
 33 Šedivý Jan               SK Praga             PGP8409 E 1406172 205.00       33
 34 Hovorka Lukáš            OK Lokomotiva Pardub LPU9001 C  981816 207.00       34
 35 Škoda Jakub              Slavia Liberec orien VLI8800 R 1302790 209.00       35
 36 Mokrý Stanislav          KOB Moira Brno       ABM9202 R  886812 211.00       36
 37 Prášil Marek             OOB Třebíč           TTR7301 R  500580 213.00       37
 38 Janata Martin            Oddíl OB Kotlářka    DKP8306 E  888608 215.00       38
 39 Kazda Ondřej             Sportcentrum Jičín   SJC8202 R  886288 217.00       39
 40 Slezák Zdeněk            OOB TJ Slovan Luhačo LCE8902 R  515460 219.00       40
 41 Klusáček Jan             SK Žabovřesky Brno   ZBM9301 R  899179 221.00       41
 42 Král Vojtěch             SK Severka Šumperk   SSU8841 E  887940 223.00       42
 43 Losman Petr              OK 99 Hradec Králové PHK7901 E  515420 225.00       43
 44 Flašar Jan               SK Praga             PGP8610 R  887941 227.00       44
 45 Navrátil Boris           Přátelé orientačního AOP9202 R  515444 229.00       45
 46 Vakant                                                          231.00       46
 47 Vakant                                                          233.00       47
 48 Vakant                                                          235.00       48
 49 Vakant                                                          237.00       49
 50 Vakant                                                          239.00       50
 
Startovka kategorie: H35B        5.0km  155m 19k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Komárek Arnošt           TJ OK Tolar Jindřich TJH7701 C  981817  82.00         
  2 Kolář Tomáš              SKOB Slaný           SLA7103 C  887615  84.00         
  3 Štregl Petr              OOS TJ Spartak Vrchl VRL7303 C 2017676  86.00         
  4 Slovák Miroslav          TJ Slavia Hradec Krá SHK7704 C   51500  88.00         
  5 Rusin Jan                Ulita-HOBRA Orientee BRU7601 C 2032383  90.00         
  6 Honzík Tomáš             Slavia Liberec orien VLI7000 C  981819  92.00         
  7 Šklíba Jan               SOOB Spartak Rychnov SRK7501 C    9811  94.00         
  8 Nemšovský Petr           SK Praga             PGP7602 C  899152  96.00         
  9 Kraus Petr               Sportcentrum Jičín   SJC7303 C    9898  98.00         
 10 Aleš David               Magnus Orienteering  ASU7517 C  515175 100.00         
 11 Vladimir Fujak           Kysucke Nove Mesto   37S7200    425448 102.00         
 12 Spejchal Petr            OK Jiskra Nový Bor   BOR7512 C    8472 104.00         
 13 Balogh Jan               OOB TJ Tatran Jablon TJN7500 C 2032176 106.00         
 14 Kužel Tomáš              VŠTJ Stavební fakult FSP7610 C  515098 108.00         
 15 Šrámek Petr              OB Říčany            RIC6905 C 2035144 110.00         
 16 Hain Jan                 Sportcentrum Jičín   SJC7502 C    9975 112.00         
 17 Štrait Martin            USK Praha            VSP7602 C  410393 114.00         
 18 Žemla Tomáš              SK Kamenice          KAM7105 C   51565 116.00         
 19 Žitný Tomáš              SKOB Sig-Mat Mladá B SMB6401 C   49971 118.00         
 20 Synek Antonín            OK Doksy             DOK7800 C 7200371 120.00         
 21 Skripnik Ondřej          VŠTJ Stavební fakult FSP7502 C   51854 122.00         
 22 Pavlíček Lubomír         SKOB TJ Sokol Kralup KPY7800 C  515401 124.00         
 23 Král Aleš                VŠSK MFF UK Praha    MFP7808 C  887613 126.00         
 24 Zikmund Zdeněk           SK LOB Nová Paka     NPA6705 C 7003002 128.00         
 25 Binar Robert             SK UP Olomouc        UOL7500 C  681853 130.00         
 26 Dejnožka Jiří            OOB TJ Tatran Jablon TJN7503 C 2027225 132.00         
 27 Koťátko Zdeněk           Sportcentrum Jičín   SJC7701 C  500264 134.00         
 28 Vakant                                                          136.00         
 29 Vakant                                                          138.00         
 30 Vakant                                                          140.00         
 31 Vakant                                                          142.00         
 
Startovka kategorie: H40B        4.7km  115m 21k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kvapil Petr              SOK TJ Turnov        TUV7402 C    8322  13.00         
  2 Straka Lukáš             SKOB Slaný           SLA7002 C    8578  15.00         
  3 Bohuslav Václav          OK Lokomotiva Plzeň  LPM7206 C    8856  17.00         
  4 Kovářík Tomáš            SK Kamenice          KAM6901 C   51498  19.00         
  5 Käss Pavel               KOB Baník Sokolov    BSO7000 C    8686  21.00         
  6 Kubec Martin             KOB Dobruška         DOB7002 C    7259  23.00         
  7 Faltejsek Pavel          OK 99 Hradec Králové PHK7003 C 2017671  25.00         
  8 Průša Michal             USK Praha            VSP7310 C  553437  27.00         
  9 Šmol Marcel              OK Doksy             DOK7300 C 2053516  29.00         
 10 Zuzánek Zdeněk           OOB TJ Tatran Jablon TJN5901 C 1302798  31.00         
 11 Volák Pavel              Ulita-HOBRA Orientee BRU7001 C 2032382  33.00         
 12 Chaloupský David         OK 99 Hradec Králové PHK7103 C  682359  35.00         
 13 Šubrt Antonín            Oddíl OB Kotlářka    DKP7100 C 7201757  37.00         
 14 Hašek Ondřej             KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM6902 C  995835  39.00         
 15 Bolehovský Pavel         VŠTJ Ekonom Praha    EKP7103 C  601169  41.00         
 16 Vandas Luděk             OOB Vamberk          VAM6601 C 9111166  43.00         
 17 Svoboda Jan              OK Jiskra Nový Bor   BOR7200 C    8536  45.00         
 18 Mareš Alexander          TJ Jiskra Nejdek     NEJ7300 C 2067350  47.00         
