Konečné výsledky kategorie                                                18.5.2014 20:06:03
                                      ŽA, ŽB - klasika
===ČSOS-TUR===================================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Konečné výsledky kategorie: D10C        2.0km   30m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Aschermannová Klára      USK Praha            VSP0454 C     17.25  +      0.00
  2.Martanová Lea            Slavia Liberec orien VLI0555 C     17.55  +      0.30
  3.Chvátilová Johana        OK 99 Hradec Králové PHK0450 C     19.07  +      1.42
  4.Bartošová Marie          MLOK Mariánské Lázně MLA0451 C     21.57  +      4.32
  5.Šauli Kateřina           KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0456 C     21.58  +      4.33
  6.Knobová Agáta            OOS TJ Spartak Vrchl VRL0453 C     22.17  +      4.52
  7.Kopecká Valentýna        USK Praha            VSP0453 C     24.35  +      7.10
  8.Beranová Hana            USK Praha            VSP0455 C     26.14  +      8.49
  9.Teringlová Vendula       TJ OB České Budějovi VCB0451 C     28.51  +     11.26
 10.Kubecová Magdalena       TJ Stadion Nový Bor  STB0550 C     30.11  +     12.46
 11.Randáková Adéla          OOS TJ Spartak Vrchl VRL0452 C     31.14  +     13.49
 12.Haková Michaela          SK Praga             PGP0451 C     33.05  +     15.40
 13.Havlová Kateřina         OOS TJ Spartak Vrchl VRL0552 C     34.05  +     16.40
 14.Zaňková Natálie          OOB TJ Tatran Jablon TJN0450 C     34.42  +     17.17
 15.Šimšová Pavla            VŠSK MFF UK Praha    MFP0551 C     37.39  +     20.14
 16.Nosková Barbora          USK Praha            VSP0457 C     38.17  +     20.52
 17.Synková Barbora          OK Doksy             DOK0450 C     38.59  +     21.34
 18.Podrábská Alžběta        Slavia Liberec orien VLI0451 C     41.38  +     24.13
 19.Škáchová Viktorie        SK Kamenice          KAM0650 C     42.38  +     25.13
 20.Komárková Jindra         SJH Jindřichův Hrade SJH0453 C     47.00  +     29.35
 
Konečné výsledky kategorie: D10L        3.7km   45m 5k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Marková Hana             TJ Loko Liberec      LLI0450 C     18.02  +      0.00
  2.Hájková Tereza           SOK TJ Turnov        TUV0558 C     21.13  +      3.11
  3.Pecková Tereza           VŠTJ Ekonom Praha    EKP0551 C     21.52  +      3.50
  4.Mellanová Judita         SOK TJ Turnov        TUV0559 C     22.33  +      4.31
  5.Pavlíčková Hana          SKOB TJ Sokol Kralup KPY0450       26.58  +      8.56
  6.Benešová Michaela        SJH Jindřichův Hrade SJH0651 C     31.52  +     13.50
  7.Škáchová Zuzana          SK Kamenice          KAM0651 C     32.19  +     14.17
  8.Cincibusová Lenka        VŠTJ Stavební fakult FSP0450 C     33.44  +     15.42
  9.Baldriánová Eva          USK Praha            VSP0751 C     41.44  +     23.42
 10.Kodejšová Markéta        USK Praha            VSP0458 C     56.34  +     38.32
 11.Zakouřilová Klára        USK Praha            VSP0850 C     57.12  +     39.10
 12.Jedličková Josefína      USK Praha            VSP0651 C     80.40  +     62.38
 13.Gajdová Michaela         USK Praha            VSP0752 C    148.18  +    130.16
    Komárková Zbyňka         SJH Jindřichův Hrade SJH0751 C DISK              
    Vlašímská Bára           TJ Slovan Karlovy Va SKV       DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D12C        2.2km   35m 7k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Chrástová Tereza         SK Studenec          STH0251 B     15.34  +      0.00
  2.Koberová Kateřina        OK Lokomotiva Pardub LPU0352 C     16.58  +      1.24
  3.Aschermannová Tereza     USK Praha            VSP0253 C     17.26  +      1.52
  4.Karlová Anna             OK Jilemnice         JIL0352 C     17.28  +      1.54
  5.Vítová Lucie             KOB Baník Sokolov    BSO0250 C     17.45  +      2.11
  6.Thýnová Martina          TJ Slavia Hradec Krá SHK0350 C     17.51  +      2.17
  7.Vandasová Adéla          OK 99 Hradec Králové PHK0255 B     17.52  +      2.18
  8.Marešová Klára           TJ Jiskra Nejdek     NEJ0250 C     17.54  +      2.20
  9.Nedomlelová Lucie        OOB TJ Tatran Jablon TJN0256 C     18.37  +      3.03
 10.Linková Lucie            OOB TJ Turnov        TUR0251 B     18.51  +      3.17
 11.Hornychová Karolína      OOB TJ Tatran Jablon TJN0254 C     19.50  +      4.16
 12.Staňková Radka           KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0452 C     19.57  +      4.23
 13.Nádeníčková Iva          TJ Jiskra Nejdek     NEJ0350 C     21.29  +      5.55
 14.Randáková Alžběta        OOS TJ Spartak Vrchl VRL0252 C     21.38  +      6.04
 15.Suchá Simona             TJ Slavia Hradec Krá SHK0351 C     21.53  +      6.19
 16.Janků Anna               Sportcentrum Jičín   SJC0252 B     22.10  +      6.36
 17.Veselá Aneta             SJH Jindřichův Hrade SJH0352 C     22.42  +      7.08
 18.Hankovcová Helena        SK Kamenice          KAM0350 C     23.03  +      7.29
 19.Podrábská Marie          Slavia Liberec orien VLI0251 C     23.07  +      7.33
 20.Pušová Bára              OK Lokomotiva Pardub LPU0357 C     23.55  +      8.21
 21.Vitebská Eliška          OOB TJ Tatran Jablon TJN0350 C     25.22  +      9.48
 22.Sládečková Barbora       OB Říčany            RIC0250 B     26.49  +     11.15
 23.Boskovská Tereza         OK Doksy             DOK0250 C     29.19  +     13.45
 24.Novotná Viktorie         OOB TJ Tatran Jablon TJN0250 C     31.22  +     15.48
 25.Nováková Marie           OOB TJ Tatran Jablon TJN0351 C     33.59  +     18.25
 26.Šritrová Lenka           SOK TJ Turnov        TUV0252 C     34.22  +     18.48
 27.Holečková Michaela       KOB Moira Brno       ABM0259 C     35.55  +     20.21
 28.Slámová Barbora          TJ Jiskra Nejdek     NEJ0251       36.46  +     21.12
 29.Bulířová Ema             KOB TRETRA Praha     TAP0452 B     37.25  +     21.51
 30.Kopecká Tamara           OOB TJ Tatran Jablon TJN0352 C     57.40  +     42.06
 31.Mrkvičková Veronika      OOB TJ Tatran Jablon TJN0355 C     57.49  +     42.15
    Pilná Natálie            OOS TJ Spartak Vrchl VRL0351 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D14B        4.0km  105m 9k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Peterová Jana            KOB Dobruška         DOB0051 A     34.47  +      0.00
  2.Nechanická Klára         SK OS Nové Město n.  OSN0050 A     35.43  +      0.56
  3.Kováříková Marie         SK Kamenice          KAM0050 B     38.09  +      3.22
  4.Tokárová Regina          TJ Jiskra Nejdek     NEJ0151 B     38.35  +      3.48
  5.Šklíbová Veronika        SOOB Spartak Rychnov SRK0153 B     38.53  +      4.06
  6.Dolejší Kateřina         TJ Stadion Nový Bor  STB0199 B     39.12  +      4.25
  6.Zrníková Adéla           SK OS Nové Město n.  OSN0099 B     39.12  +      4.25
  8.Borovičková Valerie      OB T.J. Sokol Žamber ZAM0051 B     39.15  +      4.28
  9.Rückerová Šárka          TJ Jiskra Hořice     HOR0050 B     40.14  +      5.27
  9.Rydlová Adéla            OOB TJ Tatran Jablon TJN0151 B     40.14  +      5.27
  9.Aschermannová Karolína   SK Kamenice          KAM0051 B     40.14  +      5.27
 12.Kosová Tereza            SOOB Spartak Rychnov SRK0151 A     40.15  +      5.28
 13.Plhalová Šárka           Magnus Orienteering  ASU0097 A     40.29  +      5.42
 14.Filipová Tereza          OK Lokomotiva Pardub LPU0050 B     40.40  +      5.53
 15.Grycová Kateřina         KOS TJ Tesla Brno    TBM0058 A     40.45  +      5.58
 16.Kochová Anna             Sportcentrum Jičín   SJC0153 B     41.55  +      7.08
 17.Pavlíková Markéta        OK Chrastava         CHA0050 B     42.00  +      7.13
 18.Šlechtová Tereza         Kometa Kralovice     KRL0152 B     42.29  +      7.42
 19.Dědková Teodora          KOB TRETRA Praha     TAP0051 B     42.36  +      7.49
 20.Hlaváčová Anežka         KOS TJ Tesla Brno    TBM0199 B     43.05  +      8.18
 21.Vojtíšková Viktorie      OK Lokomotiva Pardub LPU0051 B     43.37  +      8.50
 22.Šrámková Hana            OB Říčany            RIC0051 B     43.53  +      9.06
 23.Hápová Petra             OK 99 Hradec Králové PHK0051 B     44.39  +      9.52
 24.Gallová Veronika         SK Studenec          STH0053 C     45.31  +     10.44
 25.Vejražková Róza          Sportcentrum Jičín   SJC0151 B     45.37  +     10.50
 26.Vyhnálková Marie         OB Říčany            RIC0151 A     46.11  +     11.24
 27.Černá Kateřina           MLOK Mariánské Lázně MLA0251 B     46.27  +     11.40
 28.Chaloupková Kateřina     K.O.B. Choceň        CHC0051 C     46.43  +     11.56
 29.Biersaková Dagmar        Kometa Kralovice     KRL0051 B     47.09  +     12.22
 30.Thýnová Nikola           TJ Slavia Hradec Krá SHK0051 A     47.10  +     12.23
 31.Hájková Anna             OOB TJ Turnov        TUR0051 C     47.22  +     12.35
 32.Riby Rose                OOB TJ Lokomotiva Te LTP0051 B     48.19  +     13.32
 33.Kroniková Štěpánka       TJ Slavia Hradec Krá SHK0150 B     48.40  +     13.53
 34.Kalousková Marie         Oddíl OB Kotlářka    DKP0151 B     48.51  +     14.04
 35.Šafková Sofie            SK Kamenice          KAM0153 B     49.54  +     15.07
 36.Sanna Karin              Oddíl OB Kotlářka    DKP0250 B     50.52  +     16.05
 37.Držková Berenika         OK Lokomotiva Pardub LPU0151 B     51.25  +     16.38
 38.Škáchová Magdalena       SK Kamenice          KAM0151 B     51.40  +     16.53
 39.Zimová Barbora           TJ Slavia Hradec Krá SHK0151 B     51.49  +     17.02
 40.Straková Veronika        SKOB Slaný           SLA0051 B     54.13  +     19.26
 41.Martanová Elin           Slavia Liberec orien VLI0252 B     54.28  +     19.41
 42.Rydlová Magdaléna        OOB TJ Tatran Jablon TJN0251 B     54.39  +     19.52
 43.Pelikánová Máša          VŠSK MFF UK Praha    MFP0050 C     56.02  +     21.15
 44.Mašínová Anna            OOB TJ Tatran Jablon TJN0152 C     56.08  +     21.21
 45.Šimšová Barbora          VŠSK MFF UK Praha    MFP0150 B     56.26  +     21.39
 46.Hrnčířová Magda          SK Studenec          STH0051 C     56.58  +     22.11
 47.Pavlová Martina          OOB TJ Lokomotiva Te LTP0151 B     57.07  +     22.20
 48.Nádeníčková Pavla        TJ Jiskra Nejdek     NEJ0150 B     57.57  +     23.10
 49.Stuchlíková Katka        OOB TJ Tatran Jablon TJN0156 C     59.58  +     25.11
 50.Ďoubalíková Marie        OOB SK Chrast        CHT0153 C     60.30  +     25.43
 51.Zapalačová Petra         OK Doksy             DOK0154 C     60.43  +     25.56
 52.Zlesáková Adéla          OOB SK Chrast        CHT0151 C     63.02  +     28.15
 53.Svobodová Alexandra      KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0051 C     63.59  +     29.12
 54.Staňková Markéta         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0153 C     66.06  +     31.19
 55.Šklíbová Míša            OOB TJ Tatran Jablon TJN0153 B     67.39  +     32.52
 56.Zahradníková Denisa      SK Studenec          STH0052 C     71.01  +     36.14
 57.Horáková Barbora         USK Praha            VSP0150 C     75.02  +     40.15
 58.Geislerová Aneta         KOB Kladno           DKL0151 B     77.26  +     42.39
 59.Míchalová Šárka          SKOB TJ Sokol Kralup KPY0050 C     80.30  +     45.43
 60.Horová Eliška            KOB Baník Sokolov    BSO0150 C     94.39  +     59.52
 
Konečné výsledky kategorie: D16A        5.4km  210m 11k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Čechová Tereza           OK Jihlava           SJI9852 A     44.08  +      0.00
  2.Janošíkova Tereza        SK UP Olomouc        UOL9950 A     46.27  +      2.19
  3.Vyhnálková Barbora       OB Říčany            RIC9850 A     49.10  +      5.02
  4.Kopecká Anna             OK Lokomotiva Pardub LPU9958 A     52.15  +      8.07
  5.Firešová Markéta         SK Žabovřesky Brno   ZBM9951 A     53.49  +      9.41
  6.Sieglová Eliška          SK Praga             PGP9954 A     55.14  +     11.06
  7.Odehnalová Klára         KOB Moira Brno       ABM9956 A     56.23  +     12.15
  8.Janovská Kateřina        SK Praga             PGP9850 A     56.57  +     12.49
  9.Szarzecová Lucie         TJ TŽ Třinec         TRI9850 A     57.07  +     12.59
 10.Chaloupská Barbora       OK 99 Hradec Králové PHK9951 A     57.22  +     13.14
 11.Janoušková Lucie         OK Jiskra Nový Bor   BOR9954 A     57.31  +     13.23
 12.Staňová Karolína         OK Jiskra Nový Bor   BOR9853 A     57.55  +     13.47
 13.Chaloupková Veronika     K.O.B. Choceň        CHC9852 A     58.33  +     14.25
 14.Waňková Martina          OOS TJ Spartak Vrchl VRL9951 A     58.38  +     14.30
 15.Šmelíková Tereza         OOB TJ Slovan Luhačo LCE9952 A     58.58  +     14.50
 16.Kalenská Dominika        SK Studenec          STH9958 A     59.21  +     15.13
 17.Soldánová Tereza         Oddíl OS SK Prostějo JPV9899 A     59.27  +     15.19
 18.Semrádová Jana           K.O.B. Choceň        CHC9951 A     59.33  +     15.25
 19.Jezdinská Natálie        SK Studenec          STH9954 A     60.01  +     15.53
 20.Poláková Tereza          OOB TJ Slezan Opava  SOP9951 A     60.21  +     16.13
 21.Grycová Veronika         KOS TJ Tesla Brno    TBM9859 A     60.57  +     16.49
 22.Vývodová Jana            SKOB Ostrava         MOV9852 A     61.59  +     17.51
 23.Větříčková Andrea        TJ Slavia Hradec Krá SHK9951 A     62.18  +     18.10
 24.Fukalová Hana            OOB TJ Baník Ostrava AOV9850 A     62.56  +     18.48
 25.Pilcová Sabina           Oddíl OS SK Prostějo JPV9898 A     63.44  +     19.36
 26.Kubecová Kateřina        OK Jiskra Nový Bor   BOR9959 A     63.58  +     19.50
 27.Hudská Ludmila           OOB TJ Turnov        TUR9851 A     71.05  +     26.57
 28.Čechová Klára            Přátelé orientačního AOP9951 A     73.26  +     29.18
 29.Kohoutová Barbora        OK Jiskra Nový Bor   BOR9850 A     75.18  +     31.10
 30.Doubková Petra           Slavia Liberec orien VLI9853 A     77.12  +     33.04
 
Konečné výsledky kategorie: D16B        4.6km  125m 8k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Malinová Apolena         TJ Slavia Hradec Krá SHK9952 B     42.59  +      0.00
  2.Sokolářová Šárka         OOB TJ Turnov        TUR9999 B     45.04  +      2.05
  3.Thořová Markéta          OOB TJ Turnov        TUR9952 C     46.00  +      3.01
  4.Kubíčková Jana           OK 99 Hradec Králové PHK9999 B     47.30  +      4.31
  5.Kinkorová Tereza         OK Lokomotiva Plzeň  LPM9850 B     47.34  +      4.35
  6.Fürstová Anna            TJ Loko Liberec      LLI9854 B     48.33  +      5.34
  7.Zlámalová Nikola         Sportcentrum Jičín   SJC9951 C     49.36  +      6.37
  8.Kopecká Johana           USK Praha            VSP9950 C     49.58  +      6.59
  9.Poloprutská Lucie        Slavia Liberec orien VLI9950 B     52.37  +      9.38
  9.Hanáková Lenka           Kometa Kralovice     KRL9951 B     52.37  +      9.38
 11.Petráčková Kristýna      OK Jihlava           SJI9851 B     52.43  +      9.44
 12.Zimmerová Kateřina       OB SK Zvole          ZVO9852 B     52.56  +      9.57
 13.Marešová Alexandra       TJ Jiskra Nejdek     NEJ9950 B     53.11  +     10.12
 14.Voltrová Alena           OK Roztoky           ROZ9951 B     53.15  +     10.16
 15.Kroupová Eliška          KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM9853 B     54.11  +     11.12
 16.Hojná Dominika           SJH Jindřichův Hrade SJH9852 B     54.36  +     11.37
 17.Poláková Kateřina        KOB TRETRA Praha     TAP9854 B     55.32  +     12.33
 18.Poláková Tereza          KOB TRETRA Praha     TAP9853 B     55.33  +     12.34
 19.Hrabánková Zuzana        SK Praga             PGP9950 B     55.53  +     12.54
 20.Žejdlíková Karolína      OOB TJ Lokomotiva Te LTP9950 C     56.02  +     13.03
 21.Urbanová Markéta         SK Studenec          STH9953 B     56.46  +     13.47
 22.Mikešová Adéla           KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM9852 B     57.07  +     14.08
 23.Kolářová Johana          SK Praga             PGP9952 B     58.30  +     15.31
 24.Hájková Eliška           OB SK Zvole          ZVO9851 B     62.00  +     19.01
 25.Dundáčková Julie         SJH Jindřichův Hrade SJH9853 B     62.59  +     20.00
 26.Kopecká Eliška           OOB TJ Sokol Kostele KNC9850 C     63.49  +     20.50
 27.Čiháková Barbora         OOB TJ Sokol Kostele KNC9950 B     77.19  +     34.20
 28.Lišková Hana             SKOB TJ Sokol Kralup KPY9951 C     78.33  +     35.34
 29.Šrenkelová Ilona         OK Lokomotiva Pardub LPU9955 B     80.01  +     37.02
 
