PP2016st 17.8.2016 14:48
Startovka po oddílech - Všechny etapyvytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2016

 
221Letci v akci (1)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1H10Besta Radek11C080022486844:0086:002:00
 
 
258Budai Osforrás (3)HUN
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1H21EBugár Gergely11H9200910195039:0092:00110:00
2H21EGösswein Csaba11H8500200447069:00110:0036:00
3D21ETóth Korinna11H920188835952:0074:0099:00
 
 
245Kaulsdorfer OLV Berlin (1)GER
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1H45Jobst Henry13D7000825107046:00119:00147:00
 
 
548Octavian Droobers (1)GBR
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1H65Kotecký Roman13G490025556711:00133:0038:00
 
 
306Ekonom Banska Bystrica (7)SVK
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1D35Bialekova Martina17S1402720176756:008:0017:00
2D18Gombalova Martina17S995040696259:00172:0024:00
3D21BHlavacikova Erika17S145241675376:00135:006:00
4H21BNemec Andrej17S920020785764:0066:0046:00
5H55Nemec Juraj17S140140694274:0086:0030:00
6H21UKNemec Juraj17S890040696110:0020:00145:00
7H50Ščehovič Roman17S640030598250:0068:0015:00
 
 
259Post SV Dresden (10)GER
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1H21EKamolz Anton18D960014098689:00120:006:00
2D21AKraemer Jitka18D8750920039412:0065:0079:00
3D50Kraemer Karin18D635088890334:0011:0016:00
4H55Kraemer Werner18D58008629988124:0014:0090:00
5H45Leibiger Jens18D590059101916:0091:00119:00
6H20Müller Kurt18D96012023915135:0085:00149:00
7H40Müller Marko18D7500981934:0094:00135:00
8D21BRückerová Petra18D925051132115:00147:0069:00
9H21ASchroth Peter18D8400900282827:0065:0044:00
10D45Sihver Wiebke18D6850720145613:0026:0081:00
 
 
260SSV Planeta Radebeul (4)GER
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1H21EDittmann Robert19D790150193115:00162:0040:00
2H16Scheuermann Erik19D9900203221578:00142:0069:00
3H45Scheuermann Jürgen19D690130065764:00137:0083:00
4H14Scheuermann Martin19D0200777777498:000:00128:00
 
 
264UKS "Orientpark.pl" Iwiny (2)POL
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1H21EPachnik Wojciech19P910050440727:0076:0086:00
2D21ESzeliga Małgorzata19P9350139489834:0041:00123:00
 
 
90001COC Portugal (1)POR
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1H21EFranco Paulo1CP810175:00166:0030:00
 
 
528Wall Street Systems (1)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1H45Gemperle František1SC7100206181262:00187:0089:00
 
 
261SV IHW Alex 78 e. V. (3)GER
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1H45Schmiedeberg Nils21D670150191496:0075:00155:00
2D40Zschaeckel Daniela21D7250900517217:0010:0063:00
3H45Zschaeckel Raik21D670088651176:00133:00111:00
 
 
265Orientop Wrocław (3)POL
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1H21ULLigienza Krzysztof21P720060040074:001:0037:00
2D21CPuternicka Joanna21P8750987092263:0084:0075:00
3H21ULWieszaczewski Jacek21P8500852702122:0017:004:00
 
 
1303Counties Manukau Orienteering (1)NZL
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1H21CYates Codey22N900063:0094:0077:00
 
 
274OK!Sport Warszawa (9)POL
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1H21ACwalina Karol23P0000141871445:0077:0065:00
2D50Dragowska Marzena23P625088722944:0053:00128:00
3D21EDrągowska Maria23P955088723348:0068:00141:00
4H55Drągowski Robert23P5900887222122:00102:0034:00
5D21BMiśkiewicz Martyna23P8950720038282:0096:0018:00
6D16Olszanka Gabriela23P0151412327107:0096:0065:00
7H21ULPiłkowski Tadeusz23P900184265882:0033:0016:00
8H55Wróblewski Tadeusz23P580041231690:0082:0054:00
9D21AŚlusarczyk Katarzyna23P8951863652275:00101:0013:00
 
 
269SV Robotron Dresden (3)GER
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1H21ACruse Franz24D910050221269:0047:00104:00
2D50Cruse Katrin24D6650203520648:005:00112:00
3H50Cruse Kay24D6600203520448:004:00139:00
 
 
1074Israel Orienteering (10)ISR
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1H16Beri Yakir44027842:00148:0066:00
2H14David Chen44534184:009:0047:00
3H21CGoldner Yakir44025769:00106:0029:00
4H14Gorsky Kiril44026072:0036:0086:00
5H14Kamil Omri445082112:0063:00125:00
6H16Salomon Noam44027654:00106:00144:00
7H16Shavit Yuval440256102:00133:00138:00
8H16Uzan Dror44025818:00163:0027:00
9H16Yarden Gilad44502982:0067:0072:00
10H16Zur Amir44025564:0052:0048:00
 
 
275Slask O-Team (2)POL
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1D60Wysocka Jolanta24P565088661930:0016:0025:00
2H65Wysocki Andrzej24P510022289386:00161:00102:00
 
 
1545BSV Halle-Ammendorf (1)GER
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1D40Lischewski Sandra2GD74001401178121:0046:00161:00
 
 
1551Privat (1)GER
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1D55Kuleva Angelina2HD5750862264211:00136:0060:00
 
 
1743Zoufalí Zbloudilci (1)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1H21CKoutný Lukáš2KX890048:00115:0092:00
 
 
564Vrestal (1)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1H75Vřešťál Jan2QC39003:0014:0025:00
 
 
1746Horáková (1)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1HDRHoráková Eliška2UX115020994960:000:000:00
 
 
280SV Lengefeld (4)GER
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1H18Bräuer Dennis31D99009150799105:00169:0089:00
2D14Neumann Lena31D0350712200345:00128:0063:00
3D14Steinert Luise31D0351700605869:00182:0057:00
4D21EStraube Hanka31D7350777077724:0035:00129:00
 
 
1741Alvesta SOK (15)SWE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1H10Belin Hugo35S070130489164:0062:00134:00
2D12Jonsson Kort Isabel35S045042013255:0061:0016:00
3H65Karlsson Ake35S50002697765:0089:0018:00
4H12Karlsson Liam35S04512697915:0013:0031:00
5D16Nilsson Emma35S005021375080:0042:0068:00
6H16Nilsson Oscar35S000021373310:0079:0090:00
7D10LNyrell Ia35S06504528299:0017:00124:00
8D10LPersson Ida35S070045284818:0053:000:00
9H75Petersson Bernt35S3600706102827:0022:0029:00
10H70Sjögren Hans35S4600177669:0028:0064:00
11H65Sturesson Lars35S480030489423:00145:00122:00
12D14Söderberg Nicolina35S025045283154:0077:00102:00
13H14Östergren Alfred35S010024464696:0066:0044:00
14H12Östergren Moltas35S040021376072:0069:0023:00
15H10Östergren Ossian35S060021380076:00102:0058:00
 
 
356Bez registrace (1)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1D10Bestová Tereza37C06505225634:0080:001:00
 
 
362TGM Budenheim (1)GER
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1D12Wersin Jule37D0550283967:0073:0046:00
 
 
1752RumpálPP (1)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1H21ESlezák Jiří3NX900051542479:00130:0082:00
 
 
461ŠK Sandberg Bratislava (23)SVK
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1H16Balogh Matúš43S0100202879794:00157:00132:00
2H45Balogh Richard43S6900202794180:00151:0043:00
3D50Baloghová Hana43S6550202880032:0047:0080:00
4D10Baloghová Zora43S0750202879858:0028:0073:00
5H10Brňák Jakub43S0701204999968:00110:0066:00
6H40Brňák Štefan43S7601204999264:0061:0035:00
7HDRBrňáková Dianka43S095220499940:000:000:00
8H35Brňáková Martina43S77522049995112:0013:0046:00
9H16Jonáš Adam43S010141670420:00184:003:00
10H45Jonáš Radoslav43S691240691188:0083:0053:00
11HDRJonášová Ema43S095120499870:000:000:00
12D45Jonášová Marta43S6951202794531:0083:0090:00
13H45Kniebügl Anton43S640041674724:00191:0059:00
14H21BKubina Filip43S890020959244:00108:0082:00
15H50Kukurugya Emil43S6601204998634:0010:0075:00
16H16Kukurugya Matej43S0103204999072:0082:0024:00
17H12Kukurugya Šimon43S04022049991102:00117:00111:00
18H40Urban Marek43S7401202794318:0076:00107:00
19D35Urbanová Monika43S7751202794586:0076:0062:00
20H35Vorlíček Peter43S7501204999398:0049:0038:00
21D35Vorlíčková Barbora43S7651204998432:0064:0077:00
22HDRVorlíčková Lucka43S085120499810:000:000:00
23D12Vorlíčková Martina43S0551204998543:0082:0052:00
 
 
575Trackcourse (2)POL
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1D35Biolik Agnieszka46P770087197738:0016:0029:00
2H35Biolik Grzegorz46P760077032796:0093:0078:00
 
 
1683Team Saarland (28)GER
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1H18Britz Jacob47D9900700017965:00172:0025:00
2H12Diehr Benny47D0500705092242:0029:0019:00
3H21EDöhler Erik47D9800131039867:00100:0034:00
4D21EDöllgast Nina47D9300711039336:0029:00153:00
5H55Döllgast Ralf47D59002048138102:0038:0050:00
6D21BDöllgast Ulrike47D68502048137100:00129:0015:00
7D18Friedrichs Birte47D985098190469:00160:0012:00
8H50Garbas Gerhard47D640071964254:0062:0063:00
9H16Geiler Till47D0101701072880:00172:00126:00
10H16Görke Alexander47D000022438214:00145:0078:00
11H14Imbsweiler Lucas47D02007070471118:0024:0065:00
12H45Imbsweiler Philippe47D7100702047118:00139:0055:00
13D50Klar Anne-Katrin47D65506501010:0062:0048:00
14D21CKloos Bärbel47D625033613437:0066:0015:00
15D40Kästner Anja47D7250700344943:0078:0099:00
16D12Kästner Anne47D065070602141:0055:00100:00
17D14Kästner Lisa47D0351703052584:00179:00123:00
18D12Pastor Melanie47D0450280014485:001:00115:00
19H12Reinert Ben47D0400704073163:0021:00143:00
20H12Saß Jannik47D0501720543554:0085:00135:00
21H45Saß Jörn47D69007205439120:00177:0045:00
22H16Saß Kolya47D0100720544228:00154:00120:00
23D14Saß Larissa47D0250720543418:00149:00111:00
24D16Schneider Pia47D01501001008104:0024:0023:00
25D21CSchwarz Michelle47D975033612749:00129:000:00
26D21BStaudter Nathalie47D95501281095112:00102:0075:00
27H21BTorgau Moritz47D870034787282:00132:0070:00
28D14Wersin Marit47D0350205044024:00134:0039:00
 
 
572Rapid Bratislava (18)SVK
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1H21CBejdák Martin47S960543483024:0079:0035:00
2H55Formanko Dušan47S58025133582:0062:0062:00
3H16Goldschmidt Tobiáš47S0003204567840:00181:0045:00
4D16Kubenová Alžbeta47S015044562265:006:00107:00
5D50Kumová Iva47S625230736754:0020:0084:00
6D18Matejíčková Lucia47S985140693291:00142:0016:00
7H55Mazúr Ján47S58001399956128:0054:00134:00
8D40Miklušová Dagmar47S735043483561:00114:00131:00
9D14Miklušová Tamara47S025043482242:0095:0069:00
10D45Pánková Martina47S695044562121:0038:0045:00
11H16Schenk Jakub47S000133840076:00100:00102:00
12H14Schenk Michal47S020143481056:0078:0089:00
13H45Schenk Róbert47S680243482090:00117:0073:00
14D40Schenková Katarína47S7450307438117:00110:0051:00
15D21CSchenková Tereza47S9751900000851:0078:00108:00
16D60Vávrová Beata47S565168234122:0076:0055:00
17H55Štubňa Ján47S580144287498:0046:00126:00
18H21CŠtubňa Philip47S9304103994076:0067:0041:00
 
 
1744Lessebo OK (3)SWE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1D12Landelius Elaine48S045040867629:0076:0040:00
2H14Landelius Fabian48S02001030915114:00111:00116:00
3D12Landelius Mikaela48S040025648541:00127:00109:00
 