 19 Nechanický Pavel         SK OS Nové Město n.  OSN7209 C   51972  49.00         
 20 Horák Pavel (Starosta)   USK Praha            VSP7305 C 2032184  51.00         
 21 Koten Pavel              OB Říčany            RIC7200 C 2060262  53.00         
 22 Hájek Jan                SOK TJ Turnov        TUV7301 C    5788  55.00         
 23 Hošťálek Dan             KOS TJ Lokomotiva Kr KRN6808 C   52650  57.00         
 24 Bejvl Jakub              SK Los Mělník        LME7100 C 2060271  59.00         
 25 Cichý David              OK 99 Hradec Králové PHK7001 C 2070824  61.00         
 26 Hnízdil Jan              KOB Kamenický Šenov  KAS7100 C  515023  63.00         
 27 Chaloupka Stanislav      K.O.B. Choceň        CHC6703 C    9556  65.00         
 28 Koštejn Pavel            OK Doksy             DOK7100 C  887931  67.00         
 29 Rydl Jiří                OOB TJ Tatran Jablon TJN7000 C    7750  69.00         
 30 Baldrian Petr            SK Praga             PGP7203 C    2460  71.00         
 31 Aschermann Jan           USK Praha            VSP6902 C   52284  73.00         
 32 Bradáč Stanislav         TJ Loko Liberec      LLI7201 C  434598  75.00         
 33 Jirous Jiří              KOB TRETRA Praha     TAP7201 C  442867  77.00         
 34 Zlesák Martin            OOB SK Chrast        CHT7302 C   52155  79.00         
 35 Šašek Luděk              SOBSA                SOB6901 C    4189  81.00         
 36 Pompach Martin           OK 99 Hradec Králové PHK7207 C 2049570  83.00         
 37 Beneš Jan                SJH Jindřichův Hrade SJH7001 C  336767  85.00         
 38 Myslivec Tomáš           TJ Slavia Hradec Krá SHK7002 C    9127  87.00         
 39 Procházka Antonín        KOB Dobřichovice     DCE5500 C   51965  89.00         
 40 Chvátil Jiří             OK 99 Hradec Králové PHK7200 C  336717  91.00         
 41 Vlašímský Robert         TJ Slovan Karlovy Va SKV7201 C  682089  93.00         
 42 Gálus Igor               KOB Děčín            LDC7302 C 7400074  95.00         
 43 Pecka Jan                VŠTJ Ekonom Praha    EKP6800 C  515152  97.00         
 44 Netopil Libor            OOB Vamberk          VAM7401 C 1700083  99.00         
 45 Lederer Pavel            OK Doksy             DOK6600 C    8147 101.00         
 46 Vácha Tomáš              OK Jiskra Nový Bor   BOR7409 C    8534 103.00         
 47 Nádeníček Josef          TJ Jiskra Nejdek     NEJ7000 C  232230 105.00         
 48 Zrník Tomáš              SK OS Nové Město n.  OSN7118 C 1398988 107.00         
 49 Novotný Dušan            OOB TJ Tatran Jablon TJN7002 C  232502 109.00         
 50 Zakouřil Václav          USK Praha            VSP7401 C   51724 111.00         
 51 Tolar Jan                OB Říčany            RIC7301   1403062 113.00         
 52 Kolář Viktor             TJ Jiskra Hořice     HOR7300 C 2049537 115.00         
 53 Háněl Jaromír            OB SK Zvole          ZVO6801 C  515007 117.00         
 54 Neyrinck Noel            USK Praha            VSP7012 C 2067921 119.00         
 55 Vakant                                                          121.00         
 56 Vakant                                                          123.00         
 
Startovka kategorie: H45B        4.5km  105m 18k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Aster Vladimír           SKOB Slaný           SLA6500 C 2045227  51.00         
  2 Hanč Jaroslav            OOS TJ Spartak Vrchl VRL6702 C  438038  53.00         
  3 Černý Libor              MLOK Mariánské Lázně MLA6901 C  301466  55.00         
  4 Pachnik Dariusz          TJ Stadion Nový Bor  STB6901 C  504408  57.00         
  5 Vydra Ivan               OK RECO Sport        PEN6600 C    8185  59.00         
  6 Šmelík Juraj             OOB TJ Slovan Luhačo LCE6603 C  307355  61.00         
  7 Langr Jan                TJ Slavia Hradec Krá SHK6701 C    9531  63.00         
  8 Illner Jakub             Oddíl OB Kotlářka    DKP6601 C  515448  65.00         
  9 Staněk Rostislav         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM6801 C  886260  67.00         
 10 Kamenický Jan            OK 99 Hradec Králové PHK6601 C  232255  69.00         
 11 Bruner Luboš             OOB TJ Lokomotiva Te LTP6501 C  682114  71.00         
 12 Lejbl Ladislav           TJ Lokomotiva Beroun LBE6900 C  887609  73.00         
 13 Procházka Pavel          KOB Ústí nad Orlicí  KUO6901 C  920673  75.00         
 14 Novák Libor              SK OK 24 Praha       OKP6504 C   51680  77.00         
 15 Eichler Petr             KOB Kamenický Šenov  KAS6900 C   51385  79.00         
 16 Bína Pavel               MLOK Mariánské Lázně MLA6708 C  232231  81.00         
 17 Bendák Petr              OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6500 C  416285  83.00         
 18 Kober Michal             OK Lokomotiva Pardub LPU6702 C    9335  85.00         
 19 Hartman Aleš             USK Praha            VSP6506 C   51620  87.00         
 20 Hostaš Petr              OOB TJ Tatran Jablon TJN6601 C  416829  89.00         
 21 Šimek Tomáš              VŠTJ Stavební fakult FSP6304 C 1403434  91.00         
 22 Šoupa Karel              OK Lokomotiva Plzeň  LPM6900 C  301709  93.00         
 23 Šritr Martin             SOK TJ Turnov        TUV6802 C  232388  95.00         
 24 Klaška Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKP6500 C    8650  97.00         
 25 Richtr Aleš              KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM6601 C   51686  99.00         
 26 Růžička Ivan             OK 99 Hradec Králové PHK6702 C  336760 101.00         
 27 Kovář Boris              OOB TJ Lokomotiva Te LTP6710 C  899153 103.00         
 28 Petráček Aleš            OK Jihlava           SJI6301 C   53631 105.00         
 29 Parkan Jiří              SJH Jindřichův Hrade SJH6801 C   51140 107.00         
