Startovka oddílů                                                  13.5.2014 23:33:04
                                   ŽA, ŽB - Krátká
===ČSOS-TUR===========================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Startovka oddílu: 13R - 1. česko-francouzský kroužek OB v Moskvě Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Rázek Filip              13R0100            H14B   113.00         
 
 
Startovka oddílu: 18D - Post SV Dresden                          Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Dollgast Moritz          18D     1180295    H20A   202.00      253
 
 
Startovka oddílu: 33D - USV TU Dresden                           Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nieke Hagen              33D4400  630617    H50B   154.00         
  2 Müller Rainer            33D4500 2222222    H65B   156.00         
  3 Leideck Heike            33D6250  620713    D45B   186.00         
  4 Kundisch Wieland         33D8500 1985456    H21E   161.00       11
  5 Starke Paula             33D9651 9999999    D18A   167.00      404
  6 Salzmann Heinrich        33D9702 2036285    H18A    85.00      206
 
 
Startovka oddílu: 37S - Kysucke Nove Mesto                       Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vladimir Fujak           37S7200  425448    H35B   102.00         
 
 
Startovka oddílu: 66C - Amateri                                  Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hak Robert               66C7501   51840    P2                    
 
 
Startovka oddílu: 6UC - K.O.Poděbrady                            Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Sehnal Tomáš             6UC6700 1403060 P  P4                    
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: 6YC - Neregistrovaní                           Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vitouš Martin            6YC8300 1403059 P  P4                    
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: 73C - xxx                                      Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Širůček Jaromír          73C6200 2056273    H50B   142.00         
  2 Širůčková Daniela        73C7650 2056292    D35B    33.00         
 
 
Startovka oddílu: ABM - KOB Moira Brno                           Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mokrý Stanislav          ABM9202  886812    H21E   211.00       36
  2 Novotný Ondřej           ABM9211 7003038    H21A   158.00         
  3 Mokrý Ondřej             ABM9410  886814    H20A   232.00      268
  4 Otrusinová Jana          ABM9560   52013    D20A   199.00      475
  5 Odehnalová Tereza        ABM9757 1007533    D18A   209.00      425
  6 Odehnalová Klára         ABM9956 1400403    D16A   207.00      333
 
 
Startovka oddílu: ADA - OOB TJ Spartak Adamov                    Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Oujeský Lukáš            ADA     4616807 P  HDR                   
  2 Oujeský Tomáš            ADA7433   52597    H21C    17.00         
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: AOP - Přátelé orientačního běhu Opava          Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hadač Miroslav           AOP6501  682679    H21B   134.00         
  2 Košárek Pavel            AOP7102   52296    H21E   167.00       14
  3 Košárková Iva            AOP8152   51568    D21E   171.00      106
  4 Navrátil Boris           AOP9202  515444    H21E   229.00       45
  5 Hadač Filip              AOP9301  887157    H21E   197.00       29
  6 Rossmanith Vojta         AOP9302  889295    H21A   122.00         
  7 Tesařová Marcela         AOP9450  515074    D20A   167.00      459
  8 Glonek Jakub             AOP9602 1625050    H18A   105.00      216
  9 Mielec Jaromír           AOP9701  515123    H18A   135.00      231
 10 Čechová Klára            AOP9951 2045206    D16A   183.00      320
 
 
Startovka oddílu: AOV - OOB TJ Baník Ostrava                     Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Fukalová Radmila         AOV7051  232136    D35B     9.00         
  2 Vlach Jiří               AOV7900    8881    H21B   100.00         
  3 Petrová Tereza           AOV8750   49458    D21B    81.00         
  4 Fukalová Hana            AOV9850  361939    D16A   199.00      328
 
 
Startovka oddílu: ASU - Magnus Orienteering                      Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Plhalová Šárka           ASU0097  920661    D14B   128.00         
  2 Aleš David               ASU7517  515175    H35B   100.00         
  3 Khýn Vítězslav           ASU8304    7210    H21A   124.00         
  4 Staňková Lucie           ASU8756    7202    D21A   109.00         
  5 Navrátil Tomáš           ASU8817  920666    H21A   200.00         
  6 Hrobař Štěpán            ASU9106  995859    H21E   185.00       23
  7 Minář Marek              ASU9444  920700    H20A   220.00      262
  8 Horvát Petr              ASU9447  886264    H20A   216.00      260
  9 Petrasová Zuzana         ASU9695  405999    D18A   201.00      421
 10 Horvátová Hana           ASU9797  980354    D18A   229.00      435
 
 
Startovka oddílu: BBM - BETA URSUS Orienteering                  Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Fiala Jan                BBM7205  515468    H21A   114.00         
  2 Záděra Pavel             BBM9500  980371    H20A   224.00      264
  3 Ptáček Pavel             BBM9600  886286    H18A   145.00      236
  4 Ptáček Patrik            BBM9800  980376    H16A   175.00      176
 
 
Startovka oddílu: BOR - OK Jiskra Nový Bor                       Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mareš Vít                BOR0000    4370    H14B    47.00         
  2 Pavlovec Dan             BOR0001    4372    H14B    15.00         
  3 Kubec Jan                BOR0004    4381    H14B    85.00         
  4 Vávra Pavel              BOR0101    4369    H14B   121.00         
  5 Jeřábková Nina           BOR0151 1333269    D14B   102.00         
  6 Patzeltová Emma          BOR0251    4367    D12C    37.00         
  7 Janoušek Slávek          BOR0400    4360    H10C    45.00         
  8 Lamačová Barbora         BOR0750    4124    HDR                   
  9 Křtěnský Jaroslav        BOR3600    4132    H75B   183.00         
 10 Langr Jan                BOR3601    8541    H75B   171.00         
 11 Mašek Pavel              BOR3602    8544    H75B   187.00         
 12 Langrová Marie           BOR3750    8542    D75B    20.00         
 13 Beránek Miroslav         BOR3900    4131    H75B   191.00         
 14 Úlehla Zdeněk            BOR4001    8552    H70B   129.00         
 15 Rančák Josef             BOR5004  886284    H60B    40.00         
 16 Úlehlová Ivana           BOR5150    8553    D60B   108.00         
 17 Bartoňová Marie          BOR5351    8433    D55B    68.00         
 18 Sucharda Jiří            BOR5802   51542    H50B    94.00         
 19 Dikoš Pavel              BOR6003   50000    H50B   110.00         
 20 Müller Ota               BOR6101    8449    H50B   158.00         
 21 Jedličková Zdena         BOR6250    8467    D50B    91.00         
 22 Krejčí Jaroslav          BOR6302 7630319    H50B    86.00         
 23 Pavlovec Petr            BOR6303  219203    H50B   126.00         
 24 Doškář Boris             BOR6400    8490    H50B   150.00         
 25 Pávková Jana             BOR6550    8445    D45B   138.00         
 26 Marešová Pavlína         BOR6651    8465    D45B   202.00         
 27 Kubcová Michaela         BOR6653    8430    P2                    
 28 Beránek Petr             BOR6701    8524    H21C   115.00         
 29 Gottlichová Jitka        BOR6752    8448    P4                    
 30 Svobodová Lucie          BOR7151    8519    D40B   102.00         
 31 Svoboda Jan              BOR7200    8536    H40B    45.00         
 32 Vácha Tomáš              BOR7409    8534    H40B   103.00         
 33 Janoušková Iveta         BOR7457    8431    D40B   170.00         
 34 Spejchal Petr            BOR7512    8472    H35B   104.00         
 35 Jeřábková Tereza         BOR7563    8438    D35B    65.00         
 36 Tučková Monika           BOR7650 7913579    D21B    83.00         
 37 Kameníková Kateřina      BOR7758    8441    D35B    21.00         
 38 Kolařík Tomáš            BOR7809 1302816    H21E   141.00        1
 39 Krafková Ita             BOR8156    8532    D21C   217.00         
 40 Lepšík Petr              BOR8202  515133    H21B   224.00         
 41 Karvánek Matouš          BOR9006   52902    H21A   194.00         
 42 Kořínek Tomáš            BOR9007 7003001    H21E   173.00       17
 43 Folbrechtová Šárka       BOR9051 1602628    D21E   215.00      128
 44 Burdová Adéla            BOR9161 7434894    D21A   107.00         
 45 Šákr Vít                 BOR9301 2032136    H21B   164.00         
 46 Pavlovec Jan             BOR9503 9200728    H20A   214.00      259
 47 Burda Matěj              BOR9608 7667667    H18A   129.00      228
 48 Kameníková Andrea        BOR9751 2051536    D18A   237.00      439
 49 Birnbaum Adam            BOR9802  682332    H16B   148.00         
 50 Kašpar Ludvík            BOR9805 7200544    H16B   176.00         
 51 Kohoutová Barbora        BOR9850 2051481    D16A   165.00      311
 52 Staňová Karolína         BOR9853 2051475    D16A   205.00      331
 53 Nováková Lucie           BOR9854 2051502    D16A   185.00      321
 54 Janoušková Lucie         BOR9954    8427    D16A   209.00      332
 55 Jeřábková Ema            BOR9957 1333177    D21C   201.00         
 56 Kubecová Kateřina        BOR9959  303919    D16A   191.00      324
 
 
Startovka oddílu: BOV - TJ Baník Ostrava OKD                     Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Stará Pavla              BOV4251    9576    D70B    38.00         
 
 
Startovka oddílu: BRU - Ulita-HOBRA Orienteering Broumov         Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Rusin Jan                BRU0001 2032380    H14B    51.00         
  2 Volák Ondřej             BRU0006 2011790    H14B   129.00         
  3 Volák Pavel              BRU7001 2032382    H40B    33.00         
  4 Rusinová Alena           BRU7152 2032384    D40B   126.00         
  5 Rusin Jan                BRU7601 2032383    H35B    90.00         
 
 
Startovka oddílu: BSO - KOB Baník Sokolov                        Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Horová Eliška            BSO0150    8687    D14B   104.00         
  2 Vítová Lucie             BSO0250  232240    D12C    57.00         
  3 Kohoutek Oldřich         BSO0301  232236    H12C    54.00         
  4 Käss Pavel               BSO7000    8686    H40B    21.00         
  5 Rambousek Karel          BSO7907    7872    H21A   154.00         
 
 
Startovka oddílu: BZR - Bratrstvo Ždárských vrchů                Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Rajnošková Marie         BZR6051  301392    D50B   101.00         
  2 Rajnošek Zdeněk          BZR6301   52963    H50B   146.00         
 
 
Startovka oddílu: CTB - SK OB Chotěboř                           Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Gregor Martin            CTB7701   51663    H21B    98.00         
  2 Gregorová Kamila         CTB8151  887165    D21E   207.00      124
 
 
Startovka oddílu: DCE - KOB Dobřichovice                         Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Tachezy Jan              DCE0100  416159    H14B   109.00         
  2 Paul Josef               DCE4401  301171    H70B   151.00         
  3 Paulová Mirka            DCE5250   53597    P2                    
  4 Jaroš Vladimír           DCE5400   51973    H55B   104.00         
  5 Procházková Miluše       DCE5450   51966    D45B   204.00         
  6 Procházka Antonín        DCE5500   51965    H40B    89.00         
  7 Mrázová Pavla            DCE5550    7868    D45B   140.00         
  8 Štrossová Jiřina         DCE5650    7870    D55B   106.00         
  9 Pavlů Jaroslav           DCE6100  232041    H50B    82.00         
 
 
Startovka oddílu: DKL - KOB Kladno                               Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Melichna Matěj           DKL0102  682699    H14B     7.00         
  2 Geislerová Aneta         DKL0151 2042535    D14B   182.00         
  3 Cabrnoch Jiří            DKL5400  416324    H60B    30.00         
  4 Benešová Jaroslava       DKL7050   49647    D40B   154.00         
  5 Beneš Jan                DKL9800   49648    H16B   184.00         
  6 Postolka Jáchym          DKL9900  888621    H16B   156.00         
 
 
Startovka oddílu: DKP - Oddíl OB Kotlářka                        Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Karban Ondra             DKP                HDR                   
  2 Klaška Martin            DKP0100    9889    P4                    
  3 Kalousková Marie         DKP0151  443091    D14B   190.00         
  4 Šubrt Matěj              DKP0205  888625    H14B    43.00         
  5 Sanna Karin              DKP0250 7200326    D14B   136.00         
  6 Procházka Zdenko         DKP4300   51800    H70B   135.00         
  7 Stehno Pavel             DKP4900   51760    H65B   180.00         
  8 Stehnová Hana            DKP5150   51799    D60B   110.00         
  9 Mrázková Ivana           DKP5650   51795    D55B    72.00         
 10 Dudová Hana              DKP5752   49892    D55B    96.00         
 11 Svobodný Petr            DKP5800   49871    H55B    68.00         
 12 Svobodná Eva             DKP5851  301365    D55B   118.00         
 13 Klaška Pavel             DKP6500    8650    H45B    97.00         
 14 Illner Jakub             DKP6601  515448    H45B    65.00         
 15 Sanna Roberto            DKP6703 9180967    H45B   149.00         
 16 Klašková Kateřina        DKP6750   49806    D45B   176.00         
 17 Kalousek Jiří            DKP6901  443079    H45B   127.00         
 18 Šubrt Antonín            DKP7100 7201757    H40B    37.00         
 19 Kolín Jan                DKP7701 9007701    H21A    92.00         
 20 Mencl Pavel              DKP7912  515416    H21C   129.00         
 21 Nývlt Petr               DKP8004 1207404    H21B   176.00         
 22 Rozmarová Alena          DKP8050    8643    P4                    
 23 Tomeš Jaroslav           DKP8109  416025    H21B   142.00         
 24 Janatová Lucie           DKP8154 9999888    D21A    21.00         
 25 Nývlt Martin             DKP8200 1207407    H21B   194.00         
 26 Jiřištová Zuzana         DKP8254    9054    D21E   211.00      126
 27 Janata Martin            DKP8306  888608    H21E   215.00       38
 28 Karbanová Vendula        DKP8350   51759    D21B   101.00         
 29 Kolínová Kristýna        DKP8450 9000007    D21E   191.00      116
 30 Wagner Libor             DKP8511  301369    H21C    57.00         
 31 Schütznerová Lucie       DKP8550    9622    D21A    87.00         
 32 Ramba Jiří               DKP8606  231951    H21B   222.00         
 33 Plochová Dominika        DKP8651   51798    D21E   199.00      120
 34 Margoldová Barbora       DKP8654   49898    D21A    69.00         
 35 Foglarová Kamila         DKP8655    8638    D21A   117.00         
 36 Pospíšil Ondřej          DKP8717  336746    H21B   116.00         
 37 Zahradníček Petr         DKP8747 7766677    P4                    
 38 Dlouhá Marie             DKP8756 7875600    D21E   229.00      135
 39 Setínková Eva            DKP8759    8946    D21B    55.00         
 40 Svobodná Šárka           DKP8850  887612    D21E   169.00      105
 41 Karochová Simona         DKP8853 9944499    D21E   179.00      110
 42 Svobodná Tereza          DKP9350 9953699    D21A    37.00         
 43 Řada Jakub               DKP9401  515144    H20A   208.00      256
 44 Dlouhá Hana              DKP9450 7945000    D20A   179.00      465
 45 Šňupárek Václav          DKP9500  886607    H20B    18.00         
 46 Illner Vojtěch           DKP9600  899156    H18A   101.00      214
 47 Klašková Josefina        DKP9651  443061    P4                    
 48 Nováková Tereza          DKP9751  886271    D18A   215.00      428
 49 Semerád Antonín          DKP9801  897357    H16A   183.00      180
 50 Šebek Petr               DKP9903 9903301    H16A   139.00      158
 
 
Startovka oddílu: DLT - KrOB Rozmarýn Litoměřice                 Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Babický Tomáš            DLT5001    8890    H60B     4.00         
  2 Nedvídková Jitka         DLT5151    5991    D60B    98.00         
 
 
Startovka oddílu: DOB - KOB Dobruška                             Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Peterová Jana            DOB0051  897364    D14B   176.00         
  2 Kubec Martin             DOB7002    7259    H40B    23.00         
  3 Čáp Ondřej               DOB7405    7241    H21B   226.00         
  4 Černíková Barbora        DOB7878  681856    D21B    29.00         
  5 Fátor Jan                DOB7907  981808    H21B   130.00         
  6 Janda Martin             DOB8002  920696    H21A   120.00         
  7 Hanč Petr                DOB8022  981811    H21B   180.00         
  8 Peterová Věra            DOB8751  682690    D21A   113.00         
 
 
Startovka oddílu: DOK - OK Doksy                                 Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Synek Antonín            DOK0001 2053518    H14B    49.00         
  2 Šmol David               DOK0100 2053509    H14B   127.00         
  3 Zapalačová Petra         DOK0154   51496    D14B   132.00         
  4 Synek Petr               DOK0200 2053519    H12C    38.00         
  5 Boskovská Tereza         DOK0250    7766    D12C    29.00         
  6 Schacherlová Anna        DOK0350    7769    D12C    71.00         
  7 Synková Barbora          DOK0450 2053515    D10C    79.00         
  8 Novák Tom                DOK5500  886255    H55B    58.00         
  9 Nováková Pavla           DOK5950  886256    D55B    92.00         
 10 Hradecký Jaroslav        DOK6300  886258    H50B   120.00         
 11 Lederer Pavel            DOK6600    8147    H40B   101.00         
 12 Hradecká Petra           DOK6850  897368    D21A    41.00         
 13 Koštejn Pavel            DOK7100  887931    H40B    67.00         
 14 Šmol Marcel              DOK7300 2053516    H40B    29.00         
 15 Synek Marcel             DOK7600 2056288    H21C   105.00         
 16 Synek Antonín            DOK7800 7200371    H35B   120.00         
 17 Synková Petra            DOK7950 7200372    D35B     5.00         
 18 Koštejn Vít              DOK9800  888634    H16A   151.00      164
 