 
1558OOB Tanvald (1)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1H60Hnídek Stanislav4DX5500207366245:0046:0029:00
 
 
1577HO Ještěd (1)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1H40Skácel Dalibor4PX7300210258742:0070:0031:00
 
 
615Grunwald Poznań (2)POL
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1H65Edward Bartkowiak55P480041241214:00189:0046:00
2H70Waldemar Pietkiewicz55P4301202385560:0043:008:00
 
 
1600Perníkáři (1)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1HDRŠreibr Matěj5EX120020924320:000:000:00
 
 
714UKS Azymut Pabianice (1)POL
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1H35Tkaczuk Tomasz66P79007900030110:00117:00122:00
 
 
1040HO Humanita (6)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1D21CBenešová Zuzana69X835035:0063:0030:00
2H21EJaroš Zdeněk69X7500107:0086:008:00
3H21ALužnický Jiří69X8500720501661:0053:00125:00
4D21CPecharová Aneta69X860088790871:0075:00114:00
5H21BPolák Robert69X7800204523461:0075:0052:00
6D21CVojáčková Šárka69X9050812127:0069:0012:00
 
 
1663Orientační běh Louny (1)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1H21CEmingr Jakub6SX890093:00100:0011:00
 
 
787Neregistrovaní (3)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1D60Haider Anna863086042:0084:0064:00
2H60Hones Sepp150022355:00110:0077:00
3H40Lisý Ondřej6YC71035217982:007:00139:00
 
 
844USV TU Dresden (27)GER
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1H65Conrad Helmut71D4000750190183:00193:00114:00
2D35Eckardt Cornelia71D690069071983:0068:0026:00
3H21EFlechsig Florian71D9200197276747:00140:0012:00
4D21EFlechsig Theresa71D9400199462014:0038:00135:00
5H50Gossel Heiko71D650099000268:0064:00131:00
6D45Helling Claudia71D705063197039:00137:0024:00
7D10Helling Finja71D0750730034928:0048:0053:00
8D50Hellmann Kerstin71D6351109196316:0050:0012:00
9H50Hellmann René71D6301200017342:0058:00119:00
10D10Holfeld Anna71D0850203628749:0064:0065:00
11H16Holfeld Anton71D0100206813362:00109:0018:00
12D45Holfeld Christina71D715020043901:00101:0039:00
13H18Holfeld Wilhelm71D9900130178479:00193:0049:00
14H40Kaufmann Torsten71D710094197114:00106:0075:00
15H18Klein Cedrik71D9901720717897:00148:0061:00
16H45Klose Sven71D7000700009986:00171:0095:00
17D50Leideck Heike71D625062071350:0044:004:00
18H21ELeideck Karsten71D86001986035101:00132:0018:00
19H21ALenk Andreas71D7301180220133:0035:00113:00
20H12Löhning Jakob71D0500203729521:0017:0059:00
21H40Löhning Michael71D73007330038:0067:0051:00
22D35Löhning Susanne71D7850781104107:0056:0083:00
23H70Müller Rainer71D4500222222218:0049:0044:00
24H45Müller Rico71D6400203222692:00193:00117:00
25D50Richter Sabine71D6650200897856:0095:0056:00
26D21ERickmeyer Tina71D865044564446:0077:00111:00
27H50Wendisch Mayk71D6600150662:0032:0023:00
 
 
439xxx (1)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1D21BLoskotová Daniela73C7650205629297:00111:0027:00
 
 
806OLBnO (1)POL
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1H60Olbrycht Janusz73P55008866635:00102:00109:00
 
 
1745FK Finn (4)SWE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1D50Karlsson Anneli74S65503431866:0080:0096:00
2H12Karlsson Anton74S04004519306:0053:0039:00
3H12Martinsson Hugo74S040145192599:00121:0083:00
4H14Martinsson Philip74S0200433964116:0030:0053:00
 
 
838KOB Cingov Spisska Nova Ves (1)SVK
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1H55Palicka Miroslav75S5900416561134:0022:00106:00
 
 
456Cirkus Čakovice (5)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1H35Máca Petr81C80001416364108:0069:00126:00
2HDRMácová Barbora81C10500:000:000:00
3D35Mácová Martina81C0050140041847:0048:002:00
4D10LMácová Natálie81C0750208819493:0029:0076:00
5D10Mácová Štěpánka81C0650208819022:000:0013:00
 
 
960Akademik TU Košice (2)SVK
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1H14Novota Lukáš84S0300202533364:0048:0062:00
2H50Novota Mikuláš84S6001202533258:0034:00107:00
 
 
1080LV Berlin (1)GER
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1D16Leonhardt Charlotte85D0150701030435:0081:0047:00
 
 
1751Outsiterz Bratislava (4)SVK
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1D21CKotrlová Janka86S895083:0090:0054:00
2D21CKotrlová Katarína86S9000210278359:00126:0078:00
3H21CVríčan Peter86S890012:00133:0065:00
4H45Čierny Jozef86S680044561894:00159:0075:00
 
 
1086LG Ost (1)GER
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1D45Leonhardt Annette967210177:0068:0075:00
 
 
851ZŠ a MŠ Chotyně (1)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1H45Kruliš Petr8KC690030118642:00121:00159:00
 
 
1753HO Humanita 2 (1)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1D21CTrdá Lucie9PC86505206333:0045:0018:00
 
 
1KOB Moira Brno (3)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1H45Gross MichalABM6946520092:00143:00161:00
2HDRMuselík MikulášABM09030:000:000:00
3D45Muselíková VladislavaABM70514160133:005:000:00
 
 
5OOB Albrechtice nad Orlicí (4)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1H21CSojka LukášALB8500721866:00139:0026:00
2D21CSojková PetraALB8950721531:00156:009:00
3D40Černá PetraALB7450722073:0034:0071:00
4H55Černý PetrALB60007224130:0070:0058:00
 
 
6Orientační Běh Opava (4)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1D21BKašparová ŠárkaAOP725152295124:00183:000:00
2D12Klechová KarolínaAOP045243692925:00148:0013:00
3D45Sedlářová PavlaAOP7052209615087:0044:00135:00
4D21ETesařová MarcelaAOP945051507444:002:00138:00
 
 
9Magnus Orienteering (3)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1H21CAleš DavidASU751751517599:00130:0068:00
2H35Vančura MartinASU804951234130:00113:0086:00
3D21AVavrova VeronikaASU859892068563:0083:0022:00
 
 
14OK Jiskra Nový Bor (5)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1H20Burda MatějBOR96087667667133:0076:00113:00
2D18Nováková LucieBOR9854205150265:00178:0036:00
3H55Pávek MilošBOR5801843672:0094:00150:00
4D50Pávková JanaBOR6550844540:0092:00100:00
5H55Sucharda JiříBOR580251542132:00130:0098:00
 
 
15TJ Baník Ostrava OKD (1)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1H70Vlach OldřichBOV4403206021051:0016:0036:00
 
 
1296Báječné ženy v orientačním běh (1)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1D21AKrálová VandaBZP875072600136:0020:0019:00
 
 
22TJ Loko Česká Třebová (9)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1H10Hájek DominikCET0601206023660:0078:0078:00
2D10LHájková LucieCET075136191342:0097:008:00
3D40Hájková LudmilaCET75549722101:004:0061:00
4D14Kovářová JanaCET0251139898666:00116:0093:00
5H65Pilgr BohuslavCET510120756568:0061:0082:00
6HDRŠafář JakubCET110397250:000:000:00
7D35Šafářová IvanaCET8051972420:000:005:00
8H35Śafář MiroslavCET7001232633140:00133:00154:00
9H65Čípa JiříCET5002208558220:00129:0090:00
 
 
23OB Strakonice (3)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1H12Pelc MatyášCST040143643245:00113:0079:00
2H10Pelc TadeášCST06015133098:0098:0098:00
3D40Pelcová PavlaCST74547749103:0050:00135:00
 
 
24SK OB Chotěboř (3)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1H21EGregor MartinCTB770188716583:00112:00116:00
2D10LGregorová AliceCTB07515113966:00109:0040:00
3D21EGregorová KamilaCTB8151720808038:0017:0084:00
 
 
25KOB Dobřichovice (7)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1H60Jaroš VladimírDCE54005197353:0034:0069:00
2D21CJarošová KláraDCE795041631697:00135:00105:00
3D55Mrázová PavlaDCE5550786821:00168:0072:00
4H70Paul JosefDCE440130117130:0013:0048:00
5H50Pavlů JaroslavDCE610023204144:0024:0095:00
6H40Zeman TomášDCE750023212980:0025:00159:00
7D60Štrossová JiřinaDCE5650787024:0072:0016:00
 
 
26KOB Kladno (22)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1H50Beneš JanDKL66004964664:0050:00135:00
2H18Beneš JanDKL980049648103:00163:0069:00
3D16Benešová HanaDKL00504964041:0018:0011:00
4D45Benešová JaroslavaDKL70504964737:00140:0078:00
5HDRDatel AdamDKL11007204210:000:000:00
6H35Datel JiříDKL710199585180:0057:0054:00
7H35Geisler MichalDKL75007205029106:0081:00134:00
8H10LGeisler RichardDKL0700206795217:00163:0031:00
9D16Geislerová AnetaDKL01512042535101:0099:00125:00
10D16Horychová ZuzanaDKL015051519753:0036:0035:00
11H16Kohout VáclavDKL0101208090326:0085:0099:00
12H40Kohout ZdeněkDKL7200208090216:00112:0015:00
13D40Kohoutová ZdeňkaDKL725189735381:00120:00101:00
14H16Melichna MatějDKL010268269934:00136:00135:00
15D35Mědílková IvaDKL7152720452280:00116:0071:00
16H16Postolka JonášDKL0100280029752:00166:0087:00
17H18Postolka JáchymDKL990088862175:00178:0013:00
18H35Vítek JiříDKL73002800324118:0089:00150:00
19H18Vítek KarelDKL9901720735089:00154:005:00
20D14Vítková BarboraDKL025033674151:00188:0084:00
21D45Vítková MarieDKL7054280030259:0080:0036:00
22H35Šemelík PetrDKL6901515065114:0021:00142:00
 
 
27Oddíl OB Kotlářka (34)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1H50Betlach MiroslavDKP63004981860:0052:00115:00
2D21EBochenková MartinaDKP875843484066:0011:0093:00
3D60Dlasková AnnaDKP5350498420:000:0061:00
4D21EDlouhá MarieDKP8756787560050:0065:00114:00
5D45Foglarová NaďaDKP655320602515:0095:006:00
6H21BGoder JosefDKP8203720290010:00114:0010:00
7H21EIllner VojtěchDKP960089915655:0090:0016:00
8H21EJanata MartinDKP830688860819:00126:0048:00
9HDRJanata MatějDKP111182770:000:000:00
10D21AJanatová LucieDKP8154999988824:0080:0031:00
11D21AJiřištová ZuzanaDKP82549054102:0014:00109:00
12D21EKarochová SimonaDKP8853994449920:0026:00126:00
13H16Klaška MartinDKP01000:00115:0051:00
14H50Klaška PavelDKP650044306136:002:0071:00
15H21AKlaška PavelDKP9301170007715:007:0029:00
16D45Klašková KateřinaDKP67504980651:0074:0069:00
17H21EKolín JanDKP77019007701115:00184:002:00
18D21EKolínová KristýnaDKP845090000072:005:00162:00
19D21AMargoldová BarboraDKP8654209594572:0023:0049:00
20H21CMencl PavelDKP791251541639:0076:0053:00
21H21AMrázek JiříDKP7911792211129:0045:00119:00
22D60Mrázková IvanaDKP5650209593614:0032:0028:00
23H21ENývlt MartinDKP8200120740789:0066:0024:00
24H21ANývlt PetrDKP8004120740451:0075:0089:00
25D21EPlochová DominikaDKP8651720707726:0020:0087:00
26H21EPospíšil OndřejDKP8717720287461:00102:0094:00
27H65Procházka AlešDKP47004988898:00141:0066:00
28H21ARamba JiříDKP860623195171:0079:0053:00
29D21BRambová KamilaDKP8655141371485:00144:0021:00
30D21ASchütznerová LucieDKP8550209592793:0029:0097:00
31H65Stehno PavelDKP49005176071:0065:0034:00
32D65Stehnová HanaDKP51505179924:0032:0073:00
33D21ESvobodná ŠárkaDKP885088761210:0053:00147:00
34H21CTuček MichalDKP8202210372290:00121:0095:00
 
