Konečné výsledky kategorie                                                19.5.2014 18:18:37
                                       ŽA,ŽB - Krátká
===ČSOS-TUR===================================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Konečné výsledky kategorie: D10C        2.0km   20m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Aschermannová Klára      USK Praha            VSP0454 C     15.29  +      0.00
  2.Martanová Lea            Slavia Liberec orien VLI0555 C     17.21  +      1.52
  3.Richtrová Kamila         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0451 C     18.37  +      3.08
  4.Chvátilová Johana        OK 99 Hradec Králové PHK0450 C     19.21  +      3.52
  5.Kopecká Valentýna        USK Praha            VSP0453 C     20.24  +      4.55
  6.Podrábská Alžběta        Slavia Liberec orien VLI0451 C     20.33  +      5.04
  7.Šimšová Pavla            VŠSK MFF UK Praha    MFP0551 C     21.55  +      6.26
  8.Randáková Adéla          OOS TJ Spartak Vrchl VRL0452 C     22.29  +      7.00
  9.Šauli Kateřina           KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0456 C     23.05  +      7.36
 10.Kotenová Markéta         OB Říčany            RIC0651 C     24.23  +      8.54
 11.Bartošová Marie          MLOK Mariánské Lázně MLA0451 C     24.48  +      9.19
 12.Komárková Jindra         SJH Jindřichův Hrade SJH0453 C     25.34  +     10.05
 13.Kubecová Magdalena       TJ Stadion Nový Bor  STB0550 C     25.55  +     10.26
 14.Zaňková Natálie          OOB TJ Tatran Jablon TJN0450       35.31  +     20.02
 15.Kotenová Barbora         OB Říčany            RIC0452 C     43.59  +     28.30
 16.Synková Barbora          OK Doksy             DOK0450 C     52.06  +     36.37
 17.Havlová Kateřina         OOS TJ Spartak Vrchl VRL0552 C     55.03  +     39.34
    Škáchová Viktorie        SK Kamenice          KAM0650 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D10L        1.8km   20m 8k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Marková Hana             TJ Loko Liberec      LLI0450 C     15.14  +      0.00
  2.Škáchová Zuzana          SK Kamenice          KAM0651 C     19.40  +      4.26
  3.Mellanová Judita         SOK TJ Turnov        TUV0559 C     19.58  +      4.44
  4.Hájková Tereza           SOK TJ Turnov        TUV0558 C     20.34  +      5.20
  5.Blahutová Martina        VŠSK MFF UK Praha    MFP0550 C     22.19  +      7.05
  6.Benešová Michaela        SJH Jindřichův Hrade SJH0651 C     24.24  +      9.10
  7.Pavlíčková Hana          SKOB TJ Sokol Kralup KPY0450       25.16  +     10.02
  8.Vlašímská Bára           TJ Slovan Karlovy Va SKV           26.45  +     11.31
  9.Zakouřilová Klára        USK Praha            VSP0850 C     26.56  +     11.42
 10.Baldriánová Eva          USK Praha            VSP0751 C     28.05  +     12.51
 11.Pecková Tereza           VŠTJ Ekonom Praha    EKP0551 C     28.06  +     12.52
 12.Dobiášová Anna           SKOB Roudnice nad La ROU0550 C     28.16  +     13.02
 13.Cincibusová Lenka        VŠTJ Stavební fakult FSP0450 C     29.21  +     14.07
 14.Komárková Zbyňka         SJH Jindřichův Hrade SJH0751 C     29.31  +     14.17
 15.Jedličková Josefína      USK Praha            VSP0651 C     33.34  +     18.20
 
Konečné výsledky kategorie: D12C        2.3km   30m 12k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Thýnová Martina          TJ Slavia Hradec Krá SHK0350 C     21.35  +      0.00
  2.Šritrová Lenka           SOK TJ Turnov        TUV0252 C     22.13  +      0.38
  3.Pušová Bára              OK Lokomotiva Pardub LPU0357 C     22.26  +      0.51
  4.Štreglová Zuzana         OOS TJ Spartak Vrchl VRL0251 B     22.56  +      1.21
  5.Aschermannová Tereza     USK Praha            VSP0253 C     23.01  +      1.26
  6.Karlová Anna             OK Jilemnice         JIL0352 C     23.10  +      1.35
  7.Marešová Klára           TJ Jiskra Nejdek     NEJ0250 C     23.47  +      2.12
  8.Hankovcová Helena        SK Kamenice          KAM0350 C     24.06  +      2.31
  9.Podrábská Marie          Slavia Liberec orien VLI0251 C     24.14  +      2.39
 10.Nedomlelová Lucie        OOB TJ Tatran Jablon TJN0256 C     24.29  +      2.54
 11.Staňková Radka           KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0452 C     25.07  +      3.32
 12.Bejvlová Karolína        SK Los Mělník        LME0250 C     26.02  +      4.27
 13.Janků Anna               Sportcentrum Jičín   SJC0252 B     26.21  +      4.46
 14.Koberová Kateřina        OK Lokomotiva Pardub LPU0352 C     26.50  +      5.15
 15.Randáková Alžběta        OOS TJ Spartak Vrchl VRL0252 C     27.27  +      5.52
 16.Fantová Kateřina         VŠTJ Ekonom Praha    EKP0256 C     27.56  +      6.21
 17.Linková Lucie            OOB TJ Turnov        TUR0251 B     28.27  +      6.52
 18.Nádeníčková Iva          TJ Jiskra Nejdek     NEJ0350 C     30.12  +      8.37
 19.Suchá Simona             TJ Slavia Hradec Krá SHK0351 C     30.26  +      8.51
 20.Vandasová Adéla          OK 99 Hradec Králové PHK0255 B     30.45  +      9.10
 21.Boskovská Tereza         OK Doksy             DOK0250 C     30.55  +      9.20
 22.Novotná Viktorie         OOB TJ Tatran Jablon TJN0250 C     32.14  +     10.39
 23.Hrnčířová Ivana          SK Studenec          STH0351 C     32.49  +     11.14
 24.Vítová Lucie             KOB Baník Sokolov    BSO0250 C     34.56  +     13.21
 25.Nováková Marie           OOB TJ Tatran Jablon TJN0351 C     37.07  +     15.32
 26.Slámová Barbora          TJ Jiskra Nejdek     NEJ0251       37.38  +     16.03
 27.Ďoubalíková Lenka        OOB SK Chrast        CHT0351 C     38.12  +     16.37
 28.Schacherlová Anna        OK Doksy             DOK0350 C     39.01  +     17.26
 29.Beranová Eva             USK Praha            VSP0254 C     40.52  +     19.17
 30.Kopecká Tamara           OOB TJ Tatran Jablon TJN0352 C     41.33  +     19.58
 31.Hornychová Karolína      OOB TJ Tatran Jablon TJN0254 C     52.51  +     31.16
 32.Dobiášová Jitka          SKOB Roudnice nad La ROU0350 C     79.16  +     57.41
    Budská Anna              OOB TJ Tatran Jablon TJN0253 C DISK              
    Pilná Natálie            OOS TJ Spartak Vrchl VRL0351 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D14B        3.0km   40m 15k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Peterová Jana            KOB Dobruška         DOB0051 A     22.25  +      0.00
  2.Aschermannová Karolína   SK Kamenice          KAM0051 B     24.26  +      2.01
  3.Kosová Tereza            SOOB Spartak Rychnov SRK0151 A     24.45  +      2.20
  4.Pavlíková Markéta        OK Chrastava         CHA0050 B     25.19  +      2.54
  5.Vyhnálková Marie         OB Říčany            RIC0151 A     26.10  +      3.45
  6.Tokárová Regina          TJ Jiskra Nejdek     NEJ0151 B     26.40  +      4.15
  7.Chrástová Tereza         SK Studenec          STH0251 B     26.41  +      4.16
  8.Plhalová Šárka           Magnus Orienteering  ASU0097 A     26.52  +      4.27
  9.Thýnová Nikola           TJ Slavia Hradec Krá SHK0051 A     26.58  +      4.33
 10.Grycová Kateřina         KOS TJ Tesla Brno    TBM0058 A     27.00  +      4.35
 11.Filipová Tereza          OK Lokomotiva Pardub LPU0050 B     27.10  +      4.45
 12.Šrámková Hana            OB Říčany            RIC0051 B     27.11  +      4.46
 13.Biersaková Dagmar        Kometa Kralovice     KRL0051 B     27.22  +      4.57
 14.Dědková Teodora          KOB TRETRA Praha     TAP0051 B     27.23  +      4.58
 15.Šklíbová Veronika        SOOB Spartak Rychnov SRK0153 B     27.28  +      5.03
 16.Nechanická Klára         SK OS Nové Město n.  OSN0050 A     27.33  +      5.08
 17.Dolejší Kateřina         TJ Stadion Nový Bor  STB0199 B     27.48  +      5.23
 18.Rückerová Šárka          TJ Jiskra Hořice     HOR0050 B     28.12  +      5.47
 19.Kochová Anna             Sportcentrum Jičín   SJC0153 B     28.17  +      5.52
 20.Zrníková Adéla           SK OS Nové Město n.  OSN0099 B     28.47  +      6.22
 21.Rydlová Magdaléna        OOB TJ Tatran Jablon TJN0251 B     29.17  +      6.52
 22.Riby Rose                OOB TJ Lokomotiva Te LTP0051 B     29.33  +      7.08
 22.Nádeníčková Pavla        TJ Jiskra Nejdek     NEJ0150 B     29.33  +      7.08
 24.Šafková Sofie            SK Kamenice          KAM0153 B     31.03  +      8.38
 24.Černá Kateřina           MLOK Mariánské Lázně MLA0251 B     31.03  +      8.38
 26.Hápová Petra             OK 99 Hradec Králové PHK0051 B     31.19  +      8.54
 27.Kováříková Marie         SK Kamenice          KAM0050 B     31.27  +      9.02
 28.Vojtíšková Viktorie      OK Lokomotiva Pardub LPU0051 B     31.31  +      9.06
 29.Martanová Elin           Slavia Liberec orien VLI0252 B     32.20  +      9.55
 30.Pavlová Martina          OOB TJ Lokomotiva Te LTP0151 B     32.30  +     10.05
 31.Kalousková Marie         Oddíl OB Kotlářka    DKP0151 B     32.41  +     10.16
 32.Držková Berenika         OK Lokomotiva Pardub LPU0151 B     32.55  +     10.30
 33.Zahradníková Denisa      SK Studenec          STH0052 C     33.05  +     10.40
 34.Chaloupková Kateřina     K.O.B. Choceň        CHC0051 C     33.09  +     10.44
 35.Hlaváčová Anežka         KOS TJ Tesla Brno    TBM0199 B     33.17  +     10.52
 36.Gallová Veronika         SK Studenec          STH0053 C     33.35  +     11.10
 37.Zimová Barbora           TJ Slavia Hradec Krá SHK0151 B     33.47  +     11.22
 38.Šlechtová Tereza         Kometa Kralovice     KRL0152 B     33.48  +     11.23
 39.Straková Veronika        SKOB Slaný           SLA0051 B     33.49  +     11.24
 40.Škáchová Magdalena       SK Kamenice          KAM0151 B     34.02  +     11.37
 41.Hájková Anna             OOB TJ Turnov        TUR0051 C     34.17  +     11.52
 42.Horáková Barbora         USK Praha            VSP0150 C     34.28  +     12.03
 43.Borovičková Valerie      OB T.J. Sokol Žamber ZAM0051 B     36.03  +     13.38
 44.Hrnčířová Magda          SK Studenec          STH0051 C     36.18  +     13.53
 45.Jeřábková Nina           OK Jiskra Nový Bor   BOR0151 B     38.16  +     15.51
 46.Mašínová Anna            OOB TJ Tatran Jablon TJN0152 C     39.19  +     16.54
 47.Sanna Karin              Oddíl OB Kotlářka    DKP0250 B     39.31  +     17.06
 48.Rydlová Adéla            OOB TJ Tatran Jablon TJN0151 B     39.46  +     17.21
 49.Šimšová Barbora          VŠSK MFF UK Praha    MFP0150 B     40.08  +     17.43
 50.Vejražková Róza          Sportcentrum Jičín   SJC0151 B     41.10  +     18.45
 51.Pelikánová Máša          VŠSK MFF UK Praha    MFP0050 C     42.01  +     19.36
 52.Zlesáková Adéla          OOB SK Chrast        CHT0151 C     42.30  +     20.05
 53.Šklíbová Míša            OOB TJ Tatran Jablon TJN0153 B     42.52  +     20.27
 54.Svobodová Alexandra      KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0051 C     47.39  +     25.14
 55.Kroniková Štěpánka       TJ Slavia Hradec Krá SHK0150 B     48.53  +     26.28
 56.Ďoubalíková Marie        OOB SK Chrast        CHT0153 C     50.08  +     27.43
 57.Staňková Markéta         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0153 C     50.33  +     28.08
 58.Stuchlíková Katka        OOB TJ Tatran Jablon TJN0156 C     50.58  +     28.33
 59.Zapalačová Petra         OK Doksy             DOK0154 C     50.59  +     28.34
 60.Geislerová Aneta         KOB Kladno           DKL0151 B     70.50  +     48.25
 61.Horová Eliška            KOB Baník Sokolov    BSO0150 C     81.25  +     59.00
 62.Míchalová Šárka          SKOB TJ Sokol Kralup KPY0050 C     82.55  +     60.30
 
Konečné výsledky kategorie: D16A        3.3km   65m 13k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Chaloupská Barbora       OK 99 Hradec Králové PHK9951 A     25.20  +      0.00
  2.Vyhnálková Barbora       OB Říčany            RIC9850 A     25.41  +      0.21
  3.Janošíkova Tereza        SK UP Olomouc        UOL9950 A     26.29  +      1.09
  4.Čechová Tereza           OK Jihlava           SJI9852 A     26.44  +      1.24
  4.Šmelíková Tereza         OOB TJ Slovan Luhačo LCE9952 A     26.44  +      1.24
  6.Szarzecová Lucie         TJ TŽ Třinec         TRI9850 A     27.30  +      2.10
  7.Kopecká Anna             OK Lokomotiva Pardub LPU9958 A     27.48  +      2.28
  8.Větříčková Andrea        TJ Slavia Hradec Krá SHK9951 A     28.26  +      3.06
  9.Janovská Kateřina        SK Praga             PGP9850 A     28.27  +      3.07
 10.Janoušková Lucie         OK Jiskra Nový Bor   BOR9954 A     28.36  +      3.16
 11.Staňová Karolína         OK Jiskra Nový Bor   BOR9853 A     28.49  +      3.29
 12.Firešová Markéta         SK Žabovřesky Brno   ZBM9951 A     28.56  +      3.36
 13.Soldánová Tereza         Oddíl OS SK Prostějo JPV9899 A     29.26  +      4.06
 14.Vývodová Jana            SKOB Ostrava         MOV9852 A     30.12  +      4.52
 15.Jezdinská Natálie        SK Studenec          STH9954 A     30.13  +      4.53
 16.Kohoutová Barbora        OK Jiskra Nový Bor   BOR9850 A     30.19  +      4.59
 17.Waňková Martina          OOS TJ Spartak Vrchl VRL9951 A     30.38  +      5.18
 18.Semrádová Jana           K.O.B. Choceň        CHC9951 A     31.09  +      5.49
 19.Sieglová Eliška          SK Praga             PGP9954 A     31.32  +      6.12
 20.Fukalová Hana            OOB TJ Baník Ostrava AOV9850 A     32.04  +      6.44
 21.Odehnalová Klára         KOB Moira Brno       ABM9956 A     32.21  +      7.01
 22.Chaloupková Veronika     K.O.B. Choceň        CHC9852 A     32.24  +      7.04
 23.Pilcová Sabina           Oddíl OS SK Prostějo JPV9898 A     32.44  +      7.24
 24.Čechová Klára            Přátelé orientačního AOP9951 A     32.50  +      7.30
 25.Kalenská Dominika        SK Studenec          STH9958 A     33.34  +      8.14
 26.Kubecová Kateřina        OK Jiskra Nový Bor   BOR9959 A     35.00  +      9.40
 27.Grycová Veronika         KOS TJ Tesla Brno    TBM9859 A     35.06  +      9.46
 28.Poláková Tereza          OOB TJ Slezan Opava  SOP9951 A     36.56  +     11.36
 29.Doubková Petra           Slavia Liberec orien VLI9853 A     40.35  +     15.15
 
Konečné výsledky kategorie: D16B        3.1km   65m 12k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Sokolářová Šárka         OOB TJ Turnov        TUR9999 B     24.02  +      0.00
  2.Malinová Apolena         TJ Slavia Hradec Krá SHK9952 B     25.08  +      1.06
  3.Voltrová Alena           OK Roztoky           ROZ9951 B     27.49  +      3.47
  4.Poláková Kateřina        KOB TRETRA Praha     TAP9854 B     27.59  +      3.57
  5.Urbanová Markéta         SK Studenec          STH9953 B     28.06  +      4.04
  6.Fürstová Anna            TJ Loko Liberec      LLI9854 B     28.07  +      4.05
  7.Vacková Anna             OK Jihlava           SJI9854 B     28.08  +      4.06
  8.Hojná Dominika           SJH Jindřichův Hrade SJH9852 B     28.24  +      4.22
  9.Zlámalová Nikola         Sportcentrum Jičín   SJC9951 C     28.33  +      4.31
 10.Kroupová Eliška          KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM9853 B     29.30  +      5.28
 11.Mikešová Adéla           KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM9852 B     29.39  +      5.37
 12.Žejdlíková Karolína      OOB TJ Lokomotiva Te LTP9950 C     30.02  +      6.00
 13.Hanáková Lenka           Kometa Kralovice     KRL9951 B     30.13  +      6.11
 13.Kopecká Johana           USK Praha            VSP9950 C     30.13  +      6.11
 15.Thořová Markéta          OOB TJ Turnov        TUR9952 C     30.43  +      6.41
 16.Kubíčková Jana           OK 99 Hradec Králové PHK9999 B     31.53  +      7.51
 17.Marešová Alexandra       TJ Jiskra Nejdek     NEJ9950 B     32.25  +      8.23
 18.Kinkorová Tereza         OK Lokomotiva Plzeň  LPM9850 B     32.34  +      8.32
 19.Hájková Eliška           OB SK Zvole          ZVO9851 B     33.40  +      9.38
 20.Zimmerová Kateřina       OB SK Zvole          ZVO9852 B     34.07  +     10.05
 21.Kopecká Eliška           OOB TJ Sokol Kostele KNC9850 C     34.29  +     10.27
 22.Petráčková Kristýna      OK Jihlava           SJI9851 B     34.51  +     10.49
 23.Hrabánková Zuzana        SK Praga             PGP9950 B     35.37  +     11.35
 24.Poláková Tereza          KOB TRETRA Praha     TAP9853 B     36.19  +     12.17
 25.Kolářová Johana          SK Praga             PGP9952 B     38.05  +     14.03
 26.Pohořalá Anna            SKOB Roudnice nad La ROU9954 C     38.39  +     14.37
 27.Dundáčková Julie         SJH Jindřichův Hrade SJH9853 B     39.18  +     15.16
 28.Čiháková Barbora         OOB TJ Sokol Kostele KNC9950 B     40.28  +     16.26
 29.Šrenkelová Ilona         OK Lokomotiva Pardub LPU9955 B     43.19  +     19.17
 30.Lišková Hana             SKOB TJ Sokol Kralup KPY9951 C     46.36  +     22.34
 31.Poloprutská Lucie        Slavia Liberec orien VLI9950 B     49.58  +     25.56
 