 
Startovka oddílu: DOR - OK Dobříš                                Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Štěpo Matěj              DOR0001 2045312    H14B    91.00         
  2 Bálková Denisa           DOR0050 2067306    D14B   106.00         
 
 
Startovka oddílu: DVP - TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly        Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Malačka Milan            DVP  60  981822    P4                    
  2 Malačková Jana           DVP6151  232646    P4                    
 
 
Startovka oddílu: EKP - VŠTJ Ekonom Praha                        Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Koucká Barbora           EKP0050  361943    P2                    
  2 Bolehovský Michal        EKP0200  301169    H12C    50.00         
  3 Fantová Kateřina         EKP0256   49632    D12C    47.00         
  4 Bolehovský Daniel        EKP0508  301375    H10C    33.00         
  5 Pecková Tereza           EKP0551   51600    D10L    60.00         
  6 Kalous Tomáš             EKP0601   51588    H10C    53.00         
  7 Kalinová Ella            EKP0961  515409    HDR                   
  8 Ondráček Lubor           EKP1111   52852    HDR                   
  9 Kalinová Lisa            EKP1150  515458    HDR                   
 10 Borák Stanislav          EKP5212 2042539    H55B    90.00         
 11 Šedivý Jiří              EKP5500  682645    H55B    62.00         
 12 Fantová Libuše           EKP5650   51583    D45B   208.00         
 13 Šedivá Miroslava         EKP5750   51604    D55B    78.00         
 14 Fanta Miroslav           EKP5800   51147    H55B   122.00         
 15 Pecková Ivana            EKP6252   51601    D45B   124.00         
 16 Koucký Roman             EKP6301 2035738    H50B   118.00         
 17 Pecka Jan                EKP6800  515152    H40B    97.00         
 18 Koucká Ivana             EKP6850  515195    D45B   160.00         
 19 Zurynková Jana           EKP7053  515496    D21A    81.00         
 20 Bolehovský Pavel         EKP7103  601169    H40B    41.00         
 21 Čečrdlová Marcela        EKP7257  725724    D35B    35.00         
 22 Kalous Vladislav         EKP7702 2058464    H21A    80.00         
 23 Benda Lukáš              EKP7705 2035145    H21C   141.00         
 24 Ondráčková Veronika      EKP7850 2045231    D21A   139.00         
 25 Rozkošný Karel           EKP7900 2067964    H21C    27.00         
 26 Kalina Miroslav          EKP8211 7201206    H21B    92.00         
 27 Kalinová Markéta         EKP8259 7201195    D21C   205.00         
 28 Pidrman Milan            EKP8310 2067264    H21C    75.00         
 29 Pokorná Kristýna         EKP8351   52186    D21B    67.00         
 30 Štemberg Milan           EKP8608 2067963    H21C   117.00         
 31 Hausmannová Klára        EKP8651 2067248    D21C   225.00         
 32 Koucký Martin            EKP9700 2032158    H18B   217.00         
 
 
Startovka oddílu: FSP - VŠTJ Stavební fakulta Praha              Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vondrová Eliška          FSP     7200315    HDR                   
  2 Kužel Jan                FSP0400  446429    H10C    35.00         
  3 Cincibusová Lenka        FSP0450    8666    D10L    54.00         
  4 Vondra Tomáš             FSP0500  303910    H10L    24.00         
  5 Skripnik Nikola          FSP0600            H10L    36.00         
  6 Skripnik Matouš          FSP0800            H10L    10.00         
  7 Vondra Jaroslav          FSP3300   51865    H75B   181.00         
  8 Hanák Milan              FSP3400   51964    H75B   189.00         
  9 Čadil Jan                FSP4300   53267    H70B   157.00         
 10 Wald František           FSP5300   49606    H60B     6.00         
 11 Borovička Milan          FSP6104  515097    H50B   104.00         
 12 Šimek Tomáš              FSP6304 1403434    H45B    91.00         
 13 Cincibus Pavel           FSP6605    8669    H45B   161.00         
 14 Cincibusová Ivana        FSP6651    8668    D45B   152.00         
 15 Krausz Milan             FSP6700  682118    H45B   125.00         
 16 Kurfürst Pavel           FSP7400  207827    H21B   208.00         
 17 Skripnik Ondřej          FSP7502   51854    H35B   122.00         
 18 Vondra Jiří              FSP7600   51864    H21B   178.00         
 19 Kužel Tomáš              FSP7610  515098    H35B   108.00         
 20 Kuželová Michaela        FSP7851  211539    D35B    49.00         
 21 Kurfürstová Magdalena    FSP7852  207837    D21B    57.00         
 22 Čech Jan                 FSP7900  416195    H21B   128.00         
 23 Skripniková Kateřina     FSP8051  887950    D21B     9.00         
 24 Borovička Tomáš          FSP9801  888614    H16B   142.00         
 
 
Startovka oddílu: HCE - TJ Sokol Hostivice                       Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kettner Pavel            HCE5900  515105    H50B   172.00         
  2 Růžička Miloslav         HCE6300  899161    H50B   116.00         
  3 Kettnerová Lenka         HCE6450  232490    D45B   190.00         
  4 Mudrová Martina          HCE6451   51984    D45B   128.00         
 
 
Startovka oddílu: HLV - KČT - OB Holešov                         Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Sedláček Ondřej          HLV9732 7200377    H18A   141.00      234
 
 
Startovka oddílu: HOR - TJ Jiskra Hořice                         Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Rückerová Šárka          HOR0050 2025352    D14B    94.00         
  2 Rücker Jan               HOR0201 2025353    H14B   103.00         
  3 Kolář Šimon              HOR0605 2049536    H10C    63.00         
  4 Škorpil Martin           HOR5700 2011900    H55B   106.00         
  5 Rücker Petr              HOR6500 2035741    P4                    
  6 Kolář Viktor             HOR7300 2049537    H40B   115.00         
 
 
Startovka oddílu: HSU - Horizont klub Šumperk                    Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kupcová Věroslava        HSU4850   52600    D65B    11.00         
 
 
Startovka oddílu: CHA - OK Chrastava                             Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pavlíková Markéta        CHA0050  436447    D14B   186.00         
  2 Danko Štěpán             CHA0301  436449    P2                    
  3 Kašková Eva              CHA4650    8152    D65B    19.00         
  4 Smetana Radim            CHA4700    8153    H65B   172.00         
  5 Kadavý Zdeněk            CHA4901    8155    H65B   200.00         
  6 Ševčík Milan             CHA5003    8199    H60B    26.00         
  7 Šaffková Zuzana          CHA5150    8162    D60B   102.00         
  8 Ševčíková Alena          CHA5351    8165    D60B   116.00         
  9 Pavlík Milan             CHA5400   51231    H60B    60.00         
 10 Kaška Rudolf             CHA5500    8167    H55B    46.00         
 11 Bradnová Věra            CHA5550    8168    D55B   114.00         
 12 Vajcová Hana             CHA5651    8566    D55B    94.00         
 13 Kadavá Eva               CHA5750    8171    D55B    70.00         
 14 Gorčica Pavel            CHA6200    8174    H21C    63.00         
 15 Gorčicová Ivana          CHA6550    8179    D45B   194.00         
 16 Pavlíková Pavla          CHA6551   51533    D45B   132.00         
 17 Danko Tomáš              CHA7200  436410    P4                    
 18 Schröter Pavel           CHA7203  301545    H21B   156.00         
 19 Sychra Zdeněk            CHA7302 2049591    P4                    
 20 Kadavý Petr              CHA7800    8188    H21A   118.00         
 21 Kašková Kateřina         CHA7850  887906    D21A   105.00         
 22 Vokál Vojtěch            CHA7900    5180    H21C   135.00         
 23 Lankašová Barbora        CHA8050    4212    D21B   103.00         
 24 Machučová Jaroslava      CHA8250    8158    P2                    
 25 Vejstrková Zuzana        CHA8852    4662    D21B    75.00         
 26 Gorčicová Eliška         CHA9150    8197    D21B    39.00         
 27 Čechlovský Jan           CHA9300    8200    H21B   214.00         
 
 
Startovka oddílu: CHC - K.O.B. Choceň                            Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Chaloupková Kateřina     CHC0051  320290    D14B   130.00         
  2 Švadlena Michal          CHC0101 9990101    H14B    11.00         
  3 Švadlena Jiří            CHC4601    9554    H65B   188.00         
  4 Chaloupka Stanislav      CHC6703    9556    H40B    65.00         
  5 Chaloupková Lenka        CHC6951    9542    D40B   112.00         
  6 Švadlenová Ivana         CHC7151 2011857    D40B   182.00         
  7 Pešek Ondřej             CHC8502 2025363    H21A   144.00         
  8 Pátek Michal             CHC8603 2025343    H21A   218.00         
  9 Sháněl Jan               CHC9402 2053589    H20A   204.00      254
 10 Křivda Martin            CHC9501 2025344    H20A   238.00      271
 11 Semrád Ladislav          CHC9701 2053577    H18A    99.00      213
 12 Chaloupková Veronika     CHC9852    9569    D16A   163.00      310
 13 Křivda Tomáš             CHC9901 2025366    H16A   169.00      173
 14 Semrádová Jana           CHC9951  425544    D16A   197.00      327
 
 
Startovka oddílu: CHT - OOB SK Chrast                            Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zlesáková Adéla          CHT0151  206486    D14B   148.00         
  2 Ďoubalíková Marie        CHT0153  339541    D14B   204.00         
  3 Ďoubalíková Lenka        CHT0351  331686    D12C    45.00         
  4 Zlesák Matyáš            CHT0601  336786    H10L    16.00         
  5 Žemlička Zbyněk          CHT5501   51955    H55B   116.00         
  6 Žemličková Jindra        CHT5751   51957    D55B   116.00         
  7 Jansová Alena            CHT5852   51897    D55B    82.00         
  8 Zeman Jaroslav           CHT5901   52337    H55B    74.00         
  9 Kopáček Miroslav         CHT6049 2073715    H50B   122.00         
 10 Řezníčková Hana          CHT6051   53452    D50B   115.00         
 11 Wurzelová Dana           CHT6654   52145    D45B   166.00         
 12 Sudre Frédéric           CHT6701   52274    H21C    65.00         
 13 Švecová Iva              CHT7151   53167    D40B   132.00         
 14 Zlesák Martin            CHT7302   52155    H40B    79.00         
 15 Ďoubalíková Veronika     CHT7351    9361    D40B    78.00         
 16 Zlesáková Stáňa          CHT7352   52154    D40B   176.00         
 17 Matras Tomáš             CHT8001   51980    H21A   180.00         
 18 Matrasová Kateřina       CHT8353 1007554    D21A    73.00         
 19 Kopáčková Iva            CHT8851 2059736    D21A   131.00         
 20 Pitra Martin             CHT9204   52315    H21C   137.00         
 
 
Startovka oddílu: JEN - OB Jenišovice                            Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bárta Miroslav           JEN5201    7778    H60B    22.00         
  2 Jedlička Miroslav        JEN5301  336709    H60B    54.00         
  3 Havlová Jaroslava        JEN5452    4631    D55B   104.00         
  4 Zabořilová Romana        JEN7457    7775    D40B   124.00         
 
 
Startovka oddílu: JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod                 Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Fencíková Vladislava     JHB6553   53614    D21B    43.00         
  2 Králová Iveta            JHB8952   53615    D21A   119.00         
 
 
Startovka oddílu: JIL - OK Jilemnice                             Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ježek Jakub              JIL0104 2035716    H14B    95.00         
  2 Karlová Anna             JIL0352  425535    D12C    17.00         
  3 Zlesák Zdeněk            JIL4701    9066    H65B   142.00         
  4 Erlebach Josef           JIL5201    9774    H60B    42.00         
  5 Zlesáková Vlasta         JIL5362    9068    D60B    96.00         
  6 Karlová Kateřina         JIL7553  425574    P2                    
  7 Vlastníková Lucie        JIL7554 2060258    D35B    17.00         
  8 Černý Martin             JIL8703   49478    H21C   127.00         
  9 Králová Tereza           JIL8751    9064    D21C   219.00         
 10 Erbanová Karolína        JIL8851  425540    D21C   211.00         
 11 Augustinová Bohdana      JIL8952   51116    D21C   195.00         
 12 Černý Vojtěch            JIL9006    9091    H21C    77.00         
 13 Hrouda Matěj             JIL9804 2035717    H16B   158.00         
 14 Vlastník Šimon           JIL9904 2060257    H21C    29.00         
 
 
Startovka oddílu: JPV - Oddíl OS SK Prostějov                    Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Fajkus Radim             JPV9509 1602630    H20A   236.00      270
  2 Vystavěl Ondřej          JPV9807 1602633    H16A   147.00      162
  3 Kočí Josef               JPV9824 1007539    H16A   143.00      160
  4 Pilcová Sabina           JPV9898 1007538    D16A   175.00      316
  5 Soldánová Tereza         JPV9899 1007537    D16A   187.00      322
  6 Chupek Jakub             JPV9911 7200370    H16A   185.00      181
 
 
Startovka oddílu: KAM - SK Kamenice                              Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kováříková Marie         KAM0050  436964    D14B   156.00         
  2 Aschermannová Karolína   KAM0051  232425    D14B   174.00         
  3 Valášek Václav           KAM0100  336743    H14B     9.00         
  4 Šafka Sebastian          KAM0101 1403413    H14B    21.00         
  5 Víšek Martin             KAM0102  218797    H14B    79.00         
  6 Blaha Petr               KAM0104 2053550    H14B    37.00         
  7 Gajda Jan                KAM0105 9201064    H14B   143.00         
  8 Škáchová Magdalena       KAM0151  434818    D14B   112.00         
  9 Šafková Sofie            KAM0153 2042545    D14B   214.00         
 10 Hankovec Hugo            KAM0201  436446    H14B    65.00         
 11 Škvor Adam               KAM0202  425596    H14B    97.00         
 12 Škácha Vít               KAM0309  682695    H12C    20.00         
 13 Hankovcová Helena        KAM0350  442879    D12C    51.00         
 14 Gajda Martin             KAM0405 9201061    H12C    62.00         
 15 Škáchová Viktorie        KAM0650   51366    D10C   101.00         
 16 Škáchová Zuzana          KAM0651   51550    D10L    70.00         
 17 Žemlová Barbora          KAM0751   52122    HDR                   
 18 Kudrnáč Martin           KAM5901  301371    H55B   108.00         
 19 Semík Luboš              KAM6201   52279    H21C    67.00         
 20 Ročejdl Marek            KAM6400  995804    H50B   174.00         
 21 Klinkerová Jitka         KAM6450 7071964    D35B    63.00         
 22 Kozák Petr               KAM6501   51733    H21A   128.00         
 23 Valášek Petr             KAM6600   52276    H45B   165.00         
 24 Šafka Jan                KAM6604   51745    H45B   109.00         
 25 Blaha Petr               KAM6605 2058469    P4                    
 26 Šafková Petra            KAM6650   51278    D45B   164.00         
 27 Škvor Martin             KAM6700   52267    H21B   110.00         
 28 Semíková Iva             KAM6850 2035702    D40B   130.00         
 29 Kovářík Tomáš            KAM6901   51498    H40B    19.00         
 30 Valášková Šárka          KAM6951  232393    D21A    43.00         
 31 Hankovcová Lenka         KAM7053  682099    D40B    76.00         
 32 Škáchová Petra           KAM7054  434803    D35B    19.00         
 33 Žemla Tomáš              KAM7105   51565    H35B   116.00         
 34 Škvorová Zuzana          KAM7350   52273    D40B   172.00         
 35 Kudrnáčová Lucie         KAM8850  301379    D21C   191.00         
 36 Doležalová Monika        KAM8851  232409    D21E   203.00      122
 37 Kamererová Klára         KAM9154   52932    D21A   137.00         
 38 Rusá Šárka               KAM9157  331162    D21A    79.00         
 39 Rusý Tomáš               KAM9301 2051509    H21A   204.00         
 40 Mrázová Pavla            KAM9350  515447    D21A   111.00         
 41 Semík Ondřej             KAM9401  920683    H20A   240.00      272
 42 Kapal Tomáš              KAM9402  232267    H21C   139.00         
 43 Bořánková Karolína       KAM9550   53599    D20A   175.00      463
 44 Hlubučková Kristýna      KAM9551 7003009    D20A   201.00      476
 45 Procházková Marie        KAM9554 7200333    D20A   185.00      468
 46 Kettner Vojtěch          KAM9601  897360    H18A   115.00      221
 47 Valášek Jiří             KAM9700  232245    H18A   133.00      230
 48 Jíra Tomáš               KAM9802 9005139    H16A   157.00      167
 49 Hausenblas Šimon         KAM9803  361923    H16A   153.00      165
 50 Škvor Ota                KAM9900  981828    H16A   203.00      190
 