 
28KrOB Rozmarýn Litoměřice (4)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1D40Nosek MartinaDLT725123606115:00116:0041:00
2H45Nosek PetrDLT6901336778128:00189:00153:00
3D16Reisingerová EliškaDLT015144040444:0033:00101:00
4D50Živcová PavlínaDLT665118:0065:0020:00
 
 
29KOB Dobruška (7)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1H21BDrągowski PiotrDOB820084266452:00156:0013:00
2H21EJanda MartinDOB800292069633:00150:0076:00
3D12Kubcová AnnaDOB0550160262451:0025:0085:00
4D40Kubcová LenkaDOB7451725885:006:00109:00
5HDRKubec AdamDOB090072590:000:000:00
6H45Kubec MartinDOB7002140042084:0087:00135:00
7D21AWysocka MalwinaDOB858588661721:0077:007:00
 
 
31OK Dobříš (1)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1D55Bochenková JanaDOR615023217449:00108:0052:00
 
 
34VŠTJ Ekonom Praha (7)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1H60Adrián PetrEKP560086271067:0010:0045:00
2H12Blaha JiříEKP040142821412:0057:0099:00
3H12Blaha MichalEKP0402207560824:0081:0091:00
4H21ABlaha OndřejEKP7002970072967:0037:0071:00
5D45Blahová MarkétaEKP695122491517:0023:00147:00
6D16Blahová PavlaEKP0153428253110:0048:00110:00
7D21BPokorná KristýnaEKP835152186121:00168:0054:00
 
 
37VSK ČVUT Fakulta Stavební Prah (3)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1H75Hanák MilanFSP34005196411:0030:009:00
2H60Wald FrantišekFSP53004960627:0098:0097:00
3H70Čadil JanFSP43005326733:0025:000:00
 
 
39OB Havířov (4)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1H50Krhut LiborHAV630230393228:0056:0087:00
2H55Lužný LadislavHAV6000336792126:0026:00162:00
3H50Sochor TomášHAV630151543624:0016:00147:00
4D50Sochorová HanaHAV62505294330:002:000:00
 
 
40TJ Hostivice (14)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1D10LDostálová JuditaHCE075087:0013:00120:00
2H55Kettner PavelHCE590051510596:0042:00122:00
3D50Kettnerová LenkaHCE6450720287714:0089:0088:00
4D40Kolencová MartaHCE745069:0086:00157:00
5D10Kolencová SáraHCE065110:0076:0017:00
6H10LKolenec JanHCE080029:00183:0051:00
7D21AKudrnáčová LucieHCE8850280034590:0032:0016:00
8D50Mudrová MartinaHCE64515198424:0059:00116:00
9H21UKMüller JanHCE680072080852:000:00103:00
10D10Müllerová HanaHCE065041024743:0012:0041:00
11HDRPinkr JosefHCE12000:000:000:00
12H21CPinkr JosefHCE82000:0061:005:00
13D21CPinkrová ŠárkaHCE835055:00105:00102:00
14H45Strnad PavelHCE710078:00175:0093:00
 
 
43TJ Jiskra Hořice (4)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1H40Kolář ViktorHOR7300204953720:0073:00143:00
2H14Kolář ŠimonHOR0400720059752:00117:0026:00
3H50Vávra MartinHOR6302205975946:0038:0079:00
4H55Škorpil MartinHOR5700201190088:0066:00142:00
 
 
46OK Chrastava (45)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1D60Bradnová VěraCHA5550816234:0068:0031:00
2H40Březina JanCHA7604209596030:0043:0027:00
3H10Březina KarelCHA0605205976548:00166:0062:00
4D10LBřezinová AntonieCHA0851816936:0045:0016:00
5D35Březinová MichaelaCHA7751208444871:0060:0020:00
6H40Danko TomášCHA720043641056:0022:0099:00
7H14Danko ŠtěpánCHA0301436449100:00135:002:00
8D40Danková IrenaCHA755120708307:0038:00103:00
9H16Galbavý MatějCHA0000205976498:0073:00156:00
10D21AGorčicová EliškaCHA9150819769:0050:0085:00
11D55Kadavá EvaCHA5750817125:00184:008:00
12H21AKadavý PetrCHA7800818855:0057:00116:00
13H60Kadavý ZdeněkCHA4901815511:0018:0021:00
14H60Kaška RudolfCHA550020809173:006:0089:00
15D70Kašková EvaCHA465081521:00104:00108:00
16D21AKašková KateřinaCHA785088790633:0059:0040:00
17H10Klust JanCHA0702207085894:00178:00110:00
18D10LKlustová TerezaCHA0751207084851:0089:00112:00
19D21BLankašová BarboraCHA8050421261:0099:0051:00
20H40Matyáš LiborCHA760320597672:00109:0091:00
21H14Matyáš VojtěchCHA02022049595124:0057:00137:00
22D40Matyášová JanaCHA7652207083667:0096:00147:00
23D12Matyášová KristýnaCHA055520495903:0079:00145:00
24H40Pachner PavelCHA7501770007562:0034:00155:00
25D21BPachnerová DominikaCHA7750750007752:00114:0024:00
26H60Pavlík MilanCHA54005123143:0086:0057:00
27D16Pavlíková MarkétaCHA005043644729:00117:0032:00
28D45Pavlíková PavlaCHA65515153343:00119:0066:00
29D14Růžičková VendulaCHA0252207083915:00164:0054:00
30H21ASchröter PavelCHA72033015453:0021:0056:00
31H35Tomanica VojtěchCHA76012070857120:009:0050:00
32D12Tomanicová SofieCHA045043642839:007:0088:00
33HDRTomanicová StelaCHA105181930:000:000:00
34D60Vajcová HanaCHA5651856612:0024:0058:00
35H21AVejstrk DanielCHA910520495887:0069:0062:00
36D21AVejstrková ZuzanaCHA8852466239:0026:0025:00
37H21AVeselý MarekCHA8201806635:005:0032:00
38H50Vydra IvanCHA660081850:0066:0031:00
39D65Šaffková ZuzanaCHA515020708374:0028:0085:00
40H40Štverák JanCHA7301205976248:00118:0083:00
41D35Štveráková MonikaCHA7852205976144:0092:0080:00
42D40Švorcová LenkaCHA75502084436105:0074:0089:00
43D45Čechlovská JanaCHA6250817523:00110:0072:00
44H21AČechlovský JanCHA9300820047:0039:0083:00
45H55Čechlovský JosefCHA59008172112:0098:00130:00
 
 
47K.O.B. Choceň (10)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1D16Chaloupková KateřinaCHC0051320290125:0063:0098:00
2D45Chaloupková LenkaCHC6951954245:00116:0021:00
3D18Chaloupková VeronikaCHC9852956981:00169:0044:00
4H55Janeba PetrCHC6001957378:00138:0078:00
5D18Semrádová JanaCHC995142554485:00163:0052:00
6D50Semrádová JitkaCHC665133170862:00101:00108:00
7H21BSýkora BohumilCHC8601956367:00120:0073:00
8D21CSýkorová DanielaCHC8851954961:00114:0093:00
9H16Švadlena MichalCHC0101999010170:0094:0033:00
10H21EŠvadlena PavelCHC75022011854111:0074:0056:00
 
 
50OB Jenišovice (17)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1H60Bárta MiroslavJEN5201777851:0074:0065:00
2HDRHoráček DominikJEN08040:000:000:00
3HDRHoráček JakubJEN08000:000:000:00
4H60Jedlička MiroslavJEN530133670947:0054:0053:00
5H21CKadečka AdamJEN9601208562772:00118:0083:00
6HDRKalousek DominikJEN09014115990:000:000:00
7D21CKalousková PavlaJEN8451778869:0099:0072:00
8HDRMatouš MarekJEN06020:000:000:00
9H14Mencl JanJEN0201206029354:0054:00101:00
10D12Menclová AnnaJEN045241161363:0052:00106:00
11H65Richtr JiříJEN5001777759:0081:0030:00
12H45Zabořil MichalJEN7101778110:0069:00123:00
13H12Zabořil OndřejJEN0401778036:00133:0015:00
14H16Zabořil VojtaJEN0101206029088:00169:0060:00
15D10LZabořilová AnnaJEN0951206029233:0057:00116:00
16D40Zabořilová RomanaJEN7457777593:0066:00119:00
17D45Žeravová MarkétaJEN715230294869:0092:0051:00
 
 
53TJ Jiskra Havlíčkův Brod (4)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1H21BCulka JosefJHB86074980994:00159:0064:00
2D21BFencíková LucieJHB916068263249:00174:0045:00
3D21BFencíková VladislavaJHB6553720450873:00123:0039:00
4D21AKrálová IvetaJHB89525361518:002:0070:00
 
 
54OK Jilemnice (4)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1H60Erlebach JosefJIL520197741:0014:0033:00
2D55Jiřištová HanaJIL605290931:00180:000:00
3H21EMalý AlešJIL8702115511545:00174:0042:00
4D35Vlastníková LucieJIL7554206025877:00112:0068:00
 
 
55Oddíl OS SK Prostějov (2)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1D21CKubaňová PetraJPV85755286195:0072:0081:00
2H21CVlach JanJPV823721044060:00103:0017:00
 
 
57Originální Vivalín Team Kadaň (1)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1H40Řehák MiroslavKAD7101720736758:0049:0043:00
 
 
58OK Kamenice (21)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1D18Albrechtová IvetaKAM995051549193:00187:0060:00
2D16Aschermannová KarolínaKAM005123242538:0060:0095:00
3D21AAschermannová PetraKAM935423241581:0041:0076:00
4D21EBořánková KarolínaKAM9550910208932:0047:0090:00
5H16Gajda JanKAM0105920106416:00130:00114:00
6D18Hájková EliškaKAM985151500157:00193:0068:00
7H21EKettner LukášKAM9403887640113:0088:0044:00
8H21EKozák PetrKAM65015173357:0098:0028:00
9H35Milota JanKAM7200682629134:0045:00130:00
10H21CNebeský DanielKAM9404210281042:00151:0074:00
11D21EProcházková MarieKAM9554720033312:0083:00102:00
12H21BPrášek PřemyslKAM9305410375103:0084:007:00
13H50Ročejdl MarekKAM640099580430:0036:0039:00
14H21BSemík LubošKAM62015227955:00153:0094:00
15H21ESemík OndřejKAM940192068351:00116:00114:00
16D40Semíková IvaKAM6850203570275:0022:00145:00
17D18Zimmerová KateřinaKAM985088627461:00166:0076:00
18H21ULŠafka DanielKAM910553667110:0013:0031:00
19H18Škvor OtaKAM990098182861:00157:0053:00
20H14Škácha VítKAM030968269588:0042:0083:00
21D16Škáchová MagdalenaKAM0151434818116:00120:00113:00
 
 
60KOB Kamenický Šenov (7)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1H45Eichler PetrKAS6900682631108:00153:00105:00
2D45Eichlerová JanaKAS705168264125:0050:00150:00
3D60Malá JitkaKAS54516826744:0036:004:00
4H70Nejezchleba JiříKAS460068261336:0019:0060:00
5D70Nejezchlebová VěraKAS455168261910:00108:00100:00
6H75Štrojsa JosefKAS400068260119:0010:0013:00
7D70Štrojsová JaroslavaKAS43506826074:00100:00112:00
 
 
61KBP Praha (4)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1H45Valter DaliborKBP69005354382:0095:00143:00
2H12Valter OndřejKBP04004364040:001:00119:00
3H65Valter PetrKBP4500664541:00181:00130:00
4D16Valterová AdélaKBP015043642620:00123:0071:00
 
 
63Sokol Kostelec n. Č. l. (1)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1H21CBesta LukášKNC810130394536:0085:002:00
 
 
65SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. (1)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1H21BKlomínský VáclavKPY8700205973546:00171:0088:00
 
 
68KOS TJ Lokomotiva Krnov (5)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1D21EKopcová MichaelaKRN84565253340:0032:0078:00
2H21EKopec TomášKRN82035264199:00134:0054:00
3D10Rychlá KarolínaKRN0757140040416:0056:0061:00
4D21ARychlá PavlínaKRN855999581599:005:0034:00
5H21ARychlý PavelKRN85058868241:00103:0047:00
 
 
70OB Kašperské Hory (1)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1H65Fiala MilošKSH4801867462:00101:0094:00
 
 
72SK Kotnov Tábor (3)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1H21BStřelba OndřejKTA7501140043822:00135:0067:00
2H21BVébr JiříKTA690151548428:00141:00115:00
3D21CVébrová DenisaKTA9550201954193:00159:003:00
 