Konečné výsledky kategorie: D18A        3.4km   40m 16k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Kulhavá Eliška           OK Lokomotiva Pardub LPU9657 A     22.49  +      0.00
  2.Šiková Barbora           OK Lokomotiva Plzeň  LPM9650 A     24.23  +      1.34
  3.Štičková Anna            TJ Loko Liberec      LLI9651 A     24.26  +      1.37
  4.Nováková Tereza          Oddíl OB Kotlářka    DKP9751 A     25.35  +      2.46
  5.Chládková Simona         OK Lokomotiva Pardub LPU9658 A     25.47  +      2.58
  6.Hiršová Gabriela         VSK Mendelu Brno     VBM9651 A     26.45  +      3.56
  7.Hančová Petra            OOS TJ Spartak Vrchl VRL9652 A     27.03  +      4.14
  8.Argalášová Kateřina      TJ TŽ Třinec         TRI9750 A     27.14  +      4.25
  9.Kožinová Zuzana          SK Praga             PGP9650 A     27.34  +      4.45
 10.Šádková Martina          OK 99 Hradec Králové PHK9653 A     28.07  +      5.18
 11.Fenclová Tereza          OK Lokomotiva Pardub LPU9752 A     28.12  +      5.23
 12.Slavíková Silvie         SK Praga             PGP9751 A     28.13  +      5.24
 13.Kubínová Veronika        TJ Slovan Karlovy Va SKV9752 A     28.20  +      5.31
 14.Novotná Klára            OK 99 Hradec Králové PHK9751 A     28.32  +      5.43
 15.Kameníková Andrea        OK Jiskra Nový Bor   BOR9751 A     28.45  +      5.56
 16.Tesařová Jana            TJ TŽ Třinec         TRI9751 A     29.13  +      6.24
 17.Smrčková Dominika        Klub vytrvalostních  KSU9799 A     29.51  +      7.02
 18.Nedbálková Hana          SK Žabovřesky Brno   ZBM9755 A     30.17  +      7.28
 19.Sabelová Markéta         TJ TŽ Třinec         TRI9656 A     30.21  +      7.32
 20.Petrasová Zuzana         Magnus Orienteering  ASU9695 A     30.56  +      8.07
 21.Koderičová Tereza        OOB TJ Lokomotiva Tr LTU9651 A     31.44  +      8.55
 22.Kašparová Zuzana         SK Severka Šumperk   SSU9661 B     32.01  +      9.12
 23.Chovancová Zuzana        SKOB Zlín            TZL9754 A     32.04  +      9.15
 24.Šimůnková Gabriela       KOB TRETRA Praha     TAP9755 A     32.18  +      9.29
 25.Odehnalová Tereza        KOB Moira Brno       ABM9757 A     32.20  +      9.31
 26.Horvátová Hana           Magnus Orienteering  ASU9797 A     32.34  +      9.45
 27.Kovářová Lenka           OOB TJ Lokomotiva Te LTP9750 A     33.06  +     10.17
 28.Machačová Michaela       OK 99 Hradec Králové PHK9656 A     33.07  +     10.18
 29.Zemánková Tereza         SOOB Spartak Rychnov SRK9752 A     33.37  +     10.48
 30.Linková Alena            OOB TJ Turnov        TUR9751 A     34.03  +     11.14
 31.Peňázová Veronika        SJH Jindřichův Hrade SJH9752 A     34.26  +     11.37
 32.Hrabánková Klára         SK Praga             PGP9654 A     37.57  +     15.08
 33.Vališová Martina         SK OS Nové Město n.  OSN9696 A     40.50  +     18.01
    Starke Paula             USV TU Dresden       33D9651   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D18B        3.2km   65m 14k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Roškotová Lucie          OOB TJ Turnov        TUR9753 B     26.15  +      0.00
  2.Nejezchlebová Barbora    OOB TJ Turnov        TUR9755 B     27.26  +      1.11
  3.Kavánková Iva            SKOB Zlín            TZL9753 C     28.04  +      1.49
  4.Myslivcová Markéta       TJ Slavia Hradec Krá SHK9650 B     28.08  +      1.53
  5.Hlinovská Johana         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM9751 B     29.12  +      2.57
  6.Obytová Kateřina         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM9752 B     29.53  +      3.38
  7.Pustaiová Zuzana         OOB TJ Tatran Jablon TJN9650 C     31.19  +      5.04
  8.Balcarová Barbora        TJ Loko Liberec      LLI9751 B     31.56  +      5.41
  9.Parkanová Veronika       SJH Jindřichův Hrade SJH9751 B     32.04  +      5.49
 10.Voltrová Hana            OK Roztoky           ROZ9752 B     34.44  +      8.29
 11.Šafrhansová Lucie        KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM9753 B     40.16  +     14.01
 12.Šádková Lucie            OK 99 Hradec Králové PHK9654 B     41.17  +     15.02
 
Konečné výsledky kategorie: D20A        3.7km   60m 15k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Horová Pavla             OK Lokomotiva Pardub LPU9457 R     23.54  +      0.00
  2.Svobodová Lenka          OK 99 Hradec Králové PHK9551 R     25.08  +      1.14
  3.Tesařová Markéta         SK Žabovřesky Brno   ZBM9456 E     26.19  +      2.25
  4.Benešová Jana            SJH Jindřichův Hrade SJH9451 R     26.34  +      2.40
  5.Kosová Štěpánka          OK Lokomotiva Pardub LPU9460 R     26.49  +      2.55
  6.Tužilová Magdaléna       SK Žabovřesky Brno   ZBM9452 R     27.50  +      3.56
  7.Procházková Klára        OK Lokomotiva Pardub LPU9451 R     28.19  +      4.25
  8.Bořánková Karolína       SK Kamenice          KAM9550 E     28.29  +      4.35
  9.Chromá Kateřina          SK Žabovřesky Brno   ZBM9451 E     29.48  +      5.54
 10.Chvalová Věra            OK Lokomotiva Plzeň  LPM9452 R     29.52  +      5.58
 11.Doleželová Kateřina      OK Lokomotiva Pardub LPU9558 R     29.56  +      6.02
 12.Hoidekrová Lucie         TJ Loko Liberec      LLI9552 A     31.16  +      7.22
 13.Křivancová Zdeňka        TJ Lokomotiva Beroun LBE9450 A     32.05  +      8.11
 14.Otrusinová Jana          KOB Moira Brno       ABM9560 A     33.41  +      9.47
 15.Kubínová Romana          TJ Slovan Karlovy Va SKV9452 A     35.12  +     11.18
 16.Tesařová Marcela         Přátelé orientačního AOP9450 R     35.18  +     11.24
 17.Nieke Patricia           OOB TJ Turnov        TUR9552 B     36.08  +     12.14
 18.Voborníková Alena        OK Lokomotiva Pardub LPU9458 R     37.15  +     13.21
 19.Hlubučková Kristýna      SK Kamenice          KAM9551 R     38.32  +     14.38
 20.Končáková Klára          OOB TJ Slovan Luhačo LCE9555 A     39.52  +     15.58
 21.Dlouhá Hana              Oddíl OB Kotlářka    DKP9450 R     46.05  +     22.11
 
Konečné výsledky kategorie: D20B        3.2km   65m 14k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Kuberková Lucie          OK Lokomotiva Plzeň  LPM9451 B     24.38  +      0.00
  2.Košková Anna             TJ Loko Liberec      LLI9550       30.48  +      6.10
  3.Šmejcová Anna            Sportcentrum Jičín   SJC9552 B     34.51  +     10.13
 
Konečné výsledky kategorie: D21A        4.5km   80m 19k  Ranking:0.0000 * 1.06
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Kazdová Lenka            Sportcentrum Jičín   SJC8484 C     33.57  +      0.00  R:    0b
  2.Krejčíková Marie         SKOB Zlín            TZL9252 C     34.20  +      0.23  R:    0b
  3.Kulhavá Šárka            OK Lokomotiva Pardub LPU9357 C     34.26  +      0.29  R:    0b
  4.Randáková Helena         OOS TJ Spartak Vrchl VRL7452 C     34.37  +      0.40  R:    0b
  5.Myslivcová Pavla         TJ Slavia Hradec Krá SHK9352 R     34.45  +      0.48  R:    0b
  6.Burdová Adéla            OK Jiskra Nový Bor   BOR9161 C     34.55  +      0.58  R:    0b
  7.Kociánová Lenka          VSK Mendelu Brno     VBM8553 C     35.09  +      1.12  R:    0b
  8.Palasová Petra           SK Žabovřesky Brno   ZBM8658 C     35.23  +      1.26  R:    0b
  9.Kubátová Zuzka           SK LOB Nová Paka     NPA9151 R     35.45  +      1.48  R:    0b
 10.Svobodná Tereza          Oddíl OB Kotlářka    DKP9350 C     36.47  +      2.50  R:    0b
 11.Kašková Kateřina         OK Chrastava         CHA7850 C     37.08  +      3.11  R:    0b
 12.Podmolíková Dagmar       SKOB Zlín            TZL7155 C     37.18  +      3.21  R:    0b
 13.Margoldová Barbora       Oddíl OB Kotlářka    DKP8654 C     37.19  +      3.22  R:    0b
 14.Štěpánková Kateřina      KOS TJ Tesla Brno    TBM7654 C     37.42  +      3.45  R:    0b
 15.Kopáčková Iva            OOB SK Chrast        CHT8851 C     37.51  +      3.54  R:    0b
 16.Šimšová Jana             VŠSK MFF UK Praha    MFP7651 C     37.59  +      4.02  R:    0b
 17.Staňková Lucie           Magnus Orienteering  ASU8756 C     38.03  +      4.06  R:    0b
 17.Horčičková Eva           SK UP Olomouc        UOL7051 C     38.03  +      4.06  R:    0b
 19.Doležalová Vendula       KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM8787 C     38.22  +      4.25  R:    0b
 20.Králová Michaela         VŠSK MFF UK Praha    MFP7959 C     38.36  +      4.39  R:    0b
 21.Rusá Šárka               SK Kamenice          KAM9157 C     38.37  +      4.40  R:    0b
 22.Peterová Věra            KOB Dobruška         DOB8751 C     38.51  +      4.54  R:    0b
 23.Kožinová Jana            SK Praga             PGP6651 C     39.04  +      5.07  R:    0b
 24.Janatová Lucie           Oddíl OB Kotlářka    DKP8154 C     39.05  +      5.08  R:    0b
 24.Kožinová Anna            SK Praga             PGP9350 R     39.05  +      5.08  R:    0b
 26.Šmidrkalová Monika       SK LOB Nová Paka     NPA9051 C     39.17  +      5.20  R:    0b
 27.Smutná Pavla             OOB Vamberk          VAM8651 C     39.50  +      5.53  R:    0b
 28.Sukeníková Zuzana        KOS TJ Lokomotiva Kr KRN8353 C     39.58  +      6.01  R:    0b
 29.Svobodová Jitka          USK Praha            VSP7450 C     40.24  +      6.27  R:    0b
 30.Šrámková Michaela        SJH Jindřichův Hrade SJH9352 C     40.55  +      6.58  R:    0b
 31.Nedbalová Jana           VŠSK MFF UK Praha    MFP8050 C     40.57  +      7.00  R:    0b
 32.Kamererová Klára         SK Kamenice          KAM9154 C     41.03  +      7.06  R:    0b
 33.Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT8551 C     41.09  +      7.12  R:    0b
 34.Balcarová Jana           OK 99 Hradec Králové PHK8753 C     41.12  +      7.15  R:    0b
 35.Azebová Nina             OK 99 Hradec Králové PHK8855 C     41.46  +      7.49  R:    0b
 36.Ulahelová Jana           OOB TJ Lokomotiva Tr LTU8451 C     41.51  +      7.54  R:    0b
 37.Szeliga Malgorzata       TJ Stadion Nový Bor  STB9399 R     42.14  +      8.17  R:    0b
 38.Masopustová Elis         SK Praga             PGP8656 C     42.40  +      8.43  R:    0b
 39.Horová Magda             USK Praha            VSP5450 C     42.52  +      8.55  R:    0b
 40.Koporová Petra           SK Žabovřesky Brno   ZBM9353 C     43.14  +      9.17  R:    0b
 41.Zurynková Jana           VŠTJ Ekonom Praha    EKP7053 C     43.35  +      9.38  R:    0b
 42.Rychlá Pavlína           KOS TJ Lokomotiva Kr KRN8559 C     44.19  +     10.22  R:    0b
 43.Tvarůžková Petra         SK Žabovřesky Brno   ZBM8459 C     44.37  +     10.40  R:    0b
 44.Schütznerová Lucie       Oddíl OB Kotlářka    DKP8550 C     44.53  +     10.56  R:    0b
 45.Hnilicová Šárka          Klub vytrvalostních  KSU9493 B     45.25  +     11.28  R:    0b
 46.Matrasová Kateřina       OOB SK Chrast        CHT8353 C     45.39  +     11.42  R:    0b
 47.Soukupová Lucie          Sportcentrum Jičín   SJC8951 C     47.17  +     13.20  R:    0b
 48.Foglarová Kamila         Oddíl OB Kotlářka    DKP8655 C     47.48  +     13.51  R:    0b
 49.Janovská Petra           SK Praga             PGP7355 C     48.34  +     14.37  R:    0b
 50.Fundová Eliška           TJ Slavia Hradec Krá SHK9351 C     48.44  +     14.47  R:    0b
 51.Hradecká Petra           OK Doksy             DOK6850 C     49.31  +     15.34  R:    0b
 52.Mrázová Pavla            SK Kamenice          KAM9350 C     50.49  +     16.52  R:    0b
 53.Vildmonová Pavla         TJ Lokomotiva Beroun LBE7451 C     51.51  +     17.54  R:    0b
 54.Kozumplíková Alice       SK Radioklub Blansko RBK8151 C     53.34  +     19.37  R:    0b
 55.Hrobařová Lenka          OOB TJ Tatran Jablon TJN7754 C     54.56  +     20.59  R:    0b
 56.Kopcová Michaela         KOS TJ Lokomotiva Kr KRN8456 C     93.36  +     59.39  R:   -0b
    Králová Iveta            TJ Jiskra Havlíčkův  JHB8952 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D21B        4.0km   95m 16k  Ranking:0.0000 * 1.06
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Ondřejová Dita Terezie   TJ Slavia Hradec Krá SHK8550 C     34.34  +      0.00  R:    0b
  2.Veselá Anna              KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM9250 C     34.47  +      0.13  R:    0b
  3.Petrová Daniela          OK Lokomotiva Pardub LPU8454 C     35.24  +      0.50  R:    0b
  4.Gorčicová Eliška         OK Chrastava         CHA9150 C     35.59  +      1.25  R:    0b
  5.Wurzelová Hana           SK OS Nové Město n.  OSN8972 C     36.10  +      1.36  R:    0b
  6.Tichovská Hana           SK Praga             PGP8251 C     36.20  +      1.46  R:    0b
  7.Ježková Dominika         SK Praga             PGP9053 C     37.00  +      2.26  R:    0b
  8.Gajdová Kristina         USK Praha            VSP7752 C     37.19  +      2.45  R:    0b
  9.Žitná Jana               SKOB Sig-Mat Mladá B SMB9251 C     37.20  +      2.46  R:    0b
 10.Musilová Vendula         Sportcentrum Jičín   SJC8355 C     37.25  +      2.51  R:    0b
 11.Setínková Eva            Oddíl OB Kotlářka    DKP8759 C     38.20  +      3.46  R:    0b
 12.Mikulášová Helena        SK Praga             PGP9353 C     38.24  +      3.50  R:    0b
 13.Vejstrková Zuzana        OK Chrastava         CHA8852 C     38.26  +      3.52  R:    0b
 14.Mezníková Lucie          SK Žabovřesky Brno   ZBM9150 C     38.34  +      4.00  R:    0b
 15.Kvapilová Lenka          SOK TJ Turnov        TUV8151 C     39.21  +      4.47  R:    0b
 16.Bozděchová Lenka         SK Praga             PGP8254 C     40.24  +      5.50  R:    0b
 17.Kolaja Ehlerová Jana     Slavia Liberec orien VLI8055 C     40.35  +      6.01  R:    0b
 18.Tučková Monika           OK Jiskra Nový Bor   BOR7650 C     41.01  +      6.27  R:    0b
 19.Pekárková Monika         SK Radioklub Blansko RBK9252 C     41.18  +      6.44  R:    0b
 20.Fólová Martina           OOB TJ Tatran Jablon TJN8853 C     41.23  +      6.49  R:    0b
 21.Bohunská Jana            KOS TJ Lokomotiva Kr KRN8651 C     41.48  +      7.14  R:    0b
 22.Mesiarkinová Kamila      O-mikron             MBM8282 C     42.27  +      7.53  R:    0b
 23.Haltof Ewa               SK při gymnáziu OOB  VRB9499 A     42.42  +      8.08  R:    0b
 24.Petrová Tereza           OOB TJ Baník Ostrava AOV8750 C     42.49  +      8.15  R:    0b
 25.Posseltová Tereza        OOB TJ Tatran Jablon TJN9252 C     42.52  +      8.18  R:    0b
 26.Volfová Julie            Slavia Liberec orien VLI8051 C     43.03  +      8.29  R:    0b
 27.Hanušová Petra           TJ Stadion Nový Bor  STB8297 C     43.11  +      8.37  R:    0b
 28.Lankašová Barbora        OK Chrastava         CHA8050 C     43.32  +      8.58  R:    0b
 29.Klimplová Zuzana         OK Lokomotiva Pardub LPU8151 C     45.41  +     11.07  R:    0b
 30.Zakouřilová Kamila       SOK TJ Turnov        TUV8557 C     45.45  +     11.11  R:    0b
 31.Pokorná Kristýna         VŠTJ Ekonom Praha    EKP8351 C     46.38  +     12.04  R:    0b
 32.Držková Markéta          OK Lokomotiva Pardub LPU7670 C     46.45  +     12.11  R:    0b
 33.Hendrychová Zuzana       SK Žabovřesky Brno   ZBM8954 C     48.21  +     13.47  R:    0b
 34.Flašarová Kristýna       KOB Český Krumlov    KCK9054 C     48.27  +     13.53  R:    0b
 35.Kohlová Zuzana           SKOB TJ Sokol Kralup KPY8852 C     50.32  +     15.58  R:    0b
 36.Uhrová Zuzana            USK Praha            VSP8050 C     50.53  +     16.19  R:    0b
 37.Klíchová Jana            SK Severka Šumperk   SSU8151 C     51.03  +     16.29  R:    0b
 38.Zoubková Jana            OOB SK Zbraslav      ZBP8050 C     51.20  +     16.46  R:    0b
 39.Kurfürstová Magdalena    VŠTJ Stavební fakult FSP7852 C     52.40  +     18.06  R:    0b
 40.Černíková Barbora        KOB Dobruška         DOB7878 C     53.08  +     18.34  R:    0b
 41.Kučerková Romana         TJ Stadion Nový Bor  STB8196 C     55.37  +     21.03  R:    0b
 42.Fencíková Vladislava     TJ Jiskra Havlíčkův  JHB6553 C     56.13  +     21.39  R:    0b
 43.Viková Vendula           SK Studenec          STH8951 C     56.55  +     22.21  R:    0b
 44.Skripniková Kateřina     VŠTJ Stavební fakult FSP8051 C     56.58  +     22.24  R:    0b
 45.Horová Klára             SK Praga             PGP8455 C     60.05  +     25.31  R:    0b
 46.Karbanová Vendula        Oddíl OB Kotlářka    DKP8350 C     60.19  +     25.45  R:    0b
 47.Neradová Eva             KOB Chemopetrol Litv LIT8951 C     66.08  +     31.34  R:    0b
    Smolková Kateřina        SK Praga             PGP8852 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D21C        3.3km   70m 15k  Ranking:0.0000 * 1.06
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Krafková Ita             OK Jiskra Nový Bor   BOR8156 C     26.22  +      0.00  R:    0b
  2.Řezníčková Tereza        OK Jihlava           SJI9056 C     30.03  +      3.41  R:    0b
  3.Havlínová Zuzana         OK Sparta Praha      SCP8150 C     33.20  +      6.58  R:    0b
  4.Zitková Radka            OK Lokomotiva Pardub LPU7958 C     35.03  +      8.41  R:    0b
  5.Žandová Monika           TJ Slovan Karlovy Va SKV8751 C     35.05  +      8.43  R:    0b
  6.Wohanková Gabriela       OOS TJ Spartak Vrchl VRL7652 C     37.46  +     11.24  R:    0b
  7.Blahutová Hanka          VŠSK MFF UK Praha    MFP7953 C     37.48  +     11.26  R:    0b
  8.Kudrnáčová Lucie         SK Kamenice          KAM8850 C     38.39  +     12.17  R:    0b
  9.Králová Tereza           OK Jilemnice         JIL8751 C     40.58  +     14.36  R:    0b
 10.Kalinová Markéta         VŠTJ Ekonom Praha    EKP8259 C     41.12  +     14.50  R:    0b
 11.Jeřábková Ema            OK Jiskra Nový Bor   BOR9957 C     41.59  +     15.37  R:    0b
 12.Hejtmánková Kateřina     KOB TRETRA Praha     TAP8462 C     42.43  +     16.21  R:    0b
 13.Hausmannová Klára        VŠTJ Ekonom Praha    EKP8651 C     43.08  +     16.46  R:    0b
 14.Erbanová Karolína        OK Jilemnice         JIL8851 C     44.05  +     17.43  R:    0b
 15.Vejrostová Lenka         SKOB TJ Sokol Kralup KPY     C     47.05  +     20.43  R:    0b
 16.Dančáková Michaela       OOS TJ Spartak Vrchl VRL8052 C     56.17  +     29.55  R:    0b
 17.Gottliebová Petra        SKOB TJ Sokol Kralup KPY8752 C     63.17  +     36.55  R:   -0b
 18.Brzáková Kristýna        Slavia Liberec orien VLI8650 C     68.38  +     42.16  R:   -0b
 