 
Startovka oddílu: KAS - KOB Kamenický Šenov                      Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Štrojsa Josef            KAS4000    8230    H70B   145.00         
  2 Štrojsová Jaroslava      KAS4350    8228    D70B    42.00         
  3 Nejezchlebová Věra       KAS4551   51384    D65B    13.00         
  4 Nejezchleba Jiří         KAS4600    8235    H65B   186.00         
  5 Eichler Petr             KAS6900   51385    H45B    79.00         
  6 Eichlerová Jana          KAS7051    8229    D40B   148.00         
  7 Hnízdil Jan              KAS7100  515023    H40B    63.00         
 
 
Startovka oddílu: KBP - KBP Praha                                Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Valter Petr              KBP4500    6645    H45B   135.00         
 
 
Startovka oddílu: KCK - KOB Český Krumlov                        Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Flašar Jan               KCK5701   49614    H55B    50.00         
  2 Flašarová Marie          KCK5756   49615    D55B   108.00         
  3 Flašarová Kristýna       KCK9054   49617    D21B    95.00         
 
 
Startovka oddílu: KNC - OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l.            Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kalivoda Vladimír        KNC3800   52260    H75B   185.00         
  2 Havlíčková Jindra        KNC6150   52259    D50B   113.00         
  3 Komersová Jana           KNC6550   52265    D45B   198.00         
  4 Čiháková Lenka           KNC6750   51387    D45B   134.00         
  5 Besta Lukáš              KNC8101  303945    H21B    82.00         
  6 Kopecká Eliška           KNC9850  420401    D16B   192.00         
  7 Varga Ondřej             KNC9900  420403    H16B   168.00         
  8 Čiháková Barbora         KNC9950  232895    D16B   164.00         
  9 Besta Lukáš              KNCxxxx  224868    HDR                   
 
 
Startovka oddílu: KON - KOB Konice                               Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Krtička Jan              KON7931    8908    H21C   111.00         
  2 Krtičková Michaela       KON7975    8897    D21B    93.00         
 
 
Startovka oddílu: KPY - SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.             Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Míchalová Šárka          KPY0050  682688    D14B   108.00         
  2 Pavlíčková Hana          KPY0450 2060246    D10L    52.00         
  3 Dobeš Václav             KPY5701  301374    H45B   167.00         
  4 Freyová Michaela         KPY6050  301394    D21C   223.00         
  5 Kohlová Alena            KPY6051   53182    D50B   121.00         
  6 Kohl Jiří                KPY6201  301391    H50B    84.00         
  7 Liška Jindřich           KPY6700  682077    H45B   111.00         
  8 Pavlíček Lubomír         KPY7800  515401    H35B   124.00         
  9 Koldinský Jan            KPY8506  301149    H21C    33.00         
 10 Gottliebová Petra        KPY8752 2060245    D21C   203.00         
 11 Kohlová Zuzana           KPY8852  301347    D21B    41.00         
 12 Lišková Hana             KPY9951  682095    D16B   146.00         
 
 
Startovka oddílu: KRE - OOB TJ Sokol Křemže                      Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Dulovcová Marie          KRE7051   51411    D40B    88.00         
 
 
Startovka oddílu: KRL - Kometa Kralovice                         Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Biersaková Dagmar        KRL0051 7150100    D14B   152.00         
  2 Šlechtová Tereza         KRL0152 7090701    D14B   210.00         
  3 Hanáková Lenka           KRL9951 7291299    D16B   184.00         
 
 
Startovka oddílu: KRN - KOS TJ Lokomotiva Krnov                  Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Rychlá Karolína          KRN0757  428244    HDR                   
  2 Pethsová Isabella        KRN1051   51933    HDR                   
  3 Hošťálek Dan             KRN6808   52650    H40B    57.00         
  4 Peths Jan                KRN8101  446353    H21B   200.00         
  5 Minarčík Tomáš           KRN8102    8043    H21C    15.00         
  6 Kopec Tomáš              KRN8203   52641    H21A   212.00         
  7 Sukeníková Zuzana        KRN8353    5591    D21A    59.00         
  8 Kopcová Michaela         KRN8456   52533    D21A   145.00         
  9 Rychlý Pavel             KRN8505  886824    H21A   138.00         
 10 Rychlá Pavlína           KRN8559  995815    D21A    97.00         
 11 Bohunská Jana            KRN8651   52636    D21B    19.00         
 
 
Startovka oddílu: KSH - OOB TJ Kašperské Hory                    Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Fiala Miloš              KSH4801    8674    H65B   146.00         
 
 
Startovka oddílu: KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk       Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Smrček Petr              KSU7401 2067333    P4                    
  2 Hnilicová Šárka          KSU9493  897370    D21A    85.00         
  3 Smrčková Dominika        KSU9799  897348    D18A   191.00      416
  4 Müller Jonáš             KSU9906 2053541    H16A   167.00      172
  5 Jílek Ondřej             KSU9908 2056285    H16A   173.00      175
 
 
Startovka oddílu: KUO - KOB Ústí nad Orlicí                      Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Procházka Pavel          KUO6901  920673    H45B    75.00         
  2 Koblížek Kamil           KUO8001   51470    H21B   172.00         
  3 Paukert Lukáš            KUO9801  980351    H16B   144.00         
 
 
Startovka oddílu: LBE - TJ Lokomotiva Beroun                     Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Lejbl Ladislav           LBE0000  887605    H14B   133.00         
  2 Lejbl Jakub              LBE0200  887638    H14B    53.00         
  3 Nosál Stanislav          LBE4600    8805    H65B   198.00         
  4 Tvrdek Vojtěch           LBE4900   51283    H65B   170.00         
  5 Hamáček Bohuslav         LBE5000  411760    H60B     8.00         
  6 Tvrdková Eva             LBE5150  303959    D60B    92.00         
  7 Mezník Vladimír          LBE6400   52971    H21B   218.00         
  8 Lejbl Ladislav           LBE6900  887609    H45B    73.00         
  9 Vildmonová Pavla         LBE7451  434834    D21A    47.00         
 10 Šimon Václav             LBE9100 7200132    H21B   160.00         
 11 Křivancová Zdeňka        LBE9450 7200131    D20A   171.00      461
 
 
Startovka oddílu: LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice                 Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Slezák Libor             LCE6207  889301    H50B   144.00         
  2 Šmelík Juraj             LCE6603  307355    H45B    61.00         
  3 Horyna Roman             LCE7602 1399000    H21E   193.00       27
  4 Vlažný Jan               LCE8901   52707    H21C   101.00         
  5 Slezák Zdeněk            LCE8902  515460    H21E   219.00       40
  6 Hubáček Michal           LCE9301  682333    H21E   163.00       12
  7 Hubáček Jonáš            LCE9501 2017666    H20A   222.00      263
  8 Končáková Klára          LCE9555   53828    D20A   195.00      473
  9 Mudrák Štěpán            LCE9601  889308    H18A   147.00      237
 10 Slíva Jan                LCE9602  889313    H18A   107.00      217
 11 Vavrysová Barbara        LCE9751  889309    D18A   187.00      414
 12 Sýkora Vojtěch           LCE9801 7200378    H16A   201.00      189
 13 Černocký Libor           LCE9803 1400401    H16A   163.00      170
 14 Vopařil Jan              LCE9911 7201830    H16A   193.00      185
 15 Šmelíková Tereza         LCE9952 1399951    D16A   169.00      313
 
 
Startovka oddílu: LDC - KOB Děčín                                Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Gálus Igor               LDC7302 7400074    H40B    95.00         
 
 
Startovka oddílu: LIT - KOB Chemopetrol Litvínov                 Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Neradová Alena           LIT5051    8110    D60B   114.00         
  2 Kučerka Jan              LIT8002    8118    H21C    91.00         
  3 Moutvička Ondřej         LIT8301    8125    P4                    
  4 Macek Jiří               LIT8401    8107    H21B   196.00         
  5 Neradová Alena           LIT8551  886283    D21A    33.00         
  6 Neradová Eva             LIT8951    8115    D21B    27.00         
 
 
Startovka oddílu: LJN - OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou           Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Matoušek Luboš           LJN4700    7741    H65B   166.00         
  2 Matoušková Marie         LJN5550    7742    D55B    98.00         
 
 
Startovka oddílu: LLI - TJ Loko Liberec                          Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Melichar Petr            LLI0001 1398996    H14B    57.00         
  2 Bradáč Jakub             LLI0002 2032105    H14B   137.00         
  3 Paroulek Lukáš           LLI0201  253135    H12C     8.00         
  4 Bradáč David             LLI0203 2032132    H12C    76.00         
  5 Rind Matyáš              LLI0400 2060282    H12C    32.00         
  6 Peterka Jakub            LLI0404   51201    H12C    52.00         
  7 Marková Hana             LLI0450 2060281    D10L    56.00         
  8 Bradáč Václav            LLI0600 2049555    HDR                   
  9 Lukáš Zdeněk             LLI4502    8243    H65B   168.00         
 10 Peterka Josef            LLI4702   51204    H65B   196.00         
 11 Kubíková Hela            LLI4851    8242    D65B     9.00         
 12 Fürst Aleš               LLI6801  436961    H45B   143.00         
 13 Fürstová Katka           LLI6950 2032126    D45B   116.00         
 14 Marek Martin             LLI7000 2049593    P4                    
 15 Balcarová Alena          LLI7150 1398994    P2                    
 16 Paroulková Iva           LLI7151  253147    D40B    54.00         
 17 Marková Jana             LLI7152 2049529    P4                    
 18 Bradáč Stanislav         LLI7201  434598    H40B    75.00         
 19 Peterka Vojtěch          LLI7502  515503    H21A   196.00         
 20 Bradáčová Marie          LLI7550 2060204    P2                    
 21 Hoidekrová Lucie         LLI9552  410734    D20A   183.00      467
 22 Fürst Matouš             LLI9603 7003006    H18A   149.00      238
 23 Štičková Anna            LLI9651 7200361    D18A   177.00      409
 24 Balcarová Barbora        LLI9751  434595    D18B    20.00         
 25 Melichar Vojtěch         LLI9802 7200375    H16A   155.00      166
 26 Fürstová Anna            LLI9854 2056306    D16B   144.00         
 
 
Startovka oddílu: LME - SK Los Mělník                            Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bejvlová Karolína        LME0250 2058463    D12C     1.00         
  2 Bejvl Marek              LME0400 2056261    H10C    21.00         
  3 Šimek Miroslav           LME6300 2020717    H50B   152.00         
  4 Bejvl Jakub              LME7100 2060271    H40B    59.00         
  5 Bejvlová Martina         LME7350 2060273    D40B   156.00         
 
 
Startovka oddílu: LOV - lepus.cz                                 Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Žaloudík Jiří            LOV8601   53534    H21B   132.00         
 
 
Startovka oddílu: LPM - OK Lokomotiva Plzeň                      Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bohuslav Pepík           LPM0401 2011878    H10C    11.00         
  2 Šoupa Martin             LPM0500  301717    H10L    30.00         
  3 Bohuslav Fanda           LPM0900    8285    HDR                   
  4 Vejvodová Mirka          LPM5750 2011846    D50B    85.00         
  5 Kolovská Ilona           LPM6352  301706    P4                    
  6 Šoupová Jana             LPM6850  301705    D45B   162.00         
  7 Šoupa Karel              LPM6900  301709    H45B    93.00         
  8 Bohuslav Václav          LPM7206    8856    H40B    17.00         
  9 Suchý Petr               LPM7820  995848    H21A   142.00         
 10 Bohuslavová Jana         LPM7852  236999    D35B    31.00         
 11 Šilhavý Jakub            LPM8500   51151    H21B   198.00         
 12 Popule Tomáš             LPM8803  236982    H21C     9.00         
 13 Kolovský František       LPM9202  887626    H21A   216.00         
 14 Kuberková Lucie          LPM9451  236985    D20B     2.00         
 15 Chvalová Věra            LPM9452  236994    D20A   163.00      457
 16 Šiková Barbora           LPM9650 7201819    D18A   231.00      436
 17 Šiková Karolína          LPM9651 7201820    D18A   189.00      415
 18 Sova František           LPM9702  361920    H18A    83.00      205
 19 Kinkorová Tereza         LPM9850  361960    D16B   180.00         
 
 
Startovka oddílu: LPU - OK Lokomotiva Pardubice                  Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Roudný Václav            LPU0001    9884    H14B    87.00         
  2 Roudný Martin            LPU0002  425543    H14B    55.00         
  3 Konvalinka Jindřich      LPU0004  434587    H14B   135.00         
  4 Kulhavý Tadeáš           LPU0005 2025361    H14B    17.00         
  5 Filipová Tereza          LPU0050 2027245    D14B   208.00         
  6 Vojtíšková Viktorie      LPU0051  426321    D14B   122.00         
  7 Držková Berenika         LPU0151  425545    D14B   166.00         
  8 Koberová Kateřina        LPU0352  219207    D12C    69.00         
  9 Pušová Bára              LPU0357 2032180    D12C    27.00         
 10 Fridrich Jaroslav        LPU4501    9256    H65B   150.00         
 11 Kubíková Květa           LPU4752    9247    D65B     3.00         
 12 Knap Jan                 LPU5101    9328    H55B    52.00         
 13 Sáňka Bedřich            LPU5102 2032164    H60B    16.00         
 14 Farář Václav             LPU5201    9260    H60B    56.00         
 15 Třasák Milan             LPU5206    9257    H60B    34.00         
 16 Štěrba Pavel             LPU5408    9301    H55B    70.00         
 17 Novotná Jiřina           LPU5654    9290    D55B   120.00         
 18 Vícha Vladimír           LPU5801    9228    H55B   110.00         
 19 Víchová Ladislava        LPU5851  888601    D55B    84.00         
 20 Novotný Miroslav         LPU5905  301183    H55B    98.00         
 21 Knapová Iva              LPU6052    9316    D40B   158.00         
 22 Roudný Václav            LPU6102    9277    H50B    98.00         
 23 Fencl Jiří               LPU6301    9649    H50B   130.00         
 24 Kaplan Jan               LPU6401    9231    H50B   162.00         
 25 Procházka Radek          LPU6504 2060272    H45B   147.00         
 26 Valach Petr              LPU6505  253352    H45B   119.00         
 27 Čermáková Renata         LPU6553    9310    D40B    68.00         
 28 Kober Michal             LPU6702    9335    H45B    85.00         
 29 Kaplanová Iva            LPU6859  224882    D40B    92.00         
 30 Koberová Lenka           LPU6954    9336    D40B   136.00         
 31 Demlová Jitka            LPU6955    9656    D45B   114.00         
 32 Filičko Marek            LPU7102  301168    H21C    61.00         
 33 Jirásek Aleš             LPU7601  997601    H21B   202.00         
 34 Držka Štěpán             LPU7604    9324    H21B   158.00         
 35 Držková Markéta          LPU7670    9281    D21B    71.00         
 36 Zitková Radka            LPU7958  682608    D21C   193.00         
 37 Udržal Tomáš             LPU8002  886715    H21E   149.00        4
 38 Fukátko Jan              LPU8105    9282    H21B   190.00         
 39 Klimplová Zuzana         LPU8151    9333    D21B    35.00         
 40 Zvěřina Petr             LPU8208  887920    H21E   191.00       26
 41 Štěrba Zbyněk            LPU8304  500288    H21A   202.00         
 42 Zvěřinová Martina        LPU8357  515126    D21E   185.00      113
 43 Zitka Adam               LPU8402    9241    H21B   124.00         
 44 Petrová Daniela          LPU8454  998454    D21B    13.00         
 45 Przyczková Michaela      LPU8499  981834    D21E   219.00      131
 46 Udržalová Pavla          LPU8552 2053588    D21E   223.00      132
 47 Lenner Miroslav          LPU8605 1403417    H21A   126.00         
 48 Kutílek Jakub            LPU8609    9343    H21C   133.00         
 49 Duchová Iveta            LPU8654  515102    D21E   205.00      123
 50 Fiala Petr               LPU8701 7201198    H21A   174.00         
 51 Hermanová Zuzana         LPU8752  515136    D21E   173.00      107
 52 Hovorka Lukáš            LPU9001  981816    H21E   207.00       34
 53 Nožka Radek              LPU9005  515166    H21E   153.00        6
 54 Klapal Jan               LPU9006  515142    H21E   145.00        3
 55 Kamenický Matěj          LPU9036  551990    H21E   159.00       10
 56 Knapová Jana             LPU9053  906217    D21E   165.00      103
 57 Procházka David          LPU9113  515162    H21E   169.00       15
 58 Čermák Jan               LPU9301 1080493    H21A    98.00         
 59 Kubelka Tomáš            LPU9307  889299    H21E   183.00       22
 60 Knapová Lenka            LPU9351 2011864    D21E   193.00      117
 61 Kulhavá Šárka            LPU9357  219279    D21A    39.00         
 62 Grundmann Jan            LPU9410  515487    H20A   206.00      255
 63 Procházková Klára        LPU9451  940318    D20A   181.00      466
 64 Horová Pavla             LPU9457  887927    D20A   173.00      462
 65 Voborníková Alena        LPU9458    4536    D20A   189.00      470
 66 Kosová Štěpánka          LPU9460   49371    D20A   169.00      460
 67 Deml Tomáš               LPU9502  887928    H20B    10.00         
 68 Waněk Adam               LPU9505 1602634    H20A   228.00      266
 69 Doleželová Kateřina      LPU9558  220400    D20A   177.00      464
 70 Kaplan Martin            LPU9609  887156    H18B   221.00         
 71 Jurica Jan               LPU9611  426320    H18B   227.00         
 72 Kulhavá Eliška           LPU9657  887635    D18A   195.00      418
 73 Chládková Simona         LPU9658  434574    D18A   213.00      427
 74 Kanta Martin             LPU9705  425577    H18A   155.00      241
 75 Míča Tomáš               LPU9707 2032186    H18B   213.00         
 76 Fenclová Tereza          LPU9752    9648    D18A   183.00      412
 77 Žák Jan                  LPU9802  232608    H16B   130.00         
 78 Fencl Jonáš              LPU9902 2070827    H16A   165.00      171
 79 Šrenkelová Ilona         LPU9955  246820    D16B   182.00         
 80 Kopecká Anna             LPU9958 1006615    D16A   167.00      312
 