 30 Šafka Jan                SK Kamenice          KAM6604 C   51745 109.00         
 31 Liška Jindřich           SKOB TJ Sokol Kralup KPY6700 C  682077 111.00         
 32 Siegl Roman              VŠSK MFF UK Praha    MFP6700 C  443068 113.00         
 33 Bartoš Luděk             MLOK Mariánské Lázně MLA6701 C  888609 115.00         
 34 Hanuš Pavel              OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6501 C    9632 117.00         
 35 Valach Petr              OK Lokomotiva Pardub LPU6505 C  253352 119.00         
 36 Semík Jan                USK Praha            VSP6507 C   53572 121.00         
 37 Picek Jan                OOB TJ Tatran Jablon TJN6500 C  416839 123.00         
 38 Krausz Milan             VŠTJ Stavební fakult FSP6700 C  682118 125.00         
 39 Kalousek Jiří            Oddíl OB Kotlářka    DKP6901 C  443079 127.00         
 40 Hasman Jan               KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM6901 C 2060391 129.00         
 41 Novotný Milan            OK 99 Hradec Králové PHK6502 C 2045248 131.00         
 42 Pavel Petr               OOB TJ Lokomotiva Te LTP6806 C  897351 133.00         
 43 Valter Petr              KBP Praha            KBP4500 C    6645 135.00         
 44 Šimík Daniel             OK Roztoky           ROZ6900 C   51262 137.00         
 45 Šebek Martin             OK Sparta Praha      SCP6700 C  889282 139.00         
 46 Svoboda Radek            KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM6903           141.00         
 47 Fürst Aleš               TJ Loko Liberec      LLI6801 C  436961 143.00         
 48 Petržela Pavel           OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6301 C  405971 145.00         
 49 Procházka Radek          OK Lokomotiva Pardub LPU6504 C 2060272 147.00         
 50 Sanna Roberto            Oddíl OB Kotlářka    DKP6703 C 9180967 149.00         
 51 Kavalír Karel            OK 99 Hradec Králové PHK6503 C    9378 151.00         
 52 Bílý Petr                OOB TJ Lokomotiva Te LTP6805 C   51279 153.00         
 53 Uher Petr                USK Praha            VSP5001 C   51741 155.00         
 54 Posselt Martin           OOB TJ Tatran Jablon TJN6802 C  232256 157.00         
 55 Vacek Milan              OK Jihlava           SJI6901 C  219243 159.00         
 56 Cincibus Pavel           VŠTJ Stavební fakult FSP6605 C    8669 161.00         
 57 Dundáček Milan           SJH Jindřichův Hrade SJH6902 C  331598 163.00         
 58 Valášek Petr             SK Kamenice          KAM6600 C   52276 165.00         
 59 Dobeš Václav             SKOB TJ Sokol Kralup KPY5701 C  301374 167.00         
 60 Vakant                                                          169.00         
 61 Vakant                                                          171.00         
 62 Vakant                                                          173.00         
 63 Vakant                                                          175.00         
 64 Vakant                                                          177.00         
 
Startovka kategorie: H50B        4.1km   75m 18k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Hartl Zdeněk             TJ Aero Odolena Voda ODV6300 C   52121  78.00         
  2 Bartovský Pavel          KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM6101 C 2042507  80.00         
  3 Pavlů Jaroslav           KOB Dobřichovice     DCE6100 C  232041  82.00         
  4 Kohl Jiří                SKOB TJ Sokol Kralup KPY6201 C  301391  84.00         
  5 Krejčí Jaroslav          OK Jiskra Nový Bor   BOR6302 C 7630319  86.00         
  6 Petr Josef               Slavia Liberec orien VLI6300 C    8287  88.00         
  7 Novák Ivo                SK OK 24 Praha       OKP6200 C   51679  90.00         
  8 Kovář Karel              OOB TJ Lokomotiva Te LTP6102 C  682080  92.00         
  9 Sucharda Jiří            OK Jiskra Nový Bor   BOR5802 C   51542  94.00         
 10 Kožina Petr              SK Praga             PGP6000 C 1700084  96.00         
 11 Roudný Václav            OK Lokomotiva Pardub LPU6102 C    9277  98.00         
 12 Šmaus Ivan               OOB TJ Tatran Jablon TJN6249 C    8270 100.00         
 13 Hošek Ladislav           OK Sparta Praha      SCP6001 C   52115 102.00         
 14 Borovička Milan          VŠTJ Stavební fakult FSP6104 C  515097 104.00         
 15 Hájek Tomáš              OB SK Zvole          ZVO6401 C 2031360 106.00         
 16 Bořil Petr               OK Jihlava           SJI6207 C    6607 108.00         
 17 Dikoš Pavel              OK Jiskra Nový Bor   BOR6003 C   50000 110.00         
 18 Wurzel Břetislav         SK OS Nové Město n.  OSN6005 C   52146 112.00         
 19 Vydra Pavel              OK RECO Sport        PEN6200 C   49998 114.00         
 20 Růžička Miloslav         TJ Sokol Hostivice   HCE6300 C  899161 116.00         
 21 Koucký Roman             VŠTJ Ekonom Praha    EKP6301 C 2035738 118.00         
 22 Hradecký Jaroslav        OK Doksy             DOK6300 C  886258 120.00         
 23 Kopáček Miroslav         OOB SK Chrast        CHT6049 C 2073715 122.00         
 24 Havel Leoš               OOS TJ Spartak Vrchl VRL6401 C 2060209 124.00         
 25 Pavlovec Petr            OK Jiskra Nový Bor   BOR6303 C  219203 126.00         
 26 Přibík Jan               SK Praga             PGP6301 C   51631 128.00         
 27 Fencl Jiří               OK Lokomotiva Pardub LPU6301 C    9649 130.00         
 28 Schindler Jiří           OOB TJ Tatran Jablon TJN6301 C  416828 132.00         
 29 Veljačik Pavel           OK Sparta Praha      SCP6200 C   49889 134.00         
 30 Němeček Jan              USK Praha            VSP6201 C  682682 136.00         
 31 Folprecht Miroslav       OOB TJ Turnov        TUR5501 C 1550616 138.00         