Konečné výsledky kategorie: D21E        5.0km  175m 22k  Ranking:0.0000 * 1.06
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Duchová Iveta            OK Lokomotiva Pardub LPU8654 E     34.49  +      0.00  R:    0b
  2.Zvěřinová Martina        OK Lokomotiva Pardub LPU8357 E     35.08  +      0.19  R:    0b
  3.Knapová Jana             OK Lokomotiva Pardub LPU9053 E     37.12  +      2.23  R:    0b
  4.Knapová Lenka            OK Lokomotiva Pardub LPU9351 E     37.34  +      2.45  R:    0b
  5.Hermanová Zuzana         OK Lokomotiva Pardub LPU8752 E     37.45  +      2.56  R:    0b
  6.Indráková Adélka         SK Žabovřesky Brno   ZBM9153 E     37.47  +      2.58  R:    0b
  7.Doležalová Monika        SK Kamenice          KAM8851 C     38.36  +      3.47  R:    0b
  8.Spurná Martina           SK Praga             PGP8556 E     38.50  +      4.01  R:    0b
  8.Kosová Denisa            OK 99 Hradec Králové PHK9150 R     38.50  +      4.01  R:    0b
 10.Kabáthová Eva            SK Žabovřesky Brno   ZBM8966 E     38.55  +      4.06  R:    0b
 11.Brožková Radka           Sportcentrum Jičín   SJC8456 E     38.59  +      4.10  R:    0b
 12.Hlavová Hana             SK Žabovřesky Brno   ZBM8888 E     39.07  +      4.18  R:    0b
 13.Šimková Johanka          SK UP Olomouc        UOL9355 C     39.45  +      4.56  R:    0b
 14.Hrušková Barbora         SK Žabovřesky Brno   ZBM9354 R     39.50  +      5.01  R:    0b
 15.Hepnerová Martina        TJ Slavia Hradec Krá SHK8152 E     39.55  +      5.06  R:    0b
 16.Košárková Iva            Přátelé orientačního AOP8152 R     39.57  +      5.08  R:    0b
 17.Jedličková Zuzana        TJ Slavia Hradec Krá SHK8150 E     40.03  +      5.14  R:    0b
 18.Udržalová Pavla          OK Lokomotiva Pardub LPU8552 E     40.27  +      5.38  R:    0b
 19.Przyczková Michaela      OK Lokomotiva Pardub LPU8499 E     40.37  +      5.48  R:    0b
 20.Gregorová Kamila         SK OB Chotěboř       CTB8151 E     40.43  +      5.54  R:    0b
 21.Hrstková Vladěna         SK Žabovřesky Brno   ZBM8787 E     41.01  +      6.12  R:    0b
 22.Karochová Simona         Oddíl OB Kotlářka    DKP8853 R     41.20  +      6.31  R:    0b
 23.Kolínová Kristýna        Oddíl OB Kotlářka    DKP8450 E     41.51  +      7.02  R:    0b
 24.Svobodná Šárka           Oddíl OB Kotlářka    DKP8850 E     42.07  +      7.18  R:    0b
 25.Plochová Dominika        Oddíl OB Kotlářka    DKP8651 R     42.08  +      7.19  R:    0b
 26.Baldrianová Barbora      USK Praha            VSP7850 R     43.19  +      8.30  R:    0b
 27.Kozáková Zdenka          KOS TJ Tesla Brno    TBM7952 R     43.38  +      8.49  R:    0b
 28.Mechlová Lenka           TJ Slavia Hradec Krá SHK9051 R     43.39  +      8.50  R:    0b
 29.Dlouhá Marie             Oddíl OB Kotlářka    DKP8756 R     44.10  +      9.21  R:    0b
 30.Valešová Jana            OK 99 Hradec Králové PHK9154 R     44.47  +      9.58  R:    0b
 31.Mádlová Věra             SK Žabovřesky Brno   ZBM8951 R     44.56  +     10.07  R:    0b
 32.Jiřištová Zuzana         Oddíl OB Kotlářka    DKP8254 C     45.04  +     10.15  R:    0b
 33.Jakobová Adélka          SK UP Olomouc        UOL9052 R     45.41  +     10.52  R:    0b
 34.Topinková Monika         OK 99 Hradec Králové PHK8051 E     48.31  +     13.42  R:    0b
 35.Folbrechtová Šárka       OK Jiskra Nový Bor   BOR9051 R     48.35  +     13.46  R:    0b
 
Konečné výsledky kategorie: D35B        3.9km   90m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Teringlová Martina       TJ OB České Budějovi VCB7851 C     37.39  +      0.00
  2.Novotná Petra            OK 99 Hradec Králové PHK6651 C     38.56  +      1.17
  3.Samková Renáta           OK 99 Hradec Králové PHK7456 C     39.12  +      1.33
  4.Kučerová Marie           USK Praha            VSP7551 C     40.27  +      2.48
  5.Vlastníková Lucie        OK Jilemnice         JIL7554 C     40.38  +      2.59
  6.Městková Kateřina        USK Praha            VSP7650 C     41.46  +      4.07
  7.Šklíbová Jana            SOOB Spartak Rychnov SRK7651 C     42.32  +      4.53
  8.Filipová Ivana           SOOB Spartak Rychnov SRK7373 C     43.56  +      6.17
  9.Škáchová Petra           SK Kamenice          KAM7054 C     44.09  +      6.30
 10.Šrámková Iva             OB Říčany            RIC7251 C     44.39  +      7.00
 11.Nechanická Daniela       SK OS Nové Město n.  OSN7557 C     44.58  +      7.19
 12.Čečrdlová Marcela        VŠTJ Ekonom Praha    EKP7257 C     46.10  +      8.31
 13.Chvátilová Pavlína       OK 99 Hradec Králové PHK7450 C     46.18  +      8.39
 14.Šauli Iva                KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7852 C     46.31  +      8.52
 15.Lošťáková Ivana          OOB TJ Lokomotiva Te LTP7758 C     48.35  +     10.56
 16.Širůčková Daniela        xxx                  73C7650       48.54  +     11.15
 17.Brettlová Marta          SK Praga             PGP7557 C     50.07  +     12.28
 18.Kuželová Michaela        VŠTJ Stavební fakult FSP7851 C     50.15  +     12.36
 19.Fejková Marcela          Sportcentrum Jičín   SJC7751 C     51.26  +     13.47
 20.Kameníková Kateřina      OK Jiskra Nový Bor   BOR7758 C     52.11  +     14.32
 21.Synková Petra            OK Doksy             DOK7950 C     52.36  +     14.57
 22.Bohuslavová Jana         OK Lokomotiva Plzeň  LPM7852 C     54.50  +     17.11
 23.Dobiášová Hana           SKOB Roudnice nad La ROU7451 C     55.12  +     17.33
 24.Vyhnálková Eva           OB Říčany            RIC7552       55.51  +     18.12
 25.Tauchmanová Ivana        SK LOB Nová Paka     NPA7852 C     57.19  +     19.40
 26.Asterová Jana            SKOB Slaný           SLA7451 C     57.34  +     19.55
 27.Jeřábková Tereza         OK Jiskra Nový Bor   BOR7563 C     65.23  +     27.44
 28.Fukalová Radmila         OOB TJ Baník Ostrava AOV7051 C     66.40  +     29.01
 
Konečné výsledky kategorie: D40B        3.8km   90m 18k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Škorpilová Jana          Sportcentrum Jičín   SJC7451 C     34.20  +      0.00
  2.Smutná Jana              OOB Vamberk          VAM6251 C     34.38  +      0.18
  3.Podrábská Marie          Slavia Liberec orien VLI7451 C     35.34  +      1.14
  4.Škvorová Zuzana          SK Kamenice          KAM7350 C     37.11  +      2.51
  5.Zabořilová Romana        OB Jenišovice        JEN7457 C     37.17  +      2.57
  6.Myslivcová Lenka         TJ Slavia Hradec Krá SHK7051 C     37.50  +      3.30
  7.Knapová Iva              OK Lokomotiva Pardub LPU6052 C     37.53  +      3.33
  8.Vandasová Markéta        OOB Vamberk          VAM7250 C     38.08  +      3.48
  9.Kamenická Lenka          SK OS Nové Město n.  OSN6955 C     38.27  +      4.07
 10.Trnková Dana             USK Praha            VSP7351 C     38.42  +      4.22
 11.Ďoubalíková Veronika     OOB SK Chrast        CHT7351 C     39.17  +      4.57
 12.Posseltová Romana        OOB TJ Tatran Jablon TJN7050 C     39.38  +      5.18
 13.Švadlenová Ivana         K.O.B. Choceň        CHC7151 C     40.34  +      6.14
 14.Dulovcová Marie          OOB TJ Sokol Křemže  KRE7051 C     40.46  +      6.26
 15.Hanušová Zdena           Sportcentrum Jičín   SJC7253 C     40.47  +      6.27
 16.Staňková Marcela         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM6951 C     40.49  +      6.29
 17.Chaloupská Pavlína       OK 99 Hradec Králové PHK7051 C     41.44  +      7.24
 18.Švecová Iva              OOB SK Chrast        CHT7151 C     41.47  +      7.27
 19.Zakouřilová Helena       USK Praha            VSP7453 C     42.21  +      8.01
 20.Kašparová Ivana          SK Severka Šumperk   SSU6951 C     42.33  +      8.13
 21.Eichlerová Jana          KOB Kamenický Šenov  KAS7051 C     43.07  +      8.47
 22.Procházková Alexandra    Slavia Liberec orien VLI7051 C     43.12  +      8.52
 23.Benešová Iva             SJH Jindřichův Hrade SJH7051 C     43.35  +      9.15
 24.Klapalová Pavla          USK Praha            VSP7099 C     44.45  +     10.25
 25.Semíková Iva             SK Kamenice          KAM6850 C     44.59  +     10.39
 26.Zuzánková Růžena         OOB TJ Tatran Jablon TJN6051 C     46.03  +     11.43
 27.Čermáková Renata         OK Lokomotiva Pardub LPU6553 C     46.10  +     11.50
 28.Sieglová Dagmar          VŠSK MFF UK Praha    MFP7050 C     46.27  +     12.07
 29.Paroulková Iva           TJ Loko Liberec      LLI7151 C     46.33  +     12.13
 30.Kalenská Kateřina        SK Studenec          STH7351 C     46.49  +     12.29
 31.Bartošová Jana           MLOK Mariánské Lázně MLA7051 C     47.24  +     13.04
 32.Rusinová Alena           Ulita-HOBRA Orientee BRU7152 C     47.41  +     13.21
 33.Průšová Markéta          USK Praha            VSP7256 C     49.42  +     15.22
 34.Hiršová Marcela          VSK Mendelu Brno     VBM7079 C     49.45  +     15.25
 35.Horáková Lenka           USK Praha            VSP7255 C     50.01  +     15.41
 36.Kašparová Marie          SK Netopýr Zákupy    ZAK7250 C     50.44  +     16.24
 37.Azebová Martina          OK 99 Hradec Králové PHK6757 C     50.59  +     16.39
 38.Hankovcová Lenka         SK Kamenice          KAM7053 C     51.50  +     17.30
 39.Zemánková Eva            SOOB Spartak Rychnov SRK7452 C     51.52  +     17.32
 40.Kaplanová Iva            OK Lokomotiva Pardub LPU6859 C     52.33  +     18.13
 41.Dolejší Lenka            TJ Stadion Nový Bor  STB7499 C     53.28  +     19.08
 42.Chaloupková Lenka        K.O.B. Choceň        CHC6951 C     54.39  +     20.19
 43.Janoušková Iveta         OK Jiskra Nový Bor   BOR7457 C     56.29  +     22.09
 44.Maňáková Silvie          OK 99 Hradec Králové PHK7151 C     58.24  +     24.04
 45.Kubecová Jana            TJ Stadion Nový Bor  STB7399 C     58.29  +     24.09
 46.Langrová Monika          TJ Slavia Hradec Krá SHK7251 C     58.30  +     24.10
 47.Černá Monika             MLOK Mariánské Lázně MLA7451 C     58.32  +     24.12
 48.Richtrová Lucie          KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7451 C     58.51  +     24.31
 49.Svobodová Lucie          OK Jiskra Nový Bor   BOR7151 C     59.39  +     25.19
 50.Hančová Alice            OOS TJ Spartak Vrchl VRL7052 C     60.45  +     26.25
 51.Kolářová Michaela        SKOB Slaný           SLA7351 C     62.19  +     27.59
 52.Pilná Libuše             OOS TJ Spartak Vrchl VRL7153 C     63.38  +     29.18
 53.Waňková Dita             OOS TJ Spartak Vrchl VRL7151 C     63.46  +     29.26
 54.Beranová Iva             USK Praha            VSP7150 C     64.11  +     29.51
 55.Bejvlová Martina         SK Los Mělník        LME7350 C     64.31  +     30.11
 56.Hájková Magdalena        SOK TJ Turnov        TUV7351 C     64.39  +     30.19
 57.Novotná Jana             Slavia Liberec orien VLI7350 C     65.53  +     31.33
 58.Riby Kateřina            OOB TJ Lokomotiva Te LTP7252 C     71.18  +     36.58
 59.Mellanová Veronika       SOK TJ Turnov        TUV7251 C     72.28  +     38.08
 60.Nosková Pavla            USK Praha            VSP7261 C     75.20  +     41.00
 61.Marešová Marcela         TJ Jiskra Nejdek     NEJ7450 C     75.45  +     41.25
 62.Kotenová Klára           OB Říčany            RIC7252 C    101.34  +     67.14
    Martanová Daniela        Slavia Liberec orien VLI7452 C DISK              
    Benešová Jaroslava       KOB Kladno           DKL7050 C DISK              
    Vlkanova Hana            OK 99 Hradec Králové PHK7050 C DISK              
    Novotná Neyrinck Markéta USK Praha            VSP7051 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D45B        3.8km   75m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Čechová Zuzana           OK Jihlava           SJI6951 C     34.24  +      0.00
  2.Klapalová Jana           OOB Vamberk          VAM6451 C     35.51  +      1.27
  3.Slavíková Kateřina       SK Praga             PGP6650 C     38.07  +      3.43
  4.Rydlová Magda            OOB TJ Tatran Jablon TJN6850 C     38.26  +      4.02
  5.Komersová Jana           OOB TJ Sokol Kostele KNC6550 C     38.46  +      4.22
  6.Kuchařová Ada            KOS TJ Tesla Brno    TBM5855 C     38.58  +      4.34
  7.Mrázová Pavla            KOB Dobřichovice     DCE5550 C     39.38  +      5.14
  8.Fantová Libuše           VŠTJ Ekonom Praha    EKP5650 C     40.14  +      5.50
  9.Šmausová Dana            OOB TJ Tatran Jablon TJN6750 C     40.58  +      6.34
 10.Wurzelová Dana           OOB SK Chrast        CHT6654 C     41.07  +      6.43
 11.Grycová Jana             KOS TJ Tesla Brno    TBM6969 C     41.24  +      7.00
 12.Čiháková Lenka           OOB TJ Sokol Kostele KNC6750 C     41.26  +      7.02
 13.Forstová Lenka           VŠSK MFF UK Praha    MFP6850 C     41.28  +      7.04
 14.Pustaiová Romana         OOB TJ Tatran Jablon TJN6851 C     41.55  +      7.31
 15.Němečková Jarmila        USK Praha            VSP6650 C     42.05  +      7.41
 16.Pavlíková Pavla          OK Chrastava         CHA6551 C     42.56  +      8.32
 17.Kosová Michaela          SOOB Spartak Rychnov SRK6752 C     43.36  +      9.12
 18.Koucká Ivana             VŠTJ Ekonom Praha    EKP6850 C     43.42  +      9.18
 19.Smolková Alena           SK Praga             PGP6450 C     44.11  +      9.47
 20.Procházková Miluše       KOB Dobřichovice     DCE5450 C     44.24  +     10.00
 21.Leideck Heike            USV TU Dresden       33D6250       44.41  +     10.17
 22.Kettnerová Lenka         TJ Sokol Hostivice   HCE6450 C     44.48  +     10.24
 23.Kavková Dana             OK Sparta Praha      SCP6150 C     44.57  +     10.33
 24.Abelová Ivana            TJ Stadion Nový Bor  STB6798 C     45.30  +     11.06
 25.Veverková Yveta          OOB Vamberk          VAM6452 C     45.56  +     11.32
 26.Demlová Jitka            OK Lokomotiva Pardub LPU6955 C     47.01  +     12.37
 27.Bínová Kathrin           MLOK Mariánské Lázně MLA6754 C     47.09  +     12.45
 28.Pávková Jana             OK Jiskra Nový Bor   BOR6550 C     47.12  +     12.48
 29.Klašková Kateřina        Oddíl OB Kotlářka    DKP6750 C     47.24  +     13.00
 30.Cincibusová Ivana        VŠTJ Stavební fakult FSP6651 C     47.28  +     13.04
 31.Pecková Ivana            VŠTJ Ekonom Praha    EKP6252 C     47.36  +     13.12
 32.Šoupová Jana             OK Lokomotiva Plzeň  LPM6850 C     49.02  +     14.38
 33.Marešová Pavlína         OK Jiskra Nový Bor   BOR6651 C     49.14  +     14.50
 34.Kavalírová Zuzana        OK 99 Hradec Králové PHK6950 C     49.55  +     15.31
 35.Zalabová Martina         Sportcentrum Jičín   SJC6657 C     52.35  +     18.11
 36.Kulová Jana              OOB Vamberk          VAM6550 C     53.03  +     18.39
 37.Žandová Marie            TJ Slovan Karlovy Va SKV6551 C     53.17  +     18.53
 38.Šmausová Gabriela        OOB TJ Tatran Jablon TJN6951 C     54.53  +     20.29
 39.Šafková Petra            SK Kamenice          KAM6650 C     56.10  +     21.46
 40.Šebková Helena           OK Sparta Praha      SCP6750 C     57.10  +     22.46
 41.Thýnová Ivana            TJ Slavia Hradec Krá SHK6651 C     57.40  +     23.16
 42.Nováková Irena           SK OK 24 Praha       OKP6651 C     58.08  +     23.44
 43.Mudrová Martina          TJ Sokol Hostivice   HCE6451 C     58.14  +     23.50
 44.Tokárová Regina          TJ Jiskra Nejdek     NEJ6950 C     58.44  +     24.20
 45.Pelikánová Lucie         VŠSK MFF UK Praha    MFP6950 C     61.11  +     26.47
 46.Tloušťová Eva            OK Sparta Praha      SCP6950 C     62.24  +     28.00
 47.Bendáková Jitka          OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6951 C     62.31  +     28.07
    Gorčicová Ivana          OK Chrastava         CHA6550 C DISK              
 MS Kavalírová Kateřina      OK 99 Hradec Králové PHK6756 CMS   51.11  +     16.47
 