Konečné výsledky kategorie: D18A        6.2km  235m 14k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Štičková Anna            TJ Loko Liberec      LLI9651 A     54.35  +      0.00
  2.Hiršová Gabriela         VSK Mendelu Brno     VBM9651 A     56.30  +      1.55
  3.Chládková Simona         OK Lokomotiva Pardub LPU9658 A     57.35  +      3.00
  4.Šiková Barbora           OK Lokomotiva Plzeň  LPM9650 A     58.32  +      3.57
  5.Kubínová Veronika        TJ Slovan Karlovy Va SKV9752 A     58.51  +      4.16
  6.Kulhavá Eliška           OK Lokomotiva Pardub LPU9657 A     61.20  +      6.45
  7.Starke Paula             USV TU Dresden       33D9651       61.22  +      6.47
  8.Argalášová Kateřina      TJ TŽ Třinec         TRI9750 A     61.48  +      7.13
  9.Sabelová Markéta         TJ TŽ Třinec         TRI9656 A     61.50  +      7.15
 10.Hančová Petra            OOS TJ Spartak Vrchl VRL9652 A     62.25  +      7.50
 11.Nováková Tereza          Oddíl OB Kotlářka    DKP9751 A     63.17  +      8.42
 12.Novotná Klára            OK 99 Hradec Králové PHK9751 A     63.53  +      9.18
 13.Kameníková Andrea        OK Jiskra Nový Bor   BOR9751 A     64.45  +     10.10
 14.Slavíková Silvie         SK Praga             PGP9751 A     64.51  +     10.16
 15.Šimůnková Gabriela       KOB TRETRA Praha     TAP9755 A     65.15  +     10.40
 16.Odehnalová Tereza        KOB Moira Brno       ABM9757 A     66.29  +     11.54
 17.Vališová Martina         SK OS Nové Město n.  OSN9696 A     66.42  +     12.07
 18.Chovancová Zuzana        SKOB Zlín            TZL9754 A     66.47  +     12.12
 19.Kašparová Zuzana         SK Severka Šumperk   SSU9661 B     66.56  +     12.21
 20.Kožinová Zuzana          SK Praga             PGP9650 A     68.32  +     13.57
 21.Linková Alena            OOB TJ Turnov        TUR9751 A     70.27  +     15.52
 22.Horvátová Hana           Magnus Orienteering  ASU9797 A     70.58  +     16.23
 23.Hrabánková Klára         SK Praga             PGP9654 A     71.01  +     16.26
 24.Tesařová Jana            TJ TŽ Třinec         TRI9751 A     72.35  +     18.00
 25.Petrasová Zuzana         Magnus Orienteering  ASU9695 A     72.37  +     18.02
 26.Kovářová Lenka           OOB TJ Lokomotiva Te LTP9750 A     72.48  +     18.13
 27.Fenclová Tereza          OK Lokomotiva Pardub LPU9752 A     74.47  +     20.12
 28.Machačová Michaela       OK 99 Hradec Králové PHK9656 A     75.43  +     21.08
 29.Šádková Martina          OK 99 Hradec Králové PHK9653 A     76.06  +     21.31
 30.Nedbálková Hana          SK Žabovřesky Brno   ZBM9755 A     77.42  +     23.07
 31.Zemánková Tereza         SOOB Spartak Rychnov SRK9752 A     77.48  +     23.13
 32.Peňázová Veronika        SJH Jindřichův Hrade SJH9752 A     79.46  +     25.11
 33.Koderičová Tereza        OOB TJ Lokomotiva Tr LTU9651 A     86.12  +     31.37
 34.Smrčková Dominika        Klub vytrvalostních  KSU9799 A     86.32  +     31.57
    Poloprutská Klára        Slavia Liberec orien VLI9750 A DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D18B        5.7km  180m 12k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Roškotová Lucie          OOB TJ Turnov        TUR9753 B     65.06  +      0.00
  2.Kavánková Iva            SKOB Zlín            TZL9753 C     67.23  +      2.17
  3.Balcarová Barbora        TJ Loko Liberec      LLI9751 B     72.32  +      7.26
  4.Myslivcová Markéta       TJ Slavia Hradec Krá SHK9650 B     73.21  +      8.15
  5.Parkanová Veronika       SJH Jindřichův Hrade SJH9751 B     76.50  +     11.44
  6.Hlinovská Johana         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM9751 B     81.13  +     16.07
  7.Obytová Kateřina         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM9752 B     84.54  +     19.48
  8.Voltrová Hana            OK Roztoky           ROZ9752 B     90.42  +     25.36
  9.Šafrhansová Lucie        KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM9753 B     93.12  +     28.06
 10.Šádková Lucie            OK 99 Hradec Králové PHK9654 B     98.25  +     33.19
 
Konečné výsledky kategorie: D20A        7.6km  270m 12k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Chromá Kateřina          SK Žabovřesky Brno   ZBM9451 E     66.41  +      0.00
  2.Tesařová Markéta         SK Žabovřesky Brno   ZBM9456 E     71.04  +      4.23
  3.Svobodová Lenka          OK 99 Hradec Králové PHK9551 R     71.42  +      5.01
  4.Doleželová Kateřina      OK Lokomotiva Pardub LPU9558 R     72.46  +      6.05
  5.Procházková Klára        OK Lokomotiva Pardub LPU9451 R     73.45  +      7.04
  6.Tužilová Magdaléna       SK Žabovřesky Brno   ZBM9452 R     77.08  +     10.27
  7.Voborníková Alena        OK Lokomotiva Pardub LPU9458 R     77.25  +     10.44
  8.Dlouhá Hana              Oddíl OB Kotlářka    DKP9450 R     78.33  +     11.52
  9.Kosová Štěpánka          OK Lokomotiva Pardub LPU9460 R     79.50  +     13.09
 10.Chvalová Věra            OK Lokomotiva Plzeň  LPM9452 R     80.08  +     13.27
 11.Hlubučková Kristýna      SK Kamenice          KAM9551 R     81.34  +     14.53
 12.Nieke Patricia           OOB TJ Turnov        TUR9552 B     82.36  +     15.55
 13.Benešová Jana            SJH Jindřichův Hrade SJH9451 R     84.16  +     17.35
 14.Tesařová Marcela         Přátelé orientačního AOP9450 R     85.24  +     18.43
 15.Bořánková Karolína       SK Kamenice          KAM9550 E     88.14  +     21.33
 16.Končáková Klára          OOB TJ Slovan Luhačo LCE9555 A     92.07  +     25.26
 17.Křivancová Zdeňka        TJ Lokomotiva Beroun LBE9450 A     92.43  +     26.02
 18.Kubínová Romana          TJ Slovan Karlovy Va SKV9452 A     96.25  +     29.44
 19.Otrusinová Jana          KOB Moira Brno       ABM9560 A    114.05  +     47.24
    Procházková Marie        SK Kamenice          KAM9554 A DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D20B        6.3km  215m 13k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Košková Anička           TJ Loko Liberec      LLI9550 B     78.35  +      0.00
  2.Kuberková Lucie          OK Lokomotiva Plzeň  LPM9451 B     83.00  +      4.25
 
Konečné výsledky kategorie: D21A        8.1km  310m 13k  Ranking:0.0000 * 1.06
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Heczková Bohdana         Slavia Liberec orien VLI7750 R     72.34  +      0.00  R:    0b
  2.Podmolíková Dagmar       SKOB Zlín            TZL7155 C     76.38  +      4.04  R:    0b
  3.Hepnerová Martina        TJ Slavia Hradec Krá SHK8152 E     77.37  +      5.03  R:    0b
  4.Randáková Helena         OOS TJ Spartak Vrchl VRL7452 C     77.40  +      5.06  R:    0b
  5.Myslivcová Pavla         TJ Slavia Hradec Krá SHK9352 R     77.44  +      5.10  R:    0b
  6.Jiřištová Zuzana         Oddíl OB Kotlářka    DKP8254 C     77.49  +      5.15  R:    0b
  7.Doležalová Vendula       KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM8787 C     78.27  +      5.53  R:    0b
  8.Horčičková Eva           SK UP Olomouc        UOL7051 C     79.55  +      7.21  R:    0b
  9.Valešová Jana            OK 99 Hradec Králové PHK9154 R     80.13  +      7.39  R:    0b
 10.Kulhavá Šárka            OK Lokomotiva Pardub LPU9357 C     82.18  +      9.44  R:    0b
 11.Kubátová Zuzka           SK LOB Nová Paka     NPA9151 R     82.41  +     10.07  R:    0b
 12.Krejčíková Marie         SKOB Zlín            TZL9252 C     83.29  +     10.55  R:    0b
 13.Kazdová Lenka            Sportcentrum Jičín   SJC8484 C     83.55  +     11.21  R:    0b
 14.Mádlová Věra             SK Žabovřesky Brno   ZBM8951 R     84.30  +     11.56  R:    0b
 15.Foglarová Kamila         Oddíl OB Kotlářka    DKP8655 C     85.41  +     13.07  R:    0b
 16.Janatová Lucie           Oddíl OB Kotlářka    DKP8154 C     85.48  +     13.14  R:    0b
 17.Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT8551 C     86.12  +     13.38  R:    0b
 18.Kopáčková Iva            OOB SK Chrast        CHT8851 C     86.30  +     13.56  R:    0b
 19.Rychlá Pavlína           KOS TJ Lokomotiva Kr KRN8559 C     86.59  +     14.25  R:    0b
 20.Štěpánková Kateřina      KOS TJ Tesla Brno    TBM7654 C     87.08  +     14.34  R:    0b
 21.Kožinová Jana            SK Praga             PGP6651 C     87.14  +     14.40  R:    0b
 22.Koporová Petra           SK Žabovřesky Brno   ZBM9353 C     87.33  +     14.59  R:    0b
 23.Balcarová Jana           OK 99 Hradec Králové PHK8753 C     88.47  +     16.13  R:    0b
 24.Henychová Zuzana         Slavia Liberec orien VLI6151 C     89.21  +     16.47  R:    0b
 25.Kašková Kateřina         OK Chrastava         CHA7850 C     89.36  +     17.02  R:    0b
 26.Schütznerová Lucie       Oddíl OB Kotlářka    DKP8550 C     89.59  +     17.25  R:    0b
 27.Tvarůžková Petra         SK Žabovřesky Brno   ZBM8459 C     90.15  +     17.41  R:    0b
 28.Králová Iveta            TJ Jiskra Havlíčkův  JHB8952 C     90.20  +     17.46  R:    0b
 29.Peterová Věra            KOB Dobruška         DOB8751 C     92.21  +     19.47  R:    0b
 30.Fundová Eliška           TJ Slavia Hradec Krá SHK9351 C     92.22  +     19.48  R:    0b
 31.Píšová Monika            SK LOB Nová Paka     NPA8151 C     92.52  +     20.18  R:    0b
 32.Horová Magda             USK Praha            VSP5450 C     93.14  +     20.40  R:    0b
 33.Svobodová Jitka          USK Praha            VSP7450 C     93.16  +     20.42  R:    0b
 34.Smolková Kateřina        SK Praga             PGP8852 C     93.43  +     21.09  R:    0b
 35.Staňková Lucie           Magnus Orienteering  ASU8756 C     93.53  +     21.19  R:    0b
 36.Tichovská Hana           SK Praga             PGP8251 C     94.02  +     21.28  R:    0b
 37.Wurzelová Hana           SK OS Nové Město n.  OSN8972 C     95.03  +     22.29  R:    0b
 38.Vildmonová Pavla         TJ Lokomotiva Beroun LBE7451 C     96.14  +     23.40  R:    0b
 39.Šmidrkalová Monika       SK LOB Nová Paka     NPA9051 C     98.01  +     25.27  R:    0b
 40.Petrová Tereza           OOB TJ Baník Ostrava AOV8750 C     98.02  +     25.28  R:    0b
 41.Azebová Nina             OK 99 Hradec Králové PHK8855 C     98.21  +     25.47  R:    0b
 42.Klíchová Jana            SK Severka Šumperk   SSU8151 C     99.13  +     26.39  R:    0b
 43.Matrasová Kateřina       OOB SK Chrast        CHT8353 C     99.34  +     27.00  R:    0b
 44.Ulahelová Jana           OOB TJ Lokomotiva Tr LTU8451 C     99.52  +     27.18  R:    0b
 45.Sukeníková Zuzana        KOS TJ Lokomotiva Kr KRN8353 C    100.08  +     27.34  R:    0b
 46.Ježková Dominika         SK Praga             PGP9053 C    101.17  +     28.43  R:    0b
 47.Janovská Petra           SK Praga             PGP7355 C    101.33  +     28.59  R:    0b
 48.Hrobařová Lenka          OOB TJ Tatran Jablon TJN7754 C    103.12  +     30.38  R:    0b
 49.Mikulášová Helena        SK Praga             PGP9353 C    103.34  +     31.00  R:    0b
 50.Hendrychová Zuzana       SK Žabovřesky Brno   ZBM8954 C    106.39  +     34.05  R:    0b
 51.Choutková Magdalena      SOBSA                SOB8851 C    107.25  +     34.51  R:    0b
 52.Kamererová Klára         SK Kamenice          KAM9154 C    107.55  +     35.21  R:    0b
 53.Mesiarkinová Kamila      O-mikron             MBM8282 C    108.44  +     36.10  R:    0b
 54.Hnilicová Šárka          Klub vytrvalostních  KSU9493 B    109.50  +     37.16  R:    0b
 55.Bozděchová Lenka         SK Praga             PGP8254 C    112.43  +     40.09  R:    0b
 56.Hradecká Petra           OK Doksy             DOK6850 C    126.36  +     54.02  R:    0b
    Rusá Šárka               SK Kamenice          KAM9157 C DISK              
    Tichovská Hana           SK Praga             PGP6652 C DISK              
    Kopcová Michaela         KOS TJ Lokomotiva Kr KRN8456 C DISK              
    Udržalová Pavla          OK Lokomotiva Pardub LPU8552 E DISK              
    Mrázová Pavla            SK Kamenice          KAM9350 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D21B        6.5km  245m 13k  Ranking:0.0000 * 1.06
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Veselá Anna              KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM9250 C     65.00  +      0.00  R:    0b
  2.Gajdová Kristina         USK Praha            VSP7752 C     68.27  +      3.27  R:    0b
  3.Ondráčková Veronika      VŠTJ Ekonom Praha    EKP7850 C     69.05  +      4.05  R:    0b
  4.Petrová Daniela          OK Lokomotiva Pardub LPU8454 C     69.43  +      4.43  R:    0b
  5.Setínková Eva            Oddíl OB Kotlářka    DKP8759 C     72.01  +      7.01  R:    0b
  6.Smutná Pavla             OOB Vamberk          VAM8651 C     72.21  +      7.21  R:    0b
  7.Šrámková Michaela        SJH Jindřichův Hrade SJH9352 C     72.41  +      7.41  R:    0b
  8.Zurynková Jana           VŠTJ Ekonom Praha    EKP7053 C     73.26  +      8.26  R:    0b
  9.Volfová Julie            Slavia Liberec orien VLI8051 C     74.10  +      9.10  R:    0b
 10.Mezníková Lucie          SK Žabovřesky Brno   ZBM9150 C     75.30  +     10.30  R:    0b
 11.Fólová Martina           OOB TJ Tatran Jablon TJN8853 C     75.37  +     10.37  R:    0b
 12.Širůčková Daniela        xxx                  73C7650       75.58  +     10.58  R:    0b
 13.Novotná Martina          OK 99 Hradec Králové PHK8255 C     77.43  +     12.43  R:    0b
 14.Pokorná Kristýna         VŠTJ Ekonom Praha    EKP8351 C     78.14  +     13.14  R:    0b
 15.Kozumplíková Alice       SK Radioklub Blansko RBK8151 C     78.24  +     13.24  R:    0b
 16.Kohlová Zuzana           SKOB TJ Sokol Kralup KPY8852 C     79.10  +     14.10  R:    0b
 17.Ondřejová Dita Terezie   TJ Slavia Hradec Krá SHK8550 C     80.24  +     15.24  R:    0b
 18.Vejstrková Zuzana        OK Chrastava         CHA8852 C     81.05  +     16.05  R:    0b
 19.Žitná Jana               SKOB Sig-Mat Mladá B SMB9251 C     81.27  +     16.27  R:    0b
 20.Dušátková Lenka          OK 99 Hradec Králové PHK8557 C     81.37  +     16.37  R:    0b
 21.Zakouřilová Kamila       SOK TJ Turnov        TUV8557 C     83.27  +     18.27  R:    0b
 22.Gorčicová Eliška         OK Chrastava         CHA9150 C     83.32  +     18.32  R:    0b
 23.Knoblochová Kamila       OOS TJ Spartak Vrchl VRL8353 C     84.20  +     19.20  R:    0b
 23.Musilová Vendula         Sportcentrum Jičín   SJC8355 C     84.20  +     19.20  R:    0b
 25.Klimplová Zuzana         OK Lokomotiva Pardub LPU8151 C     86.18  +     21.18  R:    0b
 26.Zoubková Jana            OOB SK Zbraslav      ZBP8050 C     87.13  +     22.13  R:    0b
 27.Bohunská Jana            KOS TJ Lokomotiva Kr KRN8651 C     88.07  +     23.07  R:    0b
 28.Pekárková Monika         SK Radioklub Blansko RBK9252 C     88.23  +     23.23  R:    0b
 29.Kuklová Jana             TJ Sokol Troja       TJP8750 C     88.38  +     23.38  R:    0b
 30.Hanušová Petra           TJ Stadion Nový Bor  STB8297 C     88.49  +     23.49  R:    0b
 31.Posseltová Tereza        OOB TJ Tatran Jablon TJN9252 C     90.35  +     25.35  R:    0b
 31.Uhrová Zuzana            USK Praha            VSP8050 C     90.35  +     25.35  R:    0b
 33.Horová Klára             SK Praga             PGP8455 C     93.50  +     28.50  R:    0b
 34.Fencíková Vladislava     TJ Jiskra Havlíčkův  JHB6553 C     94.09  +     29.09  R:    0b
 35.Jarošová Klára           KOB Dobřichovice     DCE7950 C     95.13  +     30.13  R:    0b
 36.Macková Lucia            SK Kamenice          KAM9151 C     99.17  +     34.17  R:    0b
 37.Klusáková Barbora        Oddíl OB Kotlářka    DKP9157 C    102.47  +     37.47  R:    0b
 38.Neradová Eva             KOB Chemopetrol Litv LIT8951 C    108.14  +     43.14  R:    0b
 39.Viková Vendula           SK Studenec          STH8951 C    112.06  +     47.06  R:    0b
    Kuklová Kateřina         TJ Sokol Troja       TJP8450 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D21C        6.1km  230m 14k  Ranking:0.0000 * 1.06
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Tučková Monika           OK Jiskra Nový Bor   BOR7650 C     79.13  +      0.00  R:    0b
  2.Havlínová Zuzana         OK Sparta Praha      SCP8150 C     82.01  +      2.48  R:    0b
  3.Žandová Monika           TJ Slovan Karlovy Va SKV8751 C     89.01  +      9.48  R:    0b
  4.Řezníčková Tereza        OK Jihlava           SJI9056 C     91.22  +     12.09  R:    0b
  5.Hejtmánková Kateřina     KOB TRETRA Praha     TAP8462 C     91.49  +     12.36  R:    0b
  6.Kalinová Markéta         VŠTJ Ekonom Praha    EKP8259 C     92.35  +     13.22  R:    0b
  7.Wohanková Gabriela       OOS TJ Spartak Vrchl VRL7652 C     93.01  +     13.48  R:    0b
  8.Zitková Radka            OK Lokomotiva Pardub LPU7958 C     94.15  +     15.02  R:    0b
  9.Králová Tereza           OK Jilemnice         JIL8751 C    102.34  +     23.21  R:    0b
 10.Skripniková Kateřina     VŠTJ Stavební fakult FSP8051 C    102.57  +     23.44  R:    0b
 11.Erbanová Karolína        OK Jilemnice         JIL8851 C    107.53  +     28.40  R:    0b
 12.Hausmannová Klára        VŠTJ Ekonom Praha    EKP8651 C    123.54  +     44.41  R:    0b
 13.Jeřábková Ema            OK Jiskra Nový Bor   BOR9957 C    125.19  +     46.06  R:    0b
 14.Vejrostová Lenka         SKOB TJ Sokol Kralup KPY8853 C    133.07  +     53.54  R:    0b
 15.Gottliebová Petra        SKOB TJ Sokol Kralup KPY8752 C    134.04  +     54.51  R:    0b
 16.Štembergová Lucie        VŠTJ Ekonom Praha    EKP8851 C    136.14  +     57.01  R:    0b
 17.Dančáková Michaela       OOS TJ Spartak Vrchl VRL8052 C    170.54  +     91.41  R:   -0b
    Freyová Michaela         SKOB TJ Sokol Kralup KPY6050 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D21E        9.0km  380m 16k  Ranking:0.0000 * 1.06
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Zvěřinová Martina        OK Lokomotiva Pardub LPU8357 E     74.16  +      0.00  R:    0b
  2.Duchová Iveta            OK Lokomotiva Pardub LPU8654 E     74.22  +      0.06  R:    0b
  3.Indráková Adélka         SK Žabovřesky Brno   ZBM9153 E     77.31  +      3.15  R:    0b
  4.Knapová Lenka            OK Lokomotiva Pardub LPU9351 E     79.05  +      4.49  R:    0b
  5.Knapová Jana             OK Lokomotiva Pardub LPU9053 E     80.26  +      6.10  R:    0b
  6.Doležalová Monika        SK Kamenice          KAM8851 C     80.27  +      6.11  R:    0b
  7.Kosová Denisa            OK 99 Hradec Králové PHK9150 R     80.58  +      6.42  R:    0b
  8.Kabáthová Eva            SK Žabovřesky Brno   ZBM8966 E     81.10  +      6.54  R:    0b
  9.Kolínová Kristýna        Oddíl OB Kotlářka    DKP8450 E     82.49  +      8.33  R:    0b
 10.Hlavová Hana             SK Žabovřesky Brno   ZBM8888 E     83.25  +      9.09  R:    0b
 11.Kozáková Zdenka          KOS TJ Tesla Brno    TBM7952 R     83.52  +      9.36  R:    0b
 12.Topinková Monika         OK 99 Hradec Králové PHK8051 E     83.56  +      9.40  R:    0b
 13.Hermanová Zuzana         OK Lokomotiva Pardub LPU8752 E     83.57  +      9.41  R:    0b
 14.Hrušková Barbora         SK Žabovřesky Brno   ZBM9354 R     84.04  +      9.48  R:    0b
 15.Przyczková Michaela      OK Lokomotiva Pardub LPU8499 E     84.06  +      9.50  R:    0b
 16.Košárková Iva            Přátelé orientačního AOP8152 R     84.17  +     10.01  R:    0b
 17.Mechlová Lenka           TJ Slavia Hradec Krá SHK9051 R     85.31  +     11.15  R:    0b
 18.Jakobová Adélka          SK UP Olomouc        UOL9052 R     85.56  +     11.40  R:    0b
 19.Kociánová Lenka          VSK Mendelu Brno     VBM8553 C     86.34  +     12.18  R:    0b
 20.Jedličková Zuzana        TJ Slavia Hradec Krá SHK8150 E     87.29  +     13.13  R:    0b
 21.Spurná Martina           SK Praga             PGP8556 E     87.41  +     13.25  R:    0b
 22.Svobodná Šárka           Oddíl OB Kotlářka    DKP8850 E     90.06  +     15.50  R:    0b
 23.Brožková Radka           Sportcentrum Jičín   SJC8456 E     91.03  +     16.47  R:    0b
 24.Dlouhá Marie             Oddíl OB Kotlářka    DKP8756 R     91.07  +     16.51  R:    0b
 25.Hrstková Vladěna         SK Žabovřesky Brno   ZBM8787 E     91.13  +     16.57  R:    0b
 26.Baldrianová Barbora      USK Praha            VSP7850 R     92.41  +     18.25  R:    0b
 27.Burdová Adéla            OK Jiskra Nový Bor   BOR9161 C     95.09  +     20.53  R:    0b
 28.Šimková Johanka          SK UP Olomouc        UOL9355 C     95.24  +     21.08  R:    0b
 29.Karochová Simona         Oddíl OB Kotlářka    DKP8853 R     96.47  +     22.31  R:    0b
 30.Kožinová Anna            SK Praga             PGP9350 R     98.04  +     23.48  R:    0b
 31.Plochová Dominika        Oddíl OB Kotlářka    DKP8651 R    100.37  +     26.21  R:    0b
 