 
Startovka oddílu: LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplice                Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Riby Rose                LTP0051 7200323    D14B   206.00         
  2 Bílý Jakub               LTP0104  434575    H14B   105.00         
  3 Pavlová Martina          LTP0151   52925    D14B   150.00         
  4 Riby Thomas              LTP0202  897367    H12C    60.00         
  5 Kříž Petr                LTP0205  232918    H12C    18.00         
  6 Kovář Karel              LTP6102  682080    H50B    92.00         
  7 Kovářová Alena           LTP6151  232914    D50B    99.00         
  8 Bruner Luboš             LTP6501  682114    H45B    71.00         
  9 Kovář Boris              LTP6710  899153    H45B   103.00         
 10 Bílý Petr                LTP6805   51279    H45B   153.00         
 11 Pavel Petr               LTP6806  897351    H45B   133.00         
 12 Riby Kateřina            LTP7252  342046    D40B   142.00         
 13 Lošťáková Ivana          LTP7758  232536    D35B     3.00         
 14 Eiselt Jan               LTP8801  682092    H21C    45.00         
 15 Kovářová Lenka           LTP9750 7200344    D18A   233.00      437
 16 Matějka Lukáš            LTP9802 7200336    H16A   199.00      188
 17 Žejdlíková Karolína      LTP9950  232494    D16B   152.00         
 
 
Startovka oddílu: LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutnov                Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hašek Patrik             LTU0000 2057579    P4                    
  2 Šitina Jakub             LTU0001 2057577    P4                    
  3 Kutáčková Stanislava     LTU4751  405955    D65B     5.00         
  4 Rejmont Milan            LTU4801    9777    H60B    12.00         
  5 Procházka Jiří           LTU4802    9778    H65B   148.00         
  6 Petržela Pavel           LTU6301  405971    H45B   145.00         
  7 Petrželová Alena         LTU6351  405972    D50B   129.00         
  8 Hanušová Jitka           LTU6352    9609    P2                    
  9 Hindráková Martina       LTU6451 7201808    D50B   105.00         
 10 Bendák Petr              LTU6500  416285    H45B    83.00         
 11 Hanuš Pavel              LTU6501    9632    H45B   117.00         
 12 Bendáková Jitka          LTU6951  425571    D45B   110.00         
 13 Procházka Martin         LTU8101   49631    H21C    81.00         
 14 Ulahelová Jana           LTU8451  888623    D21A   123.00         
 15 Koderičová Tereza        LTU9651  301640    D18A   181.00      411
 16 Bendák Jan               LTU9801  681889    H16A   181.00      179
 17 Juhász Matěj             LTU9900 2057578    P4                    
 18 Kahoun Adam              LTU9903 2057580    P4                    
 19 Winter Luboš             LTU9904 2057582    P4                    
 
 
Startovka oddílu: MAS - KČT Aš                                   Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hájek Jan                MAS5401    7885    H60B    46.00         
  2 Pilař Karel              MAS5501 2026161    H55B    82.00         
  3 Kovář Jindřich           MAS6800 2026166    H21B   102.00         
  4 Frank Jiří               MAS9600  301505    H18B   207.00         
 
 
Startovka oddílu: MBM - O-mikron                                 Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zátka Josef              MBM0200  342558    H12C    10.00         
  2 Mesiarkinová Kamila      MBM8282 7200319    D21B    21.00         
  3 Pavelka Jan              MBM8500  897372    H21B   228.00         
  4 Šrubař Michal            MBM8606 2051488    H21B   166.00         
  5 Zelinka Jiří             MBM8740  232019    H21A   172.00         
 
 
Startovka oddílu: MFP - VŠSK MFF UK Praha                        Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pelikánová Máša          MFP0050  428223    D14B   146.00         
  2 Siegl Matyáš             MFP0103 7201196    H14B    45.00         
  3 Šimšová Barbora          MFP0150  428243    D14B   200.00         
  4 Šimša Martin             MFP0300  218785    H14B   119.00         
  5 Král Adam                MFP0507   51835    H10C     7.00         
  6 Blahutová Martina        MFP0550   53611    D10L    74.00         
  7 Šimšová Pavla            MFP0551  428269    D10C    99.00         
  8 Nedbalová Klára          MFP0850  232648    HDR                   
  9 Blahutová Lucie          MFP0950 4616806 P  HDR                   
 10 Forst Libor              MFP6301  303939    H21C    49.00         
 11 Siegl Roman              MFP6700  443068    H45B   113.00         
 12 Forstová Lenka           MFP6850  410727    D45B   210.00         
 13 Pelikánová Lucie         MFP6950  410387    D45B   142.00         
 14 Sieglová Dagmar          MFP7050  443075    D40B   144.00         
 15 Šimša Jaromír            MFP7100   51712    H21C   121.00         
 16 Blahuta Marek            MFP7301  897349    H21B   104.00         
 17 Šimšová Jana             MFP7651  682683    D21A    49.00         
 18 Král Aleš                MFP7808  887613    H35B   126.00         
 19 Blahutová Hanka          MFP7953   51928    D21C   197.00         
 20 Králová Michaela         MFP7959   52139    D21A    27.00         
 21 Nedbalová Jana           MFP8050   49639    D21A    23.00         
 22 Pelikán Lukáš            MFP9800 2051546    H16B   166.00         
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: MKP - SK Meteor Kačerov Praha                  Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Koč Zdeněk               MKP4700   51706    H21C    19.00         
 
 
Startovka oddílu: MLA - MLOK Mariánské Lázně                     Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bartoš Václav            MLA0101  515060    H14B   107.00         
  2 Černá Kateřina           MLA0251  416178    D14B    88.00         
  3 Bartošová Marie          MLA0451    8941    D10C    75.00         
  4 Černý Jonáš              MLA0501  301443    H10C     9.00         
  5 Sklenář Jan              MLA4201   51611    H70B   143.00         
  6 Fišák Jan                MLA4401    7882    H70B   159.00         
  7 Milota Josef             MLA5801    7880    H55B    96.00         
  8 Bartoš Luděk             MLA6701  888609    H45B   115.00         
  9 Bína Pavel               MLA6708  232231    H45B    81.00         
 10 Bínová Kathrin           MLA6754  416172    D45B   168.00         
 11 Černý Libor              MLA6901  301466    H45B    55.00         
 12 Bartošová Jana           MLA7051   51494    D40B   108.00         
 13 Černá Monika             MLA7451  331203    D40B    52.00         
 14 Bartoš Vojtěch           MLA9802 2059738    H16B   138.00         
 
 
Startovka oddílu: MOV - SKOB Ostrava                             Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vývodová Jana            MOV9852 2027242    D16A   151.00      304
 
 
Startovka oddílu: NEJ - TJ Jiskra Nejdek                         Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vecko Jan                NEJ0002 2067346    H14B    99.00         
  2 Nádeníčková Pavla        NEJ0150 2056275    D14B   192.00         
  3 Tokárová Regina          NEJ0151 2035737    D14B   138.00         
  4 Marešová Klára           NEJ0250 2067349    D12C    43.00         
  5 Slámová Barbora          NEJ0251  301424    D12C    73.00         
  6 Tokár Radim              NEJ0300 2049567    H12C    48.00         
  7 Nádeníčková Iva          NEJ0350 2035733    D12C    13.00         
  8 Frey Jaromír             NEJ4100   49619    H70B   137.00         
  9 Tokárová Regina          NEJ6950  301416    D45B   184.00         
 10 Nádeníček Josef          NEJ7000  232230    H40B   105.00         
 11 Mareš Alexander          NEJ7300 2067350    H40B    47.00         
 12 Marešová Marcela         NEJ7450  232207    D40B    86.00         
 13 Zieba Jakub              NEJ9800 2067347    H16B   160.00         
 14 Marešová Alexandra       NEJ9950 2067348    D16B   150.00         
 
 
Startovka oddílu: NNN - Neregistrovaní                           Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jiráková Ludmila         NNN     4616808 P  P2                    
  2 Majdáková Martina        NNN   1 4616809 P  P2                    
  3 Jurga Václav             NNN   2 1403063 P  P4                    
  4 Jurga Vojtěch            NNN   3 1403064 P  P4                    
  5 Junek Vladimír           NNN   4 1403065 P  P4                    
Půjčeno čipů:5
 
 
Startovka oddílu: NPA - SK LOB Nová Paka                         Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Novák Karel              NPA5001 2060215    H60B    58.00         
  2 Kalibán Jaroslav         NPA5101 2059741    H60B    24.00         
  3 Kalibánová Jiřina        NPA5351 2060217    D60B    94.00         
  4 Nováková Jana            NPA5552 2060214    D55B    66.00         
  5 Zikmund Zdeněk           NPA6705 7003002    H35B   128.00         
  6 Novák Jiří               NPA7502  682098    H21A    94.00         
  7 Pavelcová Gabriela       NPA7851 2070822    D35B    29.00         
  8 Tauchmanová Ivana        NPA7852 2060300    D35B     1.00         
  9 Antoš Filip              NPA8001    9698    H21B   126.00         
 10 Píšová Monika            NPA8151 7201810    D21A   149.00         
 11 Šmidrkalová Monika       NPA9051 2073708    D21A   101.00         
 12 Kubátová Zuzka           NPA9151  515421    D21A    63.00         
 
 
Startovka oddílu: ODV - TJ Aero Odolena Voda                     Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kdýr Matěj               ODV0000  428268    H14B    39.00         
  2 Hartl Zdeněk             ODV6300   52121    H50B    78.00         
  3 Hartlová Blanka          ODV6350   51356    D50B    83.00         
  4 Brázdilová Radka         ODV6950  331382    P4                    
  5 Brázdil Petr             ODV9700  331087    H18A    97.00      212
  6 Ondřejček Jiří           ODV9800  361919    H16B   152.00         
  7 Novák Aleš               ODV9805  428285    H16B   180.00         
 
 
Startovka oddílu: OKP - SK OK 24 Praha                           Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Červinka Jaroslav        OKP5803   53558    H55B    56.00         
  2 Novák Ivo                OKP6200   51679    H50B    90.00         
  3 Červinková Jitka         OKP6451   53525    D50B   117.00         
  4 Novák Libor              OKP6504   51680    H45B    77.00         
  5 Valentová Helena         OKP6550   52099    D45B   144.00         
  6 Nováková Irena           OKP6651  236111    D45B   214.00         
  7 Červinka Jan             OKP8901  303940    H21B   138.00         
  8 Červinka Jaroslav        OKP9000  303935    H21C    85.00         
 
 
Startovka oddílu: ONO - SKOB Ostrov                              Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Lisý Jan                 ONO4201  301501    H70B   141.00         
 
 
Startovka oddílu: OOL - SK Haná orienteering                     Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zdráhal Robert           OOL5707  895219    H55B   114.00         
  2 Ibrahim Khamis           OOL5906  440241    H55B    72.00         
  3 Al Zeyoudi Seed          OOL7306  440243    H21C   119.00         
  4 Al Abduli Jamal          OOL7406  440242    H21C    73.00         
  5 Al Qaydi Ali             OOL7706  440258    H21C    99.00         
  6 Al Kaabi Salem           OOL8006  440245    H21C   103.00         
  7 Al Shehhi Mohammed       OOL8106  440254    H21C    35.00         
  8 Al Kaabi Mubark          OOL8206  440255    H21C    69.00         
  9 Al Mteiri Ahmed          OOL8207  440257    H21C    83.00         
 10 Al Yamahi Salem          OOL8306  440256    H21C    89.00         
 11 Al Ktebi Khalid          OOL8406  440249    H21C     7.00         
 12 Al  Murshdi Ahmed        OOL8506  440247    H21C    21.00         
 13 Abdalla Khamis           OOL8806  440244    H21C    25.00         
 14 Al Mazrouei Rashed       OOL8807  440248    H21C    39.00         
 15 Al Mansoori Abdulaziz    OOL8906  440246    H21C    13.00         
 
 
Startovka oddílu: OSN - SK OS Nové Město n. M.                   Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nechanická Klára         OSN0050   52000    D14B   170.00         
  2 Stoklasová Daniela       OSN0055   53154    D14B   222.00         
  3 Zrníková Adéla           OSN0099  416210    D14B   126.00         
  4 Nechanický Jan           OSN0200  436433    H12C    40.00         
  5 Zrník Tomáš              OSN0606    9579    H10C    27.00         
  6 Kamenická Tereza Ester   OSN0888   51990    HDR                   
  7 Kamenický Radan          OSN6004 9601003    H50B   164.00         
  8 Wurzel Břetislav         OSN6005   52146    H50B   112.00         
  9 Kamenická Lenka          OSN6955 9690219    D40B   118.00         
 10 Zrník Tomáš              OSN7118 1398988    H40B   107.00         
 11 Nechanický Pavel         OSN7209   51972    H40B    49.00         
 12 Nechanická Daniela       OSN7557   51975    D35B    45.00         
 13 Wurzelová Hana           OSN8972   52144    D21B    77.00         
 14 Kamenický Tobiáš         OSN9339 9930517    H21B    96.00         
 15 Kamenický Jeroným        OSN9549  551995    H20A   234.00      269
 16 Vališová Martina         OSN9696  981804    D18A   199.00      420
 
 
Startovka oddílu: PCB - SKP České Budějovice                     Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Blabla Zdeněk            PCB5901   51406    H55B    44.00         
 
 
Startovka oddílu: PEN - OK RECO Sport                            Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vydra Pavel              PEN6200   49998    H50B   114.00         
  2 Kořínek Zdeněk           PEN6201    7762    H50B   166.00         
  3 Kábrtová Iva             PEN6350  232387    D50B   119.00         
  4 Vydra Ivan               PEN6600    8185    H45B    59.00         
  5 Vydrová Markéta          PEN8950    8180    P2                    
 
 
Startovka oddílu: PGP - SK Praga                                 Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Janovský Tomáš           PGP0101  887632    H14B    81.00         
  2 Janas Petr               PGP0200 2060249    H12C    58.00         
  3 Kožina Štěpán            PGP0300    9877    H12C    22.00         
  4 Pokorná Linda            PGP0350  899177    HDR                   
  5 Janas Adam               PGP0404  443090    H10C    55.00         
  6 Haková Michaela          PGP0451 2051549    D10C    93.00         
  7 Attl Vladimír            PGP3800  682666    H75B   175.00         
  8 Haňkovská Jana           PGP4050   51698    D65B    23.00         
  9 Dvořáková Ladislava      PGP4451   52096    D70B    36.00         
 10 Kubátová Milada          PGP4750 2067222    D65B    15.00         
 11 Sysel Zdeněk             PGP5200   52107    H55B   112.00         
 12 Doležal Miroslav         PGP5501   51753    H55B    60.00         
 13 Doležalová Vlasta        PGP5550   52095    D55B    80.00         
 14 Zelená Markéta           PGP5850   51862    D55B   112.00         
 15 Grivalský Michal         PGP5900   52103    H55B    88.00         
 16 Kožina Petr              PGP6000 1700084    H50B    96.00         
 17 Hrabánek David           PGP6003   51673    H50B   160.00         
 18 Tichovský Martin         PGP6100   51682    H21B   192.00         
 19 Jeřábková Jana           PGP6151  303948    D50B   131.00         
 20 Hrabánková Ilona         PGP6250  232184    D50B   111.00         
 21 Přibík Jan               PGP6301   51631    H50B   128.00         
 22 Ježková Regina           PGP6352   51660    D50B    97.00         
 23 Janovský Tomáš           PGP6401  515464    H21A   112.00         
 24 Smolková Alena           PGP6450   53567    D45B   136.00         
 25 Kondrát Martin           PGP6501 2067946    H21B   174.00         
 26 Slavíková Kateřina       PGP6650   51275    D45B   200.00         
 27 Kožinová Jana            PGP6651  502089    D21A    35.00         
 28 Tichovská Hana           PGP6652   51676    D21A    83.00         
 29 Pospíšil Vítek           PGP6803  681612    H21A   184.00         
 30 Baldrian Petr            PGP7203    2460    H40B    71.00         
 31 Janovská Petra           PGP7355   51636    D21A   143.00         
 32 Pokorný Ondřej           PGP7506   51637    H21B   140.00         
 33 Brettlová Marta          PGP7557 2060208    D35B    61.00         
 34 Matějů Luboš             PGP7601  682623    H21A   168.00         
 35 Nemšovský Petr           PGP7602  899152    H35B    96.00         
 36 Ryšavá Magdalena         PGP7650   51627    D35B    41.00         
 37 Haková Magda             PGP7651 2051544    D35B    13.00         
 38 Voráček Michal           PGP8009    8009    H21C   107.00         
 39 Procházka Jan            PGP8206  886265    H21E   181.00       21
 40 Tichovská Hana           PGP8251   51688    D21B    73.00         
 41 Bozděchová Lenka         PGP8254   51707    D21B    11.00         
 42 Hora Vojtěch             PGP8301 1006283    H21A   224.00         
 43 Sysel Ondřej             PGP8302   52105    H21B   216.00         
 44 Buzek Martin             PGP8401   51263    H21C    59.00         
 45 Šedivý Jan               PGP8409 1406172    H21E   205.00       33
 46 Horová Klára             PGP8455   51659    D21B    37.00         
 47 Spurná Martina           PGP8556  995832    D21E   161.00      101
 48 Vlach Martin             PGP8605   51807    H21B   114.00         
 49 Flašar Jan               PGP8610  887941    H21E   227.00       44
 50 Masopustová Elis         PGP8656   49844    D21A   121.00         
 51 Sysel Ctibor             PGP8700   52106    H21E   157.00        9
 52 Smolková Kateřina        PGP8852   53556    D21B    85.00         
 53 Procházka Pavel          PGP9002  515113    H21A   150.00         
 54 Ježková Dominika         PGP9053   51658    D21B    25.00         
 55 Landovský Tomáš          PGP9103  910714    H21A    90.00         
 56 Čermáková Kristýna       PGP9154   53007    D21A    55.00         
 57 Kožinová Anna            PGP9350 7200338    D21A    93.00         
 58 Mikulášová Helena        PGP9353  515453    D21B    53.00         
 59 Uhlíř Marek              PGP9405  331157    H20B    12.00         
 60 Veselý Jakub             PGP9503  995812    H20A   218.00      261
 61 Landovský Jakub          PGP9601  502088    H18B   211.00         
 62 Aster Tomáš              PGP9604  442871    H18A   121.00      224
 63 Kožinová Zuzana          PGP9650 7003042    D18A   239.00      440
 64 Hrabánková Klára         PGP9654  232050    D18A   211.00      426
 65 Čermák Adam              PGP9701 7200334    H18B   219.00         
 66 Werner Michal            PGP9705  246900    H18B   225.00         
 67 Ježek Ondřej             PGP9706 9005134    H18A    95.00      211
 68 Slavíková Silvie         PGP9751  246808    D18A   225.00      433
 69 Hasal Martin             PGP9804 7201194    H16B   136.00         
 70 Janovská Kateřina        PGP9850  981838    D16A   195.00      326
 71 Hrabánková Zuzana        PGP9950  331147    D16B   160.00         
 72 Kolářová Johana          PGP9952  897346    D16B   140.00         
 73 Sieglová Eliška          PGP9954 7201197    D16A   181.00      319
 