Konečné výsledky kategorie: D50B        3.6km   70m 18k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hindráková Martina       OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6451 C     38.58  +      0.00
  2.Voltrová Svatava         OK Roztoky           ROZ6150 C     40.21  +      1.23
  3.Vejvodová Mirka          OK Lokomotiva Plzeň  LPM95   C     43.58  +      5.00
  4.Červinková Jitka         SK OK 24 Praha       OKP6451 C     44.27  +      5.29
  5.Michálková Jiřina        USK Praha            VSP6151 C     47.36  +      8.38
  6.Kubíčková Marcela        OK 99 Hradec Králové PHK6251 C     48.58  +     10.00
  7.Hejnalová Hana           OK 99 Hradec Králové PHK6151 C     49.00  +     10.02
  8.Ježková Regina           SK Praga             PGP6352 C     50.27  +     11.29
  9.Benešová Iva             Sportcentrum Jičín   SJC6151 C     51.14  +     12.16
 10.Bouchalová Zdena         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM5757 C     52.53  +     13.55
 11.Řezníčková Hana          OOB SK Chrast        CHT6051 C     53.31  +     14.33
 12.Sládková Eva             Sokol Tehov          TEH5751 C     53.51  +     14.53
 13.Petrželová Alena         OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6351 C     54.02  +     15.04
 14.Panchártková Jitka       OK 99 Hradec Králové PHK5951 C     55.18  +     16.20
 15.Košková Vlasta           TJ Loko Liberec      LLI6351       56.15  +     17.17
 16.Kovářová Alena           OOB TJ Lokomotiva Te LTP6151 C     56.37  +     17.39
 17.Havlíčková Jindra        OOB TJ Sokol Kostele KNC6150 C     57.59  +     19.01
 18.Jedličková Zdena         OK Jiskra Nový Bor   BOR6250 C     62.46  +     23.48
 19.Jermanová Eva            OOB TJ Tatran Jablon TJN6150 C     63.24  +     24.26
 20.Kábrtová Iva             OK RECO Sport        PEN6350 C     64.58  +     26.00
 21.Kohlová Alena            SKOB TJ Sokol Kralup KPY6051 C     68.19  +     29.21
 22.Jeřábková Jana           SK Praga             PGP6151 C     69.23  +     30.25
 23.Hartlová Blanka          TJ Aero Odolena Voda ODV6350 C     70.37  +     31.39
 24.Večeřová Ivana           OOB TJ Tatran Jablon TJN6052 C     71.45  +     32.47
 25.Rajnošková Marie         Bratrstvo Ždárských  BZR6051 C     71.53  +     32.55
 26.Krákorová Iva            OOB TJ Turnov        TUR           86.14  +     47.16
    Hrstková Dana            OK Jihlava           SJI6051 C DISK              
    Hrabánková Ilona         SK Praga             PGP6250 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D55B        3.3km   65m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Rosecká Alena            UNITOP SKP Žďár nad  PZR5654 C     34.52  +      0.00
  2.Víchová Ladislava        OK Lokomotiva Pardub LPU5851 C     37.07  +      2.15
  3.Flašarová Marie          KOB Český Krumlov    KCK5756 C     38.04  +      3.12
  4.Běhounová Jiřina         OK 99 Hradec Králové PHK5651 C     38.55  +      4.03
  5.Mrázková Ivana           Oddíl OB Kotlářka    DKP5650 C     38.58  +      4.06
  6.Jansová Alena            OOB SK Chrast        CHT5852 C     39.36  +      4.44
  7.Doležalová Vlasta        SK Praga             PGP5550 C     42.15  +      7.23
  8.Kuncová Jiřina           OOB TJ Tatran Jablon TJN5752 C     44.00  +      9.08
  9.Žemličková Jindra        OOB SK Chrast        CHT5751 C     44.07  +      9.15
 10.Štrossová Jiřina         KOB Dobřichovice     DCE5650 C     44.32  +      9.40
 11.Bradnová Věra            OK Chrastava         CHA5550 C     45.03  +     10.11
 12.Novotná Jiřina           OK Lokomotiva Pardub LPU5654 C     45.24  +     10.32
 13.Nýdrlová Eva             OOS TJ Spartak Vrchl VRL5451 C     46.58  +     12.06
 14.Zelená Markéta           SK Praga             PGP5850 C     47.06  +     12.14
 15.Kadavá Eva               OK Chrastava         CHA5750 C     47.13  +     12.21
 16.Dudová Hana              Oddíl OB Kotlářka    DKP5752 C     50.25  +     15.33
 17.Balcarová Eva            OK 99 Hradec Králové PHK5952 C     54.49  +     19.57
 18.Bláhová Luba             TJ Slavia Hradec Krá SHK5852 C     57.11  +     22.19
 19.Pokorná Eva              SK Technik České Bud TCB5751 C     59.09  +     24.17
 20.Hejtmánková Alena        KOB TRETRA Praha     TAP5452 C     63.49  +     28.57
 21.Zavadilová Naďa          OK Sparta Praha      SCP5450 C     64.05  +     29.13
 22.Beranová Vlasta          Slovan Praha         UVP5450 C     66.07  +     31.15
 23.Svobodná Eva             Oddíl OB Kotlářka    DKP5851 C     68.21  +     33.29
 24.Matoušková Marie         OOB TJ LIAZ Jablonec LJN5550 C     70.11  +     35.19
 25.Bartoňová Marie          OK Jiskra Nový Bor   BOR5351 C     74.36  +     39.44
 26.Nováková Pavla           OK Doksy             DOK5950 C     75.34  +     40.42
    Svobodová Hana           SKOB Sig-Mat Mladá B SMB5951 C DISK              
    Hejzlarová Vladimíra     TJ OB České Budějovi VCB5651 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D60B        3.1km   50m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Dohnalová Dana           USK Praha            VSP5050 C     33.39  +      0.00
  2.Kalibánová Jiřina        SK LOB Nová Paka     NPA5351 C     34.36  +      0.57
  3.Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT5051 C     37.34  +      3.55
  4.Úlehlová Ivana           OK Jiskra Nový Bor   BOR5150 C     38.48  +      5.09
  5.Jiranová Alena           OK 99 Hradec Králové PHK5351 C     39.33  +      5.54
  6.Ševčíková Alena          OK Chrastava         CHA5351 C     40.02  +      6.23
  7.Nováková Svatava         TJ Slovan Karlovy Va SKV5351 C     40.56  +      7.17
  8.Tvrdková Eva             TJ Lokomotiva Beroun LBE5150 C     43.40  +     10.01
  9.Zlesáková Vlasta         OK Jilemnice         JIL5362 C     44.04  +     10.25
 10.Stehnová Hana            Oddíl OB Kotlářka    DKP5150 C     46.33  +     12.54
 11.Pachnerová Jaroslava     Slavia Liberec orien VLI5152 C     67.09  +     33.30
 12.Nedvídková Jitka         KrOB Rozmarýn Litomě DLT5151 C     77.10  +     43.31
 13.Böhmová Eva              OOB TJ Tatran Jablon TJN5450 C     79.11  +     45.32
 
Konečné výsledky kategorie: D65B        2.8km   30m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Haňkovská Jana           SK Praga             PGP4050 C     37.29  +      0.00
  2.Horáčková Stanislava     Slavia Liberec orien VLI4950 C     38.53  +      1.24
  3.Lohrová Jarmila          OK Sparta Praha      SCP4650 C     43.01  +      5.32
  4.Kutáčková Stanislava     OOB TJ Lokomotiva Tr LTU4751 C     43.09  +      5.40
  5.Ryšavá Lubomíra          TJ Sokol Troja       TJP4750 C     43.22  +      5.53
  6.Kubíková Květa           OK Lokomotiva Pardub LPU4752 C     44.57  +      7.28
  7.Kašková Eva              OK Chrastava         CHA4650 C     45.25  +      7.56
  8.Městková Eva             Tempo Praha          TEP4851 C     45.54  +      8.25
  9.Kubíková Hela            TJ Loko Liberec      LLI4851 C     47.16  +      9.47
 10.Nejezchlebová Věra       KOB Kamenický Šenov  KAS4551 C     64.46  +     27.17
 
Konečné výsledky kategorie: D70B        2.8km   30m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Stará Pavla              TJ Baník Ostrava OKD BOV4251 C     36.19  +      0.00
  2.Dvořáková Ladislava      SK Praga             PGP4451 C     40.12  +      3.53
  3.Štrojsová Jaroslava      KOB Kamenický Šenov  KAS4350 C     50.36  +     14.17
  4.Zmeková Míla             OOB Slavia Praha     SLP4451 C     61.39  +     25.20
 
Konečné výsledky kategorie: H10C        2.0km   20m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kolář Šimon              TJ Jiskra Hořice     HOR0605       16.02  +      0.00
  2.Bolehovský Daniel        VŠTJ Ekonom Praha    EKP0508 C     17.04  +      1.02
  3.Černý Jonáš              MLOK Mariánské Lázně MLA0501 C     17.07  +      1.05
  4.Tkáč Matěj               OOB TJ Tatran Jablon TJN0401 C     17.30  +      1.28
  5.Dundáček Karel           SJH Jindřichův Hrade SJH0401 C     18.11  +      2.09
  6.Pompach Lukáš            OK 99 Hradec Králové PHK0500 C     19.26  +      3.24
  7.Bejvl Marek              SK Los Mělník        LME0400 C     21.38  +      5.36
  8.Kašpar Vojtěch           SK Netopýr Zákupy    ZAK0400 C     22.33  +      6.31
  9.Hejna Viktor             USK Praha            VSP0408 C     22.38  +      6.36
 10.Zrník Tomáš              SK OS Nové Město n.  OSN0606 C     22.59  +      6.57
 11.Janas Adam               SK Praga             PGP0404 C     23.51  +      7.49
 12.Baldrián Tomáš           USK Praha            VSP0405 C     23.58  +      7.56
 13.Doucha Martin            TJ START Náchod      SNA0501 C     24.08  +      8.06
 14.Janoušek Slávek          OK Jiskra Nový Bor   BOR0400 C     26.10  +     10.08
 15.Dejnožka Martin          OOB TJ Tatran Jablon TJN0600 C     31.15  +     15.13
 16.Kalous Tomáš             VŠTJ Ekonom Praha    EKP0601 C     35.00  +     18.58
 17.Rokos Marek              OOB TJ Tatran Jablon TJN0500 C     36.06  +     20.04
 18.Hejna Igor               USK Praha            VSP0407 C     36.36  +     20.34
 19.Heřmánek Petr            OOB TJ Turnov        TUR0500 C     37.12  +     21.10
 20.Bohuslav Pepík           OK Lokomotiva Plzeň  LPM0401 C     40.55  +     24.53
 21.Houžvička David          OOB TJ Turnov        TUR0501 C     41.09  +     25.07
 22.Vřešťál Antonín          OOB TJ Turnov        TUR0604 C     47.24  +     31.22
 23.Pokorný Jan              OOB TJ Tatran Jablon TJN0400 C     62.21  +     46.19
 24.Šašek Martin             SOBSA                SOB0501 C     64.42  +     48.40
    Král Adam                VŠSK MFF UK Praha    MFP0507 C DISK              
    Kužel Jan                VŠTJ Stavební fakult FSP0400 C DISK              
    Košina Tobiáš            TJ Slovan Karlovy Va SKV       DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H10L        1.8km   20m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Svoboda Antonín          KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0601 C     16.21  +      0.00
  2.Městka Václav            USK Praha            VSP0600 C     20.16  +      3.55
  3.Kašpar Štěpán            SK Netopýr Zákupy    ZAK0401 C     21.05  +      4.44
  4.Jíra Filip               OK Roztoky           ROZ0500 C     21.59  +      5.38
  5.Mairich Filip            OOB TJ Tatran Jablon TJN0603 C     22.30  +      6.09
  6.Horák Martin             USK Praha            VSP0601 C     25.17  +      8.56
  7.Krumlovský Tomáš         OB Říčany            RIC0507 C     25.19  +      8.58
  8.Míka Bertík              OOB TJ Tatran Jablon TJN0601 C     25.59  +      9.38
  9.Zlesák Matyáš            OOB SK Chrast        CHT0601 C     27.14  +     10.53
 10.Skripnik Nikola          VŠTJ Stavební fakult FSP0600 C     27.35  +     11.14
 11.Řehoř Hynek              OOB TJ Tatran Jablon TJN0700 C     29.36  +     13.15
 11.Tolar Hynek              OB Říčany            RIC0505 C     29.36  +     13.15
 13.Jiroušek Šimon           OB Říčany            RIC0502 C     31.06  +     14.45
 14.Šoupa Martin             OK Lokomotiva Plzeň  LPM0500 C     37.54  +     21.33
 15.Karban                   Neregistrovaní       NNN           56.30  +     40.09
 16.Jedlička Aleš            USK Praha            VSP0800 C     79.49  +     63.28
    Dolejší Jan              TJ Stadion Nový Bor  STB0601 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H12C        2.3km   35m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Chaloupský Jakub         OK 99 Hradec Králové PHK0302 B     14.34  +      0.00
  2.Hasman Marek             KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0201 B     16.20  +      1.46
  3.Štregl Matyáš            OOS TJ Spartak Vrchl VRL0301 C     17.21  +      2.47
  4.Škácha Vít               SK Kamenice          KAM0309 C     17.49  +      3.15
  5.Pachnik Stanislaw        TJ Stadion Nový Bor  STB0303 C     18.11  +      3.37
  6.Synek Petr               OK Doksy             DOK0200 C     18.40  +      4.06
  7.Hájek Kryštof            SOK TJ Turnov        TUV0203 C     18.47  +      4.13
  8.Paroulek Lukáš           TJ Loko Liberec      LLI0201 B     18.50  +      4.16
  9.Kožina Štěpán            SK Praga             PGP0300 B     18.51  +      4.17
 10.Novotný Jaromír          Slavia Liberec orien VLI0300 C     18.59  +      4.25
 11.Janas Petr               SK Praga             PGP0200 B     19.05  +      4.31
 11.Peterka Jakub            TJ Loko Liberec      LLI0404 C     19.05  +      4.31
 13.Šrámek Jaromír           OB Říčany            RIC0303 C     19.19  +      4.45
 14.Šauli Filip              KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0301 C     19.30  +      4.56
 15.Průša Dominik            USK Praha            VSP0406 C     19.57  +      5.23
 16.Zátka Josef              O-mikron             MBM0200       20.02  +      5.28
 17.Gajda Martin             SK Kamenice          KAM0405 C     20.13  +      5.39
 18.Dejnožka Vojtěch         OOB TJ Tatran Jablon TJN0300 B     20.32  +      5.58
 19.Bradáč David             TJ Loko Liberec      LLI0203 B     20.48  +      6.14
 20.Waněk Hubert             OOS TJ Spartak Vrchl VRL0302 B     22.31  +      7.57
 21.Tichý Lubomír            TJ Slavia Hradec Krá SHK0303 C     22.56  +      8.22
 22.Tokár Radim              TJ Jiskra Nejdek     NEJ0300 B     23.02  +      8.28
 23.Bolehovský Michal        VŠTJ Ekonom Praha    EKP0200 C     23.06  +      8.32
 24.Rind Matyáš              TJ Loko Liberec      LLI0400 C     23.11  +      8.37
 25.Řehoř Vojta              OOB TJ Tatran Jablon TJN0303 C     25.27  +     10.53
 26.Dohnálek Tomáš           TJ Slavia Hradec Krá SHK0403 C     27.27  +     12.53
 27.Horák Pavel ml.          USK Praha            VSP0301 C     28.04  +     13.30
 28.Kohoutek Oldřich         KOB Baník Sokolov    BSO0301 C     28.24  +     13.50
 29.Ekert Tomáš              Slavia Liberec orien VLI0302 C     30.10  +     15.36
 30.Mellan Jonáš             SOK TJ Turnov        TUV0308 C     30.35  +     16.01
 31.Kolář Matyáš             SKOB Slaný           SLA0300 C     31.47  +     17.13
 32.Kříž Petr                OOB TJ Lokomotiva Te LTP0205 C     32.05  +     17.31
 33.Riby Thomas              OOB TJ Lokomotiva Te LTP0202 C     37.01  +     22.27
 
Konečné výsledky kategorie: H14B        2.9km   55m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Rusin Jan                Ulita-HOBRA Orientee BRU0001 A     17.51  +      0.00
  2.Lejbl Ladislav           TJ Lokomotiva Beroun LBE0000 B     18.18  +      0.27
  3.Mareš Vít                OK Jiskra Nový Bor   BOR0000 A     18.51  +      1.00
  4.Roudný Martin            OK Lokomotiva Pardub LPU0002 A     19.07  +      1.16
  5.Podmolík Jonáš           SKOB Zlín            TZL0001 B     19.18  +      1.27
  5.Gajda Jan                SK Kamenice          KAM0105 B     19.18  +      1.27
  7.Volák Ondřej             Ulita-HOBRA Orientee BRU0006 A     19.34  +      1.43
  8.Melichar Petr            TJ Loko Liberec      LLI0001 B     20.02  +      2.11
  9.Metelka Ondřej           OK 99 Hradec Králové PHK0101 B     20.16  +      2.25
 10.Janovský Tomáš           SK Praga             PGP0101 B     20.21  +      2.30
 11.Rücker Jan               TJ Jiskra Hořice     HOR0201 B     20.55  +      3.04
 12.Richtr Lukáš             KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0204 B     20.59  +      3.08
 12.Němeček Josef            OOB TJ Tatran Jablon TJN0002 B     20.59  +      3.08
 12.Šafka Sebastian          SK Kamenice          KAM0101 B     20.59  +      3.08
 15.Švadlena Michal          K.O.B. Choceň        CHC0101 B     21.11  +      3.20
 16.Longin Jan               KOB TRETRA Praha     TAP0103 B     21.42  +      3.51
 17.Čech Petr                OK Jihlava           SJI0001 B     21.46  +      3.55
 18.Pavlovec Dan             OK Jiskra Nový Bor   BOR0001 A     22.05  +      4.14
 19.Budský Ondřej            OOB TJ Tatran Jablon TJN0105 B     22.34  +      4.43
 20.Hasman Ondřej            KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0002 B     22.46  +      4.55
 21.Buk Petr                 SKOB Roudnice nad La ROU0001 B     22.47  +      4.56
 22.Veselý Vojtěch           SJH Jindřichův Hrade SJH0001 B     23.11  +      5.20
 23.Tichý Radomír            TJ Slavia Hradec Krá SHK0000 B     23.32  +      5.41
 24.Šmol David               OK Doksy             DOK0100 C     23.52  +      6.01
 25.Siegl Matyáš             VŠSK MFF UK Praha    MFP0103 B     24.22  +      6.31
 25.Roudný Václav            OK Lokomotiva Pardub LPU0001 B     24.22  +      6.31
 27.Vecko Jan                TJ Jiskra Nejdek     NEJ0002 C     24.48  +      6.57
 28.Aschermann Martin        USK Praha            VSP0001 C     24.59  +      7.08
 29.Šimša Martin             VŠSK MFF UK Praha    MFP0300 B     25.01  +      7.10
 30.Synek Antonín            OK Doksy             DOK0001 C     25.23  +      7.32
 31.Měšťan Ondřej            KOB TRETRA Praha     TAP0100 B     25.28  +      7.37
 32.Malačka Milan            Oddíl OB Kotlářka    DKP0210 B     25.42  +      7.51
 33.Lejbl Jakub              TJ Lokomotiva Beroun LBE0200 B     26.05  +      8.14
 34.Samek Tomáš              OK 99 Hradec Králové PHK0001 C     26.08  +      8.17
 35.Konvalinka Jindřich      OK Lokomotiva Pardub LPU0004 B     26.25  +      8.34
 36.Hankovec Hugo            SK Kamenice          KAM0201 B     26.26  +      8.35
 37.Víšek Martin             SK Kamenice          KAM0102 B     27.19  +      9.28
 38.Průša Kryštof            USK Praha            VSP0102 B     27.24  +      9.33
 39.Škvor Adam               SK Kamenice          KAM0202 B     27.26  +      9.35
 40.Poláček Tomáš            UNITOP SKP Žďár nad  PZR0102 B     28.11  +     10.20
 41.Langr Jan                TJ Slavia Hradec Krá SHK0101 B     28.43  +     10.52
 42.Dědek Matěj              KOB TRETRA Praha     TAP0001 B     29.02  +     11.11
 43.Ježek Jakub              OK Jilemnice         JIL0104 B     29.10  +     11.19
 44.Zalaba Tomáš             Sportcentrum Jičín   SJC0101 B     30.05  +     12.14
 45.Semiginovský Šimon       Sportcentrum Jičín   SJC0005 C     30.19  +     12.28
 46.Bílý Jakub               OOB TJ Lokomotiva Te LTP0104 B     30.30  +     12.39
 47.Nagy Josef               OOB TJ Tatran Jablon TJN0006 C     30.50  +     12.59
 48.Šubrt Matěj              Oddíl OB Kotlářka    DKP0205 B     31.00  +     13.09
 49.Adamec Martin            OOB TJ Tatran Jablon TJN0106 B     31.01  +     13.10
 50.Kulhavý Tadeáš           OK Lokomotiva Pardub LPU0005 B     31.10  +     13.19
 51.Hašek Adam               KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0101 C     31.50  +     13.59
 52.Růta Matyáš              OOB TJ Tatran Jablon TJN0102 C     31.54  +     14.03
 53.Šmaus Antonín            OOB TJ Tatran Jablon TJN0001 C     32.43  +     14.52
 54.Tachezy Jan              KOB Dobřichovice     DCE0100 B     33.43  +     15.52
 55.Bartoš Václav            MLOK Mariánské Lázně MLA0101 B     33.58  +     16.07
 56.Vávra Pavel              OK Jiskra Nový Bor   BOR0101 B     34.48  +     16.57
 57.Tuma Matěj               Sportcentrum Jičín   SJC0202 B     34.59  +     17.08
 58.Václavů Jan              OOB TJ Tatran Jablon TJN0005 C     36.00  +     18.09
 59.Bárta Šimon              OK 99 Hradec Králové PHK0202 B     36.45  +     18.54
 60.Pohořalý Hugo            SKOB Roudnice nad La ROU0103 B     39.16  +     21.25
 61.Melichna Matěj           KOB Kladno           DKL0102 C     43.10  +     25.19
 62.Rokos Michal             OOB TJ Tatran Jablon TJN0107 B     44.08  +     26.17
 63.Štěpo Matěj              OK Dobříš            DOR0001 C     45.39  +     27.48
 64.Bradáč Jakub             TJ Loko Liberec      LLI0002 B     49.52  +     32.01
 65.Kdýr Matěj               TJ Aero Odolena Voda ODV0000 C     55.52  +     38.01
 66.Pavel Martin             OOB TJ Tatran Jablon TJN0004 C     71.31  +     53.40
    Porkert Jan              TJ Slavia Hradec Krá SHK0100 C DISK              
    Hašek Jan                KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0001 B DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H16A        3.6km   70m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Vandas Daniel            OK 99 Hradec Králové PHK9805 A     20.34  +      0.00
  2.Hirš Otakar              SK Žabovřesky Brno   ZBM9801 A     21.36  +      1.02
  3.Vystavěl Ondřej          Oddíl OS SK Prostějo JPV9807 A     21.40  +      1.06
  4.Sýkora Vojtěch           OOB TJ Slovan Luhačo LCE9801 A     22.07  +      1.33
  5.Hausenblas Šimon         SK Kamenice          KAM9803 A     22.35  +      2.01
  6.Škvor Ota                SK Kamenice          KAM9900 A     22.42  +      2.08
  7.Bendák Jan               OOB TJ Lokomotiva Tr LTU9801 A     22.52  +      2.18
  8.Starý Ondra              OOS TJ Spartak Vrchl VRL9802 A     22.58  +      2.24
  9.Fencl Jonáš              OK Lokomotiva Pardub LPU9902 A     23.00  +      2.26
 10.Pek Daniel               TJ Slavia Hradec Krá SHK9803 A     23.11  +      2.37
 11.Chvátil Šimon            OK 99 Hradec Králové PHK9908 A     23.30  +      2.56
 12.Šiška Petr               SKOB Zlín            TZL9801 A     23.38  +      3.04
 13.Hlaváč Ondřej            KOS TJ Tesla Brno    TBM9901 A     24.15  +      3.41
 14.Cienciala Jan            TJ TŽ Třinec         TRI9801 A     24.42  +      4.08
 15.Gebrt Jan                TJ Slavia Hradec Krá SHK9801 A     25.27  +      4.53
 16.Hájek Jakub              TJ Slavia Hradec Krá SHK9802 A     26.23  +      5.49
 17.Semerád Antonín          Oddíl OB Kotlářka    DKP9801 A     26.38  +      6.04
 18.Melichar Vojtěch         TJ Loko Liberec      LLI9802 A     26.50  +      6.16
 19.Černocký Libor           OOB TJ Slovan Luhačo LCE9803 A     26.54  +      6.20
 20.Ptáček Patrik            BETA URSUS Orienteer BBM9800 A     27.06  +      6.32
 21.Koštejn Vít              OK Doksy             DOK9800 A     27.36  +      7.02
 22.Horčička Vít             SK UP Olomouc        UOL9919 A     28.22  +      7.48
 23.Šebek Petr               Oddíl OB Kotlářka    DKP9903 A     28.30  +      7.56
 24.Lanc Vojtěch             TJ TŽ Třinec         TRI9807 A     28.33  +      7.59
 25.Křivda Tomáš             K.O.B. Choceň        CHC9901 A     29.03  +      8.29
 26.Ullrich Jakub            OK Jiskra Nový Bor   BOR9900 A     29.22  +      8.48
 27.Locker Tomáš             SOOB Spartak Rychnov SRK9802 A     30.13  +      9.39
 28.Mašata Metoděj           OK 99 Hradec Králové PHK9905 A     30.26  +      9.52
 29.Kašpar Petr              SK Severka Šumperk   SSU9911 A     31.36  +     11.02
 30.Šklíba Michal            SOOB Spartak Rychnov SRK9900 A     36.43  +     16.09
 31.Vopařil Jan              OOB TJ Slovan Luhačo LCE9911 A     37.41  +     17.07
 32.Müller Jonáš             Klub vytrvalostních  KSU9906 A     39.41  +     19.07
 33.Jílek Ondřej             Klub vytrvalostních  KSU9908 A     42.40  +     22.06
 34.Jiroušek Matyáš          OB Říčany            RIC9901 B     65.08  +     44.34
 