 
79TJ Lokomotiva Beroun (1)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1H70Nosál StanislavLBE4600880548:0055:0040:00
 
 
80TJ Lokomotiva Ingstav Brno (5)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1D55Janská IvaLBM57955209041:00128:0032:00
2H55Korpas JaroslavLBM61131409878120:0074:0026:00
3D40Korpasová IvanaLBM7362140987935:002:00115:00
4D18Korpasová TerezaLBM9898910170395:00151:0064:00
5D60Salajková VěraLBM55585205818:0020:0049:00
 
 
81OOB TJ Slovan Luhačovice (5)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1H21ESlezák ZdeněkLCE8902889311119:00160:0070:00
2H21UKŠmelík JurajLCE660330735522:0012:00109:00
3D14Šmelíková DorotaLCE0260139995178:00104:0048:00
4D21UKŠmelíková TerezaLCE995291016804:00149:00112:00
5H35Šuráň RenéLCE70347206555104:0017:0074:00
 
 
83KOB Děčín (3)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1H45Nehasil VladislavLDC71017111213130:00123:0091:00
2D14Nehasilová VeronikaLDC0350505131132:0086:006:00
3D45Nehasilová ZuzanaLDC7150712131497:0065:00141:00
 
 
85KOB Chemopetrol Litvínov (11)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1H21BKučerka DavidLIT82027703600100:00162:0040:00
2H21CMoutvička OndřejLIT8301812587:00127:0032:00
3D21ANeradová AlenaLIT855188628315:0071:0058:00
4D65Neradová AlenaLIT5051811044:000:0065:00
5D21CNeradová EvaLIT89518115101:0093:0033:00
6H21BPavlík BronislavLIT8201811943:00168:0019:00
7H21BPavlík LiborLIT7605812470:00144:0058:00
8H12Pavlík MatějLIT0401811281:0093:0095:00
9HDRPavlík TobiášLIT111181090:000:000:00
10D21APavlíková KláraLIT7451811142:00107:0088:00
11D10LPavlíková RozárieLIT085181160:0021:0052:00
 
 
87OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou (2)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1H65Matoušek LubošLJN4700774174:00153:00106:00
2D60Matoušková MarieLJN555077428:0060:0034:00
 
 
89TJ Loko Liberec (22)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1D45Balcarová AlenaLLI715013989947:0053:00117:00
2D10Balcarová MarieLLI0652512017:0020:0049:00
3H14Bradáč DavidLLI02032032132122:0051:0029:00
4H16Bradáč JakubLLI00022032105104:0064:009:00
5H40Bradáč StanislavLLI720143459512:0052:00147:00
6H45Fürst AlešLLI680143696136:00165:00103:00
7H21EFürst MatoušLLI9603700300623:00138:0080:00
8D18Fürstová AnnaLLI9854205630663:00196:008:00
9D45Fürstová KatkaLLI6950203212619:00149:0087:00
10D60Korejčíková DáďaLLI5550854626:0064:0013:00
11H55Košek LadislavLLI590341073276:0058:0074:00
12D50Košková VlastaLLI6351208563420:0083:00124:00
13H18Marek JakubLLI99002049589101:00136:0033:00
14H18Marek LukášLLI9800207080583:00190:0065:00
15H45Marek MartinLLI7000204959314:00157:00141:00
16D12Marková HanaLLI0450206028177:00100:0070:00
17D45Marková JanaLLI7152204952957:0035:00111:00
18H21APeterka VojtěchLLI750251550365:009:0050:00
19D20Valešová MartinaLLI96508194107:000:00104:00
20D21EŠtičková AnnaLLI965172003618:0056:00108:00
21D55Štičková EvaLLI605125313315:00152:0064:00
22D45Žihlová LucieLLI695243459795:00122:0093:00
 
 
219SK Los Mělník (4)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1H16Dittrt ŠtěpánLME0001280016290:00151:0036:00
2D45Dittrtová LucieLME6852210253389:008:0084:00
3D10Dittrtová RozálieLME0650210253446:0040:0077:00
4D16Machová MarieLME0050206027889:0015:0041:00
 
 
93OK Lokomotiva Pardubice (61)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1H21ADeml TomášLPU950288792881:0031:0038:00
2D45Demlová JitkaLPU6955965699:00107:00114:00
3H21ADržka ŠtěpánLPU7604207375519:0063:00122:00
4D16Držková BerenikaLPU0151720090517:00102:0020:00
5D21BDržková MarkétaLPU7670928164:00141:0084:00
6H60Farář VáclavLPU5201926039:0066:005:00
7D21EHermanová ZuzanaLPU875251513628:0044:00105:00
8D21EHorová PavlaLPU945788792718:0071:00117:00
9D20Jansová DoubravkaLPU97502070818103:009:00108:00
10H10LKadaně MarekLPU0703202537741:00115:0055:00
11HDRKadaně MatějLPU100192120:000:000:00
12D21CKadaňová BarboraLPU8253986857:00102:0024:00
13H21EKafka MilošLPU860888629077:00108:0058:00
14H60Klimpl PetrLPU540130163315:0078:0073:00
15D60Klimplová AlenaLPU5551100661432:0040:001:00
16H21AKoleš JanLPU861016026195:001:002:00
17D21AKolešová HelenaLPU8857253357108:00110:00100:00
18D21BKosová Barbora106:00105:0078:00
19D21AKosová ŠtěpánkaLPU9460207375078:0035:0091:00
20H21BKrčál JaroslavLPU8407927513:0090:0034:00
21D21CKrčálová EliškaLPU855942554343:0054:0057:00
22H21EKubelka TomášLPU930788929921:00158:0092:00
23D16Kubíčková IvaLPU0157209156447:0027:0014:00
24H21BLehár AdamLPU91142088721112:00174:0097:00
25D21ALehárová AlžbětaLPU9456204522527:00104:0064:00
26H21ELenner MiroslavLPU8605140341781:0094:00112:00
27H21ALněnička Jakub24687537:0073:008:00
28H21CMacl JanLPU9102986754:00145:0050:00
29D21CMarešová KristýnaLPU915540595789:00144:0036:00
30H14Mrskoč MarekLPU0205204951376:0090:0017:00
31D35Mrskočová DanaLPU7356204951274:0028:0092:00
32D12Mrskočová MarkétaLPU0553204952031:00121:00127:00
33D60Novotná JiřinaLPU5654929016:004:0019:00
34H55Novotný MiroslavLPU5905301183118:0050:0086:00
35H21ENožka RadekLPU900551516629:00148:0062:00
36H21EProcházka DavidLPU91135151627:00154:0066:00
37H50Procházka RadekLPU6504206027222:0046:0099:00
38H21BProcházka TomášLPU911098181537:00105:0022:00
39H50Procházka TomášLPU6503927018:008:0083:00
40D21EProcházková KláraLPU94519403184:0080:00150:00
41D21CProcházková MichaelaLPU896051503647:0048:0042:00
42D50Roudná EvaLPU65545118312:0056:0060:00
43H16Roudný VáclavLPU0001720706124:0076:0063:00
44H55Roudný VáclavLPU6102927784:0030:00114:00
45H60Sáňka BedřichLPU5102203216423:0042:00101:00
46D10LTichá AlexandraLPU0757207561681:0085:0092:00
47D35Tichá Elena59:00104:0047:00
48H50Valach PetrLPU650525335272:0030:0027:00
49D45Valachová JanaLPU665425335393:0041:0018:00
50D16Vojtíšková ViktorieLPU0051720181426:00108:0026:00
51H55Vícha VladimírLPU58019228114:0078:00154:00
52D55Víchová LadislavaLPU585188860123:00116:004:00
53H14Waněk HubertLPU0309720059566:006:0074:00
54H21BŠabatka PetrLPU8106926985:0096:00109:00
55H20Šimáček MartinLPU9709246869139:0097:00145:00
56H21AŠimáček OndřejLPU940796599:0011:0017:00
57HDRŠvíglerová AnnaLPU0952511280:000:000:00
58D10LŠvíglerová KateřinaLPU0752208138660:00121:0060:00
59D40Švíglerová PavlaLPU765888927237:00118:00141:00
60H18Žák JanLPU9802202537995:00133:001:00
61H21EČermák JanLPU9301108049395:00104:0084:00
 
 
94OOB TJ Lokomotiva Teplice (13)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1H21CEiselt JanLTP880168209221:00154:0086:00
2H55Eiselt MilošLTP580268207680:0018:00158:00
3H55Hulha KarelLTP600152927136:00126:00118:00
4H21CHulha LukášLTP940568211675:00148:0047:00
5H45Kovář BorisLTP671089915354:00115:00115:00
6H40Kruschina JanLTP720268211276:0031:0071:00
7HDRKruschinová JanaLTP05512325360:000:000:00
8H45Pavel PetrLTP68067200337100:00169:00137:00
9D16Pavlová MartinaLTP0151720285798:000:0083:00
10D40Riby KateřinaLTP7252720289865:0084:00133:00
11H10Riby PhilipLTP070289735958:00154:0018:00
12D16Riby RoseLTP00517200323122:0084:0038:00
13H14Riby ThomasLTP0202897367108:0027:0092:00
 
 
95OOB TJ Lokomotiva Trutnov (4)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1D21APanchártková TerezaLTU895051514048:0047:0073:00
2H50Petržela PavelLTU6301208565612:0054:00103:00
3D50Petrželová AlenaLTU635120856584:0068:0044:00
4H65Procházka JiříLTU4802977853:00117:0014:00
 
 
107KČT Aš (1)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1H50Pilař KarelMAS5501700302152:0028:00127:00
 
 
109VŠSK MFF UK Praha (19)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1H21CBlahuta MarekMFP730189734927:0097:0059:00
2D21CBlahutová HankaMFP795339:0060:0066:00
3HDRBlahutová LucieMFP09500:000:000:00
4D12Blahutová MartinaMFP055059:0064:00142:00
5H12Král AdamMFP0507205358090:00137:00115:00
6H21CKrál AlešMFP780888761384:00136:0038:00
7D35Králová MichaelaMFP79595213950:0024:0065:00
8H35Kučera PetrMFP760251507676:0061:0098:00
9H10Matoušek MartinMFP0600301366112:00182:0010:00
10H14Nykl PetrMFP0302301355140:0084:0071:00
11D40Nyklová HelenaMFP75505187283:0056:00163:00
12H45Siegl RomanMFP6700443068112:0081:00121:00
13D45Sieglová DagmarMFP705044307527:00113:00156:00
14H50Suk JiříMFP64015150166:006:0091:00
15H50Valtr PavelMFP660021878666:0026:0055:00
16H45Šimša JaromírMFP7100517126:00141:00131:00
17D16Šimšová BarboraMFP015042824368:0069:0086:00
18D35Šimšová JanaMFP765168268395:0036:0053:00
19D12Šimšová PavlaMFP055142826949:0088:0049:00
 
 
113MLOK Mariánské Lázně (1)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1H70Fišák JanMLA4401788212:004:0072:00
 
 
114SKOB Ostrava (1)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1H45Holec HonzaMOV670191011830:0063:00165:00
 
 
100SK OK 24 Praha (1)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1H70Šplíchal JiříOKP4500208769924:0022:0028:00
 
 
102SKOB Ostrov (3)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1H50Hájek JiříONO640068207210:0022:0011:00
2D45Lisá MonikaONO675068208553:0098:00120:00
3H70Lisý JanONO42013015016:007:0084:00
 
 
103SK Haná orienteering (2)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1H21BKala MatějOOL89017260029115:0063:004:00
2H55Višňa MilanOOL5904307337108:0034:0070:00
 
 
104TJ Opava (7)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1H21CHudeček TomášOOP820123235851:00109:0020:00
2HDRHudečková AdinaOOP14502323380:000:000:00
3HDRHudečková StellaOOP11502325230:000:000:00
4H55Ryšavý JiříOOP58032049558110:00142:0042:00
5H65Ševčík BřetislavOOP50014930156:00137:00118:00
6D12Švidrnochová EliškaOOP045143642245:00118:00130:00
7D35Švidrnochová HanaOOP7751206021192:0084:0086:00
 