 32 Hirš Libor               VSK Mendelu Brno     VBM6000 C 7201772 140.00         
 33 Širůček Jaromír          xxx                  73C6200   2056273 142.00         
 34 Slezák Libor             OOB TJ Slovan Luhačo LCE6207 C  889301 144.00         
 35 Rajnošek Zdeněk          Bratrstvo Ždárských  BZR6301 C   52963 146.00         
 36 Hlaváček Lubomír         OK 99 Hradec Králové PHK6401 C 2059745 148.00         
 37 Doškář Boris             OK Jiskra Nový Bor   BOR6400 C    8490 150.00         
 38 Šimek Miroslav           SK Los Mělník        LME6300 C 2020717 152.00         
 39 Nieke Hagen              USV TU Dresden       33D4400    630617 154.00         
 40 Nykodým Petr             KOS TJ Tesla Brno    TBM6307 C   53263 156.00         
 41 Müller Ota               OK Jiskra Nový Bor   BOR6101 C    8449 158.00         
 42 Hrabánek David           SK Praga             PGP6003 C   51673 160.00         
 43 Kaplan Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU6401 C    9231 162.00         
 44 Kamenický Radan          SK OS Nové Město n.  OSN6004 C 9601003 164.00         
 45 Kořínek Zdeněk           OK RECO Sport        PEN6201 C    7762 166.00         
 46 Pustai Josef             OOB TJ Tatran Jablon TJN6300 C  232643 168.00         
 47 Kavka Jiří               OK Sparta Praha      SCP5900 C  682630 170.00         
 48 Kettner Pavel            TJ Sokol Hostivice   HCE5900 C  515105 172.00         
 49 Ročejdl Marek            SK Kamenice          KAM6400    995804 174.00         
 50 Vakant                                                          176.00         
 51 Vakant                                                          178.00         
 52 Vakant                                                          180.00         
 53 Vakant                                                          182.00         
 
Startovka kategorie: H55B        3.9km   85m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Blabla Zdeněk            SKP České Budějovice PCB5901 C   51406  44.00         
  2 Kaška Rudolf             OK Chrastava         CHA5500 C    8167  46.00         
  3 Beneš Josef              Sportcentrum Jičín   SJC5801 C    9907  48.00         
  4 Flašar Jan               KOB Český Krumlov    KCK5701 C   49614  50.00         
  5 Knap Jan                 OK Lokomotiva Pardub LPU5101 C    9328  52.00         
  6 Horák Petr               OOB TJ Tatran Jablon TJN5602 C 2056301  54.00         
  7 Červinka Jaroslav        SK OK 24 Praha       OKP5803 C   53558  56.00         
  8 Novák Tom                OK Doksy             DOK5500 C  886255  58.00         
  9 Doležal Miroslav         SK Praga             PGP5501 C   51753  60.00         
 10 Šedivý Jiří              VŠTJ Ekonom Praha    EKP5500 C  682645  62.00         
 11 Balcar Aleš              OK 99 Hradec Králové PHK5703 C    9354  64.00         
 12 Šváb Jan                 USK Praha            VSP5801 C  886277  66.00         
 13 Svobodný Petr            Oddíl OB Kotlářka    DKP5800 C   49871  68.00         
 14 Štěrba Pavel             OK Lokomotiva Pardub LPU5408 C    9301  70.00         
 15 Ibrahim Khamis           SK Haná orienteering OOL5906 C  440241  72.00         
 16 Zeman Jaroslav           OOB SK Chrast        CHT5901 C   52337  74.00         
 17 Kunc Radovan             OOB TJ Tatran Jablon TJN5549 C    8249  76.00         
 18 Hausvater Karel          TJ Slavia Hradec Krá SHK5801 C  301648  78.00         
 19 Fiala Zdeněk             KOB TRETRA Praha     TAP5501 C  232177  80.00         
 20 Pilař Karel              KČT Aš               MAS5501 C 2026161  82.00         
 21 Janovič Ondřej           TJ Slovan Karlovy Va SKV5901 C   51133  84.00         
 22 Kulhavý Josef            SOOB Spartak Rychnov SRK5701 C  681857  86.00         
 23 Grivalský Michal         SK Praga             PGP5900 C   52103  88.00         
 24 Borák Stanislav          VŠTJ Ekonom Praha    EKP5212 C 2042539  90.00         
 25 Dušátko Petr             OK 99 Hradec Králové PHK5702 C    9402  92.00         
 26 Hejzlar Josef            TJ OB České Budějovi VCB5601 C   53728  94.00         
 27 Milota Josef             MLOK Mariánské Lázně MLA5801 C    7880  96.00         
 28 Novotný Miroslav         OK Lokomotiva Pardub LPU5905 C  301183  98.00         
 29 Böhm Karel               OOB TJ Tatran Jablon TJN5101 C  416833 100.00         
 30 Junek Petr               SK Studenec          STH5501 C    9063 102.00         
 31 Jaroš Vladimír           KOB Dobřichovice     DCE5400 C   51973 104.00         
 32 Škorpil Martin           TJ Jiskra Hořice     HOR5700 C 2011900 106.00         
 33 Kudrnáč Martin           SK Kamenice          KAM5901 C  301371 108.00         
 34 Vícha Vladimír           OK Lokomotiva Pardub LPU5801 C    9228 110.00         
 35 Sysel Zdeněk             SK Praga             PGP5200 C   52107 112.00         
 36 Zdráhal Robert           SK Haná orienteering OOL5707 C  895219 114.00         
 37 Žemlička Zbyněk          OOB SK Chrast        CHT5501 C   51955 116.00         
 38 Novotný Otakar           OOB TJ Tatran Jablon TJN5604 C    8260 118.00         
 39 Gazdačko Milan           TJ Slavia Hradec Krá SHK5702 C  410797 120.00         
 40 Fanta Miroslav           VŠTJ Ekonom Praha    EKP5800 C   51147 122.00         
 41 Běhoun Pavel             OK 99 Hradec Králové PHK5701 C    9400 124.00         
 42 Hejtmánek Vladimír       KOB TRETRA Praha     TAP5802 C  682651 126.00         
 43 Vakant                                                          128.00         
 44 Vakant                                                          130.00         
 45 Vakant                                                          132.00         
 46 Vakant                                                          134.00         