 
Startovka oddílu: PHK - OK 99 Hradec Králové                     Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Samek Tomáš              PHK0001  410789    H14B    29.00         
  2 Hápová Petra             PHK0051    9368    D14B   180.00         
  3 Metelka Ondřej           PHK0101 2058465    H14B    73.00         
  4 Bárta Šimon              PHK0202    9428    H14B   123.00         
  5 Vandasová Adéla          PHK0255 8623000    D12C     3.00         
  6 Chaloupský Jakub         PHK0302  434594    H12C    42.00         
  7 Chvátilová Johana        PHK0450  362000    D10C    73.00         
  8 Pompach Lukáš            PHK0500 2035735    H10C    37.00         
  9 Mikulecký Jan            PHK3801 9005137    H75B   179.00         
 10 Rychlý Rudolf            PHK4101    9823    H70B   153.00         
 11 Jiran Václav             PHK4701  301692    H65B   152.00         
 12 Jiranová Alena           PHK5351    9371    D60B   112.00         
 13 Běhounová Jiřina         PHK5651    9401    D55B    86.00         
 14 Běhoun Pavel             PHK5701    9400    H55B   124.00         
 15 Dušátko Petr             PHK5702    9402    H55B    92.00         
 16 Balcar Aleš              PHK5703    9354    H55B    64.00         
 17 Panchártková Jitka       PHK5951  253368    D50B   109.00         
 18 Balcarová Eva            PHK5952  301691    D55B   122.00         
 19 Hejnalová Hana           PHK6151    8949    D50B    95.00         
 20 Kubíčková Marcela        PHK6251    9389    D50B   127.00         
 21 Hlaváček Lubomír         PHK6401 2059745    H50B   148.00         
 22 Novotný Milan            PHK6502 2045248    H45B   131.00         
 23 Kavalír Karel            PHK6503    9378    H45B   151.00         
 24 Kamenický Jan            PHK6601  232255    H45B    69.00         
 25 Novotná Petra            PHK6651    4146    D35B    43.00         
 26 Růžička Ivan             PHK6702  336760    H45B   101.00         
 27 Kavalírová Kateřina      PHK6756    9833    D45B   130.00         
 28 Azebová Martina          PHK6757   49890    D40B   146.00         
 29 Kavalírová Zuzana        PHK6950 2035720    D45B   192.00         
 30 Cichý David              PHK7001 2070824    H40B    61.00         
 31 Faltejsek Pavel          PHK7003 2017671    H40B    25.00         
 32 Vlkanova Hana            PHK7050 2067950    D40B    62.00         
 33 Chaloupská Pavlína       PHK7051  682334    D40B   162.00         
 34 Chaloupský David         PHK7103  682359    H40B    35.00         
 35 Maňáková Silvie          PHK7151  224872    D40B   120.00         
 36 Růžičková Kamila         PHK7153  336724    D40B    84.00         
 37 Chvátil Jiří             PHK7200  336717    H40B    91.00         
 38 Pompach Martin           PHK7207 2049570    H40B    83.00         
 39 Chvátilová Pavlína       PHK7450    9430    D35B    53.00         
 40 Samková Renáta           PHK7456    9431    D35B    15.00         
 41 Vítek Petr               PHK7601    9797    H21A    88.00         
 42 Kadeřávek Petr           PHK7605    9399    H21A    82.00         
 43 Losman Petr              PHK7901  515420    H21E   225.00       43
 44 Topinková Monika         PHK8051  515494    D21E   227.00      134
 45 Novotný Tomáš            PHK8101    9410    H21A   182.00         
 46 Novotná Martina          PHK8255  416264    D21B    33.00         
 47 Balcar Aleš              PHK8602  995886    H21A   110.00         
 48 Justa Pavel              PHK8701  995884    H21B   184.00         
 49 Balcarová Jana           PHK8753  897344    D21A   133.00         
 50 Panchártek Jan           PHK8802  553446    H21A   136.00         
 51 Azebová Nina             PHK8855  981820    D21A    75.00         
 52 Šabatka Zdeněk           PHK8900    9189    H21A   166.00         
 53 Kubát Pavel              PHK9101  553441    H21E   165.00       13
 54 Kamenický Jakub          PHK9104  553445    H21E   195.00       28
 55 Kosová Denisa            PHK9150  887904    D21E   177.00      109
 56 Valešová Jana            PHK9154 1008144    D21E   197.00      119
 57 Svobodová Lenka          PHK9551  995893    D20A   159.00      455
 58 Mašata Matěj             PHK9601 2045215    H18A    89.00      208
 59 Horáček Petr             PHK9602 2035705    H18A   125.00      226
 60 Šádková Martina          PHK9653 1398980    D18A   223.00      432
 61 Šádková Lucie            PHK9654  224885    D18B    30.00         
 62 Machačová Michaela       PHK9656 1398981    D18A   217.00      429
 63 Růžička Adam             PHK9704  682082    H18A   139.00      233
 64 Novotná Klára            PHK9751 1398990    D18A   227.00      434
 65 Maňák Michal             PHK9801  224890    H16B   162.00         
 66 Vandas Daniel            PHK9805 9110998    H16A   149.00      163
 67 Kučera Kryšpín           PHK9900    9824    H16B   132.00         
 68 Kavalír Jáchym           PHK9901    9830    H16B   150.00         
 69 Hůlek Matěj              PHK9904    9831    H16B   178.00         
 70 Mašata Metoděj           PHK9905  207870    H16A   171.00      174
 71 Chvátil Šimon            PHK9908 2035744    H16A   179.00      178
 72 Chaloupská Barbora       PHK9951  682365    D16A   161.00      309
 73 Kubíčková Jana           PHK9999  224883    D16B   148.00         
 
 
Startovka oddílu: PUL - OOB USK Slavie Ústí n.L.                 Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Novotný František        PUL4200  205614    H70B   147.00         
 
 
Startovka oddílu: PZR - UNITOP SKP Žďár nad Sázavou              Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Poláček Tomáš            PZR0102 2052352    H14B     3.00         
  2 Pospíšil Jaromír         PZR4417   51994    H65B   160.00         
  3 Rosecká Alena            PZR5654   51900    D55B    74.00         
  4 Málek Jan                PZR9505  330693    H20A   230.00      267
 
 
Startovka oddílu: RBK - SK Radioklub Blansko                     Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kozumplíková Alice       RBK8151  981818    D21A   115.00         
  2 Henek Michal             RBK8605  515193    H21A   190.00         
  3 Pekárková Monika         RBK9252  301286    D21B    69.00         
 
 
Startovka oddílu: RIC - OB Říčany                                Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Šrámková Hana            RIC0051 2031355    D14B   196.00         
  2 Vyhnálková Marie         RIC0151 2019236    D14B   142.00         
  3 Šmíd Samuel              RIC0300 2069058    H12C    46.00         
  4 Rožek Vilém              RIC0301  428211    H12C    14.00         
  5 Šrámek Jaromír           RIC0303 2031371    H12C    74.00         
  6 Kotenová Barbora         RIC0452 2060260    D10C   107.00         
  7 Rožek Vojtěch            RIC0501  301644    H10C     3.00         
  8 Jiroušek Šimon           RIC0502 2060266    H10L    12.00         
  9 Tolar Hynek              RIC0505 2069070    H10L    38.00         
 10 Krumlovský Tomáš         RIC0507 2073699    H10L    26.00         
 11 Šmídová Ada              RIC0551 4616804 P  D10C    83.00         
 12 Jiroušková Barbora       RIC0650 2060265    HDR                   
 13 Kotenová Markéta         RIC0651 2069057    D10C    97.00         
 14 Polívková Beáta          RIC0652 4616803 P  HDR                   
 15 Tolar Ondrej             RIC0701 4616805 P  HDR                   
 16 Krumlovský Vojtěch       RIC0703 2073698    HDR                   
 17 Šrámek Petr              RIC6905 2035144    H35B   110.00         
 18 Koten Pavel              RIC7200 2060262    H40B    53.00         
 19 Šrámková Iva             RIC7251 2035141    D35B    11.00         
 20 Kotenová Klára           RIC7252 1403061 P  D40B    74.00         
 21 Tolar Jan                RIC7301 1403062 P  H40B   113.00         
 22 Rožek David              RIC7403 1111550    H21B   108.00         
 23 Vyhnálková Eva           RIC7552  889279    D35B    59.00         
 24 Rožková Petra            RIC7575  428270    D35B    39.00         
 25 Vyhnálková Barbora       RIC9850 2023812    D16A   155.00      306
 26 Jiroušek Matyáš          RIC9901 2031354    H16A   133.00      155
Půjčeno čipů:5
 
 
Startovka oddílu: ROU - SKOB Roudnice nad Labem                  Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Buk Petr                 ROU0001  331503    H14B    61.00         
  2 Pohořalý Hugo            ROU0103 2023957    H14B   141.00         
  3 Dobiášová Jitka          ROU0350    8870    D12C    33.00         
  4 Dobiášová Anna           ROU0550    8868    D10L    62.00         
  5 Fialková Sandra          ROU0551   51434    D10L    82.00         
  6 Dobiáš Jaromír           ROU1101    8866    HDR                   
  7 Dobiášová Eliška         ROU1150    8869    HDR                   
  8 Buk Miloslav             ROU6202  331058    P4                    
  9 Pohořalý Dobroslav       ROU6401 2023803    P4                    
 10 Pohořalá Karolína        ROU6850 2023951    P4                    
 11 Buková Jana              ROU7150  331208    P4                    
 12 Dobiášová Hana           ROU7451    8867    D35B    47.00         
 13 Simr Pavel               ROU7504 2031351    H21C    37.00         
 14 Buk Jindřich             ROU9303 1602625    H21B   112.00         
 15 Šinovská Kristýna        ROU9351  428267    P4                    
 16 Buk Michal               ROU9601   53537    H18B   223.00         
 17 Pohořalá Anna            ROU9954 2023953    D16B   142.00         
 
 
Startovka oddílu: ROZ - OK Roztoky                               Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jírová Monika            ROZ      207856    P4                    
  2 Jíra Filip               ROZ0500    7941    H10L     4.00         
  3 Voltrová Svatava         ROZ6150  438643    D50B   103.00         
  4 Šimík Daniel             ROZ6900   51262    H45B   137.00         
  5 Voltrová Hana            ROZ9752  438639    D18B    26.00         
  6 Voltrová Alena           ROZ9951  438638    D16B   186.00         
 
 
Startovka oddílu: SBR - SKOB Bruntál                             Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Sklenář Martin           SBR9501 7200365    H20A   210.00      257
 
 
Startovka oddílu: SCP - OK Sparta Praha                          Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Semorád Miloš            SCP3300   49404    H75B   177.00         
  2 Rejpal Petr              SCP4100  410733    H70B   139.00         
  3 Rakovec Miloš            SCP4500  443066    H65B   202.00         
  4 Novák Miloš              SCP4600   52299    H65B   184.00         
  5 Lohrová Jarmila          SCP4650  219220    D65B    21.00         
  6 Buriánek Jaromír         SCP4700   51562    H65B   164.00         
  7 Přeček Zdeněk            SCP5200  500289    H60B    52.00         
  8 Hojný Oldřich            SCP5201   52111    H60B    20.00         
  9 Zavadilová Naďa          SCP5450  336750    D55B    88.00         
 10 Kavka Jiří               SCP5900  682630    H50B   170.00         
 11 Hošek Ladislav           SCP6001   52115    H50B   102.00         
 12 Kavková Dana             SCP6150  446418    D45B   206.00         
 13 Veljačik Pavel           SCP6200   49889    H50B   134.00         
 14 Šebek Martin             SCP6700  889282    H45B   139.00         
 15 Šebková Helena           SCP6750  889283    D45B   158.00         
 16 Tloušťová Eva            SCP6950   52114    D45B   122.00         
 17 Khel Richard             SCP7500  416140    H21B   120.00         
 18 Fujáček Jan              SCP7506   53634    H21B   148.00         
 19 Šístek Daniel            SCP7507  331566    H21B   186.00         
 20 Dubec Pavel              SCP8003   51561    H21C    41.00         
 21 Havlínová Zuzana         SCP8150   51574    D21C   227.00         
 22 Procházka Tomáš          SCP8200  515114    H21B   206.00         
 
 
Startovka oddílu: SHK - TJ Slavia Hradec Králové                 Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Tichý Radomír            SHK0000  405954    H14B   125.00         
  2 Thýnová Nikola           SHK0051 2032191    D14B   164.00         
  3 Porkert Jan              SHK0100    9190    H14B    31.00         
  4 Langr Jan                SHK0101   51179    H14B    75.00         
  5 Kroniková Štěpánka       SHK0150 2017683    D14B   120.00         
  6 Zimová Barbora           SHK0151 2049549    D14B   202.00         
  7 Tichý Lubomír            SHK0303    9828    H12C    66.00         
  8 Thýnová Martina          SHK0350  410782    D12C    25.00         
  9 Suchá Simona             SHK0351 2049543    D12C    61.00         
 10 Dohnálek Tomáš           SHK0403 1400421    H12C    24.00         
 11 Máslo Miroslav           SHK4001    9103    H70B   131.00         
 12 Gazdačko Milan           SHK5702  410797    H55B   120.00         
 13 Hausvater Karel          SHK5801  301648    H55B    78.00         
 14 Bláhová Luba             SHK5852    9118    D55B   110.00         
 15 Thýnová Ivana            SHK6651 2017663    D45B   188.00         
 16 Langr Jan                SHK6701    9531    H45B    63.00         
 17 Kohout Josef             SHK6902 2017669    P4                    
 18 Netuka Jan               SHK7001    9126    P4                    
 19 Myslivec Tomáš           SHK7002    9127    H40B    87.00         
 20 Myslivcová Lenka         SHK7051  515465    D40B    96.00         
 21 Dohnálek Pavel           SHK7100 1400450    P2                    
 22 Langrová Monika          SHK7251    9802    D40B   164.00         
 23 Dohnálková Jana          SHK7252   51131    P2                    
 24 Hepner David             SHK7601 1008172    H21E   143.00        2
 25 Svoboda Ondřej           SHK7605    9135    H21B   118.00         
 26 Slovák Miroslav          SHK7704   51500    H35B    88.00         
 27 Paclík Roman             SHK7801    9137    H21A   208.00         
 28 Weiner Jakub             SHK7911    9140    H21A   132.00         
 29 Jedlička Lukáš           SHK8100 1398686    H21C     1.00         
 30 Jedličková Zuzana        SHK8150 1008173    D21E   221.00      130
 31 Hepnerová Martina        SHK8152 1398689    D21E   217.00      129
 32 Komanec Václav           SHK8406  995807    H21E   179.00       20
 33 Ondřejová Dita Terezie   SHK8550    9915    D21B    97.00         
 34 Kettnerová Dana          SHK8950 7201193    D21B    47.00         
 35 Mechlová Lenka           SHK9051  515425    D21E   183.00      112
 36 Chmelařová Michaela      SHK9151  995857    D21A   129.00         
 37 Fundová Eliška           SHK9351   51176    D21A    89.00         
 38 Myslivcová Pavla         SHK9352 2051524    D21A    51.00         
 39 Trejbal Václav           SHK9604 7003034    H18B   209.00         
 40 Myslivcová Markéta       SHK9650    9472    D18B    28.00         
 41 Netuka Vojtěch           SHK9701 1396847    H18A    91.00      209
 42 Červená Adéla            SHK9755  420436    D18A   235.00      438
 43 Gebrt Jan                SHK9801  331229    H16A   135.00      156
 44 Hájek Jakub              SHK9802  232493    H16A   145.00      161
 45 Pek Daniel               SHK9803 1396849    H16A   205.00      191
 46 Větříčková Andrea        SHK9951    9196    D16A   179.00      318
 47 Malinová Apolena         SHK9952 2032162    D16B   154.00         
 