 
106SK Orientační sporty Nové Měst (10)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1H60Hruška JiříOSN550155031013:0090:00105:00
2D55Hrušková ZdeňkaOSN595059012433:00164:0048:00
3D40Nechanická DanielaOSN7557720503895:000:00139:00
4D16Nechanická KláraOSN00507203324131:0087:0029:00
5H14Nechanický JanOSN0200720500662:00129:0095:00
6H40Nechanický PavelOSN720943643352:0082:0011:00
7D21AVoráčková LenkaOSN8555920133166:0038:0046:00
8D21AWurzelová HanaOSN8972521449:0086:0055:00
9H55Černík ZdeněkOSN6025801186:00134:0066:00
10D55Černíková ZdeňkaOSN5964801229:00156:0080:00
 
 
1036Běhej Poděbrady (2)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1D12ms Nováková EliškaPDY0150210277269:00112:0028:00
2D40Nováková MartinaPDY7350210279897:0060:0059:00
 
 
123SK Praga (39)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1H21ABeneš MiroslavPGP8108720345153:0029:0035:00
2D21ABialožytová TerezaPGP9055878030:0062:004:00
3HDRBozděch VojtaPGP1000517070:000:000:00
4D21BBozděchová LenkaPGP8254208096643:00156:0060:00
5D70Dvořáková LadislavaPGP4451520967:0096:00104:00
6H21EFlašar JanPGP861088794173:00168:00120:00
7D20Hrabánková KláraPGP9654232050109:006:00100:00
8D21EJakobová AdélkaPGP90566821036:008:00156:00
9H12Janas AdamPGP0404443090105:0097:00139:00
10H21AJanas PetrPGP7106720120079:0067:00110:00
11H14Janas PetrPGP02002060249130:0099:00119:00
12D18Janovská KateřinaPGP985098183879:00175:0028:00
13D35Janovská PetraPGP7355147016968:0072:0023:00
14H21EJanovský TomášPGP640151546413:0084:0046:00
15H16Janovský TomášPGP010188763250:0058:0042:00
16D50Ježková ReginaPGP63525166068:0023:0068:00
17H55Kožina PetrPGP60001700084104:00110:0022:00
18D21AKožinová AnnaPGP9350720033836:0095:0028:00
19D21ULKožinová JanaPGP66515020891:0063:000:00
20H20Landovský JakubPGP9601502088131:0094:00153:00
21H21ELandovský TomášPGP910391071453:0096:0060:00
22H21ENeumann PetrPGP870523212437:00172:0064:00
23H18Novák AlešPGP9808720285585:00181:009:00
24D10LPokorná EmaPGP09505163739:00101:0068:00
25D35Pokorná MagdalénaPGP756251638101:0032:0038:00
26D12Pokorná NelaPGP055268265415:0097:0097:00
27H21EPokorný OndřejPGP750668268631:00156:0098:00
28H21EPospíšil VítekPGP6803681612109:00114:0050:00
29H21ESysel CtiborPGP870051516191:00152:0020:00
30H21ESysel OndřejPGP830251503825:00124:00108:00
31H60Sysel ZdeněkPGP52005210729:0030:009:00
32H21EVeselý JakubPGP9503720346217:00146:0038:00
33D35Vildmonová PavlaPGP745499581262:0080:0089:00
34H21AVoráček MichalPGP8009800925:0055:0041:00
35H20Werner MichalPGP97052080959121:0088:00137:00
36D55Zelená MarkétaPGP5850208095835:00140:0044:00
37H65Zelený VladimírPGP48005186368:00109:00110:00
38H14Šimša MartinPGP03092090836126:00120:0011:00
39D18Škarková KateřinaPGP995544310175:00199:0072:00
 
 
124OK 99 Hradec Králové (61)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1D21BBalcarová JanaPHK8852935546:00150:0036:00
2D14Besedová KatkaPHK0351336788129:00122:00117:00
3H55Běhoun PavelPHK57012102525142:0090:00146:00
4D60Běhounová JiřinaPHK5651210255244:0012:0046:00
5D40Chaloupská PavlínaPHK705168233439:0032:0093:00
6H45Chaloupský DavidPHK710368235950:00185:0063:00
7H14Chaloupský JakubPHK0302682336120:0081:0038:00
8H40Chvátil JiříPHK720033671728:0037:00111:00
9D12Chvátilová JohanaPHK045036200081:00109:001:00
10D40Chvátilová PavlínaPHK7450943045:0042:0069:00
11H45Cichý DavidPHK7001207082430:00111:0037:00
12H18Faltejsek JanPHK9802946469:00127:0085:00
13H45Faltejsek PavelPHK7003201767170:00161:0097:00
14H50Hlaváček LubomírPHK6401205974526:0040:00123:00
15D16Hlaváčková PetraPHK0052936992:0051:0089:00
16H10LHorák FilipPHK0701208872750:00151:0067:00
17D14Horáková VeronikaPHK0353208768275:0092:0036:00
18H12Háp MatějPHK0501201767033:0077:0011:00
19H45Háp PavelPHK71019395122:00173:00127:00
20D16Hápová PetraPHK0051207568132:0045:0074:00
21D45Hápová ŠárkaPHK7157939681:0071:00105:00
22H21AKadeřávek PetrPHK7605939913:0041:00128:00
23H45Kavalír KarelPHK6503965052634:00105:0049:00
24D45Kavalírová KateřinaPHK675698339:0062:0099:00
25H12Kokrda VojtěchPHK0402207847627:00141:0051:00
26D45Kopecká MarcelaPHK6852949447:0020:0027:00
27D12Kopecká MartinaPHK055594239:0031:0019:00
28D40Kubečková ZdenaPHK755122491927:0018:00151:00
29D18Kubíčková JanaPHK9999207560983:00148:0032:00
30D50Kubíčková MarcelaPHK6251938926:0029:00136:00
31H18Kučera KryšpínPHK9900207565793:00151:0077:00
32H21ELosman PetrPHK790151542093:0082:0090:00
33D14Machová ViktoriePHK0252207082087:00176:0024:00
34D12Matušincová AnnaPHK0561210254191:0013:00112:00
35H10LMatušinec JakubPHK0802210329323:00179:003:00
36H35Mašata RomanPHK7107515050124:0085:0062:00
37H45Melichar IgorPHK6504336796102:0085:0077:00
38D35Melounková LuciePHK8054941626:00128:0011:00
39H16Metelka OndřejPHK0101205846522:00127:00123:00
40H45Metelka PavelPHK6800205852938:0099:0057:00
41H10Metelka TomášPHK080133168972:0082:0026:00
42D12Metelková MichaelaPHK0550205627497:00103:0073:00
43D21BMetelková TaťánaPHK725043459155:00171:0063:00
44H75Mikulecký JanPHK3801900513715:0018:0021:00
45H12Málek DavidPHK0504726002087:0033:00127:00
46D21ENovotná MarkétaPHK9451205853016:0062:00144:00
47H60Novotný FrantišekPHK4801942535:0058:0037:00
48H45Novotný MilanPHK6502204524898:00147:0071:00
49H21EPanchártek JanPHK880255344697:00142:00102:00
50D55Panchártková JitkaPHK595125336819:00124:0024:00
51H14Poláček RadimPHK0201996782:00126:00131:00
52H35Potůček MichalPHK79032027202136:001:00158:00
53D12Rychterová LuciePHK0557210255733:0058:0037:00
54H16Samek TomášPHK000114139776:0070:0084:00
55D40Samková RenátaPHK74569431109:0028:0057:00
56H35Silný OndřejPHK79062032168128:00101:0070:00
57H14Valenta ŠimonPHK03032090871106:0096:0098:00
58D21ULValešová JanaPHK915410081445:0067:006:00
59H21EZelenka TomášPHK900188625941:00170:0068:00
60H21EŠabatka ZdeněkPHK89009189105:0072:0074:00
61D21EČepová DanielaPHK8951170007630:0014:00132:00
 
 
125TJ SOKOL Plumlov (3)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1H12Otruba FrantišekPLU0501205150648:00105:00131:00
2H12Černoch MartinPLU0500206176293:009:00107:00
3D14Černochová MichaelaPLU03512061817114:0074:0045:00
 
 
127TJ Sokol Ptení (2)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1D21ABoháčová LuciePTE8771882996:0053:0082:00
2H21AJirka MichalPTE84035243017:0081:0068:00
 
 
131UNITOP SKP Žďár nad Sázavou (10)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1H16Kalas TomášPZR01055297044:0034:0015:00
2H14Kopecký JanPZR02022087700128:00108:0059:00
3H65Kříž PavelPZR4800202380747:0069:00142:00
4D65Křížová ZdenkaPZR5051202380428:0036:0049:00
5D18Nechutová AnetaPZR995143912377:00154:0048:00
6H16Poláček TomášPZR0102205235238:00124:00150:00
7D45Poláčková BohuslavaPZR7070205239315:0014:003:00
8H70Pospíšil JaromírPZR44175199439:0037:0032:00
9D21UKRosecká AlenaPZR5654720503032:00177:00142:00
10H45Sobotka PetrPZR700853709104:00129:0079:00
 
 
672OB Říčany (3)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1H10LHlubuček OndřejRIC090032:00123:0019:00
2H50Hlubuček PetrRIC630023241870:0018:0067:00
3D40Hlubučková AndreaRIC74512060267127:0064:0075:00
 
 
134SKOB Roudnice nad Labem (27)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1H21ULBuk JindřichROU93031602625102:0049:0019:00
2H45Buk JiříROU6901209950168:00131:00125:00
3H20Buk MichalROU96012075669123:0082:00141:00
4H50Buk MiloslavROU620233105832:0048:0059:00
5H16Buk OndřejROU0102203136848:00112:00141:00
6H21ULBuk PetrROU0001207566686:0041:0025:00
7D14Buková AnežkaROU0351205974996:0080:0030:00
8D10LBuková HanaROU0750203136990:0077:0064:00
9D40Buková JanaROU71503312089:0098:00105:00
10D45Buková ZdeňkaROU7051205975375:0086:009:00
11D35Eiglerová PetraROU81502096267110:0040:0050:00
12H10Havlák RenéROU060286:0070:00130:00
13H10Havlák ŠtěpánROU0801208498646:0058:0050:00
14D35Havláková DanielaROU79515143441:0020:0032:00
15H10Heller JakubROU070251438106:00174:0042:00
16H12Heller JiříROU05015353796:0037:0063:00
17H35Heller JiříROU770833150384:00121:0066:00
18D35Hellerová AlenaROU7850208137389:0088:0056:00
19D18Pohořalá AnnaROU9954202395367:00157:0040:00
20D40Pohořalá KarolínaROU6850202395189:0030:00137:00
21H50Pohořalý DobroslavROU6401202380340:0014:0051:00
22H16Pohořalý HugoROU01032023957100:00190:0030:00
23D10LPěkná AlžbětaROU0950535373:0069:0084:00
24D40Pěkná EvaROU7550208084071:0094:0097:00
25H21ULSimr PavelROU75042031351118:009:0034:00
26D21CŠinovská KristýnaROU935142826741:00117:0084:00
27H35Šlapánek RenéROU79045143678:0073:0058:00
 
 
136OK Roztoky (1)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1D55Voltrová SvatavaROZ615043864327:00144:0056:00
 
 
509ZOOB Rumburk (5)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1HDRBabická ZuzanaRUM76510:000:000:00
2H40Babický JanRUM760154:0040:00103:00
3H65Babický TomášRUM5001889029:0077:00126:00
4D10LČervenková AnnaRUM065145:00105:0020:00
5D10LČervenková KristýnaRUM065221:00117:0096:00
 
 
138KOB Start Blansko (4)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1D21CCsakvaryová LenkaSBK838392067967:00138:0069:00
2H21UKDaněk RomanSBK75418112136:0028:00133:00
3D21UKDaňková VeronikaSBK81512192518:00145:00106:00
4H21UKDressler JanSBK7911204524426:0016:00121:00
 
 
140OK Sparta Praha (14)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1H45Apeltauer MilanSCP6802210254612:00163:00129:00
2H21ULBoudný JanSCP74175177378:0021:0022:00
3H65Buriánek JaromírSCP4700720654577:0093:0026:00
4H55Kavka JiříSCP590068263070:00146:00166:00
5D55Kavková DanaSCP615044641837:00188:0084:00
6H21BLohr IvoSCP6801442853109:0078:0061:00
7H21UKPodivínský TomášSCP72015155754:008:00115:00
8H21CPřeček ZdeněkSCP520050028978:00124:0089:00
9D45Tloušťová EvaSCP69505211449:0011:0057:00
10H70Valášek JosefSCP450120849463:0064:0024:00
11H10LVeljačik JonášSCP080033678535:00167:007:00
12H50Veljačik PavelSCP6200280031954:0070:003:00
13D50Veljačiková MarkétaSCP6451280032552:0014:0072:00
14D60Zavadilová NaďaSCP545033675036:0080:0040:00
 