Konečné výsledky kategorie: D35B        6.3km  215m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Králová Michaela         VŠSK MFF UK Praha    MFP7959 C     59.57  +      0.00
  2.Teringlová Martina       TJ OB České Budějovi VCB7851 C     60.28  +      0.31
  3.Gajdová Magdalena        SK Kamenice          KAM7450 C     63.47  +      3.50
  4.Klinkerová Jitka         SK Kamenice          KAM6450 C     64.08  +      4.11
  5.Nechanická Daniela       SK OS Nové Město n.  OSN7557 C     65.04  +      5.07
  6.Samková Renáta           OK 99 Hradec Králové PHK7456 C     67.19  +      7.22
  7.Městková Kateřina        USK Praha            VSP7650 C     68.22  +      8.25
  8.Šimšová Jana             VŠSK MFF UK Praha    MFP7651 C     68.33  +      8.36
  9.Novotná Petra            OK 99 Hradec Králové PHK6651 C     68.37  +      8.40
 10.Kučerová Marie           USK Praha            VSP7551 C     71.59  +     12.02
 11.Škáchová Petra           SK Kamenice          KAM7054 C     72.04  +     12.07
 12.Čečrdlová Marcela        VŠTJ Ekonom Praha    EKP7257 C     72.44  +     12.47
 13.Tauchmanová Ivana        SK LOB Nová Paka     NPA7852 C     73.51  +     13.54
 14.Šklíbová Jana            SOOB Spartak Rychnov SRK7651 C     78.12  +     18.15
 15.Šauli Iva                KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7852 C     81.01  +     21.04
 16.Šrámková Iva             OB Říčany            RIC7251 C     82.43  +     22.46
 17.Kameníková Kateřina      OK Jiskra Nový Bor   BOR7758 C     85.17  +     25.20
 18.Vlastníková Lucie        OK Jilemnice         JIL7554 C     85.55  +     25.58
 19.Asterová Jana            SKOB Slaný           SLA7451 C     91.50  +     31.53
 19.Synková Petra            OK Doksy             DOK7950 C     91.50  +     31.53
 21.Kuželová Michaela        VŠTJ Stavební fakult FSP7851 C     93.47  +     33.50
 22.Brettlová Marta          SK Praga             PGP7557 C     95.57  +     36.00
 23.Bohuslavová Jana         OK Lokomotiva Plzeň  LPM7852 C    101.16  +     41.19
 24.Chvátilová Pavlína       OK 99 Hradec Králové PHK7450 C    104.54  +     44.57
 25.Fukalová Radmila         OOB TJ Baník Ostrava AOV7051 C    110.50  +     50.53
 26.Jeřábková Tereza         OK Jiskra Nový Bor   BOR7563 C    116.05  +     56.08
 27.Vyhnálková Eva           OB Říčany            RIC7552      119.47  +     59.50
 28.Haková Magda             SK Praga             PGP7651 C    122.43  +     62.46
 
Konečné výsledky kategorie: D40B        5.6km  185m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Smutná Jana              OOB Vamberk          VAM6251 C     60.53  +      0.00
  2.Vandasová Markéta        OOB Vamberk          VAM7250 C     61.42  +      0.49
  3.Chaloupská Pavlína       OK 99 Hradec Králové PHK7051 C     61.54  +      1.01
  4.Škorpilová Jana          Sportcentrum Jičín   SJC7451 C     63.17  +      2.24
  5.Trnková Dana             USK Praha            VSP7351 C     63.27  +      2.34
  6.Kamenická Lenka          SK OS Nové Město n.  OSN6955 C     63.29  +      2.36
  7.Zabořilová Romana        OB Jenišovice        JEN7457 C     63.31  +      2.38
  8.Podrábská Marie          Slavia Liberec orien VLI7451 C     63.58  +      3.05
  9.Knapová Iva              OK Lokomotiva Pardub LPU6052 C     64.34  +      3.41
 10.Ďoubalíková Veronika     OOB SK Chrast        CHT7351 C     66.42  +      5.49
 11.Hiršová Marcela          VSK Mendelu Brno     VBM7079 C     66.55  +      6.02
 12.Staňková Marcela         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM6951 C     67.21  +      6.28
 13.Benešová Iva             SJH Jindřichův Hrade SJH7051 C     68.01  +      7.08
 14.Myslivcová Lenka         TJ Slavia Hradec Krá SHK7051 C     68.07  +      7.14
 15.Škvorová Zuzana          SK Kamenice          KAM7350 C     69.47  +      8.54
 16.Filipová Ivana           SOOB Spartak Rychnov SRK7373 C     69.51  +      8.58
 17.Kašparová Ivana          SK Severka Šumperk   SSU6951 C     69.58  +      9.05
 18.Sieglová Dagmar          VŠSK MFF UK Praha    MFP7050 C     71.08  +     10.15
 19.Zakouřilová Helena       USK Praha            VSP7453 C     72.44  +     11.51
 20.Čermáková Renata         OK Lokomotiva Pardub LPU6553 C     72.56  +     12.03
 21.Zuzánková Růžena         OOB TJ Tatran Jablon TJN6051 C     73.14  +     12.21
 22.Švecová Iva              OOB SK Chrast        CHT7151 C     74.02  +     13.09
 23.Hanušová Zdena           Sportcentrum Jičín   SJC7253 C     75.59  +     15.06
 24.Benešová Jaroslava       KOB Kladno           DKL7050 C     76.21  +     15.28
 25.Kaplanová Iva            OK Lokomotiva Pardub LPU6859 C     78.11  +     17.18
 26.Posseltová Romana        OOB TJ Tatran Jablon TJN7050 C     78.58  +     18.05
 27.Dulovcová Marie          OOB TJ Sokol Křemže  KRE7051 C     79.30  +     18.37
 28.Paroulková Iva           TJ Loko Liberec      LLI7151 C     79.33  +     18.40
 29.Dolejší Lenka            TJ Stadion Nový Bor  STB7499 C     79.36  +     18.43
 30.Bartošová Jana           MLOK Mariánské Lázně MLA7051 C     81.36  +     20.43
 31.Novotná Jana             Slavia Liberec orien VLI7350 C     82.09  +     21.16
 32.Švadlenová Ivana         K.O.B. Choceň        CHC7151 C     82.17  +     21.24
 33.Eichlerová Jana          KOB Kamenický Šenov  KAS7051 C     83.32  +     22.39
 34.Horáková Lenka           USK Praha            VSP7255 C     84.32  +     23.39
 35.Kalenská Kateřina        SK Studenec          STH7351 C     85.02  +     24.09
 36.Procházková Alexandra    Slavia Liberec orien VLI7051 C     85.30  +     24.37
 37.Chaloupková Lenka        K.O.B. Choceň        CHC6951 C     86.11  +     25.18
 38.Hankovcová Lenka         SK Kamenice          KAM7053 C     86.19  +     25.26
 39.Hančová Alice            OOS TJ Spartak Vrchl VRL7052 C     87.08  +     26.15
 40.Azebová Martina          OK 99 Hradec Králové PHK6757 C     87.41  +     26.48
 41.Klapalová Pavla          USK Praha            VSP7099 C     88.02  +     27.09
 42.Martanová Daniela        Slavia Liberec orien VLI7452 C     88.05  +     27.12
 43.Beranová Iva             USK Praha            VSP7150 C     88.18  +     27.25
 44.Semíková Iva             SK Kamenice          KAM6850 C     91.50  +     30.57
 45.Vlkanova Hana            OK 99 Hradec Králové PHK7050 C     92.17  +     31.24
 46.Maňáková Silvie          OK 99 Hradec Králové PHK7151 C     92.42  +     31.49
 47.Průšová Markéta          USK Praha            VSP7256 C     93.32  +     32.39
 48.Rusinová Alena           Ulita-HOBRA Orientee BRU7152 C     95.35  +     34.42
 49.Waňková Dita             OOS TJ Spartak Vrchl VRL7151 C     97.38  +     36.45
 50.Hájková Magdalena        SOK TJ Turnov        TUV7351 C     99.47  +     38.54
 51.Černá Monika             MLOK Mariánské Lázně MLA7451 C    100.42  +     39.49
 52.Zemánková Eva            SOOB Spartak Rychnov SRK7452 C    105.39  +     44.46
 53.Janoušková Iveta         OK Jiskra Nový Bor   BOR7457 C    111.10  +     50.17
 54.Mellanová Veronika       SOK TJ Turnov        TUV7251 C    114.55  +     54.02
 55.Pilná Libuše             OOS TJ Spartak Vrchl VRL7153 C    119.56  +     59.03
 56.Kolářová Michaela        SKOB Slaný           SLA7351 C    122.26  +     61.33
 57.Marešová Marcela         TJ Jiskra Nejdek     NEJ7450 C    125.48  +     64.55
 58.Přibíková Monika         SK Praga             PGP7256 C    128.30  +     67.37
 59.Nosková Pavla            USK Praha            VSP7261 C    132.47  +     71.54
 60.Nosek Martina            KrOB Rozmarýn Litomě DLT7251 C    133.30  +     72.37
    Zlesáková Stáňa          OOB SK Chrast        CHT7352 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D45B        5.3km  185m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Komersová Jana           OOB TJ Sokol Kostele KNC6550 C     60.18  +      0.00
  2.Šmausová Dana            OOB TJ Tatran Jablon TJN6750 C     61.11  +      0.53
  3.Fantová Libuše           VŠTJ Ekonom Praha    EKP5650 C     61.41  +      1.23
  4.Klapalová Jana           OOB Vamberk          VAM6451 C     62.37  +      2.19
  5.Zalabová Martina         Sportcentrum Jičín   SJC6657 C     62.45  +      2.27
  6.Čechová Zuzana           OK Jihlava           SJI6951 C     62.55  +      2.37
  7.Kavková Dana             OK Sparta Praha      SCP6150 C     63.44  +      3.26
  8.Kosová Michaela          SOOB Spartak Rychnov SRK6752 C     66.47  +      6.29
  9.Kuchařová Ada            KOS TJ Tesla Brno    TBM5855 C     67.07  +      6.49
 10.Pecková Ivana            VŠTJ Ekonom Praha    EKP6252 C     68.09  +      7.51
 11.Gorčicová Ivana          OK Chrastava         CHA6550 C     68.46  +      8.28
 12.Demlová Jitka            OK Lokomotiva Pardub LPU6955 C     70.03  +      9.45
 13.Wurzelová Dana           OOB SK Chrast        CHT6654 C     70.36  +     10.18
 14.Slavíková Kateřina       SK Praga             PGP6650 C     70.53  +     10.35
 15.Abelová Ivana            TJ Stadion Nový Bor  STB6798 C     71.49  +     11.31
 16.Kettnerová Lenka         TJ Sokol Hostivice   HCE6450 C     71.50  +     11.32
 17.Grycová Jana             KOS TJ Tesla Brno    TBM6969 C     73.10  +     12.52
 18.Illnerová Daniela        Oddíl OB Kotlářka    DKP6651 C     73.19  +     13.01
 19.Marešová Pavlína         OK Jiskra Nový Bor   BOR6651 C     73.37  +     13.19
 20.Procházková Miluše       KOB Dobřichovice     DCE5450 C     75.42  +     15.24
 21.Pavlíková Pavla          OK Chrastava         CHA6551 C     76.23  +     16.05
 22.Čiháková Lenka           OOB TJ Sokol Kostele KNC6750 C     76.36  +     16.18
 23.Klašková Kateřina        Oddíl OB Kotlářka    DKP6750 C     77.13  +     16.55
 24.Mrázová Pavla            KOB Dobřichovice     DCE5550 C     77.29  +     17.11
 25.Žandová Marie            TJ Slovan Karlovy Va SKV6551 C     79.15  +     18.57
 26.Forstová Lenka           VŠSK MFF UK Praha    MFP6850 C     80.56  +     20.38
 27.Picková Helena           OOB TJ Tatran Jablon TJN6952 C     81.29  +     21.11
 28.Pávková Jana             OK Jiskra Nový Bor   BOR6550 C     82.07  +     21.49
 29.Šoupová Jana             OK Lokomotiva Plzeň  LPM6850 C     82.15  +     21.57
 30.Cincibusová Ivana        VŠTJ Stavební fakult FSP6651 C     82.18  +     22.00
 31.Valentová Helena         SK OK 24 Praha       OKP6550 C     82.25  +     22.07
 32.Kavalírová Zuzana        OK 99 Hradec Králové PHK6950 C     83.07  +     22.49
 33.Cruse Katrin             SV Robotron Dresden  24D6650       83.08  +     22.50
 34.Fürstová Katka           TJ Loko Liberec      LLI6950 C     84.31  +     24.13
 35.Bínová Kathrin           MLOK Mariánské Lázně MLA6754 C     85.05  +     24.47
 35.Nováková Irena           SK OK 24 Praha       OKP6651 C     85.05  +     24.47
 37.Pološčuková Monika       SKOB Sig-Mat Mladá B SMB6551 C     86.25  +     26.07
 38.Koucká Ivana             VŠTJ Ekonom Praha    EKP6850 C     86.36  +     26.18
 39.Thýnová Ivana            TJ Slavia Hradec Krá SHK6651 C     87.11  +     26.53
 40.Kavalírová Kateřina      OK 99 Hradec Králové PHK6756 C     88.10  +     27.52
 41.Bendáková Jitka          OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6951 C     88.43  +     28.25
 42.Veverková Yveta          OOB Vamberk          VAM6452 C     92.07  +     31.49
 43.Šafková Petra            SK Kamenice          KAM6650 C     92.20  +     32.02
 44.Leideck Heike            USV TU Dresden       33D6250       95.10  +     34.52
 45.Tloušťová Eva            OK Sparta Praha      SCP6950 C     97.49  +     37.31
 46.Kulová Jana              OOB Vamberk          VAM6550 C     98.02  +     37.44
 47.Čechmánková Helena       SK OK 24 Praha       OKP6450 C     98.55  +     38.37
 48.Pelikánová Lucie         VŠSK MFF UK Praha    MFP6950 C    100.24  +     40.06
 49.Mudrová Martina          TJ Sokol Hostivice   HCE6451 C    108.48  +     48.30
 50.Tokárová Regina          TJ Jiskra Nejdek     NEJ6950 C    114.01  +     53.43
 51.Šebková Helena           OK Sparta Praha      SCP6750 C    128.28  +     68.10
    Rydlová Magda            OOB TJ Tatran Jablon TJN6850 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D50B        4.9km  170m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Voltrová Svatava         OK Roztoky           ROZ6150 C     49.50  +      0.00
  2.Vejvodová Mirka          OK Lokomotiva Plzeň  LPM5750 C     56.25  +      6.35
  3.Hrstková Dana            OK Jihlava           SJI6051 C     57.57  +      8.07
  4.Červinková Jitka         SK OK 24 Praha       OKP6451 C     60.04  +     10.14
  5.Benešová Iva             Sportcentrum Jičín   SJC6151 C     60.05  +     10.15
  6.Hindráková Martina       OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6451 C     61.32  +     11.42
  7.Košková Vlasta           TJ Loko Liberec      LLI6351 C     63.51  +     14.01
  8.Petrželová Alena         OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6351 C     64.50  +     15.00
  9.Hejnalová Hana           OK 99 Hradec Králové PHK6151 C     65.13  +     15.23
 10.Kubíčková Marcela        OK 99 Hradec Králové PHK6251 C     66.01  +     16.11
 11.Michálková Jiřina        USK Praha            VSP6151 C     66.23  +     16.33
 12.Ježková Regina           SK Praga             PGP6352 C     69.38  +     19.48
 13.Panchártková Jitka       OK 99 Hradec Králové PHK5951 C     69.41  +     19.51
 14.Bouchalová Zdena         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM5757 C     70.16  +     20.26
 15.Sládková Eva             Sokol Tehov          TEH5751 C     70.59  +     21.09
 16.Kohlová Alena            SKOB TJ Sokol Kralup KPY6051 C     72.10  +     22.20
 17.Jedličková Zdena         OK Jiskra Nový Bor   BOR6250 C     73.02  +     23.12
 18.Jermanová Eva            OOB TJ Tatran Jablon TJN6150 C     80.18  +     30.28
 19.Jeřábková Jana           SK Praga             PGP6151 C     80.38  +     30.48
 20.Vlachová Hana            OOS TJ Spartak Vrchl VRL6251 C     81.51  +     32.01
 21.Kábrtová Iva             OK RECO Sport        PEN6350 C     82.13  +     32.23
 22.Kovářová Alena           OOB TJ Lokomotiva Te LTP6151 C     85.13  +     35.23
 23.Řezníčková Hana          OOB SK Chrast        CHT6051 C    100.14  +     50.24
 24.Rajnošková Marie         Bratrstvo Ždárských  BZR6051 C    110.36  +     60.46
 25.Kapounová Jitka          OK Doksy             DOK6050 C    125.35  +     75.45
 