Konečné výsledky kategorie: H16B        3.5km   75m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Janeček Mirek            OOB TJ Tatran Jablon TJN9804 B     26.03  +      0.00
  2.Bartoš Vojtěch           MLOK Mariánské Lázně MLA9802 B     26.48  +      0.45
  3.Thoř Tomáš               OOB TJ Turnov        TUR9904 B     28.19  +      2.16
  4.Maňák Michal             OK 99 Hradec Králové PHK9801 B     29.02  +      2.59
  5.Birnbaum Adam            OK Jiskra Nový Bor   BOR9802 B     30.57  +      4.54
  6.Ransdorf Jakub           KOB TRETRA Praha     TAP9805 B     31.02  +      4.59
  7.Zieba Jakub              TJ Jiskra Nejdek     NEJ9800 B     31.42  +      5.39
  8.Žák Jan                  OK Lokomotiva Pardub LPU9802 B     31.53  +      5.50
  9.Lauterbach David         OB T.J. Sokol Žamber ZAM9801 B     31.54  +      5.51
 10.Kavalír Jáchym           OK 99 Hradec Králové PHK9901 B     32.34  +      6.31
 11.Borovička Tomáš          VŠTJ Stavební fakult FSP9801 B     32.38  +      6.35
 12.Ondřejček Jiří           TJ Aero Odolena Voda ODV9800 B     32.54  +      6.51
 13.Doležal Vít              Sportcentrum Jičín   SJC9802 B     34.24  +      8.21
 14.Hasal Martin             SK Praga             PGP9804 B     34.37  +      8.34
 15.Paukert Lukáš            KOB Ústí nad Orlicí  KUO9801 B     36.21  +     10.18
 16.Varga Ondřej             OOB TJ Sokol Kostele KNC9900 C     36.35  +     10.32
 17.Novák Aleš               TJ Aero Odolena Voda ODV9805 B     36.59  +     10.56
 18.Kalenský Aleš            SK Studenec          STH9801 B     37.25  +     11.22
 19.Macko Lukáš              Sportcentrum Jičín   SJC9901 B     37.55  +     11.52
 20.Hrouda Matěj             OK Jilemnice         JIL9804 C     37.59  +     11.56
 21.Ludvík Matyáš            TJ Stadion Nový Bor  STB9801 B     38.18  +     12.15
 22.Pelikán Lukáš            VŠSK MFF UK Praha    MFP9800 C     38.30  +     12.27
 23.Hůlek Matěj              OK 99 Hradec Králové PHK9904 B     38.51  +     12.48
 24.Novotný Marek            OOB TJ Tatran Jablon TJN9901 C     39.14  +     13.11
 25.Šenkýř Matěj             OK Jihlava           SJI9902 B     39.44  +     13.41
 26.Kučera Kryšpín           OK 99 Hradec Králové PHK9900 C     40.01  +     13.58
 27.Michek David             OOB TJ Tatran Jablon TJN9802 C     40.21  +     14.18
 28.Beneš Jan                KOB Kladno           DKL9800 C     79.24  +     53.21
    Novák Filip              OOB TJ Tatran Jablon TJN9801 B DISK              
    Kašpar Ludvík            OK Jiskra Nový Bor   BOR9805 B DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H18A        4.2km   70m 18k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Mudrák Štěpán            OOB TJ Slovan Luhačo LCE9601 A     22.49  +      0.00
  2.Kettner Vojtěch          SK Kamenice          KAM9601 A     23.09  +      0.20
  3.Netuka Vojtěch           TJ Slavia Hradec Krá SHK9701 A     23.36  +      0.47
  4.Čech Jan                 OK Jihlava           SJI9601 A     24.03  +      1.14
  5.Fürst Matouš             TJ Loko Liberec      LLI9603 A     24.08  +      1.19
  6.Wolf Filip               OOB TJ Turnov        TUR9701 A     25.07  +      2.18
  7.Ptáček Pavel             BETA URSUS Orienteer BBM9600 A     25.11  +      2.22
  8.Mašata Matěj             OK 99 Hradec Králové PHK9601 A     25.21  +      2.32
  9.Semrád Ladislav          K.O.B. Choceň        CHC9701 A     25.45  +      2.56
  9.Illner Vojtěch           Oddíl OB Kotlářka    DKP9600 A     25.45  +      2.56
 11.Slíva Jan                OOB TJ Slovan Luhačo LCE9602 A     26.01  +      3.12
 12.Mielec Jaromír           Přátelé orientačního AOP9701 A     26.15  +      3.26
 13.Frýba Dominik            OK Jihlava           SJI9702 A     26.58  +      4.09
 14.Salzmann Heinrich        USV TU Dresden       33D9702       27.48  +      4.59
 15.Glonek Jakub             Přátelé orientačního AOP9602 A     27.56  +      5.07
 16.Kanta Martin             OK Lokomotiva Pardub LPU9705 A     28.10  +      5.21
 17.Burda Matěj              OK Jiskra Nový Bor   BOR9608 A     28.11  +      5.22
 18.Štál Jan                 Sportcentrum Jičín   SJC9601 A     28.26  +      5.37
 18.Valášek Jiří             SK Kamenice          KAM9700 A     28.26  +      5.37
 20.Vacek Vojtěch            OK Jihlava           SJI9602 A     29.11  +      6.22
 21.Picek Štěpán             OOB TJ Tatran Jablon TJN9601 A     29.44  +      6.55
 22.Ježek Ondřej             SK Praga             PGP9706 A     30.00  +      7.11
 23.Bořil Jan                OK Jihlava           SJI9700 A     30.16  +      7.27
 24.Aster Tomáš              SK Praga             PGP9604 A     30.21  +      7.32
 25.Matuš Vojtěch            SK při gymnáziu OOB  VRB9606 A     30.54  +      8.05
 26.Horáček Petr             OK 99 Hradec Králové PHK9602 A     31.15  +      8.26
 27.Šmaus Jan                OOB TJ Tatran Jablon TJN9700 A     31.30  +      8.41
 28.Růžička Adam             OK 99 Hradec Králové PHK9704 A     31.43  +      8.54
 29.Brázdil Petr             TJ Aero Odolena Voda ODV9700 A     33.52  +     11.03
 30.Wieczorek Marcin         TJ Stadion Nový Bor  STB9701 B     34.03  +     11.14
 31.Zikmund Zdeněk           Sportcentrum Jičín   SJC9703 A     34.11  +     11.22
 32.Mikula Jan               SK Severka Šumperk   SSU9609 A     34.40  +     11.51
 33.Vlášek Jakub             KOB TRETRA Praha     TAP9702 A     35.47  +     12.58
 34.Sova František           OK Lokomotiva Plzeň  LPM9702 B     36.04  +     13.15
 35.Sedláček Ondřej          KČT - OB Holešov     HLV9732 A     38.04  +     15.15
    Podmolík Josef           SKOB Zlín            TZL9701 A DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H18B        3.8km  125m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Jurica Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU9611 B     25.56  +      0.00
  2.Zlámal David             Sportcentrum Jičín   SJC9603 B     27.17  +      1.21
  3.Werner Michal            SK Praga             PGP9705 B     30.18  +      4.22
  4.Trejbal Václav           TJ Slavia Hradec Krá SHK9604 B     31.18  +      5.22
  5.Buk Michal               SKOB Roudnice nad La ROU9601 B     32.16  +      6.20
  6.Janáč Vašek              KOB TRETRA Praha     TAP9602 B     33.20  +      7.24
  7.Čermák Adam              SK Praga             PGP9701 B     34.05  +      8.09
  8.Kaplan Martin            OK Lokomotiva Pardub LPU9609 B     34.23  +      8.27
  9.Míča Tomáš               OK Lokomotiva Pardub LPU9707 B     41.07  +     15.11
 10.Frank Jiří               KČT Aš               MAS9600 B     42.00  +     16.04
    Landovský Jakub          SK Praga             PGP9601 B DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H20A        4.2km  115m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Semík Ondřej             SK Kamenice          KAM9401 R     22.56  +      0.00
  2.Hubáček Jonáš            OOB TJ Slovan Luhačo LCE9501 R     25.21  +      2.25
  3.Horvát Petr              Magnus Orienteering  ASU9447 E     25.23  +      2.27
  4.Křivda Martin            K.O.B. Choceň        CHC9501 A     25.45  +      2.49
  5.Horák Patrik             OOB TJ Turnov        TUR9502 R     25.58  +      3.02
  6.Grundmann Jan            OK Lokomotiva Pardub LPU9410 R     26.28  +      3.32
  7.Waněk Adam               OK Lokomotiva Pardub LPU9505 A     26.31  +      3.35
  8.Veselý Jakub             SK Praga             PGP9503 R     27.12  +      4.16
  9.Mokrý Ondřej             KOB Moira Brno       ABM9410 A     27.21  +      4.25
 10.Sklenář Martin           SKOB Bruntál         SBR9501 A     28.32  +      5.36
 11.Kamenický Jeroným        SK OS Nové Město n.  OSN9549 A     29.49  +      6.53
 12.Dollgast Moritz          Post SV Dresden      18D           30.01  +      7.05
 13.Záděra Pavel             BETA URSUS Orienteer BBM9500 R     30.30  +      7.34
 14.Hruška Jakub             SK Žabovřesky Brno   ZBM9515 A     32.37  +      9.41
 15.Fajkus Radim             Oddíl OS SK Prostějo JPV9509 A     32.52  +      9.56
 16.Řada Jakub               Oddíl OB Kotlářka    DKP9401 A     33.48  +     10.52
 17.Málek Jan                UNITOP SKP Žďár nad  PZR9505 A     34.44  +     11.48
 18.Sháněl Jan               K.O.B. Choceň        CHC9402 B     40.49  +     17.53
 
Konečné výsledky kategorie: H20B        3.8km  125m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Ptáček Martin            SOOB Spartak Rychnov SRK9509 B     28.40  +      0.00
  2.Deml Tomáš               OK Lokomotiva Pardub LPU9502 B     29.57  +      1.17
  3.Vaniš Ondřej             OOB TJ Tatran Jablon TJN9500 B     30.01  +      1.21
  4.Uhlíř Marek              SK Praga             PGP9405 B     30.28  +      1.48
  5.Koumar František         OK Jihlava           SJI9501 B     32.27  +      3.47
  6.Posselt Martin           OOB TJ Tatran Jablon TJN9501 B     38.42  +     10.02
  7.Backes Robert            USV TU Dresden       33D           49.26  +     20.46
 
Konečné výsledky kategorie: H21A        6.1km  185m 22k  Ranking:0.0000 * 1.06
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bouchal Jiří             KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM8449 C     35.55  +      0.00  R:    0b
  2.Štěrba Zbyněk            OK Lokomotiva Pardub LPU8304 C     37.07  +      1.12  R:    0b
  3.Landovský Tomáš          SK Praga             PGP9103 C     37.18  +      1.23  R:    0b
  4.Bravený Adam             VSK Mendelu Brno     VBM8801 C     37.22  +      1.27  R:    0b
  5.Brlica Pavel             SK Žabovřesky Brno   ZBM9302 C     37.27  +      1.32  R:    0b
  6.Argaláš Michal           TJ TŽ Třinec         TRI9301 C     37.33  +      1.38  R:    0b
  7.Panchártek Jan           OK 99 Hradec Králové PHK8802 C     37.36  +      1.41  R:    0b
  8.Balcar Aleš              OK 99 Hradec Králové PHK8602 C     38.04  +      2.09  R:    0b
  9.Procházka Pavel          SK Praga             PGP9002 C     38.10  +      2.15  R:    0b
 10.Matějů Luboš             SK Praga             PGP7601 R     38.27  +      2.32  R:    0b
 11.Kozák Petr               SK Kamenice          KAM6501 C     38.45  +      2.50  R:    0b
 12.Khýn Vítězslav           Magnus Orienteering  ASU8304 C     38.50  +      2.55  R:    0b
 13.Zimmermann Štěpán        SK Žabovřesky Brno   ZBM9101 C     38.52  +      2.57  R:    0b
 14.Henek Vladan             VSK Mendelu Brno     VBM8002 C     39.21  +      3.26  R:    0b
 15.Šabatka Zdeněk           OK 99 Hradec Králové PHK8900 C     39.30  +      3.35  R:    0b
 16.Kovář Miroslav           Sportcentrum Jičín   SJC8104 C     39.33  +      3.38  R:    0b
 17.Janovský Tomáš           SK Praga             PGP6401 C     39.36  +      3.41  R:    0b
 18.Pospíšil Vítek           SK Praga             PGP6803 C     39.53  +      3.58  R:    0b
 19.Švihovský Jaromír        Sportcentrum Jičín   SJC8005 C     40.03  +      4.08  R:    0b
 19.Venhoda Milan            OK Jihlava           SJI7104 C     40.03  +      4.08  R:    0b
 21.Pešek Ondřej             K.O.B. Choceň        CHC8502 C     40.06  +      4.11  R:    0b
 22.Paclík Roman             TJ Slavia Hradec Krá SHK7801 C     40.14  +      4.19  R:    0b
 23.Lenner Miroslav          OK Lokomotiva Pardub LPU8605 C     40.15  +      4.20  R:    0b
 24.Fišer Jiří               OOB Slavia Praha     SLP8503 C     40.19  +      4.24  R:    0b
 25.Čermák Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU9301 C     40.41  +      4.46  R:    0b
 26.Kolovský František       OK Lokomotiva Plzeň  LPM9202 C     40.42  +      4.47  R:    0b
 27.Král Václav              SK Severka Šumperk   SSU8243 C     40.46  +      4.51  R:    0b
 28.Kopec Tomáš              KOS TJ Lokomotiva Kr KRN8203 C     40.52  +      4.57  R:    0b
 29.Palas Jan                SK Žabovřesky Brno   ZBM8507 E     40.58  +      5.03  R:    0b
 30.Zakouřil Tomáš           SOK TJ Turnov        TUV7500 C     41.07  +      5.12  R:    0b
 31.Žaloudek Petr            Sportcentrum Jičín   SJC8309 C     41.27  +      5.32  R:    0b
 31.Rambousek Karel          KOB Baník Sokolov    BSO7907 C     41.27  +      5.32  R:    0b
 33.Rychlý Pavel             KOS TJ Lokomotiva Kr KRN8505 C     41.45  +      5.50  R:    0b
 34.Benroth Martin           SKOB Zlín            TZL9206 C     41.49  +      5.54  R:    0b
 35.Vítek Petr               OK 99 Hradec Králové PHK7601 C     41.52  +      5.57  R:    0b
 36.Pátek Michal             K.O.B. Choceň        CHC8603 C     41.57  +      6.02  R:    0b
 37.Zháňal Jan               SK Žabovřesky Brno   ZBM8721 C     41.58  +      6.03  R:    0b
 38.Matras Tomáš             OOB SK Chrast        CHT8001 C     42.11  +      6.16  R:    0b
 39.Kolín Jan                Oddíl OB Kotlářka    DKP7701 C     42.17  +      6.22  R:    0b
 40.Navrátil Tomáš           Magnus Orienteering  ASU8817 C     42.22  +      6.27  R:    0b
 41.Kučera Jan               USK Praha            VSP7302 C     42.40  +      6.45  R:    0b
 42.Slováček Tomáš           SKOB Zlín            TZL8002 C     42.41  +      6.46  R:    0b
 43.Henych Petr              Slavia Liberec orien VLI6001 C     42.51  +      6.56  R:    0b
 44.Peterka Vojtěch          TJ Loko Liberec      LLI7502 C     43.00  +      7.05  R:    0b
 45.Kobr Tomáš               Slavia Liberec orien VLI8901 C     43.09  +      7.14  R:    0b
 46.Polák Vlastimil          OOS TJ Spartak Vrchl VRL7702 C     43.10  +      7.15  R:    0b
 47.Janda Martin             KOB Dobruška         DOB8002 C     43.11  +      7.16  R:    0b
 48.Kalous Vladislav         VŠTJ Ekonom Praha    EKP7702 C     43.15  +      7.20  R:    0b
 49.Zelinka Jiří             O-mikron             MBM8740 C     43.29  +      7.34  R:    0b
 50.Podmolík Tomáš           SKOB Zlín            TZL6915 C     44.00  +      8.05  R:    0b
 50.Zajíc Vítězslav          KOB TRETRA Praha     TAP8610 C     44.00  +      8.05  R:    0b
 52.Zimmermann Jakub         SK Žabovřesky Brno   ZBM8928 C     44.04  +      8.09  R:    0b
 53.Fiala Petr               OK Lokomotiva Pardub LPU8701 C     44.07  +      8.12  R:    0b
 54.Kadeřávek Petr           OK 99 Hradec Králové PHK7605 C     44.27  +      8.32  R:    0b
 55.Henek Michal             SK Radioklub Blansko RBK8605 C     44.35  +      8.40  R:    0b
 56.Novák Jiří               SK LOB Nová Paka     NPA7502 C     44.49  +      8.54  R:    0b
 57.Rusý Tomáš               SK Kamenice          KAM9301 C     44.59  +      9.04  R:    0b
 58.Suchý Petr               OK Lokomotiva Plzeň  LPM7820 C     45.24  +      9.29  R:    0b
 59.Hora Vojtěch             SK Praga             PGP8301 C     45.27  +      9.32  R:    0b
 60.Žemlík Pavel             SOK TJ Turnov        TUV7135 C     45.46  +      9.51  R:    0b
 61.Mazal Zdeněk             VSK Mendelu Brno     VBM8103 C     45.59  +     10.04  R:    0b
 62.Pražák Jiří              OOB SK Zbraslav      ZBP7800 C     46.00  +     10.05  R:    0b
 63.Novotný Ondřej           KOB Moira Brno       ABM9211 C     46.09  +     10.14  R:    0b
 64.Fiala Jan                BETA URSUS Orienteer BBM7205 C     46.36  +     10.41  R:    0b
 65.Švirák Ondřej            SK Žabovřesky Brno   ZBM9103 C     47.26  +     11.31  R:    0b
 66.Rossmanith Vojta         Přátelé orientačního AOP9302 C     47.44  +     11.49  R:    0b
 67.Novotný Jiří             SKOB Zlín            TZL8001 C     52.17  +     16.22  R:    0b
 68.Přikryl Petr             SK Žabovřesky Brno   ZBM6708 C     52.32  +     16.37  R:    0b
    Vodrážka Ondřej          KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7702 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H21B        4.8km  155m 19k  Ranking:0.0000 * 1.06
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Fujáček Jan              OK Sparta Praha      SCP7506 C     32.59  +      0.00  R:    0b
  2.Nývlt Martin             Oddíl OB Kotlářka    DKP8200 C     33.15  +      0.16  R:    0b
  3.Hanč Petr                KOB Dobruška         DOB8022 C     33.27  +      0.28  R:    0b
  4.Kazda Jiří               Sportcentrum Jičín   SJC8006 C     33.47  +      0.48  R:    0b
  5.Červinka Jan             SK OK 24 Praha       OKP8901 C     34.06  +      1.07  R:    0b
  6.Škvor Martin             SK Kamenice          KAM6700 C     34.09  +      1.10  R:    0b
  7.Kašpar Michal            SKOB Zlín            TZL9308 C     34.25  +      1.26  R:    0b
  8.Procházka Tomáš          OK Sparta Praha      SCP8200 C     34.43  +      1.44  R:    0b
  9.Žaloudík Jiří            lepus.cz             LOV8601 C     34.44  +      1.45  R:    0b
 10.Jirásek Aleš             OK Lokomotiva Pardub LPU7601 C     35.08  +      2.09  R:    0b
 10.Kamenický Tobiáš         SK OS Nové Město n.  OSN9339 C     35.08  +      2.09  R:    0b
 12.Justa Pavel              OK 99 Hradec Králové PHK8701 C     35.37  +      2.38  R:    0b
 13.Antoš Filip              SK LOB Nová Paka     NPA8001 C     35.42  +      2.43  R:    0b
 14.Vodrážka Jakub           Slavia Liberec orien VLI7604 C     35.50  +      2.51  R:    0b
 15.Pokorný Ondřej           SK Praga             PGP7506 C     36.23  +      3.24  R:    0b
 16.Rožek David              OB Říčany            RIC7403 C     36.37  +      3.38  R:    0b
 17.Šístek Daniel            OK Sparta Praha      SCP7507 C     36.42  +      3.43  R:    0b
 18.Hošek Radim              KOB Dobruška         DOB8737 C     36.43  +      3.44  R:    0b
 19.Držka Štěpán             OK Lokomotiva Pardub LPU7604 C     36.49  +      3.50  R:    0b
 20.Pachnik Wojciech         TJ Stadion Nový Bor  STB9101 C     37.02  +      4.03  R:    0b
 21.Hodek Michal             KOB TRETRA Praha     TAP8808 C     37.07  +      4.08  R:    0b
 22.Blahuta Marek            VŠSK MFF UK Praha    MFP7301 C     37.23  +      4.24  R:    0b
 23.Veverka Tomáš            OOB Vamberk          VAM8401 C     37.30  +      4.31  R:    0b
 24.Gregor Martin            SK OB Chotěboř       CTB7701 C     37.33  +      4.34  R:    0b
 25.Hadač Miroslav           Přátelé orientačního AOP6501 C     37.54  +      4.55  R:    0b
 26.Sysel Ondřej             SK Praga             PGP8302 C     38.21  +      5.22  R:    0b
 27.Koblížek Kamil           KOB Ústí nad Orlicí  KUO8001 C     38.32  +      5.33  R:    0b
 28.Šákr Vít                 OK Jiskra Nový Bor   BOR9301 C     38.41  +      5.42  R:    0b
 29.Tomeš Jaroslav           Oddíl OB Kotlářka    DKP8109 C     39.07  +      6.08  R:    0b
 30.Svoboda Ondřej           TJ Slavia Hradec Krá SHK7605 C     39.12  +      6.13  R:    0b
 31.Fukátko Jan              OK Lokomotiva Pardub LPU8105 C     39.13  +      6.14  R:    0b
 32.Jirků Roman              OK Jihlava           SJI8309 C     39.19  +      6.20  R:    0b
 33.Nývlt Petr               Oddíl OB Kotlářka    DKP8004 C     39.20  +      6.21  R:    0b
 34.Zitka Adam               OK Lokomotiva Pardub LPU8402 C     39.21  +      6.22  R:    0b
 35.Kondrát Martin           SK Praga             PGP6501 C     39.31  +      6.32  R:    0b
 35.Hanzl Tomáš              Sportcentrum Jičín   SJC8205 C     39.31  +      6.32  R:    0b
 37.Teringl Radek            TJ OB České Budějovi VCB6502 C     39.47  +      6.48  R:    0b
 38.Doucha Jiří              TJ START Náchod      SNA7105 C     39.57  +      6.58  R:    0b
 39.Hlaváč Jiří              KOS TJ Tesla Brno    TBM6116 C     40.09  +      7.10  R:    0b
 40.Šilhavý Jakub            OK Lokomotiva Plzeň  LPM8500 C     40.12  +      7.13  R:    0b
 41.Buk Jindřich             SKOB Roudnice nad La ROU9303 C     40.31  +      7.32  R:    0b
 42.Janas Petr               PELL’S MTBO TEAM     XBM7103 C     40.40  +      7.41  R:    0b
 43.Vlach Jiří               OOB TJ Baník Ostrava AOV7900 C     41.06  +      8.07  R:    0b
 44.Čechlovský Jan           OK Chrastava         CHA9300 C     41.19  +      8.20  R:    0b
 45.Peths Jan                KOS TJ Lokomotiva Kr KRN8101 C     41.45  +      8.46  R:    0b
 46.Macek Jiří               KOB Chemopetrol Litv LIT8401 C     41.59  +      9.00  R:    0b
 47.Pýcha Lukáš              TJ START Náchod      SNA8402 C     42.01  +      9.02  R:    0b
 48.Martan Jiří              Slavia Liberec orien VLI7300 C     42.19  +      9.20  R:    0b
 49.Vondra Jiří              VŠTJ Stavební fakult FSP7600 C     43.01  +     10.02  R:    0b
 50.Kalina Miroslav          VŠTJ Ekonom Praha    EKP8211 C     43.17  +     10.18  R:    0b
 51.Kovář Jindřich           KČT Aš               MAS6800 C     43.25  +     10.26  R:    0b
 52.Schröter Pavel           OK Chrastava         CHA7203 C     43.32  +     10.33  R:    0b
 53.Tomeš Petr               Sportcentrum Jičín   SJC7531 C     43.34  +     10.35  R:    0b
 54.Vlach Martin             SK Praga             PGP8605 C     43.41  +     10.42  R:    0b
 55.Čech Jan                 VŠTJ Stavební fakult FSP7900 C     43.57  +     10.58  R:    0b
 56.Kurfürst Pavel           VŠTJ Stavební fakult FSP7400 C     44.29  +     11.30  R:    0b
 57.Lepšík Petr              OK Jiskra Nový Bor   BOR8202 C     44.54  +     11.55  R:    0b
 58.Musil Pavel              Sportcentrum Jičín   SJC7705 C     44.58  +     11.59  R:    0b
 59.Potštejnský Jan          SOOB Spartak Rychnov SRK7807 C     45.10  +     12.11  R:    0b
 60.Pospíšil Ondřej          Oddíl OB Kotlářka    DKP8717 C     45.32  +     12.33  R:    0b
 61.Dvořák Miroslav          OOB SK Zbraslav      ZBP7601 C     46.55  +     13.56  R:    0b
 62.Ramba Jiří               Oddíl OB Kotlářka    DKP8606 C     47.19  +     14.20  R:    0b
 63.Khel Richard             OK Sparta Praha      SCP7500 C     48.00  +     15.01  R:    0b
 64.Kasal Vít                SK Žabovřesky Brno   ZBM7540 C     48.22  +     15.23  R:    0b
 65.Pavelka Jan              O-mikron             MBM8500 C     49.11  +     16.12  R:    0b
 66.Šrubař Michal            O-mikron             MBM8606 C     50.41  +     17.42  R:    0b
 67.Mezník Vladimír          TJ Lokomotiva Beroun LBE6400 C     52.27  +     19.28  R:    0b
 68.Chrást Tomáš             SK Studenec          STH7401 C     55.12  +     22.13  R:    0b
 69.Fátor Jan                KOB Dobruška         DOB7907 C     61.06  +     28.07  R:    0b
 70.Šimon Václav             TJ Lokomotiva Beroun LBE9100 C     61.15  +     28.16  R:    0b
 