 
142OK Slavia Hradec Králové (35)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1D55Bláhová LubaSHK585291189:00160:0020:00
2D21CDoležalová LenkaSHK8256914853:00120:0090:00
3H60Fejlek VojtěchSHK5202910437:0070:0013:00
4D60Fejlková AliceSHK5351910710:0048:0037:00
5H60Filip AlešSHK550120584689:0094:001:00
6D60Filipová DagmarSHK565191116:008:0010:00
7H55Gazdačko MilanSHK570241079794:006:0094:00
8D55Gazdačková JanaSHK5851911717:00104:0028:00
9H21EHepner DavidSHK76011008172121:00182:000:00
10D21AHepnerová MartinaSHK815213986893:0011:00103:00
11H45Kohout JosefSHK69022017669126:0079:00133:00
12H21EKomanec VáclavSHK840699580759:00106:00118:00
13D40Kroniková JanaSHK735020495405:00126:0091:00
14H16Langr JanSHK01015117932:0091:00105:00
15H45Langr JanSHK6701953160:00125:0085:00
16D40Langrová MonikaSHK72519802119:0020:00167:00
17D18Malinová ApolenaSHK9952203216289:00184:0020:00
18H75Máslo MiroslavSHK4001910331:006:001:00
19H45Netuka JanSHK700191264:0093:00109:00
20D10Netuková AnežkaSHK07505140552:0072:005:00
21D40Netuková HanaSHK705221921757:0070:0047:00
22H21EPek DanielSHK9803140043685:0080:0052:00
23H21ERemeš PetrSHK9403919963:00128:00106:00
24H35Slovák MiroslavSHK77049101117116:0025:0094:00
25H40Souček KarelSHK660155345278:004:00123:00
26D40Teplá HanaSHK65619125115:00102:00125:00
27D21ETeplá KarolínaSHK9251100817468:0086:00159:00
28H45Teplý JiříSHK6401912320:00107:00113:00
29D50Thýnová IvanaSHK6651201766310:0071:0040:00
30D14Thýnová MartinaSHK0350720654763:00167:0096:00
31D16Thýnová NikolaSHK0051203219186:009:0017:00
32H35Toužil KarelSHK7602913482:00105:0042:00
33D18Větříčková AndreaSHK9951720500271:00139:000:00
34D55Šabatková ZdenaSHK5652911213:00132:0036:00
35D20Červená AdélaSHK97557205001105:003:0096:00
 
 
145Sportcentrum Jičín (43)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1H55Beneš JosefSJC58019907116:00106:0046:00
2D55Benešová IvaSJC615199087:00172:0040:00
3D21EBochenková IvanaSJC89528973450:0023:00120:00
4H18Doležal VítSJC9802206020673:00175:0093:00
5H40Hain JanSJC7502997524:0088:0047:00
6H10Haken MiroslavSJC07034275100:00134:00118:00
7HDRHaken Tomáš0:000:000:00
8HDRHavelka PepčaSJC100099620:000:000:00
9H75Havlík JaroslavSJC360190052257:0026:005:00
10D35Havrdová RenataSJC7756997753:0012:0035:00
11D40Hvězdová DagmarSJC7656208084421:00124:0049:00
12D16Kochová AnnaSJC01532059737119:00105:0059:00
13H10Kopecký MatyášSJC07028225104:00162:0014:00
14H10LKopecký MichalSJC0801822456:00147:0011:00
15H21EKovář MiroslavSJC8104720177765:0078:0026:00
16H35Koťátko ZdeněkSJC770150026494:0053:0082:00
17D16Matějková BarboraSJC0156207565371:0012:00119:00
18H21EMrázek JanSJC810277177771:00164:0022:00
19D21AMrázková RomanaSJC83515005560:0089:0061:00
20H35Musil PavelSJC77057800087100:00125:00102:00
21D21CMusilová VendulaSJC8355714253079:00111:0021:00
22HDRPosolda Lukáš0:000:000:00
23H10LPosolda TomášSJC0803205358444:00159:0063:00
24D21CPosoldová EvaSJC7957997965:0057:0099:00
25H21EPrášil OndřejSJC840172070165:00176:0078:00
26H12Tesař ZdeněkSJC0401205354430:0045:00103:00
27H40Tesař ZdeněkSJC7401205354346:0055:00131:00
28H21AUhlík MichalSJC80075118043:003:0080:00
29D16Vejražková RózaSJC0151205627077:0093:002:00
30HDRVltavská EliškaSJC08500:000:000:00
31H21CVágner VladislavSJC8602208338457:0073:0044:00
32H16Zalaba TomášSJC0101783978396:0055:00153:00
33D50Zalabová MartinaSJC6657205354536:0077:0064:00
34D21BZamrzlová EvaSJC87592067255103:00117:0012:00
35H20Zikmund ZdeněkSJC97032045221119:0091:00117:00
36H20Zlámal DavidSJC96032053542125:00100:00133:00
37D18Zlámalová NikolaSJC9951205628773:00145:004:00
38D40Škorpilová JanaSJC745121130349:0026:00155:00
39H21AŠpicar PetrSJC8801710692221:0017:0086:00
40D21CŠpicarová MichaelaSJC8754997145:00153:0060:00
41H20Štál JanSJC96017207017137:00106:00125:00
42D21BŠvihovská EvaSJC8352777010970:00126:0042:00
43H21AŠvihovský JaromírSJC8005765432475:0043:0092:00
 
 
146SJH Jindřichův Hradec (9)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1H45Beneš JanSJH700133676756:0097:00151:00
2D45Benešová IvaSJH7051910167229:0032:0015:00
3D10Benešová MichaelaSJH065155345137:0016:0021:00
4H40Blažek PetrSJH740233139422:0028:0063:00
5D14Blažková KateřinaSJH02522051486102:00194:0021:00
6H70Gřunděl IvanSJH4201920053154:0031:0056:00
7D50Tichá JanaSJH6451519258:0035:00104:00
8H21BTichý MartinSJH640151929106:0069:0028:00
9H21BTichý TomášSJH920188629534:00138:00100:00
 
 
147OK Jihlava (7)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1H10Rachůnek StanislavSJI060244640290:00150:0046:00
2H45Rachůnek StanislavSJI6801219258106:00113:0067:00
3D45Rachůnková MarkétaSJI7150210281735:0017:00108:00
4HDRVenhoda LukášSJI08011400:000:000:00
5H14Venhoda MatějSJI030151770132:0015:0050:00
6H21AVenhoda MilanSJI7104720654883:0027:005:00
7H55Zeman JaroslavSJI590152337140:0010:00102:00
 
 
148KČT Slavoj Praha (1)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1H70Hlavatý KarelSJP42005350715:0058:0016:00
 
 
150KOB Směr Kroměříž (1)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1H21AStachoň ZdeněkSKM8014790509023:0023:0026:00
 
 
151TJ Slovan Karlovy Vary (6)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1D40Bredlerová TerezaSKV7551720450287:0058:00121:00
2D60Nováková SvatavaSKV535120597482:0056:007:00
3D10Vlašímská BáraSKV065168208919:0068:0029:00
4D10LVlašímská KarolínaSKV085168269857:0037:00100:00
5H40Vlašímský RobertSKV7201720449068:0097:0087:00
6D10Řeháková MirkaSKV065272028794:008:0037:00
 
 
153OOB Slavia Praha (1)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1H21BFišer JiříSLP8503711111776:00129:0091:00
 
 
154SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav (5)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1H65Hlaváč JaroslavSMB4801771835:00173:0054:00
2D21CPološčuková LucieSMB90514997787:00108:0039:00
3D50Pološčuková MonikaSMB6551772260:0098:00132:00
4D21AŽitná JanaSMB92514997354:0017:001:00
5H35Žitný TomášSMB640149971132:0029:00114:00
 
 
155SK SNS Smržovka (6)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1D21BHanajová KáťaSMR845142829479:00177:0066:00
2H45Pařízek PetrSMR7001720503622:00149:0081:00
3D45Pařízková VěrkaSMR7151720501479:00125:00102:00
4H21BPesničák JanSMR7902826649:00165:0085:00
5D45Rychterová DanaSMR6950720333983:0077:00123:00
6H21ASvoboda HonzaSMR790199587611:0015:0011:00
 
 
156TJ START Náchod (6)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1H55Hnyk PetrSNA5701416261100:002:0038:00
2H60Langr StanislavSNA5403963341:0062:0085:00
3D60Langrová EvaSNA5351961238:0044:0022:00
4D65Rufferová IvaSNA5052962016:0012:0057:00
5H40Slavík PavelSNA7349963066:0085:0095:00
6H70Sokolář ZdeněkSNA450196100:0046:0052:00
 
 
157SOBSA (4)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1H35Choutka JaroslavSOB6301139683986:0037:00138:00
2D50Choutková LenkaSOB6350418366:0032:0052:00
3D21AChoutková MagdalénaSOB8851206788687:0044:0010:00
4H21BRandík JanSOB87035364397:0093:0016:00
 
 
158OOB TJ Slezan Opava (6)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1H18Gilík MarekSOP9904871687:00184:0017:00
2H35Jurčák DavidSOP7808438642126:0065:00106:00
3H65Jurčák KarelSOP5101872080:0097:0098:00
4H18Procházka JakubSOP990323249171:00130:0057:00
5D40Procházková MartinaSOP735143309799:0092:00117:00
6D65Suchánková LibušeSOP485144634420:0040:0081:00
 
 
159SOOB Spartak Rychnov n.Kn. (18)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1D21AAndršová JanaSRK8756959145:0068:0067:00
2H14Flegl MartinSRK0300209154160:0021:0056:00
3H65Hrobař RudolfSRK4702979850:00121:0062:00
4D45Kosová MichaelaSRK6752720735111:00131:0030:00
5D21CPeremská DanaSRK9351953623:0051:0063:00
6H21BPtáček MartinSRK950930111288:0099:0031:00
7H21APátek LukášSRK8905949849:0059:0074:00
8H14Zemánek MikulášSRK02019496136:0075:008:00
9H40Zemánek MiroslavSRK7401202722236:0010:0055:00
10D40Zemánková EvaSRK7452979613:0076:00127:00
11H45Šabata MilanSRK690142557926:0067:0099:00
12H18Šabata MilanSRK9904720556191:00145:0081:00
13H14Šabata RadekSRK0202207082668:00102:0023:00
14D45Šabatová JanaSRK685330113071:00143:00144:00
15H35Šklíba JanSRK75017204489122:0033:0090:00
16D35Šklíbová JanaSRK76517204991104:0096:0044:00
17D16Šklíbová VeronikaSRK0153720346574:00111:00116:00
18H14Šípek StanislavSRK03042027201104:00132:00110:00
 
 
162TJ Stadion Nový Bor (11)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1H21BBernášek JiříSTB810168235416:0072:00112:00
2D10Kowalczyk HonorataSTB0651202501313:0036:0045:00
3D12Kowalczyk WiktoriaSTB0450202501483:0067:007:00
4H45Pachnik DariuszSTB690150440872:0077:0065:00
5H10Pachnik JedrzejSTB0602139672578:00158:0090:00
6H14Pachnik StanislawSTB0303139672490:00123:0032:00
7D14Piecek EmiliaSTB0351202500493:00158:0075:00
8H16Sloma GrzegorzSTB0103201646446:0043:00108:00
9D12Zawada KarolinaSTB0552202501595:00142:0031:00
10D10Zawada MarcelinaSTB0752202501225:0024:0033:00
11D16Świca KatarzynaSTB0099201646923:0066:0053:00
 
 
168KOB TRETRA Praha (2)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1D16Dědková TeodoraTAP0051361961113:0090:0080:00
2D45Úlehlová MonikaTAP6950209237641:00152:0042:00
 
 
169KOS TJ Tesla Brno (9)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1H21EHlaváč JiříTBM61165324735:00180:0032:00
2D16Hlaváčová AnežkaTBM019951549762:0054:0050:00
3D16Korpasová LucieTBM0151910170750:0030:005:00
4H14Milán JakubTBM041188864078:0072:00122:00
5H21ULMilán PavelTBM72275324290:0029:0028:00
6H16Milán TomášTBM0111707000712:00118:0057:00
7D35Milánová JindřiškaTBM747544307835:0052:0074:00
8H16Sedlář JanTBM001072012108:00139:0075:00
9H40Sedlář PetrTBM731941025450:0046:00151:00
 