 47 Vakant                                                          136.00         
 
Startovka kategorie: H60B        3.6km   50m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Babický Tomáš            KrOB Rozmarýn Litomě DLT5001 C    8890   4.00         
  2 Wald František           VŠTJ Stavební fakult FSP5300 C   49606   6.00         
  3 Hamáček Bohuslav         TJ Lokomotiva Beroun LBE5000 C  411760   8.00         
  4 Škoda Přemek             Slavia Liberec orien VLI5301 C    8302  10.00         
  5 Rejmont Milan            OOB TJ Lokomotiva Tr LTU4801 C    9777  12.00         
  6 Hořínek Jaroslav         USK Praha            VSP5000 C   51643  14.00         
  7 Sáňka Bedřich            OK Lokomotiva Pardub LPU5102 C 2032164  16.00         
  8 Farář Jaroslav           OOS TJ Spartak Vrchl VRL5002 C    9261  18.00         
  9 Hojný Oldřich            OK Sparta Praha      SCP5201 C   52111  20.00         
 10 Bárta Miroslav           OB Jenišovice        JEN5201 C    7778  22.00         
 11 Kalibán Jaroslav         SK LOB Nová Paka     NPA5101 C 2059741  24.00         
 12 Ševčík Milan             OK Chrastava         CHA5003 C    8199  26.00         
 13 Horáček Miroslav         Slavia Liberec orien VLI5000 C    4214  28.00         
 14 Cabrnoch Jiří            KOB Kladno           DKL5400 C  416324  30.00         
 15 Polák Zdeněk             USK Praha            VSP5203 C   51740  32.00         
 16 Třasák Milan             OK Lokomotiva Pardub LPU5206 C    9257  34.00         
 17 Jelínek Petr             SKOB Zlín            TZL4902 C 1396260  36.00         
 18 Hickethier Manfred       Slavia Liberec orien VLI5201 C 9005174  38.00         
 19 Rančák Josef             OK Jiskra Nový Bor   BOR5004 C  886284  40.00         
 20 Erlebach Josef           OK Jilemnice         JIL5201 C    9774  42.00         
 21 Peterka František        TJ Sokol Troja       TJP4900 C    8861  44.00         
 22 Hájek Jan                KČT Aš               MAS5401 C    7885  46.00         
 23 Štregl Tomáš             OOS TJ Spartak Vrchl VRL5001 C    9001  48.00         
 24 Hora Vladimír            USK Praha            VSP5100 C 7200325  50.00         
 25 Přeček Zdeněk            OK Sparta Praha      SCP5200 C  500289  52.00         
 26 Jedlička Miroslav        OB Jenišovice        JEN5301 C  336709  54.00         
 27 Farář Václav             OK Lokomotiva Pardub LPU5201 C    9260  56.00         
 28 Novák Karel              SK LOB Nová Paka     NPA5001 C 2060215  58.00         
 29 Pavlík Milan             OK Chrastava         CHA5400 C   51231  60.00         
 30 Přinda Oldřich           Slavia Liberec orien VLI5101 C 1302773  62.00         
 31 Vakant                                                           64.00         
 32 Vakant                                                           66.00         
 33 Vakant                                                           68.00         
 34 Vakant                                                           70.00         
 
Startovka kategorie: H65B        3.2km   65m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Rychtecký Josef          TJ OB České Budějovi VCB4801 C   53730 138.00         
  2 Hlaváč Jaroslav          SKOB Sig-Mat Mladá B SMB4801 C    7718 140.00         
  3 Zlesák Zdeněk            OK Jilemnice         JIL4701 C    9066 142.00         
  4 Pokorný Karel            SK Technik České Bud TCB4701 C  301187 144.00         
  5 Fiala Miloš              OOB TJ Kašperské Hor KSH4801 C    8674 146.00         
  6 Procházka Jiří           OOB TJ Lokomotiva Tr LTU4802 C    9778 148.00         
  7 Fridrich Jaroslav        OK Lokomotiva Pardub LPU4501 C    9256 150.00         
  8 Jiran Václav             OK 99 Hradec Králové PHK4701 C  301692 152.00         
  9 Jirásek Jaroslav         TJ Skalka Cheb       SCH4701 C    7890 154.00         
 10 Müller Rainer            USV TU Dresden       33D4500   2222222 156.00         
 11 Ryšavý Vít               TJ Sokol Troja       TJP4700 C   51332 158.00         
 12 Pospíšil Jaromír         UNITOP SKP Žďár nad  PZR4417 C   51994 160.00         
 13 Hrobař Rudolf            SOOB Spartak Rychnov SRK4702 C    9798 162.00         
 14 Buriánek Jaromír         OK Sparta Praha      SCP4700 C   51562 164.00         
 15 Matoušek Luboš           OOB TJ LIAZ Jablonec LJN4700 C    7741 166.00         
 16 Lukáš Zdeněk             TJ Loko Liberec      LLI4502 C    8243 168.00         
 17 Tvrdek Vojtěch           TJ Lokomotiva Beroun LBE4900 C   51283 170.00         
 18 Smetana Radim            OK Chrastava         CHA4700 C    8153 172.00         
 19 Lukavec Míla             OOB TJ Tatran Jablon TJN4901 C 2060202 174.00         
 20 Ježek Ladislav           Slavia Liberec orien VLI4900 C  253372 176.00         
 21 Bílek Vratislav          Sportcentrum Jičín   SJC4801 C    9948 178.00         
 22 Stehno Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKP4900 C   51760 180.00         
 23 Novotný Jiří             OOB Slavia Praha     SLP4601 C   51621 182.00         
 24 Novák Miloš              OK Sparta Praha      SCP4600 C   52299 184.00         
 25 Nejezchleba Jiří         KOB Kamenický Šenov  KAS4600 C    8235 186.00         
 26 Švadlena Jiří            K.O.B. Choceň        CHC4601 C    9554 188.00         
 27 Pospíšil Jiří            SOK TJ Turnov        TUV4701 C    8323 190.00         
 28 Švec Zdeněk              SKOB Slaný           SLA4700 C    8806 192.00         
 29 Knobloch Jindřich        OOS TJ Spartak Vrchl VRL4901 C    8999 194.00         
 30 Peterka Josef            TJ Loko Liberec      LLI4702 C   51204 196.00         
 31 Nosál Stanislav          TJ Lokomotiva Beroun LBE4600 C    8805 198.00         
 32 Kadavý Zdeněk            OK Chrastava         CHA4901 C    8155 200.00         