Konečné výsledky kategorie: D55B        4.5km  145m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Rosecká Alena            UNITOP SKP Žďár nad  PZR5654 C     48.39  +      0.00
  2.Víchová Ladislava        OK Lokomotiva Pardub LPU5851 C     49.33  +      0.54
  3.Zelená Markéta           SK Praga             PGP5850 C     54.46  +      6.07
  4.Běhounová Jiřina         OK 99 Hradec Králové PHK5651 C     54.56  +      6.17
  5.Novotná Jiřina           OK Lokomotiva Pardub LPU5654 C     57.04  +      8.25
  6.Mrázková Ivana           Oddíl OB Kotlářka    DKP5650 C     57.13  +      8.34
  7.Klusáková Jitka          Oddíl OB Kotlářka    DKP5651 C     59.42  +     11.03
  8.Štrossová Jiřina         KOB Dobřichovice     DCE5650 C     60.01  +     11.22
  9.Doležalová Vlasta        SK Praga             PGP5550 C     60.15  +     11.36
 10.Vajcová Hana             OK Chrastava         CHA5651 C     60.23  +     11.44
 11.Jansová Alena            OOB SK Chrast        CHT5852 C     62.45  +     14.06
 12.Balcarová Eva            OK 99 Hradec Králové PHK5952 C     63.03  +     14.24
 13.Bláhová Luba             TJ Slavia Hradec Krá SHK5852 C     63.57  +     15.18
 14.Bradnová Věra            OK Chrastava         CHA5550 C     64.13  +     15.34
 15.Pokorná Eva              SK Technik České Bud TCB5751 C     66.37  +     17.58
 16.Svobodná Eva             Oddíl OB Kotlářka    DKP5851 C     67.48  +     19.09
 17.Kadavá Eva               OK Chrastava         CHA5750 C     69.49  +     21.10
 18.Žemličková Jindra        OOB SK Chrast        CHT5751 C     70.01  +     21.22
 19.Nýdrlová Eva             OOS TJ Spartak Vrchl VRL5451 C     71.01  +     22.22
 20.Kuncová Jiřina           OOB TJ Tatran Jablon TJN5752 C     72.26  +     23.47
 21.Zavadilová Naďa          OK Sparta Praha      SCP5450 C     73.28  +     24.49
 22.Bartoňová Marie          OK Jiskra Nový Bor   BOR5351 C     74.29  +     25.50
 23.Nováková Pavla           OK Doksy             DOK5950 C     77.11  +     28.32
 24.Hejzlarová Vladimíra     TJ OB České Budějovi VCB5651 C     82.28  +     33.49
 25.Hejtmánková Alena        KOB TRETRA Praha     TAP5452 C     86.20  +     37.41
 26.Svobodová Hana           SKOB Sig-Mat Mladá B SMB5951 C     95.04  +     46.25
 27.Beranová Vlasta          Slovan Praha         UVP5450 C     96.29  +     47.50
 28.Matoušková Marie         OOB TJ LIAZ Jablonec LJN5550 C    102.29  +     53.50
    Kadečková Jana           OB Jenišovice        JEN5651 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D60B        4.0km  115m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Dohnalová Dana           USK Praha            VSP5050 C     54.18  +      0.00
  2.Úlehlová Ivana           OK Jiskra Nový Bor   BOR5150 C     58.34  +      4.16
  3.Kalibánová Jiřina        SK LOB Nová Paka     NPA5351 C     61.01  +      6.43
  4.Jiranová Alena           OK 99 Hradec Králové PHK5351 C     61.22  +      7.04
  5.Nováková Svatava         TJ Slovan Karlovy Va SKV5351 C     61.37  +      7.19
  6.Ševčíková Alena          OK Chrastava         CHA5351 C     64.10  +      9.52
  7.Zlesáková Vlasta         OK Jilemnice         JIL5362 C     64.17  +      9.59
  8.Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT5051 C     67.10  +     12.52
  9.Tvrdková Eva             TJ Lokomotiva Beroun LBE5150 C     73.55  +     19.37
 10.Pachnerová Jaroslava     Slavia Liberec orien VLI5152 C     84.15  +     29.57
 11.Stehnová Hana            Oddíl OB Kotlářka    DKP5150 C     85.10  +     30.52
 12.Karmazínová Ivana        Slavia Liberec orien VLI5150 C     93.58  +     39.40
 13.Nedvídková Jitka         KrOB Rozmarýn Litomě DLT5151 C    120.39  +     66.21
 14.Böhmová Eva              OOB TJ Tatran Jablon TJN5450 C    140.20  +     86.02
 
Konečné výsledky kategorie: D65B        4.0km  115m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kubátová Milada          SK Praga             PGP4750 C     58.13  +      0.00
  2.Horáčková Stanislava     Slavia Liberec orien VLI4950 C     65.50  +      7.37
  3.Kubíková Květa           OK Lokomotiva Pardub LPU4752 C     70.21  +     12.08
  4.Městková Eva             Tempo Praha          TEP4851 C     71.56  +     13.43
  5.Haňkovská Jana           SK Praga             PGP4050 C     74.11  +     15.58
  6.Ryšavá Lubomíra          TJ Sokol Troja       TJP4750 C     76.49  +     18.36
  7.Gavendová Anna           TJ TŽ Třinec         TRI4650 C     80.38  +     22.25
  8.Lohrová Jarmila          OK Sparta Praha      SCP4650 C     81.59  +     23.46
  9.Kutáčková Stanislava     OOB TJ Lokomotiva Tr LTU4751 C     89.43  +     31.30
 10.Kašková Eva              OK Chrastava         CHA4650 C     89.59  +     31.46
 11.Nejezchlebová Věra       KOB Kamenický Šenov  KAS4551 C     96.54  +     38.41
 
Konečné výsledky kategorie: D70B        3.6km  110m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Stará Pavla              TJ Baník Ostrava OKD BOV4251 C     51.06  +      0.00
  2.Dvořáková Ladislava      SK Praga             PGP4451 C     66.02  +     14.56
  3.Zmeková Míla             OOB Slavia Praha     SLP4451 C     74.27  +     23.21
  4.Štrojsová Jaroslava      KOB Kamenický Šenov  KAS4350 C     77.50  +     26.44
 
Konečné výsledky kategorie: D75B        3.6km  110m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bláhová Blanka           KČT Slavoj Praha     SJP3651 C     85.28  +      0.00
 
Konečné výsledky kategorie: H10C        2.0km   30m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Janoušek Slávek          OK Jiskra Nový Bor   BOR0400 C     13.53  +      0.00
  2.Průša Dominik            USK Praha            VSP0406 C     15.35  +      1.42
  3.Pompach Lukáš            OK 99 Hradec Králové PHK0500 C     15.51  +      1.58
  4.Dohnálek Tomáš           TJ Slavia Hradec Krá SHK0403 C     16.20  +      2.27
  5.Tkáč Matěj               OOB TJ Tatran Jablon TJN0401 C     17.43  +      3.50
  6.Dundáček Karel           SJH Jindřichův Hrade SJH0401 C     17.45  +      3.52
  7.Kolář Šimon              TJ Jiskra Hořice     HOR0605       18.32  +      4.39
  8.Nosek Daniel             USK Praha            VSP0409 C     19.00  +      5.07
  9.Doucha Martin            TJ START Náchod      SNA0501 C     20.57  +      7.04
 10.Král Adam                VŠSK MFF UK Praha    MFP0507 C     21.45  +      7.52
 11.Janas Adam               SK Praga             PGP0404 C     22.42  +      8.49
 12.Baldrián Tomáš           USK Praha            VSP0405 C     23.11  +      9.18
 13.Černý Jonáš              MLOK Mariánské Lázně MLA0501 C     23.17  +      9.24
 14.Dejnožka Martin          OOB TJ Tatran Jablon TJN0600 C     24.04  +     10.11
 15.Zrník Tomáš              SK OS Nové Město n.  OSN0606 C     24.50  +     10.57
 16.Zabořil Ondřej           OB Jenišovice        JEN0401 C     27.22  +     13.29
 17.Hejna Igor               USK Praha            VSP0407 C     27.25  +     13.32
 18.Pokorný Jan              OOB TJ Tatran Jablon TJN0400 C     27.54  +     14.01
 19.Hejna Viktor             USK Praha            VSP0408 C     28.46  +     14.53
 20.Heřmánek Petr            OOB TJ Turnov        TUR0500 C     32.15  +     18.22
 21.Bohuslav Pepík           OK Lokomotiva Plzeň  LPM0401 C     33.18  +     19.25
 22.Kalous Tomáš             VŠTJ Ekonom Praha    EKP0601 C     33.32  +     19.39
 23.Rokos Marek              OOB TJ Tatran Jablon TJN0500 C     35.32  +     21.39
 24.Bláha Matyáš             KČT Slavoj Praha     SJP0500 C     43.54  +     30.01
 25.Havíř Kryštof            OOB TJ Tatran Jablon TJN0404 C     44.12  +     30.19
 26.Bláha Vojtěch            KČT Slavoj Praha     SJP0501 C     50.02  +     36.09
    Houžvička David          OOB TJ Turnov        TUR0501 C DISK              
    Surga Jakub              OB Jinonice          7BC0400   DISK              
    Kužel Jan                VŠTJ Stavební fakult FSP0400 C DISK              
    Rubáček Jan              Slavia Liberec orien VLI       DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H10L        3.7km   45m 5k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Mencl Josef              USK Praha            VSP0602 C     24.23  +      0.00
  2.Svoboda Antonín          KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0601 C     26.57  +      2.34
  3.Mairich Filip            OOB TJ Tatran Jablon TJN0603 C     28.15  +      3.52
  4.Městka Václav            USK Praha            VSP0600 C     30.30  +      6.07
  5.Skripnik Nikola          VŠTJ Stavební fakult FSP0600 C     30.39  +      6.16
  6.Míka Bertík              OOB TJ Tatran Jablon TJN0601 C     30.57  +      6.34
  6.Košina Tobiáš            TJ Slovan Karlovy Va SKV           30.57  +      6.34
  8.Bulíř Jáchym             KOB TRETRA Praha     TAP0602 C     36.53  +     12.30
  9.Horák Martin             USK Praha            VSP0601 C     37.01  +     12.38
 10.Teringl Vojtěch          TJ OB České Budějovi VCB0702 C     38.55  +     14.32
 11.Šoupa Martin             OK Lokomotiva Plzeň  LPM0500 C     39.24  +     15.01
 12.Řehoř Hynek              OOB TJ Tatran Jablon TJN0700 C     40.35  +     16.12
 13.Jedlička Aleš            USK Praha            VSP0800 C     41.40  +     17.17
 14.Surga David              OB Jinonice          7BC0700       42.17  +     17.54
 15.Rubáček Matouš           Slavia Liberec orien VLI           48.40  +     24.17
 16.Zlesák Matyáš            OOB SK Chrast        CHT0601 C     52.32  +     28.09
    Dolejší Jan              TJ Stadion Nový Bor  STB0601 C DISK              
    Meier David              USK Praha            VSP0606 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H12C        2.4km   40m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Tokár Radim              TJ Jiskra Nejdek     NEJ0300 B     17.30  +      0.00
  2.Gajda Martin             SK Kamenice          KAM0405 C     17.41  +      0.11
  3.Paroulek Lukáš           TJ Loko Liberec      LLI0201 B     18.05  +      0.35
  4.Hasman Marek             KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0201 B     18.28  +      0.58
  5.Dejnožka Vojtěch         OOB TJ Tatran Jablon TJN0300 B     18.58  +      1.28
  6.Waněk Hubert             OOS TJ Spartak Vrchl VRL0302 B     19.18  +      1.48
  7.Škácha Vít               SK Kamenice          KAM0309 C     19.38  +      2.08
  8.Šauli Filip              KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0301 C     19.59  +      2.29
  9.Peterka Jakub            TJ Loko Liberec      LLI0404 C     21.32  +      4.02
 10.Tichý Lubomír            TJ Slavia Hradec Krá SHK0303 C     22.13  +      4.43
 11.Hájek Kryštof            SOK TJ Turnov        TUV0203 C     22.50  +      5.20
 12.Janas Petr               SK Praga             PGP0200 B     23.18  +      5.48
 13.Řehoř Vojta              OOB TJ Tatran Jablon TJN0303 C     24.28  +      6.58
 14.Lustig Adam              Oddíl OB Kotlářka    DKP0202 C     24.29  +      6.59
 15.Novotný Jaromír          Slavia Liberec orien VLI0300 C     25.05  +      7.35
 16.Šrámek Jaromír           OB Říčany            RIC0303 C     25.29  +      7.59
 17.Synek Petr               OK Doksy             DOK0200 C     27.07  +      9.37
 18.Bradáč David             TJ Loko Liberec      LLI0203 B     27.42  +     10.12
 19.Hnízdil Matěj            KOB Kamenický Šenov  KAS0301 C     28.17  +     10.47
 20.Kožina Štěpán            SK Praga             PGP0300 B     28.44  +     11.14
 21.Chaloupský Jakub         OK 99 Hradec Králové PHK0302 B     30.50  +     13.20
 22.Mellan Jonáš             SOK TJ Turnov        TUV0308 C     31.14  +     13.44
 23.Štregl Matyáš            OOS TJ Spartak Vrchl VRL0301 C     32.11  +     14.41
 24.Kohoutek Oldřich         KOB Baník Sokolov    BSO0301 C     32.41  +     15.11
 25.Kolář Matyáš             SKOB Slaný           SLA0300 C     40.05  +     22.35
 26.Kříž Petr                OOB TJ Lokomotiva Te LTP0205 C     45.20  +     27.50
 27.Kodejš Ondřej            USK Praha            VSP0200 C     47.25  +     29.55
    Zátka Josef              O-mikron             MBM0200   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H14B        4.9km  110m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Mareš Vít                OK Jiskra Nový Bor   BOR0000 A     34.27  +      0.00
  2.Rusin Jan                Ulita-HOBRA Orientee BRU0001 A     36.18  +      1.51
  3.Volák Ondřej             Ulita-HOBRA Orientee BRU0006 A     36.34  +      2.07
  4.Pavlovec Dan             OK Jiskra Nový Bor   BOR0001 A     37.57  +      3.30
  5.Melichar Petr            TJ Loko Liberec      LLI0001 B     38.13  +      3.46
  6.Roudný Martin            OK Lokomotiva Pardub LPU0002 A     38.43  +      4.16
  7.Gajda Jan                SK Kamenice          KAM0105 B     38.58  +      4.31
  8.Švadlena Michal          K.O.B. Choceň        CHC0101 B     39.22  +      4.55
  9.Hasman Ondřej            KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0002 B     40.20  +      5.53
 10.Hašek Jan                KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0001 B     40.22  +      5.55
 11.Janovský Tomáš           SK Praga             PGP0101 B     40.37  +      6.10
 12.Richtr Lukáš             KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0204 B     41.10  +      6.43
 13.Metelka Ondřej           OK 99 Hradec Králové PHK0101 B     42.50  +      8.23
 14.Rücker Jan               TJ Jiskra Hořice     HOR0201 B     43.36  +      9.09
 15.Šafka Sebastian          SK Kamenice          KAM0101 B     44.50  +     10.23
 16.Němeček Josef            OOB TJ Tatran Jablon TJN0002 B     45.38  +     11.11
 17.Podmolík Jonáš           SKOB Zlín            TZL0001 B     46.07  +     11.40
 18.Siegl Matyáš             VŠSK MFF UK Praha    MFP0103 B     46.16  +     11.49
 19.Aschermann Martin        USK Praha            VSP0001 C     46.28  +     12.01
 20.Lejbl Ladislav           TJ Lokomotiva Beroun LBE0000 B     46.30  +     12.03
 21.Tuma Matěj               Sportcentrum Jičín   SJC0202 B     46.56  +     12.29
 22.Roudný Václav            OK Lokomotiva Pardub LPU0001 B     47.28  +     13.01
 23.Longin Jan               KOB TRETRA Praha     TAP0103 B     47.47  +     13.20
 24.Čech Petr                OK Jihlava           SJI0001 B     48.09  +     13.42
 25.Adamec Martin            OOB TJ Tatran Jablon TJN0106 B     48.17  +     13.50
 26.Bradáč Jakub             TJ Loko Liberec      LLI0002 B     48.41  +     14.14
 27.Šmol David               OK Doksy             DOK0100 C     50.03  +     15.36
 28.Veselý Vojtěch           SJH Jindřichův Hrade SJH0001 B     50.18  +     15.51
 29.Tichý Radomír            TJ Slavia Hradec Krá SHK0000 B     50.22  +     15.55
 30.Šimša Martin             VŠSK MFF UK Praha    MFP0300 B     50.37  +     16.10
 31.Dědek Matěj              KOB TRETRA Praha     TAP0001 B     51.10  +     16.43
 32.Šmaus Antonín            OOB TJ Tatran Jablon TJN0001 C     51.21  +     16.54
 33.Víšek Martin             SK Kamenice          KAM0102 B     52.31  +     18.04
 34.Škvor Adam               SK Kamenice          KAM0202 B     52.33  +     18.06
 35.Měšťan Ondřej            KOB TRETRA Praha     TAP0100 B     53.52  +     19.25
 36.Hankovec Hugo            SK Kamenice          KAM0201 B     54.24  +     19.57
 37.Lejbl Jakub              TJ Lokomotiva Beroun LBE0200 B     55.11  +     20.44
 38.Zalaba Tomáš             Sportcentrum Jičín   SJC0101 B     55.43  +     21.16
 39.Bílý Jakub               OOB TJ Lokomotiva Te LTP0104 B     56.12  +     21.45
 40.Ježek Jakub              OK Jilemnice         JIL0104 B     56.24  +     21.57
 41.Vecko Jan                TJ Jiskra Nejdek     NEJ0002 C     56.45  +     22.18
 42.Malačka Milan            Oddíl OB Kotlářka    DKP0210 B     57.38  +     23.11
 43.Kulhavý Tadeáš           OK Lokomotiva Pardub LPU0005 B     59.51  +     25.24
 44.Semík Jakub              USK Praha            VSP0000 C     60.02  +     25.35
 45.Blaha Petr               SK Kamenice          KAM0104 B     60.19  +     25.52
 46.Synek Antonín            OK Doksy             DOK0001 C     61.07  +     26.40
 47.Vávra Pavel              OK Jiskra Nový Bor   BOR0101 B     61.10  +     26.43
 48.Buk Petr                 SKOB Roudnice nad La ROU0001 B     62.01  +     27.34
 49.Šubrt Matěj              Oddíl OB Kotlářka    DKP0205 B     62.29  +     28.02
 50.Budský Ondřej            OOB TJ Tatran Jablon TJN0105 B     62.34  +     28.07
 51.Semiginovský Šimon       Sportcentrum Jičín   SJC0005 C     62.50  +     28.23
 52.Samek Tomáš              OK 99 Hradec Králové PHK0001 C     64.41  +     30.14
 53.Konvalinka Jindřich      OK Lokomotiva Pardub LPU0004 B     65.27  +     31.00
 54.Bárta Šimon              OK 99 Hradec Králové PHK0202 B     66.00  +     31.33
 55.Průša Kryštof            USK Praha            VSP0102 B     68.10  +     33.43
 56.Bartoš Václav            MLOK Mariánské Lázně MLA0101 B     68.30  +     34.03
 57.Porkert Jan              TJ Slavia Hradec Krá SHK0100 C     68.47  +     34.20
 58.Tachezy Jan              KOB Dobřichovice     DCE0100 B     72.02  +     37.35
 59.Kdýr Matěj               TJ Aero Odolena Voda ODV0000 C     72.23  +     37.56
 60.Růta Matyáš              OOB TJ Tatran Jablon TJN0102 C     72.25  +     37.58
 61.Forst Antonín            VŠSK MFF UK Praha    MFP0101 C     72.36  +     38.09
 62.Kučera Jan               OK 99 Hradec Králové PHK0100 C     72.56  +     38.29
 63.Hašek Adam               KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0101 C     76.34  +     42.07
 64.Melichna Matěj           KOB Kladno           DKL0102 C     78.49  +     44.22
 65.Poláček Tomáš            UNITOP SKP Žďár nad  PZR0102 B     81.14  +     46.47
 66.Rokos Michal             OOB TJ Tatran Jablon TJN0107 B     83.53  +     49.26
 67.Pavel Martin             OOB TJ Tatran Jablon TJN0004 C     96.50  +     62.23
 