 
170SK Technik České Budějovice (2)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1D55Pokorná EvaTCB5751521843:00120:0012:00
2H65Pokorný KarelTCB47013011872:0073:0078:00
 
 
174OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis (64)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1D14Budská AnnaTJN0253720175972:0089:0060:00
2H16Budský OndřejTJN010513989854:00103:0096:00
3H60Böhm KarelTJN510141683333:002:0025:00
4D60Böhmová EvaTJN545023251520:0052:0043:00
5D10Dušková ViktorieTJN0655440803140:0044:0057:00
6H60Horák PetrTJN5602205630119:00106:0049:00
7D10Háková EliškaTJN065420855801:004:009:00
8H18Janeček MirekTJN9804202720899:00124:0021:00
9D50Kočibová IvanaTJN635430741828:0017:0028:00
10D21BKrpatová KláraTJN935341684691:00165:0072:00
11H60Kunc RadovanTJN5549824949:0022:0017:00
12D55Kuncová JiřinaTJN5752825731:00112:0068:00
13HDRLesák MarekTJN081144080450:000:000:00
14H14Lesák OndřejTJN0306208559186:0012:0020:00
15H65Lukavec MílaTJN490120602025:00177:0058:00
16H10Mairich FilipTJN0603206731662:0066:00122:00
17H10LMairich MartinTJN0812209612938:00175:0023:00
18D40Mairichová RadkaTJN7450205972823:0072:0073:00
19H18Michek DavidTJN9802202724781:00166:0037:00
20H40Mrkvička JiříTJN7101202074826:0091:0067:00
21D14Mrkvičková VeronikaTJN03552069097111:00191:009:00
22D14Nedomlelová LucieTJN0256208084339:00131:003:00
23H18Novotný MarekTJN990123232567:00139:0045:00
24H18Novák FilipTJN9801202721777:00187:0029:00
25H10Nožička JanTJN08092088176102:0094:0022:00
26D10LNožičková EvaTJN0852207847969:0033:0044:00
27D45Nožičková Renata207080661:00146:0012:00
28H45Pavel JiříTJN7100207080458:0089:0061:00
29H16Pavel MartinTJN0004204520192:00175:00111:00
30D40Pavlova IrenaTJN7650207366755:0044:00123:00
31D10LPavlova LenkaTJN0850207080327:0049:004:00
32H21BPetr JanTJN8200280022273:00150:0049:00
33H70Petrželka PavelTJN38005290042:0061:0012:00
34H70Picek JanTJN400043457763:0034:0076:00
35H21APicek JanTJN910141684073:0025:0077:00
36D45Pokorná HanaTJN6950207366633:00104:0096:00
37H12Pokorný JanTJN0400205630269:00101:00123:00
38H45Posselt MartinTJN6802232256116:0073:00149:00
39H21BPosselt MartinTJN9501910208758:00117:0043:00
40D40Posseltová RomanaTJN705041035959:0036:00159:00
41D21BPosseltová TerezaTJN92529102088109:00159:0030:00
42H21BPustai DavidTJN930123264579:00123:00106:00
43H12Rokos MarekTJN0500204953439:0089:0055:00
44H45Rydl JiříTJN7000775040:00101:00163:00
45D16Rydlová AdélaTJN0151203570183:0075:0056:00
46D14Rydlová MagdalénaTJN0251203572590:0083:0027:00
47H16Růta MatyášTJN0102203215966:0097:0054:00
48D10LRůtová AmálkaTJN095144080326:0093:0012:00
49D40Růtová MartinaTJN765220673141:008:00149:00
50H50Schindler JiříTJN63014168288:0072:0047:00
51H14Tkáč MatějTJN0401202720794:0033:00134:00
52D55Večeřová IvanaTJN605220272045:00176:0016:00
53H21BVokurka JanTJN750125314540:0081:0079:00
54D21BVokurková MartaTJN795025311167:00120:0048:00
55D12Zaňková NatálieTJN0450206908937:0022:0025:00
56HDRZoubek Štěpán41240:000:000:00
57D12Zoubková ŠárkaTJN0554207847573:0094:0043:00
58H40Zuzánek ZdeněkTJN5901130279838:0079:0023:00
59D16Šklíbová MíšaTJN01532053560128:003:0092:00
60H20Šmaus JanTJN97002067320127:00103:00129:00
61H10Řehoř HynekTJN0700205355988:00146:00102:00
62H45Řehoř JiříTJN70042059729124:00181:00101:00
63H14Řehoř VojtaTJN03032080823110:0018:00140:00
64D40Řehořová LenkaTJN7250207366111:0040:00113:00
 
 
175TJ Sokol Troja (2)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1H65Paukert MilanTJP500051329101:00113:0074:00
2H65Peterka FrantišekTJP49008861107:00157:002:00
 
 
177TJ TŽ Třinec (5)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1H14Haltof MarekTRI02004937758:0039:00113:00
2D12Haltofová RomanaTRI0451865853:0085:0010:00
3H16Kovařík MartinTRI0101720058960:0046:0081:00
4H12Kovařík TomášTRI0400720059051:00129:0043:00
5D45Kovaříková MáriaTRI6950720058765:00134:0063:00
 
 
179OOB Třebíč (11)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1H16Cícha MatějTTR010228003212:00178:0093:00
2H40Cícha RadekTTR7503209238172:00121:00119:00
3H12Cícha VáclavTTR0401209237357:005:0075:00
4D40Cíchová PavlínaTTR7452209236579:0090:00165:00
5H16Nešpor JanTTR010141621536:00187:0012:00
6H55Nešpor JanTTR6101995847106:00118:00138:00
7D40Nešporová MarieTTR72515224291:0014:0087:00
8H60Orálek MiroslavTTR52015225217:0038:0093:00
9D60Orálková LibušeTTR53515225328:0028:0052:00
10H50Sysel SvatoborTTR62025223514:000:00111:00
11D50Syslová IvaTTR6151522372:00104:0024:00
 
 
180OOB TJ Turnov (29)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1H21EDöllgast MoritzTUR95041180295103:00118:00104:00
2D10LFerbasová MatyldaTUR076272:0073:0080:00
3H21EGrätsch MarkusTUR9603908005787:00136:00100:00
4H12Heřmánek PetrTUR0500802060:0073:0027:00
5D10LHeřmánková BáraTUR0850939454:0065:0088:00
6H12Houžvička DavidTUR050178:00109:0035:00
7D10Houžvičková DanielaTUR075155:0052:0069:00
8D12Hudská ŠtěpánkaTUR0450140305447:0091:0055:00
9D10LKrejzová MarkétaTUR085484:00113:00108:00
10D10Lamačová KateřinaTUR0660141875731:0060:0025:00
11D14Linková LucieTUR02512032102117:00137:00114:00
12H14Mertlík JakubTUR0307140305570:0087:0041:00
13H10Mertlík VojtěchTUR0704140305692:0050:0038:00
14D21EMüller DorotheaTUR9758162199742:0050:0096:00
15H12Nejezchleb VojtěchTUR0503140306184:00125:007:00
16D12Novotná BarboraTUR0552209595035:0049:0034:00
17D10LNovotná KarolínaTUR0853209592648:0025:0024:00
18D12Novotná MichaelaTUR0551209594217:00136:0094:00
19D14Pekařová JanaTUR0252203570960:00152:0078:00
20D10Sklenářová ZuzanaTUR065861:0032:0081:00
21HDRSlámová BarboraTUR08590:000:000:00
22HDRSlámová SimonaTUR12570:000:000:00
23HDRUchytil ŠimonTUR10070:000:000:00
24D10LVamberová MarkétaTUR065730:005:0032:00
25H10Vřešťál AntonínTUR0604140305196:00122:00114:00
26H10LVřešťál FrantišekTUR0906140305211:00143:0015:00
27H10LŠálek RichardTUR07025:00131:0043:00
28HDRŽídek Filip EldarTUR140814137180:000:000:00
29HDRŽídek Petr EinarTUR12076826500:000:000:00
 
 
181SOK TJ Turnov (37)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1H10Bukvic KryštofTUV080241134870:00106:0030:00
2H45Bukvic MartinTUV700020758118:00109:00139:00
3H60Gurka JiříTUV4601777001121:0050:0041:00
4H21ULHoráček MatějTUV8501806798:0045:0013:00
5H40Hájek JanTUV7301578860:0064:0039:00
6H14Hájek KryštofTUV02039102562134:0045:005:00
7D40Hájková MagdalenaTUV7351411543107:0080:00143:00
8D12Hájková TerezaTUV055888862689:0028:0082:00
9H21UKKvapil PetrTUV7402832218:004:00139:00
10HDRKvapilová KristýnaTUV09994115910:000:000:00
11D21BKvapilová LenkaTUV8151770758:00108:0087:00
12H14Mellan JonášTUV0308888622138:00114:0077:00
13H50Mellan MartinTUV630441158356:0060:00143:00
14D12Mellanová JuditaTUV05594115185:0037:0064:00
15D40Mellanová VeronikaTUV725141159751:00122:0083:00
16H14Muller OndraTUV02142377780:0060:00104:00
17D16Mullerová AnnaTUV00512164514:0072:0077:00
18HDRNováková BarborkaTUV08524113800:000:000:00
19H65Pospíšil JiříTUV4701832332:00149:0070:00
20D45Sokolářová JitkaTUV685141161655:0059:00138:00
21H45Tomášek OndřejTUV700141151948:00183:0039:00
22H10Tomášek ProkopTUV0701411516108:0074:0094:00
23D10LTomášková MatildaTUV099841159824:009:0036:00
24D35Tomášková RadkaTUV78512377098:00108:0041:00
25D40Veselá JitkaTUV72503:0052:00111:00
26D14Veselá PavlaTUV035127:00119:0099:00
27H45Veselý PavelTUV690152:00179:00145:00
28H10Veselý VáclavTUV060184:00138:0086:00
29HDRVálková KarolínaTUV09510:000:000:00
30HDRZakouřil FrantišekTUV12010:00
31H21EZakouřil TomášTUV75005172671:0068:0088:00
32H70Zakouřil VáclavTUV4301832457:0010:0068:00
33D21BZakouřilová KamilaTUV855752370118:00132:0081:00
34D21UKZítková MichaelaTUV85510:00153:00100:00
35H45Šritr MartinTUV6802232388114:00135:00157:00
36D14Šritrová LenkaTUV02525180881:00170:0042:00
37H21AŽemlík PavelTUV7135889377:0061:0095:00
 
 
183SKOB Zlín (13)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1H21EBenroth MartinTZL92065534553:0064:0014:00
2H65Jelínek PetrTZL4902139626092:0057:0050:00
3D50Jelínková JanaTZL655692066964:0041:00120:00
4D21AJeřábková JitkaTZL9453717089457:0074:0043:00
5H14Kundrata JanTZL02035335348:00138:0035:00
6H10Kundrata VítTZL070082:00130:0034:00
7D10LKundratová EvaTZL095078:0041:0072:00
8D40Kundratová JanaTZL73505336025:0068:0055:00
9D16Kundratová LucieTZL0058720345859:0078:0062:00
10H16Podmolík JonášTZL0001720346486:0037:00129:00
11H45Podmolík TomášTZL6915140044332:00145:00107:00
12D21APodmolíková DagmarTZL7155140044884:0056:0052:00
13H18Šiška PetrTZL9801202533563:00160:0041:00
 
 
185SOB Olomouc (4)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1H45Horký JanUOL7100202074128:00155:0041:00
2D45Pinkrtonová Lucie206024073:0056:00126:00
3H21BTrávníček JanUOL7501101226991:00102:0055:00
4D21BŠtrajtová ŠtěpánkaUOL91515246588:00138:0057:00
 
 
186Slovan Praha (2)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1H75Kohout TomášUVP3700793023:002:0017:00
2D65Kohoutová JitřenkaUVP4850512658:0020:0061:00
 
 
187OOB Vamberk (4)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1H40Adamovský MichalVAM7200985210:0016:00115:00
2H40Műller KamilVAM7501204953840:00115:0079:00
3HDRMüllerová KateřinaVAM075020602390:000:000:00
4D21CMüllerová PetraVAM9098204522481:0081:0096:00
 
 
385ŠK VAZKA Bratislava (2)SVK
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1H10Šmelík DanielVBA070144259080:00170:0074:00
2D45Šmelíková BarboraVBA695230735691:0029:0054:00
 