 33 Rakovec Miloš            OK Sparta Praha      SCP4500 C  443066 202.00         
 34 Vakant                                                          204.00         
 35 Vakant                                                          206.00         
 36 Vakant                                                          208.00         
 37 Vakant                                                          210.00         
 
Startovka kategorie: H70B        2.9km   45m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Aschermann Michal        Tempo Praha          TEP4400 C 2031374 125.00         
  2 Dohnal Josef             USK Praha            VSP4300 C   51743 127.00         
  3 Úlehla Zdeněk            OK Jiskra Nový Bor   BOR4001 C    8552 129.00         
  4 Máslo Miroslav           TJ Slavia Hradec Krá SHK4001 C    9103 131.00         
  5 Zábranský Emil           SKOB Slaný           SLA4200 C  420425 133.00         
  6 Procházka Zdenko         Oddíl OB Kotlářka    DKP4300 C   51800 135.00         
  7 Frey Jaromír             TJ Jiskra Nejdek     NEJ4100 C   49619 137.00         
  8 Rejpal Petr              OK Sparta Praha      SCP4100 C  410733 139.00         
  9 Lisý Jan                 SKOB Ostrov          ONO4201 C  301501 141.00         
 10 Sklenář Jan              MLOK Mariánské Lázně MLA4201 C   51611 143.00         
 11 Štrojsa Josef            KOB Kamenický Šenov  KAS4000 C    8230 145.00         
 12 Novotný František        OOB USK Slavie Ústí  PUL4200 C  205614 147.00         
 13 Gřunděl Ivan             SJH Jindřichův Hrade SJH4201 C  331289 149.00         
 14 Paul Josef               KOB Dobřichovice     DCE4401 C  301171 151.00         
 15 Rychlý Rudolf            OK 99 Hradec Králové PHK4101 C    9823 153.00         
 16 Zakouřil Václav          SOK TJ Turnov        TUV4301 C    8324 155.00         
 17 Čadil Jan                VŠTJ Stavební fakult FSP4300 C   53267 157.00         
 18 Fišák Jan                MLOK Mariánské Lázně MLA4401 C    7882 159.00         
 19 Vakant                                                          161.00         
 20 Vakant                                                          163.00         
 
Startovka kategorie: H75B        2.9km   45m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Petrželka Pavel          OOB TJ Tatran Jablon TJN3800 C   52900 167.00         
  2 Havlík Jaroslav          Sportcentrum Jičín   SJC3601 C 9005225 169.00         
  3 Langr Jan                OK Jiskra Nový Bor   BOR3601 C    8541 171.00         
  4 Zemánek Bohumil          OOS TJ Spartak Vrchl VRL3601 C    8963 173.00         
  5 Attl Vladimír            SK Praga             PGP3800 C  682666 175.00         
  6 Semorád Miloš            OK Sparta Praha      SCP3300 C   49404 177.00         
  7 Mikulecký Jan            OK 99 Hradec Králové PHK3801 C 9005137 179.00         
  8 Vondra Jaroslav          VŠTJ Stavební fakult FSP3300 C   51865 181.00         
  9 Křtěnský Jaroslav        OK Jiskra Nový Bor   BOR3600 C    4132 183.00         
 10 Kalivoda Vladimír        OOB TJ Sokol Kostele KNC3800 C   52260 185.00         
 11 Mašek Pavel              OK Jiskra Nový Bor   BOR3602 C    8544 187.00         
 12 Hanák Milan              VŠTJ Stavební fakult FSP3400 C   51964 189.00         
 13 Beránek Miroslav         OK Jiskra Nový Bor   BOR3900 C    4131 191.00         
 14 Vakant                                                          193.00         
 15 Vakant                                                          195.00         
 
Startovka kategorie: HDR         1.8km   20m 8k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kvapilová Kristýna       SOK TJ Turnov        TUV0999 C  411591                
  2 Kalinová Ella            VŠTJ Ekonom Praha    EKP0961 C  515409                
  3 Kalinová Lisa            VŠTJ Ekonom Praha    EKP1150 C  515458                
  4 Pethsová Isabella        KOS TJ Lokomotiva Kr KRN1051 C   51933                
  5 Bradáč Václav            TJ Loko Liberec      LLI0600 C 2049555                
  6 Štěpánek Jan             KOS TJ Tesla Brno    TBM0607 C   53232                
  7 Štěpánek Ondřej          KOS TJ Tesla Brno    TBM0809     53276                
  8 Vodrážka Štěpán          KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0802 C                        
  9 Žemlík Eduard            SOK TJ Turnov        TUV0901 C                        
 10 Rychlá Karolína          KOS TJ Lokomotiva Kr KRN0757 C  428244                
 11 Dušková Adéla            OOB TJ Turnov        TUR         53816                
 12 Doucha Tomáš             TJ START Náchod      SNA0801 C    9616                
 13 Kučerka Radek            TJ Stadion Nový Bor  STB1101 C   49984                
 14 Nedbalová Klára          VŠSK MFF UK Praha    MFP0850 C  232648                
 15 Přinda Jan               Slavia Liberec orien VLI0803 C    8299                
 16 Přinda Lukáš             Slavia Liberec orien VLI7701 C    8300                
 17 Lamačová Barbora         OK Jiskra Nový Bor   BOR0750 C    4124                
 18 Straková Denisa          SKOB Slaný           SLA0750 C  224355                
 19 Dobiáš Jaromír           SKOB Roudnice nad La ROU1101 C    8866                
 20 Dobiášová Eliška         SKOB Roudnice nad La ROU1150 C    8869                
 21 Blažková Karolína        OOB TJ Turnov        TUR0851 C 1403053                
 22 Blažková Petra           OOB TJ Turnov        TUR0650 C 1403054                
 23 Drahoňovský Tomáš        OOB TJ Turnov        TUR0701 C  888638                
 24 Heřmánková Bára          OOB TJ Turnov        TUR0850 C    9394                
 25 Houžvičková Daniela      OOB TJ Turnov        TUR0751 C 1403056                
 26 Houžvičková Kateřina     OOB TJ Turnov        TUR0952 C 1403057                