Konečné výsledky kategorie: H16A        6.9km  280m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Vandas Daniel            OK 99 Hradec Králové PHK9805 A     48.34  +      0.00
  2.Sýkora Vojtěch           OOB TJ Slovan Luhačo LCE9801 A     48.44  +      0.10
  3.Vystavěl Ondřej          Oddíl OS SK Prostějo JPV9807 A     50.44  +      2.10
  4.Hirš Otakar              SK Žabovřesky Brno   ZBM9801 A     52.05  +      3.31
  5.Hausenblas Šimon         SK Kamenice          KAM9803 A     53.19  +      4.45
  6.Koštejn Vít              OK Doksy             DOK9800 A     53.57  +      5.23
  7.Černocký Libor           OOB TJ Slovan Luhačo LCE9803 A     54.01  +      5.27
  8.Gebrt Jan                TJ Slavia Hradec Krá SHK9801 A     54.03  +      5.29
  9.Semerád Antonín          Oddíl OB Kotlářka    DKP9801 A     54.10  +      5.36
 10.Starý Ondra              OOS TJ Spartak Vrchl VRL9802 A     55.05  +      6.31
 11.Bendák Jan               OOB TJ Lokomotiva Tr LTU9801 A     56.41  +      8.07
 12.Fencl Jonáš              OK Lokomotiva Pardub LPU9902 A     56.46  +      8.12
 13.Lanc Vojtěch             TJ TŽ Třinec         TRI9807 A     58.04  +      9.30
 14.Škvor Ota                SK Kamenice          KAM9900 A     58.35  +     10.01
 15.Křivda Tomáš             K.O.B. Choceň        CHC9901 A     58.51  +     10.17
 16.Hlaváč Ondřej            KOS TJ Tesla Brno    TBM9901 A     60.19  +     11.45
 17.Chvátil Šimon            OK 99 Hradec Králové PHK9908 A     63.15  +     14.41
 18.Melichar Vojtěch         TJ Loko Liberec      LLI9802 A     63.50  +     15.16
 19.Mašata Metoděj           OK 99 Hradec Králové PHK9905 A     64.14  +     15.40
 20.Šiška Petr               SKOB Zlín            TZL9801 A     65.19  +     16.45
 21.Horčička Vít             SK UP Olomouc        UOL9919 A     65.21  +     16.47
 22.Ullrich Jakub            OK Jiskra Nový Bor   BOR9900 A     65.25  +     16.51
 23.Vopařil Jan              OOB TJ Slovan Luhačo LCE9911 A     65.39  +     17.05
 24.Hájek Jakub              TJ Slavia Hradec Krá SHK9802 A     65.44  +     17.10
 25.Cienciala Jan            TJ TŽ Třinec         TRI9801 A     66.00  +     17.26
 26.Müller Jonáš             Klub vytrvalostních  KSU9906 A     70.23  +     21.49
 27.Ptáček Patrik            BETA URSUS Orienteer BBM9800 A     70.33  +     21.59
 28.Kašpar Petr              SK Severka Šumperk   SSU9911 A     72.03  +     23.29
 29.Jílek Ondřej             Klub vytrvalostních  KSU9908 A     73.35  +     25.01
 30.Šebek Petr               Oddíl OB Kotlářka    DKP9903 A     74.01  +     25.27
 31.Locker Tomáš             SOOB Spartak Rychnov SRK9802 A     75.13  +     26.39
 32.Šklíba Michal            SOOB Spartak Rychnov SRK9900 A     85.24  +     36.50
 
Konečné výsledky kategorie: H16B        6.1km  230m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Novák Filip              OOB TJ Tatran Jablon TJN9801 B     54.17  +      0.00
  2.Kavalír Jáchym           OK 99 Hradec Králové PHK9901 B     55.46  +      1.29
  3.Ludvík Matyáš            TJ Stadion Nový Bor  STB9801 B     59.47  +      5.30
  4.Birnbaum Adam            OK Jiskra Nový Bor   BOR9802 B     60.22  +      6.05
  5.Janeček Mirek            OOB TJ Tatran Jablon TJN9804 B     61.00  +      6.43
  6.Kašpar Ludvík            OK Jiskra Nový Bor   BOR9805 B     62.15  +      7.58
  7.Thoř Tomáš               OOB TJ Turnov        TUR9904 B     64.10  +      9.53
  8.Maňák Michal             OK 99 Hradec Králové PHK9801 B     64.15  +      9.58
  9.Novák Aleš               TJ Aero Odolena Voda ODV9805 B     65.23  +     11.06
 10.Bartoš Vojtěch           MLOK Mariánské Lázně MLA9802 B     66.13  +     11.56
 11.Žák Jan                  OK Lokomotiva Pardub LPU9802 B     67.30  +     13.13
 12.Zieba Jakub              TJ Jiskra Nejdek     NEJ9800 B     68.56  +     14.39
 13.Kalenský Aleš            SK Studenec          STH9801 B     69.42  +     15.25
 14.Doležal Vít              Sportcentrum Jičín   SJC9802 B     71.19  +     17.02
 15.Hasal Martin             SK Praga             PGP9804 B     71.25  +     17.08
 16.Lauterbach David         OB T.J. Sokol Žamber ZAM9801 B     71.27  +     17.10
 17.Michek David             OOB TJ Tatran Jablon TJN9802 C     72.24  +     18.07
 18.Ondřejček Jiří           TJ Aero Odolena Voda ODV9800 B     74.27  +     20.10
 19.Borovička Tomáš          VŠTJ Stavební fakult FSP9801 B     75.30  +     21.13
 20.Šenkýř Matěj             OK Jihlava           SJI9902 B     78.30  +     24.13
 21.Hrouda Matěj             OK Jilemnice         JIL9804 C     79.27  +     25.10
 22.Macko Lukáš              Sportcentrum Jičín   SJC9901 B     82.51  +     28.34
 23.Varga Ondřej             OOB TJ Sokol Kostele KNC9900 C     96.07  +     41.50
 24.Hůlek Matěj              OK 99 Hradec Králové PHK9904 B     96.47  +     42.30
 25.Kučera Kryšpín           OK 99 Hradec Králové PHK9900 C     97.33  +     43.16
 26.Novotný Marek            OOB TJ Tatran Jablon TJN9901 C    105.05  +     50.48
 27.Pelikán Lukáš            VŠSK MFF UK Praha    MFP9800 C    113.00  +     58.43
 
Konečné výsledky kategorie: H18A        8.6km  310m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Mudrák Štěpán            OOB TJ Slovan Luhačo LCE9601 A     65.44  +      0.00
  2.Navrátil Šimon           SK Praga             PGP9702 A     66.47  +      1.03
  3.Kettner Vojtěch          SK Kamenice          KAM9601 A     67.41  +      1.57
  4.Čech Jan                 OK Jihlava           SJI9601 A     68.30  +      2.46
  5.Wolf Filip               OOB TJ Turnov        TUR9701 A     69.13  +      3.29
  6.Netuka Vojtěch           TJ Slavia Hradec Krá SHK9701 A     69.32  +      3.48
  7.Mašata Matěj             OK 99 Hradec Králové PHK9601 A     72.23  +      6.39
  8.Slíva Jan                OOB TJ Slovan Luhačo LCE9602 A     72.56  +      7.12
  9.Ptáček Pavel             BETA URSUS Orienteer BBM9600 A     73.38  +      7.54
 10.Matuš Vojtěch            SK při gymnáziu OOB  VRB9606 A     73.44  +      8.00
 11.Semrád Ladislav          K.O.B. Choceň        CHC9701 A     74.24  +      8.40
 12.Mielec Jaromír           Přátelé orientačního AOP9701 A     74.58  +      9.14
 13.Zikmund Zdeněk           Sportcentrum Jičín   SJC9703 A     74.59  +      9.15
 14.Valášek Jiří             SK Kamenice          KAM9700 A     75.44  +     10.00
 15.Bořil Jan                OK Jihlava           SJI9700 A     76.41  +     10.57
 16.Glonek Jakub             Přátelé orientačního AOP9602 A     76.53  +     11.09
 17.Illner Vojtěch           Oddíl OB Kotlářka    DKP9600 A     77.21  +     11.37
 18.Frýba Dominik            OK Jihlava           SJI9702 A     80.02  +     14.18
 19.Kanta Martin             OK Lokomotiva Pardub LPU9705 A     80.32  +     14.48
 20.Ježek Ondřej             SK Praga             PGP9706 A     80.50  +     15.06
 21.Burda Matěj              OK Jiskra Nový Bor   BOR9608 A     81.31  +     15.47
 22.Podmolík Josef           SKOB Zlín            TZL9701 A     83.32  +     17.48
 23.Salzmann Heinrich        USV TU Dresden       33D9702       85.33  +     19.49
 24.Vlášek Jakub             KOB TRETRA Praha     TAP9702 A     85.58  +     20.14
 25.Aster Tomáš              SK Praga             PGP9604 A     87.31  +     21.47
 26.Růžička Adam             OK 99 Hradec Králové PHK9704 A     88.24  +     22.40
 27.Sova František           OK Lokomotiva Plzeň  LPM9702 B     88.27  +     22.43
 28.Janeba Vladimír          K.O.B. Choceň        CHC9602 A     88.43  +     22.59
 29.Štál Jan                 Sportcentrum Jičín   SJC9601 A     90.50  +     25.06
 30.Mikula Jan               SK Severka Šumperk   SSU9609 A     91.20  +     25.36
 31.Picek Štěpán             OOB TJ Tatran Jablon TJN9601 A     92.37  +     26.53
 32.Šmaus Jan                OOB TJ Tatran Jablon TJN9700 A     94.44  +     29.00
 33.Brázdil Petr             TJ Aero Odolena Voda ODV9700 A     97.00  +     31.16
 
Konečné výsledky kategorie: H18B        7.1km  270m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Jurica Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU9611 B     60.54  +      0.00
  2.Zlámal David             Sportcentrum Jičín   SJC9603 B     72.08  +     11.14
  3.Buk Michal               SKOB Roudnice nad La ROU9601 B     74.00  +     13.06
  4.Trejbal Václav           TJ Slavia Hradec Krá SHK9604 B     74.55  +     14.01
  5.Werner Michal            SK Praga             PGP9705 B     80.14  +     19.20
  6.Frank Jiří               KČT Aš               MAS9600 B     87.35  +     26.41
  7.Kaplan Martin            OK Lokomotiva Pardub LPU9609 B     88.37  +     27.43
  8.Koucký Martin            VŠTJ Ekonom Praha    EKP9700 C     89.50  +     28.56
  9.Míča Tomáš               OK Lokomotiva Pardub LPU9707 B     97.16  +     36.22
 10.Janáč Vašek              KOB TRETRA Praha     TAP9602 B     98.05  +     37.11
    Landovský Jakub          SK Praga             PGP9601 B DISK              
    Čermák Adam              SK Praga             PGP9701 B DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H20A       12.0km  350m 24k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Minář Marek              Magnus Orienteering  ASU9444 E     81.02  +      0.00
  2.Grundmann Jan            OK Lokomotiva Pardub LPU9410 R     83.24  +      2.22
  3.Semík Ondřej             SK Kamenice          KAM9401 R     84.57  +      3.55
  4.Hubáček Jonáš            OOB TJ Slovan Luhačo LCE9501 R     84.58  +      3.56
  5.Horák Patrik             OOB TJ Turnov        TUR9502 R     91.49  +     10.47
  6.Waněk Adam               OK Lokomotiva Pardub LPU9505 A     95.34  +     14.32
  7.Horvát Petr              Magnus Orienteering  ASU9447 E     95.43  +     14.41
  8.Záděra Pavel             BETA URSUS Orienteer BBM9500 R     97.03  +     16.01
  9.Hruška Jakub             SK Žabovřesky Brno   ZBM9515 A     97.45  +     16.43
 10.Dollgast Moritz          Post SV Dresden      18D           99.25  +     18.23
 11.Mokrý Ondřej             KOB Moira Brno       ABM9410 A    102.54  +     21.52
 12.Veselý Jakub             SK Praga             PGP9503 R    112.32  +     31.30
 13.Sklenář Martin           SKOB Bruntál         SBR9501 A    112.51  +     31.49
 14.Kamenický Jeroným        SK OS Nové Město n.  OSN9549 A    113.27  +     32.25
 15.Křivda Martin            K.O.B. Choceň        CHC9501 A    114.21  +     33.19
 16.Skoupý Jan               SK SKI-OB Šternberk  STE9411 A    114.52  +     33.50
 17.Řada Jakub               Oddíl OB Kotlářka    DKP9401 A    115.56  +     34.54
 18.Fajkus Radim             Oddíl OS SK Prostějo JPV9509 A    119.19  +     38.17
 19.Málek Jan                UNITOP SKP Žďár nad  PZR9505 A    128.10  +     47.08
    Pavlovec Jan             OK Jiskra Nový Bor   BOR9503 R DISK              
    Backes Robert            USV TU Dresden       33D       DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H20B        8.7km  370m 19k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Ptáček Martin            SOOB Spartak Rychnov SRK9509 B     80.21  +      0.00
  2.Deml Tomáš               OK Lokomotiva Pardub LPU9502 B     84.28  +      4.07
  3.Sháněl Jan               K.O.B. Choceň        CHC9402 B     86.34  +      6.13
  4.Koumar František         OK Jihlava           SJI9501 B     90.10  +      9.49
  5.Uhlíř Marek              SK Praga             PGP9405 B     93.32  +     13.11
  6.Posselt Martin           OOB TJ Tatran Jablon TJN9501 B    100.43  +     20.22
  7.Šňupárek Václav          Oddíl OB Kotlářka    DKP9500 A    136.42  +     56.21
 
Konečné výsledky kategorie: H21A       13.1km  490m 27k  Ranking:0.0000 * 1.06
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Matějů Luboš             SK Praga             PGP7601 R     97.13  +      0.00  R:    0b
  2.Prášil Marek             OOB Třebíč           TTR7301 R     97.40  +      0.27  R:    0b
  3.Panchártek Jan           OK 99 Hradec Králové PHK8802 C     98.30  +      1.17  R:    0b
  4.Kolovský František       OK Lokomotiva Plzeň  LPM9202 C     98.43  +      1.30  R:    0b
  5.Hovorka Lukáš            OK Lokomotiva Pardub LPU9001 C    101.09  +      3.56  R:    0b
  6.Nývlt Martin             Oddíl OB Kotlářka    DKP8200 C    101.55  +      4.42  R:    0b
  7.Zháňal Jan               SK Žabovřesky Brno   ZBM8721 C    102.45  +      5.32  R:    0b
  8.Kašpar Michal            SKOB Zlín            TZL9308 C    103.18  +      6.05  R:    0b
  9.Balcar Aleš              OK 99 Hradec Králové PHK8602 C    103.50  +      6.37  R:    0b
 10.Kozák Petr               SK Kamenice          KAM6501 C    103.52  +      6.39  R:    0b
 11.Argaláš Michal           TJ TŽ Třinec         TRI9301 C    104.38  +      7.25  R:    0b
 12.Khýn Vítězslav           Magnus Orienteering  ASU8304 C    104.40  +      7.27  R:    0b
 13.Zimmermann Jakub         SK Žabovřesky Brno   ZBM8928 C    105.02  +      7.49  R:    0b
 14.Kobr Tomáš               Slavia Liberec orien VLI8901 C    105.05  +      7.52  R:    0b
 15.Lenner Miroslav          OK Lokomotiva Pardub LPU8605 C    106.01  +      8.48  R:    0b
 16.Šabatka Zdeněk           OK 99 Hradec Králové PHK8900 C    106.14  +      9.01  R:    0b
 17.Přikryl Petr             SK Žabovřesky Brno   ZBM6708 C    106.21  +      9.08  R:    0b
 18.Fučík Karel              VSK Mendelu Brno     VBM7246 R    106.34  +      9.21  R:    0b
 19.Klapal Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU9006 C    106.42  +      9.29  R:    0b
 20.Král Václav              SK Severka Šumperk   SSU8243 C    106.47  +      9.34  R:    0b
 21.Peterka Vojtěch          TJ Loko Liberec      LLI7502 C    106.54  +      9.41  R:    0b
 22.Žaloudek Petr            Sportcentrum Jičín   SJC8309 C    107.03  +      9.50  R:    0b
 23.Benroth Martin           SKOB Zlín            TZL9206 C    109.08  +     11.55  R:    0b
 24.Kazda Ondřej             Sportcentrum Jičín   SJC8202 R    109.15  +     12.02  R:    0b
 25.Pátek Michal             K.O.B. Choceň        CHC8603 C    109.23  +     12.10  R:    0b
 26.Kolín Jan                Oddíl OB Kotlářka    DKP7701 C    109.25  +     12.12  R:    0b
 27.Kadeřávek Petr           OK 99 Hradec Králové PHK7605 C    109.34  +     12.21  R:    0b
 28.Čermák Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU9301 C    109.38  +     12.25  R:    0b
 29.Hepner David             TJ Slavia Hradec Krá SHK7601 C    109.39  +     12.26  R:    0b
 30.Novotný Ondřej           KOB Moira Brno       ABM9211 C    111.30  +     14.17  R:    0b
 31.Henych Petr              Slavia Liberec orien VLI6001 C    111.59  +     14.46  R:    0b
 32.Hora Vojtěch             SK Praga             PGP8301 C    112.07  +     14.54  R:    0b
 33.Pešek Ondřej             K.O.B. Choceň        CHC8502 C    112.39  +     15.26  R:    0b
 34.Zimmermann Štěpán        SK Žabovřesky Brno   ZBM9101 C    112.56  +     15.43  R:    0b
 35.Rusý Tomáš               SK Kamenice          KAM9301 C    113.37  +     16.24  R:    0b
 36.Janda Martin             KOB Dobruška         DOB8002 C    113.43  +     16.30  R:    0b
 37.Paclík Roman             TJ Slavia Hradec Krá SHK7801 C    113.54  +     16.41  R:    0b
 38.Slováček Tomáš           SKOB Zlín            TZL8002 C    114.03  +     16.50  R:    0b
 39.Vítek Petr               OK 99 Hradec Králové PHK7601 C    114.29  +     17.16  R:    0b
 40.Sysel Ondřej             SK Praga             PGP8302 C    115.08  +     17.55  R:    0b
 41.Matras Tomáš             OOB SK Chrast        CHT8001 C    115.33  +     18.20  R:    0b
 42.Doucha Jiří              TJ START Náchod      SNA7105 C    117.59  +     20.46  R:    0b
 43.Zelinka Jiří             O-mikron             MBM8740 C    118.25  +     21.12  R:    0b
 44.Mazal Zdeněk             VSK Mendelu Brno     VBM8103 C    118.59  +     21.46  R:    0b
 45.Žaloudík Jiří            lepus.cz             LOV8601 C    119.14  +     22.01  R:    0b
 46.Vlach Jiří               OOB TJ Baník Ostrava AOV7900 C    120.27  +     23.14  R:    0b
 47.Suchý Petr               OK Lokomotiva Plzeň  LPM7820 C    120.34  +     23.21  R:    0b
 48.Janas Petr               PELL’S MTBO TEAM     XBM7103 C    120.45  +     23.32  R:    0b
 48.Potštejnský Jan          SOOB Spartak Rychnov SRK7807 C    120.45  +     23.32  R:    0b
 50.Kalous Vladislav         VŠTJ Ekonom Praha    EKP7702 C    121.32  +     24.19  R:    0b
 51.Novák Jiří               SK LOB Nová Paka     NPA7502 C    122.09  +     24.56  R:    0b
 52.Švihovský Jaromír        Sportcentrum Jičín   SJC8005 C    122.20  +     25.07  R:    0b
 53.Justa Pavel              OK 99 Hradec Králové PHK8701 C    123.38  +     26.25  R:    0b
 54.Tomeš Jaroslav           Oddíl OB Kotlářka    DKP8109 C    124.06  +     26.53  R:    0b
 55.Pokorný Ondřej           SK Praga             PGP7506 C    124.42  +     27.29  R:    0b
 56.Kafka Miloš              OK Lokomotiva Pardub LPU8608 C    127.52  +     30.39  R:    0b
 57.Hadač Miroslav           Přátelé orientačního AOP6501 C    128.30  +     31.17  R:    0b
 58.Novotný Jiří             SKOB Zlín            TZL8001 C    129.53  +     32.40  R:    0b
 59.Navrátil Tomáš           Magnus Orienteering  ASU8817 C    133.15  +     36.02  R:    0b
 60.Rossmanith Vojta         Přátelé orientačního AOP9302 C    137.12  +     39.59  R:    0b
 61.Fátor Jan                KOB Dobruška         DOB7907 C    154.06  +     56.53  R:    0b
    Pospíšil Ondřej          Oddíl OB Kotlářka    DKP8717 C DISK              
    Fiala Petr               OK Lokomotiva Pardub LPU8701 C DISK              
    Švirák Ondřej            SK Žabovřesky Brno   ZBM9103 C DISK              
    Fiala Jan                BETA URSUS Orienteer BBM7205 C DISK              
    Janovský Tomáš           SK Praga             PGP6401 C DISK              
    Karvánek Matouš          OK Jiskra Nový Bor   BOR9006 C DISK              
    Grundman Vojtěch         K.O.B. Choceň        CHC8801 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H21B        9.9km  390m 20k  Ranking:0.0000 * 1.06
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Zakouřil Tomáš           SOK TJ Turnov        TUV7500 C     81.40  +      0.00  R:    0b
  2.Kazda Jiří               Sportcentrum Jičín   SJC8006 C     84.07  +      2.27  R:    0b
  3.Fujáček Jan              OK Sparta Praha      SCP7506 C     87.40  +      6.00  R:    0b
  4.Hanč Petr                KOB Dobruška         DOB8022 C     87.54  +      6.14  R:    0b
  5.Henek Michal             SK Radioklub Blansko RBK8605 C     89.19  +      7.39  R:    0b
  6.Habán Ivo                Slavia Liberec orien VLI7707 C     89.47  +      8.07  R:    0b
  7.Fišer Jiří               OOB Slavia Praha     SLP8503 C     89.59  +      8.19  R:    0b
  8.Vrabec Ondřej            OK Sparta Praha      SCP8303 C     90.04  +      8.24  R:    0b
  9.Jirků Roman              OK Jihlava           SJI8309 C     90.59  +      9.19  R:    0b
 10.Kamenický Tobiáš         SK OS Nové Město n.  OSN9339 C     92.23  +     10.43  R:    0b
 11.Kadlec Jan               OK Jihlava           SJI8306 C     93.03  +     11.23  R:    0b
 12.Vlažný Jan               OOB TJ Slovan Luhačo LCE8901 C     93.28  +     11.48  R:    0b
 13.Červinka Jan             SK OK 24 Praha       OKP8901 C     93.37  +     11.57  R:    0b
 14.Kučera Petr              VŠSK MFF UK Praha    MFP7602 C     94.43  +     13.03  R:    0b
 15.Jirásek Aleš             OK Lokomotiva Pardub LPU7601 C     94.44  +     13.04  R:    0b
 16.Nývlt Petr               Oddíl OB Kotlářka    DKP8004 C     94.50  +     13.10  R:    0b
 17.Pýcha Lukáš              TJ START Náchod      SNA8402 C     95.53  +     14.13  R:    0b
 18.Hodek Michal             KOB TRETRA Praha     TAP8808 C     96.50  +     15.10  R:    0b
 19.Svoboda Ondřej           TJ Slavia Hradec Krá SHK7605 C     97.08  +     15.28  R:    0b
 20.Poloprutský Tomáš        Slavia Liberec orien VLI6205 C     98.02  +     16.22  R:    0b
 21.Šrubař Michal            O-mikron             MBM8606 C     98.37  +     16.57  R:    0b
 22.Podmolík Tomáš           SKOB Zlín            TZL6915 C     98.56  +     17.16  R:    0b
 23.Procházka Tomáš          OK Sparta Praha      SCP8200 C     99.21  +     17.41  R:    0b
 24.Fukátko Jan              OK Lokomotiva Pardub LPU8105 C     99.26  +     17.46  R:    0b
 25.Ramba Jiří               Oddíl OB Kotlářka    DKP8606 C    100.00  +     18.20  R:    0b
 26.Vlach Martin             SK Praga             PGP8605 C    100.34  +     18.54  R:    0b
 27.Musil Pavel              Sportcentrum Jičín   SJC7705 C    100.57  +     19.17  R:    0b
 28.Macek Jiří               KOB Chemopetrol Litv LIT8401 C    102.03  +     20.23  R:    0b
 29.Pavelka Jan              O-mikron             MBM8500 C    102.09  +     20.29  R:    0b
 30.Veverka Tomáš            OOB Vamberk          VAM8401 C    102.16  +     20.36  R:    0b
 31.Klaška Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKP9301 C    103.17  +     21.37  R:    0b
 32.Kovář Jindřich           KČT Aš               MAS6800 C    103.23  +     21.43  R:    0b
 33.Krtička Jan              KOB Konice           KON7931 C    104.06  +     22.26  R:    0b
 34.Hanzl Tomáš              Sportcentrum Jičín   SJC8205 C    104.31  +     22.51  R:    0b
 35.Štemberg Milan           VŠTJ Ekonom Praha    EKP8608 C    104.45  +     23.05  R:    0b
 36.Kalina Miroslav          VŠTJ Ekonom Praha    EKP8211 C    105.41  +     24.01  R:    0b
 37.Tomeš Petr               Sportcentrum Jičín   SJC7531 C    105.47  +     24.07  R:    0b
 38.Khel Richard             OK Sparta Praha      SCP7500 C    105.50  +     24.10  R:    0b
 39.Semík Luboš              SK Kamenice          KAM6201 C    106.21  +     24.41  R:    0b
 40.Čechlovský Jan           OK Chrastava         CHA9300 C    107.16  +     25.36  R:    0b
 41.Kapal Tomáš              SK Kamenice          KAM9402 C    109.09  +     27.29  R:    0b
 42.Wohanka Pavel            OOS TJ Spartak Vrchl VRL7501 C    110.03  +     28.23  R:    0b
 43.Filičko Marek            OK Lokomotiva Pardub LPU7102 C    110.41  +     29.01  R:    0b
 44.Pidrman Milan            VŠTJ Ekonom Praha    EKP8310 C    111.40  +     30.00  R:    0b
 45.Pitra Martin             OOB SK Chrast        CHT9204 C    114.08  +     32.28  R:    0b
 46.Vondra Jiří              VŠTJ Stavební fakult FSP7600 C    116.05  +     34.25  R:    0b
 47.Pátek Richard            SK Žabovřesky Brno   ZBM7609 C    116.30  +     34.50  R:    0b
 48.Simr Pavel               SKOB Roudnice nad La ROU7504 C    118.13  +     36.33  R:    0b
 49.Hejtmánek Martin         KOB TRETRA Praha     TAP8605 C    123.35  +     41.55  R:    0b
 50.Gorčica Pavel            OK Chrastava         CHA6200 C    124.15  +     42.35  R:    0b
 51.Vančura Martin           OOB TJ Tatran Jablon TJN8002 C    125.56  +     44.16  R:    0b
 52.Kořan Pavel              VSK Mendelu Brno     VBM7401 C    126.34  +     44.54  R:    0b
 53.Koldinský Jan            SKOB TJ Sokol Kralup KPY8506 C    129.50  +     48.10  R:    0b
 54.Benda Lukáš              VŠTJ Ekonom Praha    EKP7705      132.32  +     50.52  R:    0b
    Popule Tomáš             OK Lokomotiva Plzeň  LPM8803 C DISK              
    Lepšík Petr              OK Jiskra Nový Bor   BOR8202 C DISK              
    Mezník Vladimír          TJ Lokomotiva Beroun LBE6400 C DISK              
    Kasal Vít                SK Žabovřesky Brno   ZBM7540 C DISK              
    Tichovský Martin         SK Praga             PGP6100 C DISK              
    Buzek Martin             SK Praga             PGP8401 C DISK              
    Voráček Michal           SK Praga             PGP8009 C DISK              
    Šístek Daniel            OK Sparta Praha      SCP7507 C DISK              
    Šimon Václav             TJ Lokomotiva Beroun LBE9100 C DISK-LIM.         
 