Konečné výsledky kategorie: H21C        4.3km   80m 17k  Ranking:0.0000 * 1.06
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Vlažný Jan               OOB TJ Slovan Luhačo LCE8901 C     28.27  +      0.00  R:    0b
  2.Klaška Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKP9301 C     29.31  +      1.04  R:    0b
  3.Wohanka Pavel            OOS TJ Spartak Vrchl VRL7501 C     30.28  +      2.01  R:    0b
  4.Poloprutský Tomáš        Slavia Liberec orien VLI6205 C     31.29  +      3.02  R:    0b
  5.Kapal Tomáš              SK Kamenice          KAM9402 C     31.50  +      3.23  R:    0b
  6.Voráček Michal           SK Praga             PGP8009 C     32.02  +      3.35  R:    0b
  7.Hanák Jan                SKOB Slaný           SLA8002 C     32.21  +      3.54  R:    0b
  8.Eiselt Jan               OOB TJ Lokomotiva Te LTP8801 C     32.25  +      3.58  R:    0b
  9.Semík Luboš              SK Kamenice          KAM6201 C     32.55  +      4.28  R:    0b
 10.Černý Martin             OK Jilemnice         JIL8703 C     33.22  +      4.55  R:    0b
 11.Al  Murshdi Ahmed        SK Haná orienteering OOL8506 C     33.42  +      5.15  R:    0b
 12.Plíhal Tomáš             OK Jihlava           SJI8509 C     33.50  +      5.23  R:    0b
 13.Krtička Jan              KOB Konice           KON7931 C     33.51  +      5.24  R:    0b
 14.Šimša Jaromír            VŠSK MFF UK Praha    MFP7100 C     34.16  +      5.49  R:    0b
 15.Tesař Daniel             KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM8203 C     34.20  +      5.53  R:    0b
 16.Kutílek Jakub            OK Lokomotiva Pardub LPU8609 C     34.25  +      5.58  R:    0b
 17.Jedlička Lukáš           TJ Slavia Hradec Krá SHK8100 C     34.59  +      6.32  R:    0b
 18.Pátek Richard            SK Žabovřesky Brno   ZBM7609 C     36.00  +      7.33  R:    0b
 19.Vančura Martin           OOB TJ Tatran Jablon TJN8002 C     36.17  +      7.50  R:    0b
 20.Štemberg Milan           VŠTJ Ekonom Praha    EKP8608 C     36.52  +      8.25  R:    0b
 21.Al Mansoori Abdulaziz    SK Haná orienteering OOL8906 C     37.00  +      8.33  R:    0b
 22.Koldinský Jan            SKOB TJ Sokol Kralup KPY8506 C     37.27  +      9.00  R:    0b
 23.Cupák Jiří               OOS TJ Spartak Vrchl VRL7201 C     37.32  +      9.05  R:    0b
 24.Večeřa Martin            OOB TJ Tatran Jablon TJN9105 C     37.38  +      9.11  R:    0b
 25.Kučerka Jan              KOB Chemopetrol Litv LIT8002 C     37.55  +      9.28  R:    0b
 26.Dubec Pavel              OK Sparta Praha      SCP8003 C     38.09  +      9.42  R:    0b
 27.Benda Lukáš              VŠTJ Ekonom Praha    EKP7705       38.28  +     10.01  R:    0b
 28.Bernášek Jiří            TJ Stadion Nový Bor  STB8101 C     38.32  +     10.05  R:    0b
 29.Černý Vojtěch            OK Jilemnice         JIL9006 C     39.08  +     10.41  R:    0b
 30.Filičko Marek            OK Lokomotiva Pardub LPU7102 C     39.15  +     10.48  R:    0b
 31.Gorčica Pavel            OK Chrastava         CHA6200 C     39.27  +     11.00  R:    0b
 32.Al Kaabi Salem           SK Haná orienteering OOL8006 C     40.13  +     11.46  R:    0b
 33.Vaněk Petr               OOB SK Zbraslav      ZBP7302 C     40.21  +     11.54  R:    0b
 34.Minarčík Tomáš           KOS TJ Lokomotiva Kr KRN8102 C     41.17  +     12.50  R:    0b
 35.Abdalla Khamis           SK Haná orienteering OOL8806 C     41.37  +     13.10  R:    0b
 36.Al Mazrouei Rashed       SK Haná orienteering OOL8807 C     41.39  +     13.12  R:    0b
 37.Hejtmánek Martin         KOB TRETRA Praha     TAP8605 C     41.59  +     13.32  R:    0b
 38.Pitra Martin             OOB SK Chrast        CHT9204 C     42.59  +     14.32  R:    0b
 39.Rozkošný Karel           VŠTJ Ekonom Praha    EKP7900 C     43.05  +     14.38  R:    0b
 40.Kubec Pavel              TJ Stadion Nový Bor  STB6601 C     43.07  +     14.40  R:    0b
 41.Koč Zdeněk               SK Meteor Kačerov Pr MKP4700 C     44.24  +     15.57  R:    0b
 42.Al Shehhi Mohammed       SK Haná orienteering OOL8106 C     45.51  +     17.24  R:    0b
 43.Al Yamahi Salem          SK Haná orienteering OOL8306 C     47.10  +     18.43  R:    0b
 44.Hájek Vojtěch            OOB TJ Tatran Jablon TJN9502 C     47.28  +     19.01  R:    0b
 45.Kořan Pavel              VSK Mendelu Brno     VBM7401 C     48.24  +     19.57  R:    0b
 46.Vokál Vojtěch            OK Chrastava         CHA7900 C     48.53  +     20.26  R:    0b
 47.Forst Libor              VŠSK MFF UK Praha    MFP6301 C     48.57  +     20.30  R:    0b
 48.Simr Pavel               SKOB Roudnice nad La ROU7504 C     49.36  +     21.09  R:    0b
 49.Synek Marcel             OK Doksy             DOK7600 C     50.13  +     21.46  R:    0b
 50.Vlastník Šimon           OK Jilemnice         JIL9904 C     51.48  +     23.21  R:    0b
 51.Al Ktebi Khalid          SK Haná orienteering OOL8406 C     51.50  +     23.23  R:    0b
 52.Al Zeyoudi Seed          SK Haná orienteering OOL7306 C     52.13  +     23.46  R:    0b
 52.Toušek Filip             OOB SK Zbraslav      ZBP7102 C     52.13  +     23.46  R:    0b
 54.Procházka Martin         OOB TJ Lokomotiva Tr LTU8101 C     52.47  +     24.20  R:    0b
 55.Al Mteiri Ahmed          SK Haná orienteering OOL8207 C     53.13  +     24.46  R:    0b
 56.Al Abduli Jamal          SK Haná orienteering OOL7406 C     55.19  +     26.52  R:    0b
 57.Řezáč Pavel              Slavia Liberec orien VLI6900 C     64.46  +     36.19  R:   -0b
 58.Al Kaabi Mubark          SK Haná orienteering OOL8206 C     67.06  +     38.39  R:   -0b
 59.Al Qaydi Ali             SK Haná orienteering OOL7706 C     72.16  +     43.49  R:   -0b
 60.Mencl Pavel              Oddíl OB Kotlářka    DKP7912 C     90.41  +     62.14  R:   -0b
    Popule Tomáš             OK Lokomotiva Plzeň  LPM8803 C DISK              
    Oujeský Tomáš            OOB TJ Spartak Adamo ADA7433 C DISK              
    Pidrman Milan            VŠTJ Ekonom Praha    EKP8310 C DISK              
    Beránek Petr             OK Jiskra Nový Bor   BOR6701 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H21E        6.4km  195m 25k  Ranking:0.0000 * 1.06
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Král Vojtěch             SK Severka Šumperk   SSU8841 E     35.51  +      0.00  R:    0b
  2.Šedivý Jan               SK Praga             PGP8409 E     36.34  +      0.43  R:    0b
  3.Kubelka Tomáš            OK Lokomotiva Pardub LPU9307 R     37.20  +      1.29  R:    0b
  4.Poklop Martin            SK Severka Šumperk   SSU8802 E     37.41  +      1.50  R:    0b
  5.Nožka Radek              OK Lokomotiva Pardub LPU9005 E     38.12  +      2.21  R:    0b
  6.Nykodým Miloš            SK Žabovřesky Brno   ZBM9005 E     38.26  +      2.35  R:    0b
  7.Kamenický Jakub          OK 99 Hradec Králové PHK9104 E     38.57  +      3.06  R:    0b
  8.Udržal Tomáš             OK Lokomotiva Pardub LPU8002 E     39.05  +      3.14  R:    0b
  9.Hubáček Michal           OOB TJ Slovan Luhačo LCE9301 E     39.10  +      3.19  R:    0b
 10.Hadač Filip              Přátelé orientačního AOP9301 E     39.17  +      3.26  R:    0b
 11.Kubát Pavel              OK 99 Hradec Králové PHK9101 E     39.18  +      3.27  R:    0b
 12.Bravený Vít              SK Žabovřesky Brno   ZBM9102 R     39.19  +      3.28  R:    0b
 13.Losman Petr              OK 99 Hradec Králové PHK7901 E     39.20  +      3.29  R:    0b
 14.Flašar Jan               SK Praga             PGP8610 R     40.04  +      4.13  R:    0b
 15.Janata Martin            Oddíl OB Kotlářka    DKP8306 E     40.07  +      4.16  R:    0b
 16.Kodeda Štěpán            Sportcentrum Jičín   SJC8818 E     40.09  +      4.18  R:    0b
 17.Sysel Ctibor             SK Praga             PGP8700 R     40.50  +      4.59  R:    0b
 18.Beneš Jan                Sportcentrum Jičín   SJC8703 C     40.51  +      5.00  R:    0b
 19.Zvěřina Petr             OK Lokomotiva Pardub LPU8208 E     41.05  +      5.14  R:    0b
 20.Mrázek Jan               Sportcentrum Jičín   SJC8102 E     41.07  +      5.16  R:    0b
 21.Kozák Osvald             KOS TJ Tesla Brno    TBM8201 R     41.08  +      5.17  R:    0b
 22.Kazda Ondřej             Sportcentrum Jičín   SJC8202 R     42.01  +      6.10  R:    0b
 22.Kolařík Tomáš            OK Jiskra Nový Bor   BOR7809 C     42.01  +      6.10  R:    0b
 24.Škoda Jakub              Slavia Liberec orien VLI8800 R     42.06  +      6.15  R:    0b
 25.Klapal Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU9006 C     42.07  +      6.16  R:    0b
 26.Hepner David             TJ Slavia Hradec Krá SHK7601 C     42.33  +      6.42  R:    0b
 27.Procházka David          OK Lokomotiva Pardub LPU9113 E     42.46  +      6.55  R:    0b
 28.Kamenický Matěj          OK Lokomotiva Pardub LPU9036 R     43.05  +      7.14  R:    0b
 29.Makovský Jakub           KOB TRETRA Praha     TAP8511 R     43.21  +      7.30  R:    0b
 30.Procházka Jan            SK Praga             PGP8206 C     43.22  +      7.31  R:    0b
 31.Klusáček Jan             SK Žabovřesky Brno   ZBM9301 R     43.29  +      7.38  R:    0b
 32.Hovorka Lukáš            OK Lokomotiva Pardub LPU9001 C     43.41  +      7.50  R:    0b
 33.Horyna Roman             OOB TJ Slovan Luhačo LCE7602 R     43.53  +      8.02  R:    0b
 34.Mokrý Stanislav          KOB Moira Brno       ABM9202 R     44.12  +      8.21  R:    0b
 35.Košárek Pavel            Přátelé orientačního AOP7102 C     45.11  +      9.20  R:    0b
 36.Kundisch Wieland         USV TU Dresden       33D8500       46.02  +     10.11  R:    0b
 37.Fučík Karel              VSK Mendelu Brno     VBM7246 R     47.02  +     11.11  R:    0b
 38.Slezák Zdeněk            OOB TJ Slovan Luhačo LCE8902 R     47.11  +     11.20  R:    0b
 39.Navrátil Boris           Přátelé orientačního AOP9202 R     47.36  +     11.45  R:    0b
 40.Kořínek Tomáš            OK Jiskra Nový Bor   BOR9007 R     47.54  +     12.03  R:    0b
    Prášil Marek             OOB Třebíč           TTR7301 R DISK              
    Komanec Václav           TJ Slavia Hradec Krá SHK8406 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H35B        5.0km  155m 19k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Zikmund Zdeněk           SK LOB Nová Paka     NPA6705 C     36.54  +      0.00
  2.Přinda Lukáš             Slavia Liberec orien VLI7701 C     38.11  +      1.17
  3.Král Aleš                VŠSK MFF UK Praha    MFP7808 C     39.07  +      2.13
  4.Hain Jan                 Sportcentrum Jičín   SJC7502 C     41.02  +      4.08
  5.Kužel Tomáš              VŠTJ Stavební fakult FSP7610 C     41.04  +      4.10
  6.Skripnik Ondřej          VŠTJ Stavební fakult FSP7502 C     41.08  +      4.14
  7.Binar Robert             SK UP Olomouc        UOL7500 C     44.36  +      7.42
  8.Štregl Petr              OOS TJ Spartak Vrchl VRL7303 C     44.51  +      7.57
  9.Koťátko Zdeněk           Sportcentrum Jičín   SJC7701 C     45.05  +      8.11
 10.Šklíba Jan               SOOB Spartak Rychnov SRK7501 C     47.38  +     10.44
 11.Kraus Petr               Sportcentrum Jičín   SJC7303 C     48.46  +     11.52
 12.Slovák Miroslav          TJ Slavia Hradec Krá SHK7704 C     51.05  +     14.11
 13.Synek Antonín            OK Doksy             DOK7800 C     54.31  +     17.37
 14.Rusin Jan                Ulita-HOBRA Orientee BRU7601 C     56.07  +     19.13
 15.Šrámek Petr              OB Říčany            RIC6905 C     56.15  +     19.21
 16.Komárek Arnošt           TJ OK Tolar Jindřich TJH7701 C     56.30  +     19.36
 17.Žitný Tomáš              SKOB Sig-Mat Mladá B SMB6401 C     62.05  +     25.11
 18.Pavlíček Lubomír         SKOB TJ Sokol Kralup KPY7800 C     62.50  +     25.56
 19.Dejnožka Jiří            OOB TJ Tatran Jablon TJN7503 C     65.02  +     28.08
 