 27 Míková Sofie             OOB TJ Tatran Jablon TJN0950 C                        
 28 Pavlova Lenka            OOB TJ Tatran Jablon TJN0850 C 2070803                
 29 Gajda Petr               USK Praha            VSP0903 C   52283                
 30 Hejnová Barbora          USK Praha            VSP0851 C  411503                
 31 Kučera Jakub             USK Praha            VSP0900 C 2032189                
 32 Kučerová Kateřina        USK Praha            VSP0950 C 1398983                
 33 Jiroušková Barbora       OB Říčany            RIC0650 C 2060265                
 34 Polívková Beáta          OB Říčany            RIC0652 C 4616803                
 35 Tolar Ondrej             OB Říčany            RIC0701 C 4616805                
 36 Besta Lukáš              OOB TJ Sokol Kostele KNCxxxx    224868                
 37 Bohuslav Fanda           OK Lokomotiva Plzeň  LPM0900 C    8285                
 38 Blahutová Lucie          VŠSK MFF UK Praha    MFP0950   4616806                
 39 Žemlová Barbora          SK Kamenice          KAM0751 C   52122                
 40 Oujeský Lukáš            OOB TJ Spartak Adamo ADA       4616807                
 41 Kamenická Tereza Ester   SK OS Nové Město n.  OSN0888 C   51990                
 42 Krejzová Markéta         OOB TJ Turnov        TUR0854 C                        
 43 Vondrová Eliška          VŠTJ Stavební fakult FSP       7200315                
 44 Krumlovský Vojtěch       OB Říčany            RIC0703   2073698                
 45 Ondráček Lubor           VŠTJ Ekonom Praha    EKP1111 C   52852                
 46 Karban Ondra             Oddíl OB Kotlářka    DKP                              
 47 Vřešťál František        OOB TJ Turnov        TUR0906 C 1403052                
 48 Hlaváčová Lucie          KOS TJ Tesla Brno    TBM0660 C  232732                
 49 Pokorná Linda            SK Praga             PGP0350 C  899177                
 50 Vakant                                                                         
 51 Vakant                                                                         
 52 Vakant                                                                         
 53 Vakant                                                                         
 54 Vakant                                                                         
 55 Vakant                                                                         
 56 Vakant                                                                         
 57 Vakant                                                                         
 58 Vakant                                                                         
 59 Vakant                                                                         
 60 Vakant                                                                         
 61 Vakant                                                                         
 62 Vakant                                                                         
 63 Vakant                                                                         
 
Startovka kategorie: P2          2.1km   30m 9k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Bradáčová Marie          TJ Loko Liberec      LLI7550 C 2060204                
  2 Balcarová Alena          TJ Loko Liberec      LLI7150 C 1398994                
  3 Fialová Tereza           SKOB Zlín            TZL9090     53319                
  4 Hrnčířová Lenka          SK Studenec          STH7251 C  410775                
  5 Vydrová Markéta          OK RECO Sport        PEN8950 C    8180                
  6 Paulová Mirka            KOB Dobřichovice     DCE5250 C   53597                
  7 Havlová Klára            OOS TJ Spartak Vrchl VRL0152 C    9004                
  8 Karlová Kateřina         OK Jilemnice         JIL7553 C  425574                
  9 Kubcová Michaela         OK Jiskra Nový Bor   BOR6653 C    8430                
 10 Koucká Barbora           VŠTJ Ekonom Praha    EKP0050 C  361943                
 11 Dohnálek Pavel           TJ Slavia Hradec Krá SHK7100 C 1400450                
 12 Dohnálková Jana          TJ Slavia Hradec Krá SHK7252 C   51131                
 13 Dejnožková Blanka        OOB TJ Tatran Jablon TJN7651 C 2049610                
 14 Hornychová Helena        OOB TJ Tatran Jablon TJN7150 C 2070802                
 15 Míková Markéta           OOB TJ Tatran Jablon TJN7351 C  411593                
 16 Pavel Jiří               OOB TJ Tatran Jablon TJN7100 C 2070804                
 17 Vitebská Lenka           OOB TJ Tatran Jablon TJN7051 C 2059770                
 18 Hanušová Jitka           OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6352 C    9609                
 19 Machučová Jaroslava      OK Chrastava         CHA8250      8158                
 20 Hak Robert               Amateri              66C7501     51840                
 21 Augusta Jiří             USK Praha            VSP7421 C 2021838                
 22 Danko Štěpán             OK Chrastava         CHA0301 C  436449                
 23 Jiráková Ludmila         Neregistrovaní       NNN       4616808                
 24 Majdáková Martina        Neregistrovaní       NNN1      4616809                
 25 Vakant                                                                         
 26 Vakant                                                                         
 27 Vakant                                                                         
 28 Vakant                                                                         
 29 Vakant                                                                         
 30 Vakant                                                                         
 31 Vakant                                                                         