Konečné výsledky kategorie: H21C        7.1km  270m 16k  Ranking:0.0000 * 1.06
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kubát Pavel              OK 99 Hradec Králové PHK9101 E     48.02  +      0.00  R:    0b
  2.Černý Martin             OK Jilemnice         JIL8703 C     62.30  +     14.28  R:    0b
  3.Blahuta Marek            VŠSK MFF UK Praha    MFP7301 C     64.12  +     16.10  R:    0b
  4.Zitka Adam               OK Lokomotiva Pardub LPU8402 C     68.42  +     20.40  R:    0b
  5.Al Mansoori Abdulaziz    SK Haná orienteering OOL8906 C     72.29  +     24.27  R:    0b
  6.Šimša Jaromír            VŠSK MFF UK Praha    MFP7100 C     73.56  +     25.54  R:    0b
  7.Chrást Tomáš             SK Studenec          STH7401 C     74.48  +     26.46  R:    0b
  8.Plíhal Tomáš             OK Jihlava           SJI8509 C     77.12  +     29.10  R:    0b
  9.Tesař Daniel             KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM8203 C     77.52  +     29.50  R:    0b
 10.Černý Vojtěch            OK Jilemnice         JIL9006 C     79.19  +     31.17  R:    0b
 11.Eiselt Jan               OOB TJ Lokomotiva Te LTP8801 C     81.31  +     33.29  R:    0b
 12.Al Shehhi Mohammed       SK Haná orienteering OOL8106 C     81.55  +     33.53  R:    0b
 13.Kutílek Jakub            OK Lokomotiva Pardub LPU8609 C     83.07  +     35.05  R:    0b
 14.Vaněk Petr               OOB SK Zbraslav      ZBP7302 C     84.44  +     36.42  R:    0b
 15.Al Kaabi Salem           SK Haná orienteering OOL8006 C     85.11  +     37.09  R:    0b
 16.Hájek Vojtěch            OOB TJ Tatran Jablon TJN9502 C     86.01  +     37.59  R:    0b
 17.Jedlička Lukáš           TJ Slavia Hradec Krá SHK8100 C     87.27  +     39.25  R:    0b
 18.Dubec Pavel              OK Sparta Praha      SCP8003 C     87.31  +     39.29  R:    0b
 19.Bernášek Jiří            TJ Stadion Nový Bor  STB8101 C     89.59  +     41.57  R:    0b
 20.Al Ktebi Khalid          SK Haná orienteering OOL8406 C     90.04  +     42.02  R:    0b
 21.Forst Libor              VŠSK MFF UK Praha    MFP6301 C     91.25  +     43.23  R:    0b
 22.Beránek Petr             OK Jiskra Nový Bor   BOR6701 C     91.41  +     43.39  R:    0b
 23.Al Zeyoudi Seed          SK Haná orienteering OOL7306 C     96.24  +     48.22  R:    0b
 24.Al Kaabi Mubark          SK Haná orienteering OOL8206 C     96.55  +     48.53  R:    0b
 25.Procházka Martin         OOB TJ Lokomotiva Tr LTU8101 C     97.56  +     49.54  R:    0b
 26.Minarčík Tomáš           KOS TJ Lokomotiva Kr KRN8102 C     99.03  +     51.01  R:    0b
 27.Al Mteiri Ahmed          SK Haná orienteering OOL8207 C    105.17  +     57.15  R:    0b
 28.Synek Marcel             OK Doksy             DOK7600 C    116.08  +     68.06  R:    0b
 29.Řezáč Pavel              Slavia Liberec orien VLI6900 C    117.47  +     69.45  R:   -0b
 30.Al Mazrouei Rashed       SK Haná orienteering OOL8807 C    118.41  +     70.39  R:   -0b
 31.Al Qaydi Ali             SK Haná orienteering OOL7706 C    120.40  +     72.38  R:   -0b
 32.Elbl Marek               OK 99 Hradec Králové PHK8506 C    122.30  +     74.28  R:   -0b
 33.Al Abduli Jamal          SK Haná orienteering OOL7406 C    125.12  +     77.10  R:   -0b
 34.Mencl Pavel              Oddíl OB Kotlářka    DKP7912 C    173.43  +    125.41  R:   -0b
    Abdalla Khamis           SK Haná orienteering OOL8806 C DISK              
    Al  Murshdi Ahmed        SK Haná orienteering OOL8506 C DISK              
    Al Yamahi Salem          SK Haná orienteering OOL8306 C DISK              
    Červinka Jaroslav        SK OK 24 Praha       OKP9000 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H21E       15.1km  590m 32k  Ranking:0.0000 * 1.06
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Šedivý Jan               SK Praga             PGP8409 E     97.52  +      0.00  R:    0b
  2.Král Vojtěch             SK Severka Šumperk   SSU8841 E     99.42  +      1.50  R:    0b
  3.Nykodým Miloš            SK Žabovřesky Brno   ZBM9005 E    102.06  +      4.14  R:    0b
  4.Kodeda Štěpán            Sportcentrum Jičín   SJC8818 E    102.11  +      4.19  R:    0b
  5.Nožka Radek              OK Lokomotiva Pardub LPU9005 E    104.37  +      6.45  R:    0b
  6.Procházka David          OK Lokomotiva Pardub LPU9113 E    105.40  +      7.48  R:    0b
  7.Kubelka Tomáš            OK Lokomotiva Pardub LPU9307 R    106.37  +      8.45  R:    0b
  8.Bouchal Jiří             KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM8449 C    107.16  +      9.24  R:    0b
  9.Navrátil Boris           Přátelé orientačního AOP9202 R    108.54  +     11.02  R:    0b
 10.Udržal Tomáš             OK Lokomotiva Pardub LPU8002 E    109.03  +     11.11  R:    0b
 11.Zvěřina Petr             OK Lokomotiva Pardub LPU8208 E    109.39  +     11.47  R:    0b
 12.Poklop Martin            SK Severka Šumperk   SSU8802 E    109.48  +     11.56  R:    0b
 13.Hadač Filip              Přátelé orientačního AOP9301 E    111.04  +     13.12  R:    0b
 14.Janata Martin            Oddíl OB Kotlářka    DKP8306 E    111.48  +     13.56  R:    0b
 15.Bravený Vít              SK Žabovřesky Brno   ZBM9102 R    112.00  +     14.08  R:    0b
 16.Sysel Ctibor             SK Praga             PGP8700 R    112.51  +     14.59  R:    0b
 17.Kamenický Matěj          OK Lokomotiva Pardub LPU9036 R    114.43  +     16.51  R:    0b
 18.Komanec Václav           TJ Slavia Hradec Krá SHK8406 C    115.13  +     17.21  R:    0b
 19.Mrázek Jan               Sportcentrum Jičín   SJC8102 E    115.17  +     17.25  R:    0b
 20.Procházka Jan            SK Praga             PGP8206 C    115.18  +     17.26  R:    0b
 21.Štěrba Zbyněk            OK Lokomotiva Pardub LPU8304 C    116.31  +     18.39  R:    0b
 22.Kundisch Wieland         USV TU Dresden       33D8500      116.39  +     18.47  R:    0b
 23.Kozák Osvald             KOS TJ Tesla Brno    TBM8201 R    117.07  +     19.15  R:    0b
 24.Kořínek Tomáš            OK Jiskra Nový Bor   BOR9007 R    117.11  +     19.19  R:    0b
 25.Rychlý Pavel             KOS TJ Lokomotiva Kr KRN8505 C    118.00  +     20.08  R:    0b
 26.Horyna Roman             OOB TJ Slovan Luhačo LCE7602 R    118.02  +     20.10  R:    0b
 27.Košárek Pavel            Přátelé orientačního AOP7102 C    118.05  +     20.13  R:    0b
 28.Klusáček Jan             SK Žabovřesky Brno   ZBM9301 R    118.11  +     20.19  R:    0b
 29.Procházka Pavel          SK Praga             PGP9002 C    118.16  +     20.24  R:    0b
 30.Kamenický Jakub          OK 99 Hradec Králové PHK9104 E    118.23  +     20.31  R:    0b
 31.Landovský Tomáš          SK Praga             PGP9103 C    118.30  +     20.38  R:    0b
 32.Pospíšil Vítek           SK Praga             PGP6803 C    119.08  +     21.16  R:    0b
 33.Slezák Zdeněk            OOB TJ Slovan Luhačo LCE8902 R    121.37  +     23.45  R:    0b
 34.Bravený Adam             VSK Mendelu Brno     VBM8801 C    122.12  +     24.20  R:    0b
 35.Kopec Tomáš              KOS TJ Lokomotiva Kr KRN8203 C    123.31  +     25.39  R:    0b
 36.Flašar Jan               SK Praga             PGP8610 R    124.03  +     26.11  R:    0b
 37.Mokrý Stanislav          KOB Moira Brno       ABM9202 R    124.05  +     26.13  R:    0b
 38.Losman Petr              OK 99 Hradec Králové PHK7901 E    124.30  +     26.38  R:    0b
 39.Kovář Miroslav           Sportcentrum Jičín   SJC8104 C    127.34  +     29.42  R:    0b
 40.Makovský Jakub           KOB TRETRA Praha     TAP8511 R    129.57  +     32.05  R:    0b
    Henek Vladan             VSK Mendelu Brno     VBM8002 C DISK              
    Brlica Pavel             SK Žabovřesky Brno   ZBM9302 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H35B       10.0km  390m 20k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Polák Vlastimil          OOS TJ Spartak Vrchl VRL7702 C     86.50  +      0.00
  2.Přinda Lukáš             Slavia Liberec orien VLI7701 C     91.09  +      4.19
  3.Král Aleš                VŠSK MFF UK Praha    MFP7808 C     94.56  +      8.06
  4.Skripnik Ondřej          VŠTJ Stavební fakult FSP7502 C     96.23  +      9.33
  5.Honzík Tomáš             Slavia Liberec orien VLI7000 C    105.53  +     19.03
  6.Kužel Tomáš              VŠTJ Stavební fakult FSP7610 C    105.56  +     19.06
  7.Zikmund Zdeněk           SK LOB Nová Paka     NPA6705 C    105.59  +     19.09
  8.Šklíba Jan               SOOB Spartak Rychnov SRK7501 C    109.38  +     22.48
  9.Binar Robert             SK UP Olomouc        UOL7500 C    109.45  +     22.55
 10.Slovák Miroslav          TJ Slavia Hradec Krá SHK7704 C    119.02  +     32.12
 11.Balogh Jan               OOB TJ Tatran Jablon TJN7500 C    119.04  +     32.14
 12.Pavlíček Lubomír         SKOB TJ Sokol Kralup KPY7800 C    119.12  +     32.22
 13.Sládeček Petr            OB Říčany            RIC7702 C    123.10  +     36.20
 14.Synek Antonín            OK Doksy             DOK7800 C    124.46  +     37.56
 15.Kolář Tomáš              SKOB Slaný           SLA7103 C    126.14  +     39.24
 16.Komárek Arnošt           TJ OK Tolar Jindřich TJH7701 C    126.15  +     39.25
 17.Choutka Jaroslav         SOBSA                SOB6301 C    127.58  +     41.08
 18.Žitný Tomáš              SKOB Sig-Mat Mladá B SMB6401 C    129.17  +     42.27
 19.Žemla Tomáš              SK Kamenice          KAM7105 C    130.20  +     43.30
 20.Dejnožka Jiří            OOB TJ Tatran Jablon TJN7503 C    166.42  +     79.52
 21.Šrámek Petr              OB Říčany            RIC6905 C    174.38  +     87.48
    Štregl Petr              OOS TJ Spartak Vrchl VRL7303 C DISK              
    Rambousek Karel          KOB Baník Sokolov    BSO7907 C DISK              
    Hájek Jan                SOK TJ Turnov        TUV7301 C DISK              
    Spejchal Petr            OK Jiskra Nový Bor   BOR7512 C DISK              
    Rusin Jan                Ulita-HOBRA Orientee BRU7601 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H40B        8.7km  370m 19k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Venhoda Milan            OK Jihlava           SJI7104 C     67.53  +      0.00
  2.Zuzánek Zdeněk           OOB TJ Tatran Jablon TJN5901 C     68.36  +      0.43
  3.Kučera Jan               USK Praha            VSP7302 C     70.24  +      2.31
  4.Kovářík Tomáš            SK Kamenice          KAM6901 C     72.03  +      4.10
  5.Netopil Libor            OOB Vamberk          VAM7401 C     72.36  +      4.43
  6.Horák Pavel (Starosta)   USK Praha            VSP7305 C     73.02  +      5.09
  7.Žemlík Pavel             SOK TJ Turnov        TUV7135 C     73.59  +      6.06
  8.Chaloupský David         OK 99 Hradec Králové PHK7103 C     74.02  +      6.09
  9.Vácha Tomáš              OK Jiskra Nový Bor   BOR7409 C     77.56  +     10.03
 10.Vandas Luděk             OOB Vamberk          VAM6601 C     78.52  +     10.59
 11.Hašek Ondřej             KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM6902 C     79.51  +     11.58
 12.Baldrian Petr            SK Praga             PGP7203 C     80.11  +     12.18
 13.Zrník Tomáš              SK OS Nové Město n.  OSN7118 C     80.16  +     12.23
 14.Průša Michal             USK Praha            VSP7310 C     81.21  +     13.28
 15.Martan Jiří              Slavia Liberec orien VLI7300 C     84.45  +     16.52
 16.Hnízdil Jan              KOB Kamenický Šenov  KAS7100 C     87.24  +     19.31
 17.Procházka Antonín        KOB Dobřichovice     DCE5500 C     88.11  +     20.18
 18.Aschermann Jan           USK Praha            VSP6902 C     89.08  +     21.15
 19.Rydl Jiří                OOB TJ Tatran Jablon TJN7000 C     89.25  +     21.32
 20.Gálus Igor               KOB Děčín            LDC7302 C     90.25  +     22.32
 21.Beneš Jan                SJH Jindřichův Hrade SJH7001 C     91.25  +     23.32
 22.Kubec Martin             KOB Dobruška         DOB7002 C     91.47  +     23.54
 23.Mrkvička Jiří            OOB TJ Tatran Jablon TJN7101 C     92.18  +     24.25
 24.Bohuslav Václav          OK Lokomotiva Plzeň  LPM7206 C     92.21  +     24.28
 25.Myslivec Tomáš           TJ Slavia Hradec Krá SHK7002 C     94.04  +     26.11
 25.Vlašímský Robert         TJ Slovan Karlovy Va SKV7201 C     94.04  +     26.11
 27.Novotný Dušan            OOB TJ Tatran Jablon TJN7002 C     98.56  +     31.03
 28.Pecka Jan                VŠTJ Ekonom Praha    EKP6800 C     99.48  +     31.55
 29.Zakouřil Václav          USK Praha            VSP7401 C    102.22  +     34.29
 30.Háp Pavel                OK 99 Hradec Králové PHK7101 C    103.24  +     35.31
 31.Šubrt Antonín            Oddíl OB Kotlářka    DKP7100 C    103.33  +     35.40
 32.Mareš Alexander          TJ Jiskra Nejdek     NEJ7300 C    103.42  +     35.49
 33.Hošťálek Dan             KOS TJ Lokomotiva Kr KRN6808 C    104.09  +     36.16
 34.Jirous Jiří              KOB TRETRA Praha     TAP7201 C    104.36  +     36.43
 35.Nechanický Pavel         SK OS Nové Město n.  OSN7209 C    105.01  +     37.08
 36.Faltejsek Pavel          OK 99 Hradec Králové PHK7003 C    107.01  +     39.08
 37.Škrabálek Jan            SK Praga             PGP          108.48  +     40.55
 38.Zlesák Martin            OOB SK Chrast        CHT7302 C    109.34  +     41.41
 39.Háněl Jaromír            OB SK Zvole          ZVO6801 C    112.30  +     44.37
 40.Straka Lukáš             SKOB Slaný           SLA7002 C    113.26  +     45.33
 41.Kolář Viktor             TJ Jiskra Hořice     HOR7300 C    113.50  +     45.57
 42.Lederer Pavel            OK Doksy             DOK6600 C    115.06  +     47.13
 43.Nádeníček Josef          TJ Jiskra Nejdek     NEJ7000 C    120.21  +     52.28
 44.Veselý Oldřich           SJH Jindřichův Hrade SJH7101 C    122.53  +     55.00
 45.Käss Pavel               KOB Baník Sokolov    BSO7000 C    124.48  +     56.55
 46.Cichý David              OK 99 Hradec Králové PHK7001 C    125.43  +     57.50
 47.Chvátil Jiří             OK 99 Hradec Králové PHK7200 C    128.23  +     60.30
 48.Rubáček Jan              Slavia Liberec orien VLI7302 C    134.24  +     66.31
 49.Pompach Martin           OK 99 Hradec Králové PHK7207 C    139.04  +     71.11
 50.Koštejn Pavel            OK Doksy             DOK7100 C    145.40  +     77.47
 51.Šmol Marcel              OK Doksy             DOK7300 C    157.50  +     89.57
 52.Zabořil Michal           OB Jenišovice        JEN7101 C    163.12  +     95.19
    Meier Milan              Slavia Liberec orien VLI7301 C DISK              
    Glöckner Michal          KOB Ústí nad Labem   KUL7000 C DISK-LIM.         
 