 
188VSK Mendelu Brno (6)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1H65Chmelík AlešVBM4732208563317:0085:0042:00
2H21EHenek VladanVBM8002201183943:0070:0010:00
3H55Hirš LiborVBM60007201772138:00122:00110:00
4D45Hiršová MarcelaVBM7079720175663:0047:0048:00
5D50Jemelíková LadaVBM65555322342:0086:0076:00
6H50Pulec PavelVBM62015150902:0044:0019:00
 
 
191OB Vizovice (1)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1H55Kršák KarelVIC5902100661392:00114:0082:00
 
 
194Slavia Liberec orienteering (48)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1H10LHabán EduardVLI0800410047:00119:0071:00
2H21EHabán IvoVLI77075322649:00122:0072:00
3H10Habán OliverVLI0600421450:00118:0070:00
4H40Harazin MartinVLI74008991766:0013:00127:00
5HDRHarazinová TerezaVLI085044022160:000:000:00
6HDRHarazinová ZuzanaVLI065082910:000:000:00
7H21AHenych PetrVLI600151513231:0019:0059:00
8H21EHoráček MichalVLI7700500290117:00178:004:00
9H65Horáček MiroslavVLI5000208099826:00105:00134:00
10D35Horáčková KateřinaVLI81505123029:004:0098:00
11D65Horáčková StanislavaVLI4950208091812:0044:0077:00
12H10LHyxa JanVLI0702440222453:00135:0035:00
13H10LJakeš FilipVLI0605831020:00171:0027:00
14H65Karmazín PetrVLI490136198695:00185:0022:00
15D65Karmazínová IvanaVLI5150512160:004:0069:00
16H21EKobr TomášVLI8901196969611:00144:0096:00
17H21CKolaja JanVLI810086271113:00160:008:00
18D21AKolaja Ehlerová JanaVLI80551398538105:008:00106:00
19H21ULMartan JiříVLI73007999888106:0037:0010:00
20D40Martanová DanielaVLI7452812677:0024:0081:00
21D14Martanová ElinVLI0252204360330:00113:0072:00
22D12Martanová LeaVLI0555204361011:0070:004:00
23D35Matějů KateřinaVLI805433678323:00124:0014:00
24H35Matějů MichalVLI7702887154138:005:00162:00
25D21BMokrá JulieVLI8051910256137:00180:003:00
26H21CMokrý PavelVLI7501205847996:0058:00101:00
27D65Pachnerová JaroslavaVLI5152205976940:0016:0053:00
28H35Peteráč ZdeněkVLI78022080914102:00109:0034:00
29D35Peteráčová Hyxová RadkaVLI7755203211765:00100:0059:00
30D50Petrová VěraVLI62515121838:0038:008:00
31D40Podrábská MarieVLI7451140043341:0016:0043:00
32D14Podrábská MarieVLI0251207846212:00173:00105:00
33H21BPoloprutský TomášVLI62055122719:00147:0076:00
34H35Přinda LukášVLI7701830090:0097:00110:00
35H65Přinda OldřichVLI51011302773104:00165:006:00
36D21CSeverýnová Popková KláraVLI7455206795191:00141:0027:00
37H10LSkácel JanVLI0901440222626:00127:0059:00
38D12Skácelová AdélaVLI0454208814327:00124:0067:00
39D12Skácelová KateřinaVLI0550208084823:00130:0061:00
40D40Skácelová MarieVLI7552140044529:00128:0065:00
41D21CTrávníčková HanaVLI825030741473:0087:0087:00
42H60Urválek JiříVLI4701160261625:0026:0061:00
43HDRVotava VojtěchVLI120120908450:000:000:00
44H40Šesták MarekVLI7403205847144:0058:0019:00
45HDRŠestáková JohanaVLI085344022340:000:000:00
46D12Šestáková MarieVLI0452208099119:004:0076:00
47H60Škoda PřemekVLI5301920106631:0082:0081:00
48H21CŘezáč PavelVLI690030115233:0088:0023:00
 
 
196KOS Slavia VŠ Plzeň (2)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1H21UKRichtr AlešVPM66015168614:0024:00127:00
2D14Richtrová KamilaVPM0451331467123:00185:0015:00
 
 
198OOS TJ Spartak Vrchlabí (43)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1H21BCupák JiříVRL720189727:00126:0037:00
2D21CDančáková MichaelaVRL805285:00147:0045:00
3H40Fikar AlešVRL7101201183232:00103:007:00
4HDRFikar MatoušVRL11014255550:000:000:00
5H10LFikar ŠimonVRL060143803714:00139:0047:00
6D21CFikar Stránská LindaVRL7651201183721:00132:0051:00
7H10Hanuš FilipVRL0604207848154:0054:00106:00
8D12Hanušová KateřinaVRL0455207848261:0019:00124:00
9D10LHanušová MarkétaVRL0852208558815:0081:0028:00
10H50Havel LeošVRL6401896438:0042:007:00
11D12Havlová KatkaVRL055293:0046:0022:00
12D16Havlová KláraVRL015256:00114:008:00
13H20Hrdinka DanielVRL97012085616129:0079:00121:00
14D12Knobová AgátaVRL0453205358387:0034:00118:00
15H45Kubát MiroslavVRL670189778:00195:0047:00
16H16Kubát TomášVRL000133955558:00160:00117:00
17D40Kubátová DanaVRL6851896853:00108:0079:00
18D55Nýdrlová EvaVRL5451895439:00148:0076:00
19D40Pilná LibušeVRL7153232639113:0048:0045:00
20D14Pilná NatálieVRL035143803633:0098:0090:00
21H21BPolák VlastimilVRL770220962391:00177:001:00
22D21CPoláková LucieVRL825433165599:0042:00117:00
23H14Procinger JakubVRL0305208818350:003:00107:00
24H16Procinger JanVRL0102208291068:0040:0039:00
25D45Procingerová IlonaVRL705321921085:0089:0060:00
26D12Randáková AdélaVRL045242559957:00115:00103:00
27D14Randáková AlžbětaVRL025241627148:00161:0066:00
28D21ERandáková HelenaVRL745251518522:0059:0081:00
29D40Smith LucieVRL7353209624133:00100:00129:00
30D40Stará PetraVRL735442556247:00104:00153:00
31H50Starý PavelVRL6301900520:0020:0043:00
32D12Suková TerezaVRL0454207848821:00106:00136:00
33HDRWohanka AntonínVRL12012326390:000:000:00
34H21BWohanka PavelVRL7501209623625:00111:00103:00
35H14Štregl MatyášVRL03012017678102:00105:0014:00
36H21BŠtregl PetrVRL7303201767631:0087:0025:00
37H65Štregl TomášVRL5001900138:0053:00138:00
38D40Štreglová AndreaVRL7552206478123:0082:0085:00
39D14Štreglová ZuzanaVRL02512020709108:00107:0018:00
40D10LČivrná EliškaVRL0851204523063:0061:0048:00
41D40Čivrná KarolínaVRL735588627363:0062:0053:00
42H12Čivrný JanVRL050123264966:0061:0047:00
43H45Čivrný PavelVRL630699588766:0065:0051:00
 
 
199USK Praha (55)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1H35Aschermann JanVSP69025228488:0077:00118:00
2D12Aschermannová KláraVSP045420207137:00145:0079:00
3D14Aschermannová TerezaVSP0253202071299:00155:00120:00
4H21CAugusta JiříVSP7421202183881:00112:0098:00
5D14Beranová EvaVSP02542021832120:00110:0033:00
6D12Beranová HanaVSP0455202183379:0043:0058:00
7D21CBeranová IvaVSP7150202183477:00123:0048:00
8D14Berounská AdélaVSP0352720288421:00140:0051:00
9D14Berounská AnnaVSP02567202895105:00101:0012:00
10D21ABoumová IrenaVSP77515173951:0098:0094:00
11H70Dohnal JosefVSP43005174327:001:0080:00
12D65Dohnalová DanaVSP50505164532:008:0045:00
13D12Floriánková FrantiškaVSP0550202183971:00133:00133:00
14H21ULGajda JanVSP6801515108114:0025:007:00
15H65Hora VladimírVSP5100720032544:00169:0010:00
16D21AHorová MagdaVSP5450978260:0092:0037:00
17H10Horák MartinVSP06015164966:0090:0054:00
18H35Horák Pavel (Starosta)VSP7305203218492:00129:00146:00
19D16Horáková BarboraVSP015033106495:0021:00122:00
20D40Horáková LenkaVSP72555172831:0054:0067:00
21H65Hořínek JaroslavVSP50005164389:00125:0086:00
22D21CKopecká AlenaVSP7250202184925:00150:00111:00
23D18Kopecká JohanaVSP9950202184887:00181:0056:00
24D12Kopecká ValentýnaVSP0453202184765:00139:00139:00
25H10LKučera JakubVSP090020321892:00155:0039:00
26H21AKučera JanVSP73025165041:0013:0014:00
27D10LKučerová KateřinaVSP0950139898312:001:0056:00
28D40Kučerová MarieVSP755153546125:00106:00169:00
29D16Lacigová MarieVSP005024689911:0039:0044:00
30H10Mencl JosefVSP0602202185074:00126:006:00
31H21CMencl MiloslavVSP65055227745:00157:0056:00
32D45Menclová SilvieVSP70505174967:00128:00129:00
33H10Městka VáclavVSP060041612152:00142:00126:00
34D35Městková KateřinaVSP765051746113:0044:008:00
35D21BNeuhäuserová LadislavaVSP8151564140:00153:0033:00
36H12Nosek DanielVSP04094463669:0041:0087:00
37D12Nosková BarboraVSP0457205848875:0010:00121:00
38D14Nosková KláraVSP0255205849336:00146:0087:00
39H50Němeček JanVSP620168268216:0012:0035:00
40D50Němečková JarmilaVSP6650796522:008:0092:00
41H14Průša DominikVSP0406203210792:0093:0080:00
42H16Průša KryštofVSP0102202070784:0049:006:00
43H21ULPrůša MichalVSP731055343794:005:001:00
44D40Průšová MarkétaVSP725653160129:0012:0095:00
45H16Puchalský JanVSP0101202183656:00121:00147:00
46H12Titz AdamVSP0401203218318:0049:0071:00
47D14Titzová AdélaVSP02502035748126:00125:0081:00
48H12Zakouřil MatyášVSP04002326163:0025:003:00
49H40Zakouřil VáclavVSP74015172474:0019:00163:00
50D40Zakouřilová HelenaVSP745323240119:0088:0077:00
51D10LZakouřilová KláraVSP0850203211375:00125:00104:00
52H40Štrait MartinVSP760241039370:00100:0059:00
53H10Štrait VilémVSP0701202182956:00114:0082:00
54D40Štraitová JitkaVSP7252682665111:00112:00107:00
55D12Štraitová JolanaVSP0456202183013:0016:0091:00
 
 
226SC vebr-sport (1)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1H21CLexa LukášVTA9301201954215:0082:0071:00
 
 
200PELL’S ABND RACING TEAM (3)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1H14Suchánek JakubXBM0201986174:0069:0068:00
2H45Suchánek LadislavXBM700823233274:0071:0069:00
3H12Suchánek MartinXBM040141610975:0065:0067:00
 
 
205SK Žabovřesky Brno (4)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1H21AKasal VítZBM7540777000039:0051:00107:00
2H21AKönig LukášZBM800199966663:0033:00101:00
3H21APátek RichardZBM7609770007757:0071:0023:00
4HDRStachoňová BarbaraZBM845179060900:000:000:00
 
 
206OOB SK Zbraslav (8)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1D21CJílková RadkaZBP7751207566729:0096:006:00
2H21CLaga MiroslavZBP7900535829:00142:0080:00
3H21APražák JiříZBP78005358359:0049:0020:00
4H45Toušek FilipZBP71025358644:00167:0087:00
5H21CVaněk PetrZBP730299580030:0064:0062:00
6H16Zoubek MichalZBP010023226130:0088:0021:00
7H21CZoubek PetrZBP76025358718:0070:0014:00
8D21BZoubková JanaZBP80505359294:00162:009:00
 
 
211OB SK Zvole (1)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1D50Zimmerová LenkaZVO645142822046:0026:0032:00
 
 
212TJ Zbrojovka Vsetín (3)CZE
Č.KategorieJménoId databázeČíslo čipuE1E2E3
1HDRStříteský TomášZVS0801533830:000:000:00
2H40Stříteský TomášZVS7401533834:001:003:00
3D35Vyškovská RadkaZVS745053697116:00120:0095:00