 32 Vakant                                                                         
 33 Vakant                                                                         
 34 Vakant                                                                         
 35 Vakant                                                                         
 36 Vakant                                                                         
 37 Vakant                                                                         
 38 Vakant                                                                         
 
Startovka kategorie: P4          3.6km   95m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Rozmarová Alena          Oddíl OB Kotlářka    DKP8050 C    8643                
  2 Janasová Barbora         PELL’S MTBO TEAM     XBM7150 C  446439                
  3 Zahradníček Petr         Oddíl OB Kotlářka    DKP8747 C 7766677                
  4 Hojný Jaroslav           SJH Jindřichův Hrade SJH7002 C  995874                
  5 Marek Martin             TJ Loko Liberec      LLI7000 C 2049593                
  6 Marková Jana             TJ Loko Liberec      LLI7152 C 2049529                
  7 Brázdilová Radka         TJ Aero Odolena Voda ODV6950 C  331382                
  8 Vitouš Martin            Neregistrovaní       6YC8300   1403059                
  9 Mellan Martin            SOK TJ Turnov        TUV6304 C  411583                
 10 Rücker Petr              TJ Jiskra Hořice     HOR6500 C 2035741                
 11 Malačková Jana           TJ Sokol Praha Spoři DVP6151 C  232646                
 12 Gottlichová Jitka        OK Jiskra Nový Bor   BOR6752 C    8448                
 13 Pohořalý Dobroslav       SKOB Roudnice nad La ROU6401 C 2023803                
 14 Pohořalá Karolína        SKOB Roudnice nad La ROU6850 C 2023951                
 15 Buková Jana              SKOB Roudnice nad La ROU7150 C  331208                
 16 Šinovská Kristýna        SKOB Roudnice nad La ROU9351 C  428267                
 17 Buk Miloslav             SKOB Roudnice nad La ROU6202 C  331058                
 18 Sehnal Tomáš             K.O.Poděbrady        6UC6700   1403060                
 19 Kohout Josef             TJ Slavia Hradec Krá SHK6902 C 2017669                
 20 Mairich Vít              OOB TJ Tatran Jablon TJN7200 C 2059726                
 21 Mairichová Radka         OOB TJ Tatran Jablon TJN7450 C 2059728                
 22 Řehoř Jiří               OOB TJ Tatran Jablon TJN7004 C 2059729                
 23 Václavů Tomáš            OOB TJ Tatran Jablon TJN7005 C 2027223                
 24 Juhász Matěj             OOB TJ Lokomotiva Tr LTU9900 C 2057578                
 25 Kahoun Adam              OOB TJ Lokomotiva Tr LTU9903 C 2057580                
 26 Winter Luboš             OOB TJ Lokomotiva Tr LTU9904 C 2057582                
 27 Hašek Patrik             OOB TJ Lokomotiva Tr LTU0000 C 2057579                
 28 Šitina Jakub             OOB TJ Lokomotiva Tr LTU0001 C 2057577                
 29 Beran Jiří               USK Praha            VSP7102 C 2021833                
 30 Hejna Vladimír           USK Praha            VSP7404 C    5782                
 31 Nosek Jan                USK Praha            VSP6910 C  446367                
 32 Blaha Petr               SK Kamenice          KAM6605 C 2058469                
 33 Malačka Milan            TJ Sokol Praha Spoři DVP60      981822                
 34 Klaška Martin            Oddíl OB Kotlářka    DKP0100 C    9889                
 35 Klašková Josefina        Oddíl OB Kotlářka    DKP9651 C  443061                
 36 Bredlerová Tereza        TJ Slovan Karlovy Va SKV7551 C  682698                
 37 THOŘ MILOŠ               SOK TJ Turnov        TUV7302    411521                
 38 Kolovská Ilona           OK Lokomotiva Plzeň  LPM6352 C  301706                
 39 Netuka Jan               TJ Slavia Hradec Krá SHK7001 C    9126                
 40 Danko Tomáš              OK Chrastava         CHA7200 C  436410                
 41 Sychra Zdeněk            OK Chrastava         CHA7302   2049591                
 42 Jírová Monika            OK Roztoky           ROZ        207856                
 43 Moutvička Ondřej         KOB Chemopetrol Litv LIT8301 C    8125                
 44 Jurga Václav             Neregistrovaní       NNN2      1403063                
 45 Jurga Vojtěch            Neregistrovaní       NNN3      1403064                
 46 Junek Vladimír           Neregistrovaní       NNN4      1403065                
 47 Smrček Petr              Klub vytrvalostních  KSU7401 C 2067333                
 48 Vakant                                                                         
 49 Vakant                                                                         
 50 Vakant                                                                         
 51 Vakant                                                                         
 52 Vakant                                                                         
 53 Vakant                                                                         
 54 Vakant                                                                         
 55 Vakant                                                                         
 56 Vakant                                                                         
 57 Vakant                                                                         
 58 Vakant                                                                         
 59 Vakant                                                                         
 60 Vakant                                                                         
 61 Vakant                                                                         
 62 Vakant