Konečné výsledky kategorie: H40B        4.7km  115m 21k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Horák Pavel (Starosta)   USK Praha            VSP7305 C     33.19  +      0.00
  2.Netopil Libor            OOB Vamberk          VAM7401 C     33.41  +      0.22
  3.Zrník Tomáš              SK OS Nové Město n.  OSN7118 C     34.08  +      0.49
  4.Zuzánek Zdeněk           OOB TJ Tatran Jablon TJN5901 C     34.51  +      1.32
  5.Průša Michal             USK Praha            VSP7310 C     36.06  +      2.47
  6.Baldrian Petr            SK Praga             PGP7203 C     36.56  +      3.37
  7.Vácha Tomáš              OK Jiskra Nový Bor   BOR7409 C     37.14  +      3.55
  8.Bolehovský Pavel         VŠTJ Ekonom Praha    EKP7103 C     37.28  +      4.09
  9.Beneš Jan                SJH Jindřichův Hrade SJH7001 C     38.31  +      5.12
 10.Hnízdil Jan              KOB Kamenický Šenov  KAS7100 C     38.50  +      5.31
 11.Aschermann Jan           USK Praha            VSP6902 C     39.26  +      6.07
 12.Vandas Luděk             OOB Vamberk          VAM6601 C     40.09  +      6.50
 13.Kubec Martin             KOB Dobruška         DOB7002 C     40.49  +      7.30
 14.Procházka Antonín        KOB Dobřichovice     DCE5500 C     40.51  +      7.32
 15.Kovářík Tomáš            SK Kamenice          KAM6901 C     41.20  +      8.01
 16.Pecka Jan                VŠTJ Ekonom Praha    EKP6800 C     42.21  +      9.02
 17.Zakouřil Václav          USK Praha            VSP7401 C     43.00  +      9.41
 18.Mareš Alexander          TJ Jiskra Nejdek     NEJ7300 C     43.08  +      9.49
 19.Chaloupský David         OK 99 Hradec Králové PHK7103 C     43.25  +     10.06
 20.Rydl Jiří                OOB TJ Tatran Jablon TJN7000 C     43.27  +     10.08
 21.Bohuslav Václav          OK Lokomotiva Plzeň  LPM7206 C     43.30  +     10.11
 22.Kvapil Petr              SOK TJ Turnov        TUV7402 C     43.43  +     10.24
 23.Svoboda Jan              OK Jiskra Nový Bor   BOR7200 C     44.41  +     11.22
 24.Hašek Ondřej             KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM6902 C     44.51  +     11.32
 25.Myslivec Tomáš           TJ Slavia Hradec Krá SHK7002 C     46.00  +     12.41
 26.Vlašímský Robert         TJ Slovan Karlovy Va SKV7201 C     46.03  +     12.44
 27.Zlesák Martin            OOB SK Chrast        CHT7302 C     46.20  +     13.01
 27.Straka Lukáš             SKOB Slaný           SLA7002 C     46.20  +     13.01
 29.Šubrt Antonín            Oddíl OB Kotlářka    DKP7100 C     48.08  +     14.49
 29.Cichý David              OK 99 Hradec Králové PHK7001 C     48.08  +     14.49
 31.Novotný Dušan            OOB TJ Tatran Jablon TJN7002 C     48.18  +     14.59
 32.Bejvl Jakub              SK Los Mělník        LME7100 C     48.21  +     15.02
 33.Lederer Pavel            OK Doksy             DOK6600 C     50.22  +     17.03
 34.Jirous Jiří              KOB TRETRA Praha     TAP7201 C     51.07  +     17.48
 35.Nádeníček Josef          TJ Jiskra Nejdek     NEJ7000 C     51.08  +     17.49
 36.Nechanický Pavel         SK OS Nové Město n.  OSN7209 C     51.39  +     18.20
 37.Kolář Viktor             TJ Jiskra Hořice     HOR7300 C     52.06  +     18.47
 38.Käss Pavel               KOB Baník Sokolov    BSO7000 C     52.57  +     19.38
 39.Hošťálek Dan             KOS TJ Lokomotiva Kr KRN6808 C     55.06  +     21.47
 40.Gálus Igor               KOB Děčín            LDC7302 C     55.18  +     21.59
 41.Šašek Luděk              SOBSA                SOB6901 C     55.43  +     22.24
 42.Háněl Jaromír            OB SK Zvole          ZVO6801 C     59.04  +     25.45
 43.Pompach Martin           OK 99 Hradec Králové PHK7207 C     60.48  +     27.29
 44.Koten Pavel              OB Říčany            RIC7200 C     71.01  +     37.42
 45.Šmol Marcel              OK Doksy             DOK7300 C     71.27  +     38.08
 46.Tolar Jan                OB Říčany            RIC7301       80.34  +     47.15
    Koštejn Pavel            OK Doksy             DOK7100 C DISK              
    Chvátil Jiří             OK 99 Hradec Králové PHK7200 C DISK              
    Faltejsek Pavel          OK 99 Hradec Králové PHK7003 C DISK              
 MS Neyrinck Noel            USK Praha            VSP7012 CMSDISK             
 
Konečné výsledky kategorie: H45B        4.5km  105m 18k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kavalír Karel            OK 99 Hradec Králové PHK6503 C     33.49  +      0.00
  2.Vydra Ivan               OK RECO Sport        PEN6600 C     37.00  +      3.11
  3.Pachnik Dariusz          TJ Stadion Nový Bor  STB6901 C     37.14  +      3.25
  4.Langr Jan                TJ Slavia Hradec Krá SHK6701 C     38.24  +      4.35
  5.Valach Petr              OK Lokomotiva Pardub LPU6505 C     39.26  +      5.37
  6.Šimek Tomáš              VŠTJ Stavební fakult FSP6304 C     39.50  +      6.01
  7.Fürst Aleš               TJ Loko Liberec      LLI6801 C     40.04  +      6.15
  8.Klaška Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKP6500 C     41.42  +      7.53
  9.Illner Jakub             Oddíl OB Kotlářka    DKP6601 C     41.57  +      8.08
 10.Bílý Petr                OOB TJ Lokomotiva Te LTP6805 C     42.20  +      8.31
 11.Uher Petr                USK Praha            VSP5001 C     42.25  +      8.36
 12.Richtr Aleš              KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM6601 C     42.48  +      8.59
 13.Novotný Milan            OK 99 Hradec Králové PHK6502 C     43.16  +      9.27
 14.Semík Jan                USK Praha            VSP6507 C     43.21  +      9.32
 15.Novák Libor              SK OK 24 Praha       OKP6504 C     43.29  +      9.40
 16.Šritr Martin             SOK TJ Turnov        TUV6802 C     43.43  +      9.54
 17.Kalousek Jiří            Oddíl OB Kotlářka    DKP6901 C     43.46  +      9.57
 18.Bruner Luboš             OOB TJ Lokomotiva Te LTP6501 C     44.02  +     10.13
 19.Šmelík Juraj             OOB TJ Slovan Luhačo LCE6603 C     44.05  +     10.16
 20.Dundáček Milan           SJH Jindřichův Hrade SJH6902 C     44.07  +     10.18
 21.Kamenický Jan            OK 99 Hradec Králové PHK6601 C     44.22  +     10.33
 22.Petržela Pavel           OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6301 C     45.08  +     11.19
 23.Parkan Jiří              SJH Jindřichův Hrade SJH6801 C     45.12  +     11.23
 24.Hostaš Petr              OOB TJ Tatran Jablon TJN6601 C     45.15  +     11.26
 25.Pavel Petr               OOB TJ Lokomotiva Te LTP6806 C     45.47  +     11.58
 26.Svoboda Radek            KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM6903       45.50  +     12.01
 27.Kober Michal             OK Lokomotiva Pardub LPU6702 C     46.07  +     12.18
 28.Cincibus Pavel           VŠTJ Stavební fakult FSP6605 C     46.26  +     12.37
 29.Růžička Ivan             OK 99 Hradec Králové PHK6702 C     47.06  +     13.17
 30.Bendák Petr              OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6500 C     48.16  +     14.27
 31.Valter Petr              KBP Praha            KBP4500 C     49.09  +     15.20
 32.Eichler Petr             KOB Kamenický Šenov  KAS6900 C     49.28  +     15.39
 33.Šebek Martin             OK Sparta Praha      SCP6700 C     49.45  +     15.56
 34.Procházka Radek          OK Lokomotiva Pardub LPU6504 C     49.48  +     15.59
 35.Lejbl Ladislav           TJ Lokomotiva Beroun LBE6900 C     50.35  +     16.46
 36.Petráček Aleš            OK Jihlava           SJI6301 C     50.42  +     16.53
 37.Bína Pavel               MLOK Mariánské Lázně MLA6708 C     50.47  +     16.58
 38.Hanuš Pavel              OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6501 C     53.25  +     19.36
 39.Procházka Pavel          KOB Ústí nad Orlicí  KUO6901 C     54.03  +     20.14
 40.Staněk Rostislav         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM6801 C     55.04  +     21.15
 41.Liška Jindřich           SKOB TJ Sokol Kralup KPY6700 C     56.13  +     22.24
 42.Sanna Roberto            Oddíl OB Kotlářka    DKP6703 C     56.26  +     22.37
 43.Posselt Martin           OOB TJ Tatran Jablon TJN6802 C     56.42  +     22.53
 44.Černý Libor              MLOK Mariánské Lázně MLA6901 C     57.06  +     23.17
 45.Kovář Boris              OOB TJ Lokomotiva Te LTP6710 C     58.05  +     24.16
 46.Šoupa Karel              OK Lokomotiva Plzeň  LPM6900 C     59.52  +     26.03
 47.Vacek Milan              OK Jihlava           SJI6901 C     63.47  +     29.58
 48.Hanč Jaroslav            OOS TJ Spartak Vrchl VRL6702 C     75.56  +     42.07
 49.Aster Vladimír           SKOB Slaný           SLA6500 C     78.17  +     44.28
 50.Šafka Jan                SK Kamenice          KAM6604 C     83.03  +     49.14
 51.Dobeš Václav             SKOB TJ Sokol Kralup KPY5701 C    101.08  +     67.19
    Krausz Milan             VŠTJ Stavební fakult FSP6700 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H50B        4.1km   75m 18k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Koucký Roman             VŠTJ Ekonom Praha    EKP6301 C     30.23  +      0.00
  2.Krejčí Jaroslav          OK Jiskra Nový Bor   BOR6302 C     30.59  +      0.36
  3.Šmaus Ivan               OOB TJ Tatran Jablon TJN6249 C     33.49  +      3.26
  4.Nieke Hagen              USV TU Dresden       33D4400       34.35  +      4.12
  5.Kamenický Radan          SK OS Nové Město n.  OSN6004 C     34.54  +      4.31
  6.Havel Leoš               OOS TJ Spartak Vrchl VRL6401 C     35.43  +      5.20
  7.Fencl Jiří               OK Lokomotiva Pardub LPU6301 C     35.51  +      5.28
  8.Rajnošek Zdeněk          Bratrstvo Ždárských  BZR6301 C     36.08  +      5.45
  9.Hirš Libor               VSK Mendelu Brno     VBM6000 C     37.14  +      6.51
 10.Bartovský Pavel          KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM6101 C     37.15  +      6.52
 11.Pavlovec Petr            OK Jiskra Nový Bor   BOR6303 C     37.26  +      7.03
 12.Přibík Jan               SK Praga             PGP6301 C     38.04  +      7.41
 13.Kožina Petr              SK Praga             PGP6000 C     38.19  +      7.56
 14.Dikoš Pavel              OK Jiskra Nový Bor   BOR6003 C     38.35  +      8.12
 15.Kavka Jiří               OK Sparta Praha      SCP5900 C     39.30  +      9.07
 16.Hrabánek David           SK Praga             PGP6003 C     39.46  +      9.23
 17.Kettner Pavel            TJ Sokol Hostivice   HCE5900 C     40.42  +     10.19
 18.Růžička Miloslav         TJ Sokol Hostivice   HCE6300 C     41.00  +     10.37
 19.Veljačik Pavel           OK Sparta Praha      SCP6200 C     41.23  +     11.00
 20.Ročejdl Marek            SK Kamenice          KAM6400       41.51  +     11.28
 21.Roudný Václav            OK Lokomotiva Pardub LPU6102 C     43.28  +     13.05
 22.Kovář Karel              OOB TJ Lokomotiva Te LTP6102 C     43.29  +     13.06
 23.Wurzel Břetislav         SK OS Nové Město n.  OSN6005 C     44.19  +     13.56
 24.Hlaváček Lubomír         OK 99 Hradec Králové PHK6401 C     44.23  +     14.00
 25.Širůček Jaromír          xxx                  73C6200       44.24  +     14.01
 26.Kohl Jiří                SKOB TJ Sokol Kralup KPY6201 C     47.51  +     17.28
 27.Pavlů Jaroslav           KOB Dobřichovice     DCE6100 C     49.18  +     18.55
 28.Hájek Tomáš              OB SK Zvole          ZVO6401 C     49.22  +     18.59
 29.Bořil Petr               OK Jihlava           SJI6207 C     49.38  +     19.15
 30.Schindler Jiří           OOB TJ Tatran Jablon TJN6301 C     50.27  +     20.04
 31.Šimek Miroslav           SK Los Mělník        LME6300 C     51.20  +     20.57
 32.Doškář Boris             OK Jiskra Nový Bor   BOR6400 C     51.58  +     21.35
 33.Vydra Pavel              OK RECO Sport        PEN6200 C     54.12  +     23.49
 34.Hošek Ladislav           OK Sparta Praha      SCP6001 C     59.17  +     28.54
 35.Kořínek Zdeněk           OK RECO Sport        PEN6201 C     60.28  +     30.05
 36.Borovička Milan          VŠTJ Stavební fakult FSP6104 C     61.03  +     30.40
 37.Hartl Zdeněk             TJ Aero Odolena Voda ODV6300 C     64.38  +     34.15
 38.Müller Ota               OK Jiskra Nový Bor   BOR6101 C     68.11  +     37.48
 39.Pustai Josef             OOB TJ Tatran Jablon TJN6300 C     69.56  +     39.33
 40.Petr Josef               Slavia Liberec orien VLI6300 C     77.40  +     47.17
    Kaplan Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU6401 C DISK              
    Kopáček Miroslav         OOB SK Chrast        CHT6049 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H55B        3.9km   85m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Škorpil Martin           TJ Jiskra Hořice     HOR5700 C     29.02  +      0.00
  2.Zdráhal Robert           SK Haná orienteering OOL5707 C     30.06  +      1.04
  3.Milota Josef             MLOK Mariánské Lázně MLA5801 C     32.33  +      3.31
  4.Hejzlar Josef            TJ OB České Budějovi VCB5601 C     33.00  +      3.58
  5.Běhoun Pavel             OK 99 Hradec Králové PHK5701 C     33.14  +      4.12
  6.Hausvater Karel          TJ Slavia Hradec Krá SHK5801 C     35.02  +      6.00
  7.Novotný Otakar           OOB TJ Tatran Jablon TJN5604 C     35.22  +      6.20
  8.Gazdačko Milan           TJ Slavia Hradec Krá SHK5702 C     35.25  +      6.23
  9.Novák Tom                OK Doksy             DOK5500 C     36.32  +      7.30
 10.Kunc Radovan             OOB TJ Tatran Jablon TJN5549 C     37.31  +      8.29
 11.Flašar Jan               KOB Český Krumlov    KCK5701 C     37.41  +      8.39
 12.Knap Jan                 OK Lokomotiva Pardub LPU5101 C     38.04  +      9.02
 13.Červinka Jaroslav        SK OK 24 Praha       OKP5803 C     38.09  +      9.07
 14.Kaška Rudolf             OK Chrastava         CHA5500 C     38.35  +      9.33
 15.Dušátko Petr             OK 99 Hradec Králové PHK5702 C     38.47  +      9.45
 16.Šedivý Jiří              VŠTJ Ekonom Praha    EKP5500 C     39.31  +     10.29
 17.Pilař Karel              KČT Aš               MAS5501 C     40.35  +     11.33
 18.Zeman Jaroslav           OOB SK Chrast        CHT5901 C     40.44  +     11.42
 19.Beneš Josef              Sportcentrum Jičín   SJC5801 C     40.59  +     11.57
 20.Štěrba Pavel             OK Lokomotiva Pardub LPU5408 C     41.02  +     12.00
 21.Fanta Miroslav           VŠTJ Ekonom Praha    EKP5800 C     41.03  +     12.01
 22.Vícha Vladimír           OK Lokomotiva Pardub LPU5801 C     44.05  +     15.03
 23.Jaroš Vladimír           KOB Dobřichovice     DCE5400 C     44.41  +     15.39
 24.Junek Petr               SK Studenec          STH5501 C     45.04  +     16.02
 25.Blabla Zdeněk            SKP České Budějovice PCB5901 C     45.26  +     16.24
 26.Adrián Petr              VŠTJ Ekonom Praha    EKP5600 C     46.22  +     17.20
 27.Horák Petr               OOB TJ Tatran Jablon TJN5602 C     46.44  +     17.42
 28.Janovič Ondřej           TJ Slovan Karlovy Va SKV5901 C     47.26  +     18.24
 29.Fiala Zdeněk             KOB TRETRA Praha     TAP5501 C     47.30  +     18.28
 30.Sysel Zdeněk             SK Praga             PGP5200 C     47.36  +     18.34
 31.Novotný Miroslav         OK Lokomotiva Pardub LPU5905 C     48.26  +     19.24
 32.Šváb Jan                 USK Praha            VSP5801 C     49.04  +     20.02
 33.Borák Stanislav          VŠTJ Ekonom Praha    EKP5212 C     50.40  +     21.38
 34.Doležal Miroslav         SK Praga             PGP5501 C     50.44  +     21.42
 35.Kudrnáč Martin           SK Kamenice          KAM5901 C     51.42  +     22.40
 36.Hejtmánek Vladimír       KOB TRETRA Praha     TAP5802 C     51.53  +     22.51
 37.Kulhavý Josef            SOOB Spartak Rychnov SRK5701 C     52.29  +     23.27
 38.Žemlička Zbyněk          OOB SK Chrast        CHT5501 C     52.47  +     23.45
 39.Balcar Aleš              OK 99 Hradec Králové PHK5703 C     52.56  +     23.54
 40.Böhm Karel               OOB TJ Tatran Jablon TJN5101 C     59.16  +     30.14
 41.Svobodný Petr            Oddíl OB Kotlářka    DKP5800 C     60.20  +     31.18
 42.Grivalský Michal         SK Praga             PGP5900 C     73.55  +     44.53
 