 
Startovka oddílu: SCH - TJ Skalka Cheb                           Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jirásek Jaroslav         SCH4701    7890    H65B   154.00         
 
 
Startovka oddílu: SJC - Sportcentrum Jičín                       Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Semiginovský Šimon       SJC0005 2056271    H14B     1.00         
  2 Zalaba Tomáš             SJC0101 2053545    H14B    23.00         
  3 Vejražková Róza          SJC0151 2056270    D14B   158.00         
  4 Kochová Anna             SJC0153 2059737    D14B   216.00         
  5 Tuma Matěj               SJC0202 2056295    H14B    67.00         
  6 Janků Anna               SJC0252 2056293    D12C    21.00         
  7 Havlík Jaroslav          SJC3601 9005225    H75B   169.00         
  8 Bílek Vratislav          SJC4801    9948    H65B   178.00         
  9 Beneš Josef              SJC5801    9907    H55B    48.00         
 10 Benešová Iva             SJC6151    9908    D50B   125.00         
 11 Zalabová Martina         SJC6657    9932    D45B   178.00         
 12 Hanušová Zdena           SJC7253    9962    D40B   104.00         
 13 Kraus Petr               SJC7303    9898    H35B    98.00         
 14 Škorpilová Jana          SJC7451  211303    D40B   174.00         
 15 Hain Jan                 SJC7502    9975    H35B   112.00         
 16 Tomeš Petr               SJC7531  896967    H21B   188.00         
 17 Koťátko Zdeněk           SJC7701  500264    H35B   134.00         
 18 Musil Pavel              SJC7705  995817    H21B    84.00         
 19 Fejková Marcela          SJC7751    9910    D35B     7.00         
 20 Švihovský Jaromír        SJC8005  500263    H21A   102.00         
 21 Kazda Jiří               SJC8006    4298    H21B   122.00         
 22 Mrázek Jan               SJC8102  771771    H21E   201.00       31
 23 Kovář Miroslav           SJC8104  888645    H21A   178.00         
 24 Kazda Ondřej             SJC8202  886288    H21E   217.00       39
 25 Hanzl Tomáš              SJC8205    9965    H21B   152.00         
 26 Žaloudek Petr            SJC8309 7890000    H21A   146.00         
 27 Mrázková Romana          SJC8351  500556    D21A    95.00         
 28 Musilová Vendula         SJC8355   51563    D21B    91.00         
 29 Brožková Radka           SJC8456  500265    D21E   187.00      114
 30 Kazdová Lenka            SJC8484  995813    D21A    25.00         
 31 Beneš Jan                SJC8703  886513    H21E   171.00       16
 32 Drobník Michal           SJC8709    9905    H21A   220.00         
 33 Mazúr Martin             SJC8710  515117    H21C    97.00         
 34 Kodeda Štěpán            SJC8818  515176    H21E   151.00        7
 35 Soukupová Lucie          SJC8951   51180    D21A    57.00         
 36 Šmejcová Anna            SJC9552    9933    D20B     0.00         
 37 Štál Jan                 SJC9601    4743    H18A   113.00      220
 38 Zlámal David             SJC9603 2053542    H18B   205.00         
 39 Zikmund Zdeněk           SJC9703 2045221    H18A   151.00      239
 40 Doležal Vít              SJC9802 2060206    H16B   146.00         
 41 Macko Lukáš              SJC9901 2059739    H16B   174.00         
 42 Zlámalová Nikola         SJC9951 2056287    D16B   174.00         
 
 
Startovka oddílu: SJH - SJH Jindřichův Hradec                    Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Veselý Vojtěch           SJH0001  442888    H14B   111.00         
  2 Hojná Eliška             SJH0052  442882    D14B   114.00         
  3 Dundáček Karel           SJH0401  420435    H10C     5.00         
  4 Komárková Jindra         SJH0453  426377    D10C    77.00         
  5 Benešová Michaela        SJH0651  553451    D10L    66.00         
  6 Komárková Zbyňka         SJH0751  232404    D10L    50.00         
  7 Gřunděl Ivan             SJH4201  331289    H70B   149.00         
  8 Parkan Jiří              SJH6801   51140    H45B   107.00         
  9 Dundáček Milan           SJH6902  331598    H45B   163.00         
 10 Beneš Jan                SJH7001  336767    H40B    85.00         
 11 Hojný Jaroslav           SJH7002  995874    P4                    
 12 Benešová Iva             SJH7051     109    D40B    90.00         
 13 Šrámková Michaela        SJH9352  553458    D21A    65.00         
 14 Benešová Jana            SJH9451  920682    D20A   197.00      474
 15 Parkanová Veronika       SJH9751  331244    D18B    10.00         
 16 Peňázová Veronika        SJH9752  331783    D18A   205.00      423
 17 Hojná Dominika           SJH9852  331328    D16B   188.00         
 18 Dundáčková Julie         SJH9853  420443    D16B   158.00         
 
 
Startovka oddílu: SJI - OK Jihlava                               Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Čech Petr                SJI0001  336770    H14B    35.00         
  2 Hrstková Dana            SJI6051   52358    D50B    89.00         
  3 Bořil Petr               SJI6207    6607    H50B   108.00         
  4 Petráček Aleš            SJI6301   53631    H45B   105.00         
  5 Vacek Milan              SJI6901  219243    H45B   159.00         
  6 Čechová Zuzana           SJI6951  980334    D45B   146.00         
  7 Venhoda Milan            SJI7104  681888    H21A   188.00         
  8 Kadlec Jan               SJI8306   52331    H21B   220.00         
  9 Jirků Roman              SJI8309  301273    H21B   162.00         
 10 Plíhal Tomáš             SJI8509 1700080    H21C    71.00         
 11 Řezníčková Tereza        SJI9056 2042543    D21C   215.00         
 12 Koumar František         SJI9501  682090    H20B    14.00         
 13 Čech Jan                 SJI9601 7003044    H18A   117.00      222
 14 Vacek Vojtěch            SJI9602 7200366    H18A   153.00      240
 15 Bořil Jan                SJI9700 7200584    H18A   103.00      215
 16 Frýba Dominik            SJI9702 7200599    H18A   143.00      235
 17 Petráčková Kristýna      SJI9851  336763    D16B   170.00         
 18 Čechová Tereza           SJI9852 2058511    D16A   189.00      323
 19 Vacková Anna             SJI9854  336765    D16B   198.00         
 20 Šenkýř Matěj             SJI9902 2045309    H16B   186.00         
 
 
Startovka oddílu: SKV - TJ Slovan Karlovy Vary                   Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nováková Svatava         SKV5351   51135    D60B    90.00         
  2 Janovič Ondřej           SKV5901   51133    H55B    84.00         
  3 Žandová Marie            SKV6551  236486    D45B   172.00         
  4 Vlašímský Robert         SKV7201  682089    H40B    93.00         
  5 Bredlerová Tereza        SKV7551  682698    P4                    
  6 Žandová Monika           SKV8751 2058500    D21C   189.00         
  7 Kubínová Romana          SKV9452  331098    D20A   187.00      469
  8 Kubínová Veronika        SKV9752 7003008    D18A   203.00      422
 
 
Startovka oddílu: SLA - SKOB Slaný                               Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Straková Veronika        SLA0051  219276    D14B   184.00         
  2 Kolář Matyáš             SLA0300  897393    H12C     6.00         
  3 Straková Denisa          SLA0750  224355    HDR                   
  4 Zábranský Emil           SLA4200  420425    H70B   133.00         
  5 Švec Zdeněk              SLA4700    8806    H65B   192.00         
  6 Aster Vladimír           SLA6500 2045227    H45B    51.00         
  7 Hrdličková Ludmila       SLA6950  224894    D45B   150.00         
  8 Straka Lukáš             SLA7002    8578    H40B    15.00         
  9 Kolář Tomáš              SLA7103  887615    H35B    84.00         
 10 Kolářová Michaela        SLA7351  981813    D40B    50.00         
 11 Asterová Jana            SLA7451  442858    D35B    51.00         
 
 
Startovka oddílu: SLP - OOB Slavia Praha                         Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zmeková Míla             SLP4451   51612    D70B    40.00         
  2 Novotný Jiří             SLP4601   51621    H65B   182.00         
  3 Fišer Jiří               SLP8503 7111117    H21A   160.00         
 
 
Startovka oddílu: SMB - SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav              Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hlaváč Jaroslav          SMB4801    7718    H65B   140.00         
  2 Svobodová Hana           SMB5951    7705    D55B    76.00         
  3 Žitný Tomáš              SMB6401   49971    H35B   118.00         
  4 Žitná Jana               SMB9251   49973    D21B    87.00         
 
 
Startovka oddílu: SMR - SK SNS Smržovka                          Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pesničák Jan             SMR7902    8266    H21C   113.00         
 
 
Startovka oddílu: SNA - TJ START Náchod                          Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Doucha Martin            SNA0501    9636    H10C    19.00         
  2 Doucha Tomáš             SNA0801    9616    HDR                   
  3 Doucha Jiří              SNA7105    9626    H21B   210.00         
  4 Pýcha Lukáš              SNA8402    9617    H21B   150.00         
 
 
Startovka oddílu: SOB - SOBSA                                    Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Šašek Martin             SOB0501   53026    H10C    39.00         
  2 Šašek Luděk              SOB6901    4189    H40B    81.00         
 
 
Startovka oddílu: SOP - OOB TJ Slezan Opava                      Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Poláková Tereza          SOP9951 2061783    D16A   201.00      329
 
 
Startovka oddílu: SRK - SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou         Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kosová Tereza            SRK0151    9471    D14B   198.00         
  2 Šklíbová Veronika        SRK0153  425600    D14B   144.00         
  3 Zemánek Mikuláš          SRK0201    9496    H12C    16.00         
  4 Hrobař Rudolf            SRK4702    9798    H65B   162.00         
  5 Kulhavý Josef            SRK5701  681857    H55B    86.00         
  6 Kosová Michaela          SRK6752  438611    D45B   182.00         
  7 Filipová Ivana           SRK7373    9501    D35B    67.00         
  8 Zemánková Eva            SRK7452    9796    D40B    60.00         
  9 Šklíba Jan               SRK7501    9811    H35B    94.00         
 10 Šklíbová Jana            SRK7651    9503    D35B    23.00         
 11 Potštejnský Jan          SRK7807    9525    H21B   136.00         
 12 Ptáček Martin            SRK9509  301112    H20B     8.00         
 13 Zemánková Tereza         SRK9752  301107    D18A   175.00      408
 14 Locker Tomáš             SRK9802 2017682    H16A   161.00      169
 15 Šklíba Michal            SRK9900 7201758    H16A   195.00      186
 
 
Startovka oddílu: SSU - SK Severka Šumperk                       Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kašparová Ivana          SSU6951 2032169    D40B   152.00         
  2 Klíchová Jana            SSU8151    9480    D21B    23.00         
  3 Král Václav              SSU8243   52555    H21A   198.00         
  4 Poklop Martin            SSU8802 1007536    H21E   177.00       19
  5 Král Vojtěch             SSU8841  887940    H21E   223.00       42
  6 Mikula Jan               SSU9609  433099    H18A   137.00      232
  7 Kašparová Zuzana         SSU9661 2058520    D18B    14.00         
  8 Kašpar Petr              SSU9911 2069090    H16A   159.00      168
 
 
Startovka oddílu: STB - TJ Stadion Nový Bor                      Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Dolejší Kateřina         STB0199  434808    D14B    90.00         
  2 Pachnik Stanislaw        STB0303  504407    H12C    56.00         
  3 Kubecová Magdalena       STB0550 2019212    D10C   105.00         
  4 Dolejší Jan              STB0601  438039    H10L     2.00         
  5 Kučerka Radek            STB1101   49984    HDR                   
  6 Kubec Pavel              STB6601  682367    H21C   125.00         
  7 Abelová Ivana            STB6798  682366    D45B   174.00         
  8 Pachnik Dariusz          STB6901  504408    H45B    57.00         
  9 Kubecová Jana            STB7399  206351    D40B   160.00         
 10 Dolejší Lenka            STB7499  434839    D40B    94.00         
 11 Bernášek Jiří            STB8101  682354    H21C    53.00         
 12 Kučerková Romana         STB8196  682355    D21B   109.00         
 13 Hanušová Petra           STB8297  682356    D21B    63.00         
 14 Pachnik Wojciech         STB9101 9109211    H21B   144.00         
 15 Szeliga Malgorzata       STB9399 1394898    D21A   103.00         
 16 Wieczorek Marcin         STB9701 1396722    H18A    87.00      207
 17 Ludvík Matyáš            STB9801  682362    H16B   170.00         
 
 
Startovka oddílu: STE - SK SKI-OB Šternberk                      Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Skoupý Jan               STE9411 2027239    H20A   226.00      265
 
 
Startovka oddílu: STH - SK Studenec                              Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hrnčířová Magda          STH0051    9044    D14B   110.00         
  2 Zahradníková Denisa      STH0052  425576    D14B   212.00         
  3 Gallová Veronika         STH0053 2035745    D14B   154.00         
  4 Chrástová Tereza         STH0251    9048    D14B   172.00         
  5 Hrnčířová Ivana          STH0351  425585    D12C    59.00         
  6 Junek Petr               STH5501    9063    H55B   102.00         
  7 Hrnčířová Lenka          STH7251  410775    P2                    
  8 Kalenská Kateřina        STH7351  410777    D40B   122.00         
  9 Chrást Tomáš             STH7401    9974    H21B   168.00         
 10 Viková Vendula           STH8951    8889    D21B    79.00         
 11 Kalenský Aleš            STH9801  331426    H16B   140.00         
 12 Urbanová Markéta         STH9953    9997    D16B   178.00         
 13 Jezdinská Natálie        STH9954  330520    D16A   157.00      307
 14 Kalenská Dominika        STH9958    9955    D16A   203.00      330
 
 
Startovka oddílu: TAP - KOB TRETRA Praha                         Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Dědek Matěj              TAP0001 1403058 P  H14B    33.00         
  2 Dědková Teodora          TAP0051  361961    D14B    92.00         
  3 Měšťan Ondřej            TAP0100 7201203    H14B   131.00         
  4 Longin Jan               TAP0103  981814    H14B    77.00         
  5 Hejtmánková Alena        TAP5452   53641    D55B    90.00         
  6 Fiala Zdeněk             TAP5501  232177    H55B    80.00         
  7 Hejtmánek Vladimír       TAP5802  682651    H55B   126.00         
  8 Jirous Jiří              TAP7201  442867    H40B    77.00         
  9 Hejtmánková Kateřina     TAP8462   53640    D21C   209.00         
 10 Makovský Jakub           TAP8511 7778511    H21E   187.00       24
 11 Hejtmánek Martin         TAP8605   53636    H21C    11.00         
 12 Zajíc Vítězslav          TAP8610  515469    H21A   162.00         
 13 Hodek Michal             TAP8808  515433    H21B   204.00         
 14 Černý Martin             TAP8902  887637    H21B   146.00         
 15 Janáč Vašek              TAP9602  442860    H18B   215.00         
 16 Vlášek Jakub             TAP9702   51846    H18A   123.00      225
 17 Šimůnková Gabriela       TAP9755  442851    D18A   219.00      430
 18 Ransdorf Jakub           TAP9805  442886    H16B   126.00         
 19 Poláková Tereza          TAP9853  442863    D16B   168.00         
 20 Poláková Kateřina        TAP9854  442864    D16B   196.00         
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: TBM - KOS TJ Tesla Brno                        Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Grycová Kateřina         TBM0058  232865    D14B   218.00         
  2 Hlaváčová Anežka         TBM0199   53247    D14B   160.00         
  3 Štěpánek Jan             TBM0607   53232    HDR                   
  4 Hlaváčová Lucie          TBM0660  232732    HDR                   
  5 Štěpánek Ondřej          TBM0809   53276    HDR                   
  6 Kuchařová Ada            TBM5855   53261    D45B   108.00         
  7 Hlaváč Jiří              TBM6116  515497    H21B    90.00         
  8 Nykodým Petr             TBM6307   53263    H50B   156.00         
  9 Nykodýmová Monika        TBM6870  232038    D45B   118.00         
 10 Grycová Jana             TBM6969   49412    D45B   154.00         
 11 Hlaváčová Šárka          TBM7258   49656    D40B    58.00         
 12 Štěpánková Kateřina      TBM7654 2049566    D21A   127.00         
 13 Kozáková Zdenka          TBM7952  515006    D21E   163.00      102
 14 Kozák Osvald             TBM8201  515009    H21E   189.00       25
 15 Grycová Veronika         TBM9859  229382    D16A   193.00      325
 16 Hlaváč Ondřej            TBM9901 2059757    H16A   197.00      187
 