Konečné výsledky kategorie: H45B        7.9km  310m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Novotný Milan            OK 99 Hradec Králové PHK6502 C     61.59  +      0.00
  2.Škvor Martin             SK Kamenice          KAM6700 C     62.07  +      0.08
  3.Illner Jakub             Oddíl OB Kotlářka    DKP6601 C     63.26  +      1.27
  4.Kavalír Karel            OK 99 Hradec Králové PHK6503 C     65.30  +      3.31
  5.Teringl Radek            TJ OB České Budějovi VCB6502 C     69.52  +      7.53
  6.Novák Libor              SK OK 24 Praha       OKP6504 C     71.25  +      9.26
  7.Kamenický Jan            OK 99 Hradec Králové PHK6601 C     72.54  +     10.55
  8.Šmelík Juraj             OOB TJ Slovan Luhačo LCE6603 C     73.37  +     11.38
  9.Vydra Ivan               OK RECO Sport        PEN6600 C     73.47  +     11.48
 10.Richtr Aleš              KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM6601 C     75.20  +     13.21
 11.Dundáček Milan           SJH Jindřichův Hrade SJH6902 C     75.26  +     13.27
 12.Šimek Tomáš              VŠTJ Stavební fakult FSP6304 C     75.29  +     13.30
 13.Bílý Petr                OOB TJ Lokomotiva Te LTP6805 C     77.23  +     15.24
 14.Valášek Petr             SK Kamenice          KAM6600 C     77.45  +     15.46
 15.Bendák Petr              OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6500 C     78.32  +     16.33
 15.Kober Michal             OK Lokomotiva Pardub LPU6702 C     78.32  +     16.33
 17.Petržela Pavel           OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6301 C     78.50  +     16.51
 18.Šritr Martin             SOK TJ Turnov        TUV6802 C     79.35  +     17.36
 19.Uher Petr                USK Praha            VSP5001 C     80.26  +     18.27
 20.Cincibus Pavel           VŠTJ Stavební fakult FSP6605 C     81.30  +     19.31
 21.Černý Libor              MLOK Mariánské Lázně MLA6901 C     82.20  +     20.21
 22.Cruse Kay                SV Robotron Dresden  24D6600       83.10  +     21.11
 23.Klaška Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKP6500 C     83.33  +     21.34
 24.Parkan Jiří              SJH Jindřichův Hrade SJH6801 C     83.42  +     21.43
 25.Valach Petr              OK Lokomotiva Pardub LPU6505 C     84.26  +     22.27
 26.Semík Jan                USK Praha            VSP6507 C     84.46  +     22.47
 27.Peterka František        TJ Sokol Troja       TJP4900 C     85.01  +     23.02
 28.Kalousek Jiří            Oddíl OB Kotlářka    DKP6901 C     86.31  +     24.32
 29.Pavel Petr               OOB TJ Lokomotiva Te LTP6806 C     86.38  +     24.39
 30.Růžička Ivan             OK 99 Hradec Králové PHK6702 C     87.06  +     25.07
 31.Bláha Jan                KČT Slavoj Praha     SJP6800 C     88.22  +     26.23
 32.Liška Jindřich           SKOB TJ Sokol Kralup KPY6700 C     88.36  +     26.37
 33.Petráček Aleš            OK Jihlava           SJI6301 C     89.27  +     27.28
 34.Svoboda Radek            KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM6903       92.48  +     30.49
 35.Bruner Luboš             OOB TJ Lokomotiva Te LTP6501 C     95.26  +     33.27
 36.Eichler Petr             KOB Kamenický Šenov  KAS6900 C     95.51  +     33.52
 37.Staněk Rostislav         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM6801 C     96.33  +     34.34
 38.Šebek Martin             OK Sparta Praha      SCP6700 C     97.22  +     35.23
 39.Bína Pavel               MLOK Mariánské Lázně MLA6708 C    100.56  +     38.57
 40.Hostaš Petr              OOB TJ Tatran Jablon TJN6601 C    102.09  +     40.10
 41.Sanna Roberto            Oddíl OB Kotlářka    DKP6703 C    104.58  +     42.59
 42.Lejbl Ladislav           TJ Lokomotiva Beroun LBE6900 C    109.26  +     47.27
 43.Picek Jan                OOB TJ Tatran Jablon TJN6500 C    110.53  +     48.54
 44.Nosek Petr               KrOB Rozmarýn Litomě DLT6901 C    116.07  +     54.08
 45.Aster Vladimír           SKOB Slaný           SLA6500 C    121.21  +     59.22
 46.Kovář Boris              OOB TJ Lokomotiva Te LTP6710 C    127.01  +     65.02
 47.Hanč Jaroslav            OOS TJ Spartak Vrchl VRL6702 C    131.50  +     69.51
 48.Dobeš Václav             SKOB TJ Sokol Kralup KPY5701 C    149.30  +     87.31
 49.Šafka Jan                SK Kamenice          KAM6604 C    163.58  +    101.59
    Fürst Aleš               TJ Loko Liberec      LLI6801 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H50B        7.3km  280m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Krejčí Jaroslav          OK Jiskra Nový Bor   BOR6302 C     61.42  +      0.00
  2.Hlaváč Jiří              KOS TJ Tesla Brno    TBM6116 C     64.56  +      3.14
  3.Novák Ivo                SK OK 24 Praha       OKP6200 C     64.57  +      3.15
  4.Bartovský Pavel          KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM6101 C     66.27  +      4.45
  5.Koucký Roman             VŠTJ Ekonom Praha    EKP6301 C     71.08  +      9.26
  6.Sucharda Jiří            OK Jiskra Nový Bor   BOR5802 C     71.27  +      9.45
  7.Schindler Jiří           OOB TJ Tatran Jablon TJN6301 C     72.25  +     10.43
  8.Dikoš Pavel              OK Jiskra Nový Bor   BOR6003 C     72.57  +     11.15
  9.Vávra Martin             TJ Jiskra Hořice     HOR6302 C     73.26  +     11.44
 10.Ročejdl Marek            SK Kamenice          KAM6400       73.42  +     12.00
 11.Nieke Hagen              USV TU Dresden       33D4400       74.01  +     12.19
 12.Kožina Petr              SK Praga             PGP6000 C     74.49  +     13.07
 13.Šmaus Ivan               OOB TJ Tatran Jablon TJN6249 C     75.17  +     13.35
 14.Přibík Jan               SK Praga             PGP6301 C     76.18  +     14.36
 15.Jeřábek Luboš            Oddíl OS SK Prostějo JPV6112 C     76.26  +     14.44
 16.Fencl Jiří               OK Lokomotiva Pardub LPU6301 C     76.58  +     15.16
 17.Kopáček Miroslav         OOB SK Chrast        CHT6049 C     79.14  +     17.32
 18.Roudný Václav            OK Lokomotiva Pardub LPU6102 C     80.06  +     18.24
 19.Veljačik Pavel           OK Sparta Praha      SCP6200 C     80.14  +     18.32
 20.Havel Leoš               OOS TJ Spartak Vrchl VRL6401 C     82.51  +     21.09
 21.Pavlovec Petr            OK Jiskra Nový Bor   BOR6303 C     83.22  +     21.40
 22.Kamenický Radan          SK OS Nové Město n.  OSN6004 C     85.10  +     23.28
 23.Kettner Pavel            TJ Sokol Hostivice   HCE5900 C     88.39  +     26.57
 24.Rajnošek Zdeněk          Bratrstvo Ždárských  BZR6301 C     96.15  +     34.33
 25.Růžička Miloslav         TJ Sokol Hostivice   HCE6300 C     97.21  +     35.39
 26.Hlaváček Lubomír         OK 99 Hradec Králové PHK6401 C     97.44  +     36.02
 27.Koč Zdeněk               SK Meteor Kačerov Pr MKP4700 C     98.18  +     36.36
 28.Širůček Jaromír          xxx                  73C6200      100.55  +     39.13
 29.Wurzel Břetislav         SK OS Nové Město n.  OSN6005 C    101.52  +     40.10
 30.Kovář Karel              OOB TJ Lokomotiva Te LTP6102 C    101.58  +     40.16
 31.Hošek Ladislav           OK Sparta Praha      SCP6001 C    104.29  +     42.47
 32.Kavka Jiří               OK Sparta Praha      SCP5900 C    104.51  +     43.09
 33.Pustai Josef             OOB TJ Tatran Jablon TJN6300 C    105.34  +     43.52
 34.Vydra Pavel              OK RECO Sport        PEN6200 C    105.53  +     44.11
 35.Pavlů Jaroslav           KOB Dobřichovice     DCE6100 C    106.46  +     45.04
 36.Kohl Jiří                SKOB TJ Sokol Kralup KPY6201 C    106.52  +     45.10
 37.Bořil Petr               OK Jihlava           SJI6207 C    110.38  +     48.56
 38.Hájek Tomáš              OB SK Zvole          ZVO6401 C    110.58  +     49.16
 39.Müller Ota               OK Jiskra Nový Bor   BOR6101 C    118.50  +     57.08
 40.Doškář Boris             OK Jiskra Nový Bor   BOR6400 C    120.35  +     58.53
 41.Kořínek Zdeněk           OK RECO Sport        PEN6201 C    122.50  +     61.08
 42.Borovička Milan          VŠTJ Stavební fakult FSP6104 C    130.33  +     68.51
 43.Vrabec Martin            OK Sparta Praha      SCP6100 C    132.35  +     70.53
    Kaplan Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU6401 C DISK              
    Šubrt Jiří               Tempo Praha          TEP6100 C DISK-LIM.         
 
Konečné výsledky kategorie: H55B        6.3km  235m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Škorpil Martin           TJ Jiskra Hořice     HOR5700 C     52.29  +      0.00
  2.Zdráhal Robert           SK Haná orienteering OOL5707 C     53.21  +      0.52
  3.Hejzlar Josef            TJ OB České Budějovi VCB5601 C     54.09  +      1.40
  4.Milota Josef             MLOK Mariánské Lázně MLA5801 C     58.15  +      5.46
  5.Kunc Radovan             OOB TJ Tatran Jablon TJN5549 C     60.08  +      7.39
  6.Novotný Otakar           OOB TJ Tatran Jablon TJN5604 C     60.29  +      8.00
  7.Hausvater Karel          TJ Slavia Hradec Krá SHK5801 C     63.05  +     10.36
  8.Dušátko Petr             OK 99 Hradec Králové PHK5702 C     63.39  +     11.10
  9.Běhoun Pavel             OK 99 Hradec Králové PHK5701 C     64.52  +     12.23
 10.Kaška Rudolf             OK Chrastava         CHA5500 C     65.23  +     12.54
 11.Šedivý Jiří              VŠTJ Ekonom Praha    EKP5500 C     65.36  +     13.07
 12.Pilař Karel              KČT Aš               MAS5501 C     66.59  +     14.30
 13.Štěrba Pavel             OK Lokomotiva Pardub LPU5408 C     67.17  +     14.48
 14.Knap Jan                 OK Lokomotiva Pardub LPU5101 C     67.31  +     15.02
 15.Novák Tom                OK Doksy             DOK5500 C     68.31  +     16.02
 16.Fanta Miroslav           VŠTJ Ekonom Praha    EKP5800 C     68.38  +     16.09
 17.Gazdačko Milan           TJ Slavia Hradec Krá SHK5702 C     69.00  +     16.31
 18.Zeman Jaroslav           OOB SK Chrast        CHT5901 C     69.23  +     16.54
 19.Červinka Jaroslav        SK OK 24 Praha       OKP5803 C     69.36  +     17.07
 20.Borák Stanislav          VŠTJ Ekonom Praha    EKP5212 C     75.42  +     23.13
 21.Fiala Zdeněk             KOB TRETRA Praha     TAP5501 C     75.58  +     23.29
 22.Kulhavý Josef            SOOB Spartak Rychnov SRK5701 C     76.30  +     24.01
 23.Sysel Zdeněk             SK Praga             PGP5200 C     79.56  +     27.27
 24.Beneš Josef              Sportcentrum Jičín   SJC5801 C     81.19  +     28.50
 24.Balcar Aleš              OK 99 Hradec Králové PHK5703 C     81.19  +     28.50
 26.Jaroš Vladimír           KOB Dobřichovice     DCE5400 C     81.31  +     29.02
 26.Horák Petr               OOB TJ Tatran Jablon TJN5602 C     81.31  +     29.02
 28.Hejtmánek Vladimír       KOB TRETRA Praha     TAP5802 C     84.04  +     31.35
 29.Vícha Vladimír           OK Lokomotiva Pardub LPU5801 C     88.20  +     35.51
 30.Blabla Zdeněk            SKP České Budějovice PCB5901 C     89.36  +     37.07
 31.Šváb Jan                 USK Praha            VSP5801 C     90.05  +     37.36
 32.Souček Pavel             OK 99 Hradec Králové PHK5503 C     91.55  +     39.26
 33.Junek Petr               SK Studenec          STH5501 C     92.00  +     39.31
 34.Janovič Ondřej           TJ Slovan Karlovy Va SKV5901 C     94.41  +     42.12
 35.Adrián Petr              VŠTJ Ekonom Praha    EKP5600 C     97.38  +     45.09
 36.Svobodný Petr            Oddíl OB Kotlářka    DKP5800 C     97.43  +     45.14
 37.Novotný Miroslav         OK Lokomotiva Pardub LPU5905 C     99.22  +     46.53
 38.Žemlička Zbyněk          OOB SK Chrast        CHT5501 C    105.21  +     52.52
 39.Lustig Zdeněk            Oddíl OB Kotlářka    DKP5601 C    110.03  +     57.34
 40.Grivalský Michal         SK Praga             PGP5900 C    116.07  +     63.38
 41.Kukla Jan                TJ Sokol Troja       TJP5600 C    127.07  +     74.38
 42.Jahn Pavel               OK Sparta Praha      SCP5500 C    131.47  +     79.18
    Böhm Karel               OOB TJ Tatran Jablon TJN5101 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H60B        5.7km  190m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Škoda Přemek             Slavia Liberec orien VLI5301 C     56.07  +      0.00
  2.Přinda Oldřich           Slavia Liberec orien VLI5101 C     57.15  +      1.08
  3.Kalibán Jaroslav         SK LOB Nová Paka     NPA5101 C     57.53  +      1.46
  4.Farář Václav             OK Lokomotiva Pardub LPU5201 C     58.26  +      2.19
  5.Erlebach Josef           OK Jilemnice         JIL5201 C     59.54  +      3.47
  6.Hořínek Jaroslav         USK Praha            VSP5000 C     62.25  +      6.18
  7.Farář Jaroslav           OOS TJ Spartak Vrchl VRL5002 C     63.37  +      7.30
  8.Horáček Miroslav         Slavia Liberec orien VLI5000 C     65.28  +      9.21
  9.Rejmont Milan            OOB TJ Lokomotiva Tr LTU4801 C     66.58  +     10.51
 10.Štregl Tomáš             OOS TJ Spartak Vrchl VRL5001 C     67.01  +     10.54
 11.Hora Vladimír            USK Praha            VSP5100 C     68.53  +     12.46
 12.Přeček Zdeněk            OK Sparta Praha      SCP5200 C     69.03  +     12.56
 13.Polák Zdeněk             USK Praha            VSP5203 C     69.33  +     13.26
 14.Cabrnoch Jiří            KOB Kladno           DKL5400 C     72.55  +     16.48
 15.Hájek Jan                KČT Aš               MAS5401 C     74.39  +     18.32
 16.Ševčík Milan             OK Chrastava         CHA5003 C     75.09  +     19.02
 17.Valter Petr              KBP Praha            KBP4500 C     76.44  +     20.37
 18.Sáňka Bedřich            OK Lokomotiva Pardub LPU5102 C     77.17  +     21.10
 19.Rančák Josef             OK Jiskra Nový Bor   BOR5004 C     77.29  +     21.22
 20.Babický Tomáš            KrOB Rozmarýn Litomě DLT5001 C     77.49  +     21.42
 21.Petr Klimpl              OK Lokomotiva Pardub LPU5401       80.15  +     24.08
 22.Richtr Jiří              OB Jenišovice        JEN5001 C     82.00  +     25.53
 23.Novák Karel              SK LOB Nová Paka     NPA5001 C     85.39  +     29.32
 24.Bárta Miroslav           OB Jenišovice        JEN5201 C     95.19  +     39.12
 25.Hamáček Bohuslav         TJ Lokomotiva Beroun LBE5000 C    104.41  +     48.34
 26.Jedlička Miroslav        OB Jenišovice        JEN5301 C    105.45  +     49.38
 27.Hojný Oldřich            OK Sparta Praha      SCP5201 C    105.49  +     49.42
 28.Toušek Miloslav          SK Meteor Kačerov Pr MKP5000 C    111.37  +     55.30
 29.Nechyba Jiří             Stara Hut            61C5300      119.20  +     63.13
    Pavlík Milan             OK Chrastava         CHA5400 C DISK              
    Kadečka Jiří             OB Jenišovice        JEN5002 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H65B        5.7km  190m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Švadlena Jiří            K.O.B. Choceň        CHC4601 C     61.00  +      0.00
  2.Pospíšil Jaromír         UNITOP SKP Žďár nad  PZR4417 C     62.33  +      1.33
  3.Knobloch Jindřich        OOS TJ Spartak Vrchl VRL4901 C     63.07  +      2.07
  4.Buriánek Jaromír         OK Sparta Praha      SCP4700 C     63.32  +      2.32
  5.Stehno Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKP4900 C     65.51  +      4.51
  6.Jirásek Jaroslav         TJ Skalka Cheb       SCH4701 C     66.59  +      5.59
  7.Tvrdek Vojtěch           TJ Lokomotiva Beroun LBE4900 C     68.31  +      7.31
  8.Fridrich Jaroslav        OK Lokomotiva Pardub LPU4501 C     71.51  +     10.51
  9.Pospíšil Jiří            SOK TJ Turnov        TUV4701 C     71.55  +     10.55
 10.Hrobař Rudolf            SOOB Spartak Rychnov SRK4702 C     72.10  +     11.10
 11.Bílek Vratislav          Sportcentrum Jičín   SJC4801 C     74.10  +     13.10
 12.Novotný Jiří             OOB Slavia Praha     SLP4601 C     75.09  +     14.09
 13.Ježek Ladislav           Slavia Liberec orien VLI4900 C     75.25  +     14.25
 14.Smetana Radim            OK Chrastava         CHA4700 C     76.20  +     15.20
 15.Lukavec Míla             OOB TJ Tatran Jablon TJN4901 C     78.58  +     17.58
 16.Peterka Josef            TJ Loko Liberec      LLI4702 C     81.26  +     20.26
 17.Švec Zdeněk              SKOB Slaný           SLA4700 C     81.33  +     20.33
 18.Fiala Miloš              OOB TJ Kašperské Hor KSH4801 C     81.54  +     20.54
 19.Novák Miloš              OK Sparta Praha      SCP4600 C     81.58  +     20.58
 20.Kadavý Zdeněk            OK Chrastava         CHA4901 C     83.08  +     22.08
 21.Hlaváč Jaroslav          SKOB Sig-Mat Mladá B SMB4801 C     85.29  +     24.29
 22.Nosál Stanislav          TJ Lokomotiva Beroun LBE4600 C     87.06  +     26.06
 23.Rychtecký Josef          TJ OB České Budějovi VCB4801 C     87.27  +     26.27
 24.Zlesák Zdeněk            OK Jilemnice         JIL4701 C     88.04  +     27.04
 25.Ryšavý Vít               TJ Sokol Troja       TJP4700 C     91.02  +     30.02
 26.Procházka Jiří           OOB TJ Lokomotiva Tr LTU4802 C     92.57  +     31.57
 27.Nejezchleba Jiří         KOB Kamenický Šenov  KAS4600 C     97.53  +     36.53
 28.Rakovec Miloš            OK Sparta Praha      SCP4500 C    113.17  +     52.17
 29.Müller Rainer            USV TU Dresden       33D4500      115.18  +     54.18
    Jelínek Petr             SKOB Zlín            TZL4902 C DISK              
    Pokorný Karel            SK Technik České Bud TCB4701 C DISK              
    Jiran Václav             OK 99 Hradec Králové PHK4701 C DISK              
    Matoušek Luboš           OOB TJ LIAZ Jablonec LJN4700 C DISK-LIM.         
 