Konečné výsledky kategorie: H60B        3.6km   50m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Přinda Oldřich           Slavia Liberec orien VLI5101 C     30.59  +      0.00
  2.Peterka František        TJ Sokol Troja       TJP4900 C     32.17  +      1.18
  3.Farář Václav             OK Lokomotiva Pardub LPU5201 C     33.14  +      2.15
  4.Erlebach Josef           OK Jilemnice         JIL5201 C     34.36  +      3.37
  5.Škoda Přemek             Slavia Liberec orien VLI5301 C     34.37  +      3.38
  6.Jelínek Petr             SKOB Zlín            TZL4902 C     35.28  +      4.29
  7.Horáček Miroslav         Slavia Liberec orien VLI5000 C     35.36  +      4.37
  8.Kalibán Jaroslav         SK LOB Nová Paka     NPA5101 C     38.10  +      7.11
  9.Hořínek Jaroslav         USK Praha            VSP5000 C     38.12  +      7.13
 10.Wald František           VŠTJ Stavební fakult FSP5300 C     38.49  +      7.50
 11.Třasák Milan             OK Lokomotiva Pardub LPU5206 C     38.51  +      7.52
 12.Rančák Josef             OK Jiskra Nový Bor   BOR5004 C     39.08  +      8.09
 13.Hájek Jan                KČT Aš               MAS5401 C     39.30  +      8.31
 14.Polák Zdeněk             USK Praha            VSP5203 C     39.34  +      8.35
 15.Sáňka Bedřich            OK Lokomotiva Pardub LPU5102 C     40.41  +      9.42
 16.Štregl Tomáš             OOS TJ Spartak Vrchl VRL5001 C     42.44  +     11.45
 17.Farář Jaroslav           OOS TJ Spartak Vrchl VRL5002 C     43.19  +     12.20
 18.Hora Vladimír            USK Praha            VSP5100 C     43.44  +     12.45
 19.Rejmont Milan            OOB TJ Lokomotiva Tr LTU4801 C     44.29  +     13.30
 20.Cabrnoch Jiří            KOB Kladno           DKL5400 C     45.03  +     14.04
 21.Hamáček Bohuslav         TJ Lokomotiva Beroun LBE5000 C     45.37  +     14.38
 22.Novák Karel              SK LOB Nová Paka     NPA5001 C     46.32  +     15.33
 23.Babický Tomáš            KrOB Rozmarýn Litomě DLT5001 C     47.42  +     16.43
 24.Klimpl Petr              OK Lokomotiva Pardub LPU5401 C     48.57  +     17.58
 25.Jedlička Miroslav        OB Jenišovice        JEN5301 C     50.45  +     19.46
 26.Ševčík Milan             OK Chrastava         CHA5003 C     53.34  +     22.35
 27.Pavlík Milan             OK Chrastava         CHA5400 C     55.54  +     24.55
 28.Hojný Oldřich            OK Sparta Praha      SCP5201 C     56.53  +     25.54
 29.Přeček Zdeněk            OK Sparta Praha      SCP5200 C     56.55  +     25.56
 30.Bárta Miroslav           OB Jenišovice        JEN5201 C     62.18  +     31.19
 
Konečné výsledky kategorie: H65B        3.2km   65m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Pospíšil Jaromír         UNITOP SKP Žďár nad  PZR4417 C     26.10  +      0.00
  2.Buriánek Jaromír         OK Sparta Praha      SCP4700 C     27.54  +      1.44
  3.Knobloch Jindřich        OOS TJ Spartak Vrchl VRL4901 C     27.59  +      1.49
  4.Hrobař Rudolf            SOOB Spartak Rychnov SRK4702 C     30.29  +      4.19
  5.Stehno Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKP4900 C     30.51  +      4.41
  6.Jirásek Jaroslav         TJ Skalka Cheb       SCH4701 C     32.09  +      5.59
  7.Fridrich Jaroslav        OK Lokomotiva Pardub LPU4501 C     33.10  +      7.00
  8.Pospíšil Jiří            SOK TJ Turnov        TUV4701 C     33.26  +      7.16
  9.Bílek Vratislav          Sportcentrum Jičín   SJC4801 C     33.44  +      7.34
 10.Švadlena Jiří            K.O.B. Choceň        CHC4601 C     34.05  +      7.55
 11.Peterka Josef            TJ Loko Liberec      LLI4702 C     34.15  +      8.05
 12.Novotný Jiří             OOB Slavia Praha     SLP4601 C     34.57  +      8.47
 13.Smetana Radim            OK Chrastava         CHA4700 C     36.10  +     10.00
 14.Ježek Ladislav           Slavia Liberec orien VLI4900 C     36.18  +     10.08
 15.Novák Miloš              OK Sparta Praha      SCP4600 C     36.47  +     10.37
 16.Lukavec Míla             OOB TJ Tatran Jablon TJN4901 C     37.14  +     11.04
 17.Rychtecký Josef          TJ OB České Budějovi VCB4801 C     37.16  +     11.06
 18.Kadavý Zdeněk            OK Chrastava         CHA4901 C     38.22  +     12.12
 19.Švec Zdeněk              SKOB Slaný           SLA4700 C     39.24  +     13.14
 20.Zlesák Zdeněk            OK Jilemnice         JIL4701 C     39.50  +     13.40
 21.Tvrdek Vojtěch           TJ Lokomotiva Beroun LBE4900 C     41.49  +     15.39
 22.Ryšavý Vít               TJ Sokol Troja       TJP4700 C     42.53  +     16.43
 23.Fiala Miloš              OOB TJ Kašperské Hor KSH4801 C     44.17  +     18.07
 24.Nosál Stanislav          TJ Lokomotiva Beroun LBE4600 C     44.52  +     18.42
 25.Nejezchleba Jiří         KOB Kamenický Šenov  KAS4600 C     46.07  +     19.57
 26.Lukáš Zdeněk             TJ Loko Liberec      LLI4502 C     46.50  +     20.40
 27.Procházka Jiří           OOB TJ Lokomotiva Tr LTU4802 C     49.16  +     23.06
 28.Pokorný Karel            SK Technik České Bud TCB4701 C     57.13  +     31.03
 29.Jiran Václav             OK 99 Hradec Králové PHK4701 C     60.08  +     33.58
 30.Hlaváč Jaroslav          SKOB Sig-Mat Mladá B SMB4801 C     63.38  +     37.28
 31.Rakovec Miloš            OK Sparta Praha      SCP4500 C     64.11  +     38.01
 32.Matoušek Luboš           OOB TJ LIAZ Jablonec LJN4700 C     75.15  +     49.05
    Müller Rainer            USV TU Dresden       33D4500   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H70B        2.9km   45m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Čadil Jan                VŠTJ Stavební fakult FSP4300 C     30.05  +      0.00
  2.Paul Josef               KOB Dobřichovice     DCE4401 C     33.20  +      3.15
  3.Fišák Jan                MLOK Mariánské Lázně MLA4401 C     34.21  +      4.16
  4.Sklenář Jan              MLOK Mariánské Lázně MLA4201 C     35.50  +      5.45
  5.Novotný František        OOB USK Slavie Ústí  PUL4200 C     36.28  +      6.23
  6.Gřunděl Ivan             SJH Jindřichův Hrade SJH4201 C     38.15  +      8.10
  7.Procházka Zdenko         Oddíl OB Kotlářka    DKP4300 C     38.50  +      8.45
  8.Zábranský Emil           SKOB Slaný           SLA4200 C     39.39  +      9.34
  9.Zakouřil Václav          SOK TJ Turnov        TUV4301 C     39.56  +      9.51
 10.Rychlý Rudolf            OK 99 Hradec Králové PHK4101 C     40.24  +     10.19
 11.Dohnal Josef             USK Praha            VSP4300 C     45.07  +     15.02
 12.Máslo Miroslav           TJ Slavia Hradec Krá SHK4001 C     50.33  +     20.28
 13.Štrojsa Josef            KOB Kamenický Šenov  KAS4000 C     52.02  +     21.57
    Úlehla Zdeněk            OK Jiskra Nový Bor   BOR4001 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H75B        2.9km   45m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Havlík Jaroslav          Sportcentrum Jičín   SJC3601 C     40.41  +      0.00
  2.Mikulecký Jan            OK 99 Hradec Králové PHK3801 C     44.38  +      3.57
  3.Semorád Miloš            OK Sparta Praha      SCP3300 C     47.34  +      6.53
  4.Křtěnský Jaroslav        OK Jiskra Nový Bor   BOR3600 C     54.13  +     13.32
  5.Vondra Jaroslav          VŠTJ Stavební fakult FSP3300 C     58.27  +     17.46
  6.Kalivoda Vladimír        OOB TJ Sokol Kostele KNC3800 C     72.01  +     31.20
    Zemánek Bohumil          OOS TJ Spartak Vrchl VRL3601 C DISK              
    Petrželka Pavel          OOB TJ Tatran Jablon TJN3800 C DISK              
    Beránek Miroslav         OK Jiskra Nový Bor   BOR3900 C DISK              
    Attl Vladimír            SK Praga             PGP3800 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: HDR         1.8km   20m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Drahoňovský Tomáš        OOB TJ Turnov        TUR0701 C     16.48  +      0.00
  2.Přinda Jan               Slavia Liberec orien VLI0803 C     17.05  +      0.17
  3.Heřmánková Bára          OOB TJ Turnov        TUR0850 C     18.40  +      1.52
  4.Houžvičková Daniela      OOB TJ Turnov        TUR0751 C     18.58  +      2.10
  5.Dušková Adéla            OOB TJ Turnov        TUR           19.01  +      2.13
  6.Tolar Ondrej             OB Říčany            RIC0701 C     20.33  +      3.45
  7.Hlaváčová Lucie          KOS TJ Tesla Brno    TBM0660 C     21.43  +      4.55
  8.Lamačová Barbora         OK Jiskra Nový Bor   BOR0750 C     23.25  +      6.37
  9.Skálová Jolana           OOB TJ Tatran Jablon TJN           24.31  +      7.43
 10.Doucha Tomáš             TJ START Náchod      SNA0801 C     24.59  +      8.11
 11.Tůma Lukáš               Sportcentrum Jičín   SJC           27.56  +     11.08
 12.Rychlá Karolína          KOS TJ Lokomotiva Kr KRN0757 C     29.36  +     12.48
 13.Houžvičková Kateřina     OOB TJ Turnov        TUR0952 C     29.49  +     13.01
 14.Blahutová Lucie          VŠSK MFF UK Praha    MFP0950       31.00  +     14.12
 15.Budská Anna              OOB TJ Tatran Jablon TJN           32.06  +     15.18
 16.Krumlovský Vojtěch       OB Říčany            RIC0703       32.08  +     15.20
 17.Polívková Beáta          OB Říčany            RIC0652 C     32.39  +     15.51
 17.Synková Elena            Neregistrovaní       NNN           32.39  +     15.51
 19.Jiroušková Barbora       OB Říčany            RIC0650 C     32.58  +     16.10
 20.Vřešťál František        OOB TJ Turnov        TUR0906 C     33.27  +     16.39
 21.Žemlík Eduard            SOK TJ Turnov        TUV0901 C     33.40  +     16.52
 22.Kruliš Janek             Slavia Liberec orien VLI           33.58  +     17.10
 23.Míková Sofie             OOB TJ Tatran Jablon TJN0950 C     34.08  +     17.20
 24.Blažková Petra           OOB TJ Turnov        TUR0650 C     35.12  +     18.24
 25.Kučerová Kateřina        USK Praha            VSP0950 C     35.36  +     18.48
 26.Kučera Jakub             USK Praha            VSP0900 C     35.38  +     18.50
 27.Krejzová Markéta         OOB TJ Turnov        TUR0854 C     36.10  +     19.22
 28.Blažková Karolína        OOB TJ Turnov        TUR0851 C     36.34  +     19.46
 29.Vodrážka Štěpán          KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0802 C     36.45  +     19.57
 30.Vlašímská Karolína       TJ Slovan Karlovy Va SKV           37.16  +     20.28
 31.Vondrová Eliška          VŠTJ Stavební fakult FSP           37.41  +     20.53
 32.Bradáč Václav            TJ Loko Liberec      LLI0600 C     38.39  +     21.51
 33.Kvapilová Kristýna       SOK TJ Turnov        TUV0999 C     39.56  +     23.08
 34.Pethsová Isabella        KOS TJ Lokomotiva Kr KRN1051 C     44.00  +     27.12
 35.Bohuslav Fanda           OK Lokomotiva Plzeň  LPM0900 C     49.17  +     32.29
 36.Kučerka Radek            TJ Stadion Nový Bor  STB1101 C     51.28  +     34.40
 37.Kalinová Ella            VŠTJ Ekonom Praha    EKP0961 C     58.40  +     41.52
 38.Kalinová Lisa            VŠTJ Ekonom Praha    EKP1150 C     59.14  +     42.26
 39.Bozděch Vojtěch          SK Praga             PGP           59.56  +     43.08
 40.Nedbalová Klára          VŠSK MFF UK Praha    MFP0850 C     60.35  +     43.47
 41.,Daník                   OOB TJ Turnov        TUR           64.56  +     48.08
 42.Forst Albert             VŠSK MFF UK Praha    MFP0901 C     68.21  +     51.33
    Pokorná Linda            SK Praga             PGP0350 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: P2          2.1km   30m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Míková Markéta           OOB TJ Tatran Jablon TJN7351 C     18.54  +      0.00
  2.Dohnálková Jana          TJ Slavia Hradec Krá SHK7252 C     19.39  +      0.45
  3.Beran Pavel              SKOB Zlín            TZL           20.59  +      2.05
  4.Dejnožková Blanka        OOB TJ Tatran Jablon TJN7651 C     24.28  +      5.34
  5.Vydrová Markéta          OK RECO Sport        PEN8950 C     24.41  +      5.47
  5.Zítková  Michaela        SOK TJ Turnov        TUV8551 C     24.41  +      5.47
  7.Hrnčířová Lenka          SK Studenec          STH7251 C     27.37  +      8.43
  8.Hornychová Helena        OOB TJ Tatran Jablon TJN7150 C     28.42  +      9.48
  9.Majdáková Martina        Neregistrovaní       NNN1          30.59  +     12.05
 10.Havlová Klára            OOS TJ Spartak Vrchl VRL0152 C     31.19  +     12.25
 11.Vitebská Lenka           OOB TJ Tatran Jablon TJN7051 C     31.44  +     12.50
 12.Jiráková Ludmila         Neregistrovaní       NNN           31.55  +     13.01
 13.Pavel Jiří               OOB TJ Tatran Jablon TJN7100 C     32.03  +     13.09
 14.Bradáčová Marie          TJ Loko Liberec      LLI7550 C     32.15  +     13.21
 15.Hanušová Jitka           OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6352 C     35.28  +     16.34
 16.Paulová Mirka            KOB Dobřichovice     DCE5250 C     37.32  +     18.38
 17.Danko Štěpán             OK Chrastava         CHA0301 C     39.32  +     20.38
 18.Havrdlíková Ivana        SOK TJ Turnov        TUV           43.53  +     24.59
 19.Zemánek Jakub            OOB TJ Tatran Jablon TJN           49.14  +     30.20
 20.Balcarová Alena          TJ Loko Liberec      LLI7150 C     50.55  +     32.01
 21.Augusta Jiří             USK Praha            VSP7421 C     62.40  +     43.46
 22.Machučová Jaroslava      OK Chrastava         CHA8250       67.05  +     48.11
 23.Kopecká Mirka            OOB TJ Tatran Jablon TJN           68.06  +     49.12
 24.Vilhumová Lucie          SK Kamenice          KAM7056       72.11  +     53.17
 25.Adamcová Jana            SK Praga             PGP           95.20  +     76.26
    Dohnálek Pavel           TJ Slavia Hradec Krá SHK7100 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: P4          3.6km   95m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Jurga Vojtěch            Neregistrovaní       NNN3          32.30  +      0.00
  2.Kohout Josef             TJ Slavia Hradec Krá SHK6902 C     32.34  +      0.04
  3.Netuka Jan               TJ Slavia Hradec Krá SHK7001 C     32.47  +      0.17
  4.Sychra Zdeněk            OK Chrastava         CHA7302       36.11  +      3.41
  5.Buriánek Vojta           SK SNS Smržovka      SMR           37.29  +      4.59
  6.Sýkora Ivan              SKOB Sig-Mat Mladá B SMB           38.21  +      5.51
  7.Urbaník Robert           Slavia Liberec orien VLI7002 C     40.14  +      7.44
  8.Rücker Petr              TJ Jiskra Hořice     HOR6500 C     40.27  +      7.57
  9.Al Matroosh Omar         SK Haná orienteering OOL           41.04  +      8.34
 10.Jurga Václav             Neregistrovaní       NNN2          41.14  +      8.44
 11.Hojný Jaroslav           SJH Jindřichův Hrade SJH7002 C     41.34  +      9.04
 12.Buk Miloslav             SKOB Roudnice nad La ROU6202 C     41.37  +      9.07
 13.Mairich Vít              OOB TJ Tatran Jablon TJN7200 C     41.49  +      9.19
 14.Marková Jana             TJ Loko Liberec      LLI7152 C     42.18  +      9.48
 15.Marek Martin             TJ Loko Liberec      LLI7000 C     42.37  +     10.07
 16.Danko Tomáš              OK Chrastava         CHA7200 C     42.50  +     10.20
 17.Jančová Jana             SK při gymnáziu OOB  VRB9450 B     43.22  +     10.52
 18.Rind Pavel               TJ Loko Liberec      LLI7400 C     45.59  +     13.29
 19.Rindová Kateřina         TJ Loko Liberec      LLI7450 C     46.00  +     13.30
 20.Hančová Hana             OOS TJ Spartak Vrchl VRL5652 C     47.07  +     14.37
 21.Junek Vladimír           Neregistrovaní       NNN4          48.33  +     16.03
 22.Hanč Pavel               OOS TJ Spartak Vrchl VRL5601 C     49.03  +     16.33
 23.Brázdilová Radka         TJ Aero Odolena Voda ODV6950 C     49.32  +     17.02
 24.Kolovská Ilona           OK Lokomotiva Plzeň  LPM6352 C     50.01  +     17.31
 25.Smrček Petr              Klub vytrvalostních  KSU7401 C     50.12  +     17.42
 26.THOŘ MILOŠ               SOK TJ Turnov        TUV7302       50.19  +     17.49
 27.Zamrzlová Eva            VŠTJ Ekonom Praha    EKP           51.12  +     18.42
 28.Juhász Matěj             OOB TJ Lokomotiva Tr LTU9900 C     52.02  +     19.32
 29.Polívka Petr             Neregistrovaní       NNN           52.25  +     19.55
 30.Bredlerová Tereza        TJ Slovan Karlovy Va SKV7551 C     54.37  +     22.07
 31.Košek Ladislav           TJ Loko Liberec      LLI5903 C     54.47  +     22.17
 32.Hnídek Stanislav         OOB TJ Tatran Jablon TJN           54.52  +     22.22
 33.Malačka Milan            TJ Sokol Praha Spoři DVP60         55.28  +     22.58
 34.Václavů Tomáš            OOB TJ Tatran Jablon TJN7005 C     56.45  +     24.15
 35.Švihovská Eva            Sportcentrum Jičín   SJC           58.13  +     25.43
 36.Mellan Martin            SOK TJ Turnov        TUV6304 C     58.18  +     25.48
 37.Malačková Jana           TJ Sokol Praha Spoři DVP6151 C     59.12  +     26.42
 38.Winter Luboš             OOB TJ Lokomotiva Tr LTU9904 C     59.19  +     26.49
 39.Pohořalá Karolína        SKOB Roudnice nad La ROU6850 C     59.22  +     26.52
 40.Mikuláš Radek            SK Praga             PGP6404 C     59.49  +     27.19
 41.Kahoun Adam              OOB TJ Lokomotiva Tr LTU9903 C     59.55  +     27.25
 42.Moutvička Ondřej         KOB Chemopetrol Litv LIT8301 C     60.09  +     27.39
 43.Zahradníček Petr         Oddíl OB Kotlářka    DKP8747 C     61.59  +     29.29
 44.Radek Holata             KOB TRETRA Praha     TAP8100       62.06  +     29.36
 45.Řehoř Jiří               OOB TJ Tatran Jablon TJN7004 C     63.19  +     30.49
 46.Nosek Jan                USK Praha            VSP6910 C     63.20  +     30.50
 47.Karlová Kateřina         OK Jilemnice         JIL7553       64.24  +     31.54
 48.Jakoubová Ivka           SK SNS Smržovka      SMR           65.15  +     32.45
 49.Dvořáková Anna           OK Jilemnice         JIL0154       65.27  +     32.57
 50.Stískalová Eva           lepus.cz             LOV           66.44  +     34.14
 51.Peterková Viktorie       TJ Loko Liberec      LLI7551 C     67.43  +     35.13
 52.Pohořalý Dobroslav       SKOB Roudnice nad La ROU6401 C     69.14  +     36.44
 53.Šitina Jakub             OOB TJ Lokomotiva Tr LTU0001 C     70.34  +     38.04
 54.Hejna Vladimír           USK Praha            VSP7404 C     73.37  +     41.07
 55.Metelka Jiří             Neregistrovaní       NNN           75.17  +     42.47
 56.Dolešová Kateřina        SKOB TJ Sokol Kralup KPY     C     77.39  +     45.09
 57.Sehnal Tomáš             K.O.Poděbrady        6UC6700       79.38  +     47.08
 58.Paldus Petr              SK Kamenice          KAM5200       82.22  +     49.52
 59.Jírová Monika            OK Roztoky           ROZ           83.11  +     50.41
 60.Hašek Patrik             OOB TJ Lokomotiva Tr LTU0000 C     89.54  +     57.24
 61.Buková Jana              SKOB Roudnice nad La ROU7150 C     90.23  +     57.53
 62.Šinovská Kristýna        SKOB Roudnice nad La ROU9351 C     92.46  +     60.16
 63.Urban Jan                SK Netopýr Zákupy    ZAK8600 C     93.33  +     61.03
 64.Klašková Josefina        Oddíl OB Kotlářka    DKP9651 C    113.10  +     80.40
 65.Mesiarkinová Eva         O-mikron             MBM          133.20  +    100.50
    Mašata Roman             OK 99 Hradec Králové PHK7107 C DISK              
    Rozmarová Alena          Oddíl OB Kotlářka    DKP8050 C DISK              
    Janasová Barbora         PELL’S MTBO TEAM     XBM7150 C DISK