 
Startovka oddílu: TCB - SK Technik České Budějovice              Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pokorný Karel            TCB4701  301187    H65B   144.00         
  2 Pokorná Eva              TCB5751   52184    D55B   100.00         
 
 
Startovka oddílu: TEH - Sokol Tehov                              Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Sládková Eva             TEH5751   51398    D50B    81.00         
 
 
Startovka oddílu: TEP - Tempo Praha                              Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Aschermann Michal        TEP4400 2031374    H70B   125.00         
  2 Městková Eva             TEP4851   51647    D65B     1.00         
  3 Městková Lucie           TEP7850   49546    D35B    55.00         
 
 
Startovka oddílu: TJH - TJ OK Tolar Jindřichův Hradec            Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Komárek Arnošt           TJH7701  981817    H35B    82.00         
 
 
Startovka oddílu: TJN - OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou         Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Šmaus Antonín            TJN0001 2025357    H14B    13.00         
  2 Němeček Josef            TJN0002  436942    H14B    63.00         
  3 Pavel Martin             TJN0004 2045201    H14B    93.00         
  4 Václavů Jan              TJN0005 2056267    H14B    41.00         
  5 Nagy Josef               TJN0006 2069092    H14B   101.00         
  6 Růta Matyáš              TJN0102 2032159    H14B    27.00         
  7 Budský Ondřej            TJN0105 1398985    H14B   117.00         
  8 Adamec Martin            TJN0106 2045202    H14B    71.00         
  9 Rokos Michal             TJN0107 2027215    H14B     5.00         
 10 Baloghová Lída           TJN0150 2027211    D14B   162.00         
 11 Rydlová Adéla            TJN0151 2035701    D14B   100.00         
 12 Mašínová Anna            TJN0152 2056303    D14B   178.00         
 13 Šklíbová Míša            TJN0153 2053560    D14B   140.00         
 14 Stuchlíková Katka        TJN0156 2067341    D14B   118.00         
 15 Novotná Viktorie         TJN0250  425591    D12C    49.00         
 16 Rydlová Magdaléna        TJN0251 2035725    D14B   194.00         
 17 Budská Anna              TJN0253  416830    D12C    31.00         
 18 Hornychová Karolína      TJN0254  232506    D12C     9.00         
 19 Nedomlelová Lucie        TJN0256 2069091    D12C    67.00         
 20 Dejnožka Vojtěch         TJN0300 2027224    H12C    70.00         
 21 Řehoř Vojta              TJN0303 2056291    H12C    28.00         
 22 Vitebská Eliška          TJN0350 1398987    D12C     5.00         
 23 Nováková Marie           TJN0351 2067312    D12C    55.00         
 24 Kopecká Tamara           TJN0352            D12C    19.00         
 25 Pokorný Jan              TJN0400 2056302    H10C    13.00         
 26 Tkáč Matěj               TJN0401 2027207    H10C    41.00         
 27 Havíř Kryštof            TJN0404            H10C    49.00         
 28 Rokos Marek              TJN0500 2049534    H10C    23.00         
 29 Dejnožka Martin          TJN0600 2035718    H10C    61.00         
 30 Míka Bertík              TJN0601 2067319    H10L    22.00         
 31 Mairich Filip            TJN0603 2067316    H10L    32.00         
 32 Řehoř Hynek              TJN0700 2053559    H10L     8.00         
 33 Pavlova Lenka            TJN0850 2070803    HDR                   
 34 Míková Sofie             TJN0950            HDR                   
 35 Petrželka Pavel          TJN3800   52900    H75B   167.00         
 36 Lukavec Míla             TJN4901 2060202    H65B   174.00         
 37 Böhm Karel               TJN5101  416833    H55B   100.00         
 38 Böhmová Eva              TJN5450  232515    D60B   106.00         
 39 Lukavcová Lenka          TJN5452    8259    D60B   120.00         
 40 Kunc Radovan             TJN5549    8249    H55B    76.00         
 41 Horák Petr               TJN5602 2056301    H55B    54.00         
 42 Novotný Otakar           TJN5604    8260    H55B   118.00         
 43 Kuncová Jiřina           TJN5752    8257    D55B   102.00         
 44 Zuzánek Zdeněk           TJN5901 1302798    H40B    31.00         
 45 Zuzánková Růžena         TJN6051    8256    D40B   178.00         
 46 Večeřová Ivana           TJN6052  232618    D50B   133.00         
 47 Jermanová Eva            TJN6150  425590    D50B   107.00         
 48 Šmaus Ivan               TJN6249    8270    H50B   100.00         
 49 Pustai Josef             TJN6300  232643    H50B   168.00         
 50 Schindler Jiří           TJN6301  416828    H50B   132.00         
 51 Picek Jan                TJN6500  416839    H45B   123.00         
 52 Hostaš Petr              TJN6601  416829    H45B    89.00         
 53 Šmausová Dana            TJN6750  307416    D45B   126.00         
 54 Posselt Martin           TJN6802  232256    H45B   157.00         
 55 Rydlová Magda            TJN6850    7726    D45B   148.00         
 56 Pustaiová Romana         TJN6851  434578    D45B   212.00         
 57 Šmausová Gabriela        TJN6951  232510    D45B   112.00         
 58 Picková Helena           TJN6952  416843    D45B   170.00         
 59 Rydl Jiří                TJN7000    7750    H40B    69.00         
 60 Novotný Dušan            TJN7002  232502    H40B   109.00         
 61 Řehoř Jiří               TJN7004 2059729    P4                    
 62 Václavů Tomáš            TJN7005 2027223    P4                    
 63 Posseltová Romana        TJN7050  410359    D40B   106.00         
 64 Vitebská Lenka           TJN7051 2059770    P2                    
 65 Pavel Jiří               TJN7100 2070804    P2                    
 66 Hornychová Helena        TJN7150 2070802    P2                    
 67 Mairich Vít              TJN7200 2059726    P4                    
 68 Míková Markéta           TJN7351  411593    P2                    
 69 Mairichová Radka         TJN7450 2059728    P4                    
 70 Balogh Jan               TJN7500 2032176    H35B   106.00         
 71 Dejnožka Jiří            TJN7503 2027225    H35B   132.00         
 72 Dejnožková Blanka        TJN7651 2049610    P2                    
 73 Růtová Martina           TJN7652 2067314    D21C   207.00         
 74 Hrobařová Lenka          TJN7754    9482    D21A    67.00         
 75 Vančura Martin           TJN8002   51234    H21C    79.00         
 76 Fólová Martina           TJN8853  416834    D21B   111.00         
 77 Večeřa Martin            TJN9105  232641    H21C   131.00         
 78 Posseltová Tereza        TJN9252  411767    D21B    65.00         
 79 Vaniš Ondřej             TJN9500 2027205    H20B    16.00         
 80 Posselt Martin           TJN9501  232512    H20B    20.00         
 81 Hájek Vojtěch            TJN9502  896978    H21C    31.00         
 82 Picek Štěpán             TJN9601 1302800    H18A   119.00      223
 83 Pustaiová Zuzana         TJN9650  331527    D18B    22.00         
 84 Šmaus Jan                TJN9700 2067320    H18A   111.00      219
 85 Novák Filip              TJN9801 2027217    H16B   134.00         
 86 Michek David             TJN9802 2027247    H16B   164.00         
 87 Janeček Mirek            TJN9804 2027208    H16B   182.00         
 88 Novotný Marek            TJN9901  232325    H16B   154.00         
 
 
Startovka oddílu: TJP - TJ Sokol Troja                           Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ryšavý Vít               TJP4700   51332    H65B   158.00         
  2 Ryšavá Lubomíra          TJP4750   53540    D65B    17.00         
  3 Peterka František        TJP4900    8861    H60B    44.00         
 
 
Startovka oddílu: TRI - TJ TŽ Třinec                             Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kantor Ondřej            TRI9103  920676    H21A   130.00         
  2 Argaláš Michal           TRI9301  887630    H21A   206.00         
  3 Sabelová Markéta         TRI9656    8653    D18A   197.00      419
  4 Argalášová Kateřina      TRI9750 2060276    D18A   193.00      417
  5 Tesařová Jana            TRI9751  232620    D18A   185.00      413
  6 Cienciala Jan            TRI9801 1400410    H16A   137.00      157
  7 Lanc Vojtěch             TRI9807   49315    H16A   189.00      183
  8 Szarzecová Lucie         TRI9850   53280    D16A   159.00      308
 
 
Startovka oddílu: TTR - OOB Třebíč                               Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Prášil Marek             TTR7301  500580    H21E   213.00       37
 
 
Startovka oddílu: TUR - OOB TJ Turnov                            Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Dušková Adéla            TUR       53816    HDR                   
  2 Hájková Anna             TUR0051    7782    D14B   188.00         
  3 Linková Lucie            TUR0251 2032102    D12C    15.00         
  4 Heřmánek Petr            TUR0500    8020    H10C    47.00         
  5 Houžvička David          TUR0501 1403055 P  H10C    17.00         
  6 Nejezchleb Vojtěch       TUR0503 4616802 P  H10C    29.00         
  7 Vřešťál Antonín          TUR0604 1403051 P  H10C    57.00         
  8 Blažková Petra           TUR0650 1403054 P  HDR                   
  9 Drahoňovský Tomáš        TUR0701  888638    HDR                   
 10 Houžvičková Daniela      TUR0751 1403056 P  HDR                   
 11 Heřmánková Bára          TUR0850    9394    HDR                   
 12 Blažková Karolína        TUR0851 1403053 P  HDR                   
 13 Krejzová Markéta         TUR0854            HDR                   
 14 Vřešťál František        TUR0906 1403052 P  HDR                   
 15 Houžvičková Kateřina     TUR0952 1403057 P  HDR                   
 16 Folprecht Miroslav       TUR5501 1550616    H50B   138.00         
 17 Brožová Aneta            TUR9453    8213    D20A   191.00      471
 18 Horák Patrik             TUR9502  888604    H20A   212.00      258
 19 Nieke Patricia           TUR9552 1210495    D20A   157.00      454
 20 Wolf Filip               TUR9701  995840    H18A   131.00      229
 21 Linková Alena            TUR9751 1403419    D18A   207.00      424
 22 Roškotová Lucie          TUR9753 1403414    D18B    34.00         
 23 Nejezchlebová Barbora    TUR9755  231920    D18B    18.00         
 24 Thoř Tomáš               TUR9904    2674    H16B   172.00         
 25 Thořová Markéta          TUR9952    6886    D16B   172.00         
 26 Sokolářová Šárka         TUR9999  411616    D16B   200.00         
Půjčeno čipů:8
 
 
Startovka oddílu: TUV - SOK TJ Turnov                            Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hájek Kryštof            TUV0203  886280    H12C    36.00         
  2 Šritrová Lenka           TUV0252   51808    D12C    53.00         
  3 Mellan Jonáš             TUV0308  888622    H12C    80.00         
  4 Hájková Tereza           TUV0558  888626    D10L    78.00         
  5 Mellanová Judita         TUV0559  411518    D10L    68.00         
  6 Žemlík Eduard            TUV0901            HDR                   
  7 Kvapilová Kristýna       TUV0999  411591    HDR                   
  8 Zakouřil Václav          TUV4301    8324    H70B   155.00         
  9 Pospíšil Jiří            TUV4701    8323    H65B   190.00         
 10 Mellan Martin            TUV6304  411583    P4                    
 11 Šritr Martin             TUV6802  232388    H45B    95.00         
 12 Žemlík Pavel             TUV7135    8893    H21A   134.00         
 13 Mellanová Veronika       TUV7251  411597    D40B   114.00         
 14 Hájek Jan                TUV7301    5788    H40B    55.00         
 15 THOŘ MILOŠ               TUV7302  411521    P4                    
 16 Hájková Magdalena        TUV7351  411543    D40B   184.00         
 17 Kvapil Petr              TUV7402    8322    H40B    13.00         
 18 Zakouřil Tomáš           TUV7500   51726    H21A   192.00         
 19 Kvapilová Lenka          TUV8151    7707    D21B    89.00         
 20 Zakouřilová Kamila       TUV8557   52370    D21B     7.00         
 
 
Startovka oddílu: TZL - SKOB Zlín                                Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Podmolík Jonáš           TZL0001   53831    H14B    83.00         
  2 Jelínek Petr             TZL4902 1396260    H60B    36.00         
  3 Podmolík Tomáš           TZL6915  416048    H21A   214.00         
  4 Podmolíková Dagmar       TZL7155   53853    D21A    77.00         
  5 Novotný Jiří             TZL8001  515192    H21A   140.00         
  6 Slováček Tomáš           TZL8002   52212    H21A   176.00         
  7 Fialová Tereza           TZL9090   53319    P2                    
  8 Nečas Jiří               TZL9101  887934    H21E   199.00       30
  9 Benroth Martin           TZL9206  553455    H21A   100.00         
 10 Krejčíková Marie         TZL9252 9416043    D21A   135.00         
 11 Kašpar Michal            TZL9308  886701    H21B   170.00         
 12 Podmolík Josef           TZL9701   53354    H18A   127.00      227
 13 Mikel David              TZL9703  889320    H18A   109.00      218
 14 Kavánková Iva            TZL9753  436954    D18B    12.00         
 15 Chovancová Zuzana        TZL9754  425531    D18A   179.00      410
 16 Šiška Petr               TZL9801 2025335    H16A   187.00      182
 
 
Startovka oddílu: UOL - SK UP Olomouc                            Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Horčičková Eva           UOL7051  682350    D21A    31.00         
  2 Binar Robert             UOL7500  681853    H35B   130.00         
  3 Jakobová Adélka          UOL9052  682103    D21E   181.00      111
  4 Horčičková Vendula       UOL9353  515413    D21E   231.00      136
  5 Šimková Johanka          UOL9355 2011817    D21E   201.00      121
  6 Horčička Vít             UOL9919  682370    H16A   191.00      184
  7 Janošíkova Tereza        UOL9950  682075    D16A   173.00      315
 
 
Startovka oddílu: UVP - Slovan Praha                             Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Beranová Vlasta          UVP5450    7917    D55B    60.00         
 
 
Startovka oddílu: VAM - OOB Vamberk                              Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Smutná Jana              VAM6251    9676    D40B   110.00         
  2 Klapalová Jana           VAM6451    9681    D45B   120.00         
  3 Veverková Yveta          VAM6452    9678    D45B   196.00         
  4 Kulová Jana              VAM6550  416317    D45B   156.00         
  5 Vandas Luděk             VAM6601 9111166    H40B    43.00         
  6 Vandasová Markéta        VAM7250 2053570    D40B   180.00         
  7 Netopil Libor            VAM7401 1700083    H40B    99.00         
  8 Veverka Tomáš            VAM8401    9669    H21B    94.00         
  9 Smutná Pavla             VAM8651    9674    D21A   125.00         
 
 
Startovka oddílu: VBM - VSK Mendelu Brno                         Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hirš Libor               VBM6000 7201772    H50B   140.00         
  2 Hiršová Marcela          VBM7079 7201756    D40B    64.00         
  3 Fučík Karel              VBM7246  720921    H21E   147.00        5
  4 Kořan Pavel              VBM7401  889316    H21C     5.00         
  5 Henek Vladan             VBM8002 2011839    H21A   164.00         
  6 Mazal Zdeněk             VBM8103  553285    H21A   108.00         
  7 Kociánová Lenka          VBM8553  330625    D21A    71.00         
  8 Bravený Adam             VBM8801  866998    H21A   210.00         
  9 Hiršová Gabriela         VBM9651 7200367    D18A   173.00      407
 
 
Startovka oddílu: VCB - TJ OB České Budějovice                   Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Rychtecký Josef          VCB4801   53730    H65B   138.00         
  2 Hejzlar Josef            VCB5601   53728    H55B    94.00         
  3 Hejzlarová Vladimíra     VCB5651   53725    D55B    62.00         
  4 Teringl Radek            VCB6502    8044    H21B    86.00         
  5 Teringlová Martina       VCB7851   52113    D35B    57.00         
 