Konečné výsledky kategorie: H70B        4.5km  140m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Fišák Jan                MLOK Mariánské Lázně MLA4401 C     53.55  +      0.00
  2.Sklenář Jan              MLOK Mariánské Lázně MLA4201 C     64.37  +     10.42
  3.Čadil Jan                VŠTJ Stavební fakult FSP4300 C     65.25  +     11.30
  4.Zakouřil Václav          SOK TJ Turnov        TUV4301 C     68.01  +     14.06
  5.Zábranský Emil           SKOB Slaný           SLA4200 C     69.14  +     15.19
  6.Procházka Zdenko         Oddíl OB Kotlářka    DKP4300 C     70.34  +     16.39
  7.Novotný František        OOB USK Slavie Ústí  PUL4200 C     70.42  +     16.47
  8.Paul Josef               KOB Dobřichovice     DCE4401 C     72.04  +     18.09
  9.Gřunděl Ivan             SJH Jindřichův Hrade SJH4201 C     72.09  +     18.14
 10.Dohnal Josef             USK Praha            VSP4300 C     72.20  +     18.25
 11.Úlehla Zdeněk            OK Jiskra Nový Bor   BOR4001 C     74.53  +     20.58
 12.Aschermann Michal        Tempo Praha          TEP4400 C     81.18  +     27.23
 13.Rychlý Rudolf            OK 99 Hradec Králové PHK4101 C     82.01  +     28.06
 14.Máslo Miroslav           TJ Slavia Hradec Krá SHK4001 C     90.31  +     36.36
 15.Štrojsa Josef            KOB Kamenický Šenov  KAS4000 C     94.23  +     40.28
 
Konečné výsledky kategorie: H75B        4.5km  140m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Havlík Jaroslav          Sportcentrum Jičín   SJC3601 C     57.19  +      0.00
  2.Attl Vladimír            SK Praga             PGP3800 C     65.18  +      7.59
  3.Mikulecký Jan            OK 99 Hradec Králové PHK3801 C     80.55  +     23.36
  4.Beránek Miroslav         OK Jiskra Nový Bor   BOR3900 C     83.59  +     26.40
  5.Zemánek Bohumil          OOS TJ Spartak Vrchl VRL3601 C     87.48  +     30.29
  6.Křtěnský Jaroslav        OK Jiskra Nový Bor   BOR3600 C     91.03  +     33.44
  7.Petrželka Pavel          OOB TJ Tatran Jablon TJN3800 C     91.45  +     34.26
  8.Bláha Svatopluk          KČT Slavoj Praha     SJP3501 C     98.35  +     41.16
  9.Vondra Jaroslav          VŠTJ Stavební fakult FSP3300 C    119.24  +     62.05
 10.Kalivoda Vladimír        OOB TJ Sokol Kostele KNC3800 C    129.23  +     72.04
 11.Hanák Milan              VŠTJ Stavební fakult FSP3400 C    143.19  +     86.00
    Semorád Miloš            OK Sparta Praha      SCP3300 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: HDR         3.7km   45m 5k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Houžvičková Daniela      OOB TJ Turnov        TUR0751 C     20.25  +      0.00
  2.Heřmánková Bára          OOB TJ Turnov        TUR0850 C     21.30  +      1.05
  3.Tomášek Prokop           SOK TJ Turnov        TUV0702       21.35  +      1.10
  4.Přinda Jan               Slavia Liberec orien VLI0803 C     21.58  +      1.33
  5.Skalová Jolana           OOB TJ Tatran Jablon TJN           24.08  +      3.43
  6.Lamačová Barbora         OK Jiskra Nový Bor   BOR0750 C     24.11  +      3.46
  7.Lusk Zdeněk              OK Chrastava         CHA0600 C     24.20  +      3.55
  8.Bulířová Žofie           Neregistrovaní       44C0850       26.12  +      5.47
  9.Doucha Tomáš             TJ START Náchod      SNA0801 C     28.40  +      8.15
 10.Buková Hana              SKOB Roudnice nad La ROU0750 C     28.48  +      8.23
 11.Hlaváčová Lucie          KOS TJ Tesla Brno    TBM0660 C     28.56  +      8.31
 12.Knob Viktor              OOS TJ Spartak Vrchl VRL           29.46  +      9.21
 13.Pavlova Lenka            OOB TJ Tatran Jablon TJN0850 C     30.02  +      9.37
 14.Tuma Lukáš               Sportcentrum Jičín   SJC           31.08  +     10.43
 15.Míková Sofie             OOB TJ Tatran Jablon TJN0950 C     33.16  +     12.51
 16.Kruliš Janek             Slavia Liberec orien VLI           34.21  +     13.56
 17.Zabořilová Anna          OB Jenišovice        JEN0951 C     35.42  +     15.17
 18.Houžvičková Kateřina     OOB TJ Turnov        TUR0952 C     36.55  +     16.30
 19.Žemlík Eduard            SOK TJ Turnov        TUV0901 C     37.13  +     16.48
 20.Holečková Kateřina       KOB Moira Brno       ABM0553 C     41.13  +     20.48
 21.Kučerová Kateřina        USK Praha            VSP0950 C     41.58  +     21.33
 22.Kučera Jakub             USK Praha            VSP0900 C     42.02  +     21.37
 23.Jirous Erik              KOB TRETRA Praha     TAP           43.36  +     23.11
 24.Krtičková Ester          KOB Konice           KON0750 C     46.56  +     26.31
 25.Žemlová Barbora          SK Kamenice          KAM0751 C     81.53  +     61.28
 26.Gajda Petr               USK Praha            VSP0903 C     90.04  +     69.39
    Čmuchař Jan              KOB Ústí nad Labem   KUL03     DISK              
    Vlašímská Karolína       TJ Slovan Karlovy Va SKV       DISK              
    Veljačik Jonáš                                          DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: P3          2.9km   55m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Puš Roman                SK Studenec          STH7501 C     32.09  +      0.00
  2.Míková Markéta           OOB TJ Tatran Jablon TJN7351 C     33.17  +      1.08
  3.Novotná Neyrinck Markéta USK Praha            VSP7051 C     33.53  +      1.44
  4.Dohnálek Pavel           TJ Slavia Hradec Krá SHK7100 C     34.26  +      2.17
  5.THOŘ MILOŠ               SOK TJ Turnov        TUV7302       35.24  +      3.15
  6.Zítková  Michaela        SOK TJ Turnov        TUV8551       36.46  +      4.37
  7.Matyáš Libor             OK Chrastava         CHA7603       37.18  +      5.09
  8.Moutvička Ondřej         KOB Chemopetrol Litv LIT8301 C     37.47  +      5.38
  9.Kubecová Jana            TJ Stadion Nový Bor  STB7399 C     37.58  +      5.49
 10.Bredlerová Tereza        TJ Slovan Karlovy Va SKV7551 C     38.48  +      6.39
 11.Dohnálková Jana          TJ Slavia Hradec Krá SHK7252 C     39.34  +      7.25
 12.Hrnčířová Lenka          SK Studenec          STH7251 C     41.19  +      9.10
 13.Beran Jiří               USK Praha            VSP7102 C     41.55  +      9.46
 14.Menclová Silvie          USK Praha            VSP7050 C     42.15  +     10.06
 15.Matyášová Jana           OK Chrastava         CHA7652       43.07  +     10.58
 16.Pavel Jiří               OOB TJ Tatran Jablon TJN7100 C     44.00  +     11.51
 17.Hejna Vladimír           USK Praha            VSP7404 C     45.52  +     13.43
 18.Hlaváčová Šárka          KOS TJ Tesla Brno    TBM7258 C     46.00  +     13.51
 19.Balcarová Alena          TJ Loko Liberec      LLI7150 C     46.40  +     14.31
 20.Hocata Radek             KOB TRETRA Praha     TAP8100       47.06  +     14.57
 21.Vála Petr                KOB Ústí nad Labem   KUL67         47.33  +     15.24
 22.Karlová Kateřina         OK Jilemnice         JIL7553 C     47.58  +     15.49
 23.Bártíková Irena          USK Praha            VSP7461 C     48.19  +     16.10
 24.Kopecká Alena            USK Praha            VSP7250 C     48.38  +     16.29
 25.Vydrová Markéta          OK RECO Sport        PEN8950 C     49.43  +     17.34
 26.Buková Zdeňka            SKOB Roudnice nad La ROU7051 C     51.10  +     19.01
 27.Řehoř Jiří               OOB TJ Tatran Jablon TJN7004 C     51.20  +     19.11
 28.Krákorová Iva            OOB TJ Turnov        TUR           52.20  +     20.11
 29.Kubcová Michaela         OK Jiskra Nový Bor   BOR6653 C     52.38  +     20.29
 30.Paulová Mirka            KOB Dobřichovice     DCE5250 C     52.41  +     20.32
 31.Mellan Martin            SOK TJ Turnov        TUV6304 C     52.46  +     20.37
 32.Dejnožková Blanka        OOB TJ Tatran Jablon TJN7651 C     52.50  +     20.41
 33.Hornychová Helena        OOB TJ Tatran Jablon TJN7150 C     54.17  +     22.08
 34.Gregor Miroslav          SOK TJ Turnov        TUV4801 C     54.21  +     22.12
 35.Černá Blanka                                                54.54  +     22.45
 36.Nádvorníková Kateřina                                       55.13  +     23.04
 37.Zabořil Vojta            OB Jenišovice        JEN0101 C     55.24  +     23.15
 38.Vitebská Lenka           OOB TJ Tatran Jablon TJN7051 C     55.58  +     23.49
 39.Sychrová Kateřina        OK Chrastava         CHA           56.21  +     24.12
 40.Metelka Jiří                                                56.28  +     24.19
 41.Bláhová Kateřina         KČT Slavoj Praha     SJP7350 C     56.36  +     24.27
 42.Zemánek Jakub            OOB TJ Tatran Jablon TJN     C     56.40  +     24.31
 43.Klašková Josefina        Oddíl OB Kotlářka    DKP9651 C     56.47  +     24.38
 44.Hejnová Martina          USK Praha            VSP7354 C     57.00  +     24.51
 45.Klaška Martin            Oddíl OB Kotlářka    DKP0100 C     57.18  +     25.09
 46.Martin Novák             OK Chrastava         CHA           59.34  +     27.25
 47.Rubáčková Kateřina       Slavia Liberec orien VLI           64.56  +     32.47
 48.Dvořáková Petr           SK Praga             PGP           65.08  +     32.59
 49.Kašpar Vojtěch           VŠSK MFF UK Praha    MFP           66.00  +     33.51
 50.Heller Jiří              SKOB Roudnice nad La ROU0505       66.31  +     34.22
 51.Augusta Jiří             USK Praha            VSP7421 C     70.47  +     38.38
 52.Glöcknerová Anna         KOB Ústí nad Labem   KUL9950 C     72.00  +     39.51
 53.Moravcová Ema            KOB Ústí nad Labem   KUL99         72.15  +     40.06
 54.Beranová Kristýna        SKOB Zlín            TZL           74.31  +     42.22
 55.Mesiarkinová  Eva        O-mikron             MBM           77.10  +     45.01
 56.Heller Jakub             SKOB Roudnice nad La ROU0702 C    107.31  +     75.22
    Voborská Jana            SK Praga             PGP8454 C DISK              
    Havlová Klára            OOS TJ Spartak Vrchl VRL0152 C DISK              
    Sehnal Vojtěch                                          DISK              
    Vilhumová Lucie          SK Kamenice          KAM75     DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: P6          6.5km  235m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Lejsek Tadeáš            SK Praga             PGP8903 C     58.04  +      0.00
  2.Pražák Jiří              OOB SK Zbraslav      ZBP7800 C     59.32  +      1.28
  3.Lisý Ondřej              SKOB Ostrov          ONO7100 C     65.45  +      7.41
  4.Mencl Miloslav           USK Praha            VSP6505 C     68.20  +     10.16
  5.Kubát Petr                                                  69.27  +     11.23
  6.Netuka Jan               TJ Slavia Hradec Krá SHK7001 C     70.02  +     11.58
  7.Švihovský Jaroslav       OK Jiskra Nový Bor   BOR5003 C     73.02  +     14.58
  8.Kodejš Zdeněk            USK Praha            VSP7202 C     75.06  +     17.02
  9.Krausová Barbora         TJ Sokol Troja       TJP9150 C     75.21  +     17.17
 10.Smrček Petr              Klub vytrvalostních  KSU7401 C     75.24  +     17.20
 11.Kubec Pavel              TJ Stadion Nový Bor  STB6601 C     80.17  +     22.13
 12.Al Matroosh Omar         SK Haná orienteering OOL           80.49  +     22.45
 13.Kohout Josef             TJ Slavia Hradec Krá SHK6902 C     81.20  +     23.16
 14.Rind Pavel               TJ Loko Liberec      LLI7400 C     83.25  +     25.21
 15.Jančová Jana             SK při gymnáziu OOB  VRB9450 C     84.53  +     26.49
 16.Hojný Jaroslav           SJH Jindřichův Hrade SJH7002 C     85.32  +     27.28
 17.Mairich Vít              OOB TJ Tatran Jablon TJN7200 C     87.11  +     29.07
 18.Sychra Zdeněk            OK Chrastava         CHA7302       88.43  +     30.39
 19.Marková Jana             TJ Loko Liberec      LLI7152 C     89.22  +     31.18
 20.Surga Ondřej             OB Jinonice          7BC7500       90.16  +     32.12
 21.Kolovská Ilona           OK Lokomotiva Plzeň  LPM6352 C     91.04  +     33.00
 22.Beran Pavel              SKOB Zlín            TZL           91.51  +     33.47
 23.Janeba Petr              K.O.B. Choceň        CHC6001 C     95.10  +     37.06
 24.Hindráková Kateřina      OOB TJ Lokomotiva Tr LTU           96.38  +     38.34
 25.Tomandl Jan              Neregistrovaní       44C7000       97.20  +     39.16
 26.Lounek Jakub             Nereg                NNN           97.26  +     39.22
 27.Marek Martin             TJ Loko Liberec      LLI7000 C     98.22  +     40.18
 28.Danko Tomáš              OK Chrastava         CHA7200 C     99.31  +     41.27
 29.Hubený Martin            TJ Sokol Praha Spoři DVP8001 C     99.55  +     41.51
 30.Buk Jiří                 SKOB Roudnice nad La ROU6901 C    100.46  +     42.42
 31.Ďoubalíková Anna         OOB SK Chrast        CHT9651 C    101.31  +     43.27
 32.Mairichová Radka         OOB TJ Tatran Jablon TJN7450 C    103.36  +     45.32
 33.Šoupa Karel              OK Lokomotiva Plzeň  LPM6900 C    103.57  +     45.53
 34.Landovská Ivana          SK Praga             PGP6251 C    109.47  +     51.43
 35.Brázdilová Radka         TJ Aero Odolena Voda ODV6950 C    110.07  +     52.03
 36.Vlastník Šimon           OK Jilemnice         JIL9904 C    112.01  +     53.57
 37.Košek Jan                TJ Loko Liberec      LLI9801 C    112.53  +     54.49
 38.Košek Ladislav           TJ Loko Liberec      LLI5903 C    113.48  +     55.44
 39.Buková Jana              SKOB Roudnice nad La ROU7150 C    114.02  +     55.58
 40.Moravec Zdeněk           KOB Ústí nad Labem   KUL6800 C    114.14  +     56.10
 40.Smith Lucie              OOS TJ Spartak Vrchl VRL7353 C    114.14  +     56.10
 42.Bulíř Jiří               Neregistrovaní       44C6801      115.56  +     57.52
 43.Šitina Jakub             OOB TJ Lokomotiva Tr LTU0001 C    116.26  +     58.22
 44.Malačka Milan            TJ Sokol Praha Spoři DVP60xx      117.28  +     59.24
 45.Winter Luboš             OOB TJ Lokomotiva Tr LTU9904 C    119.24  +     61.20
 46.Kahoun Adam              OOB TJ Lokomotiva Tr LTU9903 C    122.17  +     64.13
 47.Malačková Jana           TJ Sokol Praha Spoři DVP6151 C    124.34  +     66.30
 48.Juhász Matěj             OOB TJ Lokomotiva Tr LTU9900 C    128.20  +     70.16
 49.Surgová Markéta          OB Jinonice          7BC7550      128.46  +     70.42
 50.Růžička Matěj            KOB Ústí nad Labem   KUL9700 C    130.39  +     72.35
 51.Zahradníček Petr         Oddíl OB Kotlářka    DKP8747 C    134.22  +     76.18
 52.Hašek Patrik             OOB TJ Lokomotiva Tr LTU0000 C    135.36  +     77.32
 53.Stejskalová Eva          lepus.cz             LOV          136.18  +     78.14
 54.Sehnal Tomáš             K.O.Poděbrady        6UC6700      143.54  +     85.50
 55.Nosek Jan                USK Praha            VSP6910 C    145.59  +     87.55
 56.Košťál Ondra             OK Chrastava         CHA          169.32  +    111.28
 57.Paldus Petr              SK Kamenice          KAM5200      210.18  +    152.14
    Rozmarová Alena          Oddíl OB Kotlářka    DKP8050 C DISK              
    Kadečka Adam             OB Jenišovice        JEN9601 C DISK              
    Bulířová Blanka          Amateri              66C7300   DISK              
    Neyrinck Noel            USK Praha            VSP7012 C DISK              
    Smolková Alena           SK Praga             PGP6450 C DISK              
    Píchal Jan               USK Praha            VSP5202 C DISK