 
Startovka oddílu: VLI - Slavia Liberec orienteering              Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Podrábská Marie          VLI0251  207860    D12C    35.00         
  2 Martanová Elin           VLI0252 2043603    D14B    98.00         
  3 Novotný Jaromír          VLI0300 2058474    H12C    30.00         
  4 Ekert Tomáš              VLI0302 4402232    H12C    72.00         
  5 Podrábská Alžběta        VLI0451   49962    D10C    91.00         
  6 Martanová Lea            VLI0555 2043610    D10C   113.00         
  7 Přinda Jan               VLI0803    8299    HDR                   
  8 Ježek Ladislav           VLI4900  253372    H65B   176.00         
  9 Horáčková Stanislava     VLI4950    4100    D65B     7.00         
 10 Horáček Miroslav         VLI5000    4214    H60B    28.00         
 11 Přinda Oldřich           VLI5101 1302773    H60B    62.00         
 12 Karmazínová Ivana        VLI5150   51216    D60B   118.00         
 13 Pachnerová Jaroslava     VLI5152    8283    D60B   104.00         
 14 Hickethier Manfred       VLI5201 9005174    H60B    38.00         
 15 Škoda Přemek             VLI5301    8302    H60B    10.00         
 16 Henych Petr              VLI6001  515132    H21A   148.00         
 17 Poloprutský Tomáš        VLI6205   51227    H21C    23.00         
 18 Petr Josef               VLI6300    8287    H50B    88.00         
 19 Řezáč Pavel              VLI6900  301152    H21C    55.00         
 20 Honzík Tomáš             VLI7000  981819    H35B    92.00         
 21 Procházková Alexandra    VLI7051  416258    D40B   166.00         
 22 Martan Jiří              VLI7300    8129    H21B   212.00         
 23 Novotná Jana             VLI7350 2058476    D40B    70.00         
 24 Podrábská Marie          VLI7451    8307    D40B    98.00         
 25 Martanová Daniela        VLI7452    8126    D40B   138.00         
 26 Ekert Vladimír           VLI7600 2058477    H21C    87.00         
 27 Vodrážka Jakub           VLI7604 2043604    H21B   154.00         
 28 Přinda Lukáš             VLI7701    8300    HDR                   
 29 Habán Ivo                VLI7707   53226    H21C     3.00         
 30 Volfová Julie            VLI8051    7710    D21B    99.00         
 31 Kolaja Ehlerová Jana     VLI8055 1398538    D21B    51.00         
 32 Brzáková Kristýna        VLI8650 2058475    D21C   213.00         
 33 Škoda Jakub              VLI8800 1302790    H21E   209.00       35
 34 Kobr Tomáš               VLI8901 1969696    H21A   222.00         
 35 Poloprutská Klára        VLI9750   49954    D18A   171.00      406
 36 Doubková Petra           VLI9853  426323    D16A   153.00      305
 37 Poloprutská Lucie        VLI9950   49951    D16B   156.00         
 
 
Startovka oddílu: VPM - KOS Slavia VŠ Plzeň                      Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hašek Jan                VPM0001 2060400    H14B    89.00         
  2 Hasman Ondřej            VPM0002 2042514    H14B    19.00         
  3 Svobodová Alexandra      VPM0051 2042515    D14B   220.00         
  4 Lokajíčková Klára        VPM0052            D14B   124.00         
  5 Hašek Adam               VPM0101  887604    H14B   139.00         
  6 Staňková Markéta         VPM0153 2035165    D14B   168.00         
  7 Hasman Marek             VPM0201            H12C    12.00         
  8 Richtr Lukáš             VPM0204 2042518    H14B    59.00         
  9 Kurz Šimon               VPM0208 2058525    H12C    64.00         
 10 Šauli Filip              VPM0301 2060398    H12C    44.00         
 11 Richtrová Kamila         VPM0451  331467    D10C   109.00         
 12 Staňková Radka           VPM0452 2035169    D12C    23.00         
 13 Šauli Kateřina           VPM0456 2060388    D10C    87.00         
 14 Hasman Jakub             VPM0501 2042516    H10L    18.00         
 15 Svoboda Antonín          VPM0601            H10L     0.00         
 16 Vodrážka Štěpán          VPM0802            HDR                   
 17 Bouchalová Zdena         VPM5757   52378    D50B   123.00         
 18 Bartovský Pavel          VPM6101 2042507    H50B    80.00         
 19 Richtr Aleš              VPM6601   51686    H45B    99.00         
 20 Staněk Rostislav         VPM6801  886260    H45B    67.00         
 21 Hasman Jan               VPM6901 2060391    H45B   129.00         
 22 Hašek Ondřej             VPM6902  995835    H40B    39.00         
 23 Svoboda Radek            VPM6903            H45B   141.00         
 24 Staňková Marcela         VPM6951  888641    D40B   168.00         
 25 Richtrová Lucie          VPM7451  331267    D40B   100.00         
 26 Hasmanová Lenka          VPM7551 2060390    D35B    27.00         
 27 Vodrážka Ondřej          VPM7702  995796    H21A   228.00         
 28 Šauli Iva                VPM7852 2060395    D35B    71.00         
 29 Vodrážková Kateřina      VPM7995   53252    D21B    59.00         
 30 Tesař Daniel             VPM8203  434814    H21C    43.00         
 31 Bouchal Jiří             VPM8449  995860    H21A   152.00         
 32 Doležalová Vendula       VPM8787  995858    D21A    29.00         
 33 Veselá Anna              VPM9250  301402    D21B   105.00         
 34 Hlinovská Johana         VPM9751 2035166    D18B    24.00         
 35 Obytová Kateřina         VPM9752 2042510    D18B    16.00         
 36 Šafrhansová Lucie        VPM9753 2060399    D18B    32.00         
 37 Mikešová Adéla           VPM9852 2042520    D16B   194.00         
 38 Kroupová Eliška          VPM9853 2031356    D16B   166.00         
 
 
Startovka oddílu: VRB - SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.           Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Haltof Ewa               VRB9499 1436949    D21B    31.00         
  2 Matuš Vojtěch            VRB9606  232144    H18A    93.00      210
 
 
Startovka oddílu: VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí                  Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Havlová Klára            VRL0152    9004    P2                    
  2 Štreglová Zuzana         VRL0251 2020709    D12C    41.00         
  3 Randáková Alžběta        VRL0252  416271    D12C    65.00         
  4 Štregl Matyáš            VRL0301 2017678    H12C    78.00         
  5 Waněk Hubert             VRL0302 7200595    H12C    34.00         
  6 Pilná Natálie            VRL0351  438036    D12C    11.00         
  7 Randáková Adéla          VRL0452  425599    D10C    89.00         
  8 Havlová Kateřina         VRL0552    8964    D10C   111.00         
  9 Zemánek Bohumil          VRL3601    8963    H75B   173.00         
 10 Knobloch Jindřich        VRL4901    8999    H65B   194.00         
 11 Štregl Tomáš             VRL5001    9001    H60B    48.00         
 12 Farář Jaroslav           VRL5002    9261    H60B    18.00         
 13 Nýdrlová Eva             VRL5451    8954    D55B    64.00         
 14 Vlachová Hana            VRL6251    8962    D50B    93.00         
 15 Havel Leoš               VRL6401 2060209    H50B   124.00         
 16 Hanč Jaroslav            VRL6702  438038    H45B    53.00         
 17 Hančová Alice            VRL7052  206480    D40B   134.00         
 18 Waňková Dita             VRL7151  331619    D40B   186.00         
 19 Pilná Libuše             VRL7153  232639    D40B    80.00         
 20 Cupák Jiří               VRL7201    8972    H21C   109.00         
 21 Štregl Petr              VRL7303 2017676    H35B    86.00         
 22 Randáková Helena         VRL7452  515185    D21A    45.00         
 23 Wohanka Pavel            VRL7501 2300842    H21C    47.00         
 24 Štreglová Andrea         VRL7552  206478    D35B    37.00         
 25 Wohanková Gabriela       VRL7652 2042537    D21C   199.00         
 26 Polák Vlastimil          VRL7702    9000    H21A    84.00         
 27 Dančáková Michaela       VRL8052            D21C   221.00         
 28 Jebavá Lucie             VRL9254  331285    D21B    45.00         
 29 Hančová Petra            VRL9652 1398998    D18A   169.00      405
 30 Starý Ondra              VRL9802 2025354    H16A   141.00      159
 31 Waňková Martina          VRL9951  425555    D16A   177.00      317
 
 
Startovka oddílu: VSP - USK Praha                                Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Semík Jakub              VSP0000  446363    H14B   115.00         
  2 Aschermann Martin        VSP0001 2020710    H14B    69.00         
  3 Průša Kryštof            VSP0102 2020707    H14B    25.00         
  4 Horáková Barbora         VSP0150  331064    D14B    96.00         
  5 Aschermannová Tereza     VSP0253 2020712    D12C     7.00         
  6 Beranová Eva             VSP0254 2021832    D12C    63.00         
  7 Nosková Klára            VSP0255 2058493    D12C    39.00         
  8 Horák Pavel ml.          VSP0301  434600    H12C    68.00         
  9 Zakouřil Matyáš          VSP0400  232616    H10C    25.00         
 10 Baldrián Tomáš           VSP0405 9200730    H10C    51.00         
 11 Průša Dominik            VSP0406 2032107    H12C    26.00         
 12 Hejna Igor               VSP0407  411602    H10C    15.00         
 13 Hejna Viktor             VSP0408  411604    H10C     1.00         
 14 Nosek Daniel             VSP0409  446366    H10C    43.00         
 15 Kopecká Valentýna        VSP0453 2021847    D10C   103.00         
 16 Aschermannová Klára      VSP0454 2020713    D10C   115.00         
 17 Beranová Hana            VSP0455 2021831    D10C    85.00         
 18 Štraitová Jolana         VSP0456 2021830    D10C    95.00         
 19 Nosková Barbora          VSP0457 2058488    D10C    81.00         
 20 Nemšovský Filip          VSP0500 2035710    H10L    34.00         
 21 Městka Václav            VSP0600  416121    H10L    28.00         
 22 Horák Martin             VSP0601   51649    H10L     6.00         
 23 Jedličková Josefína      VSP0651  443085    D10L    64.00         
 24 Štrait Vilém             VSP0701 2021829    H10L    14.00         
 25 Baldriánová Eva          VSP0751  888639    D10L    76.00         
 26 Gajdová Michaela         VSP0752   51730    D10L    80.00         
 27 Jedlička Aleš            VSP0800 2067940    H10L    20.00         
 28 Zakouřilová Klára        VSP0850 2032113    D10L    72.00         
 29 Hejnová Barbora          VSP0851  411503    HDR                   
 30 Nemšovská Magdalena      VSP0853 11111111    D10L    58.00         
 31 Kučera Jakub             VSP0900 2032189    HDR                   
 32 Gajda Petr               VSP0903   52283    HDR                   
 33 Kučerová Kateřina        VSP0950 1398983    HDR                   
 34 Dohnal Josef             VSP4300   51743    H70B   127.00         
 35 Hořínek Jaroslav         VSP5000   51643    H60B    14.00         
 36 Uher Petr                VSP5001   51741    H45B   155.00         
 37 Dohnalová Dana           VSP5050   51645    D60B   100.00         
 38 Hora Vladimír            VSP5100 7200325    H60B    50.00         
 39 Polák Zdeněk             VSP5203   51740    H60B    32.00         
 40 Horová Magda             VSP5450    9782    D21A   147.00         
 41 Šváb Jan                 VSP5801  886277    H55B    66.00         
 42 Michálková Jiřina        VSP6151   51734    D50B    87.00         
 43 Němeček Jan              VSP6201  682682    H50B   136.00         
 44 Hartman Aleš             VSP6506   51620    H45B    87.00         
 45 Semík Jan                VSP6507   53572    H45B   121.00         
 46 Němečková Jarmila        VSP6650    7965    D45B   180.00         
 47 Aschermann Jan           VSP6902   52284    H40B    73.00         
 48 Nosek Jan                VSP6910  446367    P4                    
 49 Bořánek Petr             VSP7000   51750    H21B   106.00         
 50 Neyrinck Noel            VSP7012 2067921    H40B   119.00         
 51 Novotná Neyrinck Markéta VSP7051    7911    D40B   192.00         
 52 Klapalová Pavla          VSP7099   51589    D40B   128.00         
 53 Beran Jiří               VSP7102 2021833    P4                    
 54 Beranová Iva             VSP7150 2021834    D40B   150.00         
 55 Kilarská Marcela         VSP7151 1398972    D21A    99.00         
 56 Štraitová Jitka          VSP7252   51672    D40B   116.00         
 57 Horáková Lenka           VSP7255   51728    D40B   140.00         
 58 Průšová Markéta          VSP7256   53160    D40B    72.00         
 59 Nosková Pavla            VSP7261 2058494    D40B    56.00         
 60 Kučera Jan               VSP7302   51650    H21A    96.00         
 61 Horák Pavel (Starosta)   VSP7305 2032184    H40B    51.00         
 62 Průša Michal             VSP7310  553437    H40B    27.00         
 63 Trnková Dana             VSP7351 2021823    D40B    82.00         
 64 Zakouřil Václav          VSP7401   51724    H40B   111.00         
 65 Hejna Vladimír           VSP7404    5782    P4                    
 66 Augusta Jiří             VSP7421 2021838    P2                    
 67 Svobodová Jitka          VSP7450   53598    D21A    61.00         
 68 Zakouřilová Helena       VSP7453  232401    D40B   188.00         
 69 Kučerová Marie           VSP7551   53546    D35B    25.00         
 70 Štrait Martin            VSP7602  410393    H35B   114.00         
 71 Městková Kateřina        VSP7650   51746    D35B    69.00         
 72 Gajdová Kristina         VSP7752  436445    D21B    15.00         
 73 Baldrianová Barbora      VSP7850    9784    D21E   213.00      127
 74 Uhrová Zuzana            VSP8050  232062    D21B    49.00         
 75 Kopecká Johana           VSP9950 2021848    D16B   176.00         
 
 
Startovka oddílu: XBM - PELL’S MTBO TEAM                         Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Janas Petr               XBM7103 7201200    H21B    80.00         
  2 Janasová Barbora         XBM7150  446439    P4                    
 
 
Startovka oddílu: ZAK - SK Netopýr Zákupy                        Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kašpar Vojtěch           ZAK0400  448931    H10C    31.00         
  2 Kašpar Štěpán            ZAK0401  448932    H10C    59.00         
  3 Kašpar Ludvík            ZAK7200  410399    H21C    93.00         
  4 Kašparová Marie          ZAK7250  331399    D40B    66.00         
 
 
Startovka oddílu: ZAM - OB T.J. Sokol Žamberk                    Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Borovičková Valerie      ZAM0051 2053567    D14B   134.00         
  2 Lauterbach David         ZAM9801  416281    H16B   128.00         
 
 
Startovka oddílu: ZBM - SK Žabovřesky Brno                       Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Auerműllerová Anna       ZBM0060  410338    D14B   116.00         
  2 Přikryl Petr             ZBM6708   52008    H21A   116.00         
  3 Kasal Vít                ZBM7540 7770000    H21B   182.00         
  4 Pátek Richard            ZBM7609 1976000    H21C    95.00         
  5 Tvarůžková Petra         ZBM8459   51765    D21A   141.00         
  6 Palas Jan                ZBM8507  500267    H21A    86.00         
  7 Palasová Petra           ZBM8658   52330    D21A    53.00         
  8 Zháňal Jan               ZBM8721 1111187    H21A   186.00         
  9 Hrstková Vladěna         ZBM8787 7201204    D21E   175.00      108
 10 Hlavová Hana             ZBM8888  515450    D21E   209.00      125
 11 Zimmermann Jakub         ZBM8928  995810    H21A   156.00         
 12 Mádlová Věra             ZBM8951  995814    D21E   225.00      133
 13 Hendrychová Zuzana       ZBM8954  416329    D21B    61.00         
 14 Kabáthová Eva            ZBM8966 7200341    D21E   189.00      115
 15 Nykodým Miloš            ZBM9005  515163    H21E   155.00        8
 16 Zimmermann Štěpán        ZBM9101  911220    H21A   226.00         
 17 Bravený Vít              ZBM9102  888891    H21E   203.00       32
 18 Švirák Ondřej            ZBM9103  995802    H21A   170.00         
 19 Mezníková Lucie          ZBM9150  515151    D21B   107.00         
 20 Indráková Adélka         ZBM9153  897391    D21E   167.00      104
 21 Chloupek Adam            ZBM9300  995849    H21E   175.00       18
 22 Klusáček Jan             ZBM9301  899179    H21E   221.00       41
 23 Brlica Pavel             ZBM9302  515462    H21A   104.00         
 24 Koporová Petra           ZBM9353 7200316    D21A    91.00         
 25 Hrušková Barbora         ZBM9354 1668661    D21E   195.00      118
 26 Chromá Kateřina          ZBM9451 9201069    D20A   193.00      472
 27 Tužilová Magdaléna       ZBM9452 2020737    D20A   165.00      458
 28 Tesařová Markéta         ZBM9456 9201068    D20A   161.00      456
 29 Nedbálková Hana          ZBM9755 2042513    D18A   221.00      431
 30 Hirš Otakar              ZBM9801 7200360    H16A   177.00      177
 31 Firešová Markéta         ZBM9951  897355    D16A   171.00      314
 
 
Startovka oddílu: ZBP - OOB SK Zbraslav                          Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Toušek Filip             ZBP7102   53586    H21C    51.00         
  2 Vaněk Petr               ZBP7302  995800    H21C   123.00         
  3 Dvořák Miroslav          ZBP7601   53581    H21B    88.00         
  4 Pražák Jiří              ZBP7800   53583    H21A   106.00         
  5 Zoubková Jana            ZBP8050   53592    D21B    17.00         
 
 
Startovka oddílu: ZVO - OB SK Zvole                              Neděle 18.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hájek Tomáš              ZVO6401 2031360    H50B   106.00         
  2 Háněl Jaromír            ZVO6801  515007    H40B   117.00         
  3 Hájková Eliška           ZVO9851 2031363    D16B   162.00         
  4 Zimmerová Kateřina       ZVO9852  886274    D16B   190.00