V sobotu 13. dubna se v lese u Boháňky běžel první letošní domácí šampionát v OB – MČR v nočním. A Turnováci byli hodně vidět! Šárka Sokolářová získala bronzovou medaili mezi juniorkami, když se na rozdíl od většiny soupeřek vyvarovala velkých chyb. Své první “veteránské” zlato přidal náš předseda Jindra Kořínek, který ovládl kategorii H35.

Do TOP10 se ještě vměstnala v kategorii D20 Mikeš Thořová, která skončila 9. a v H20 pak Tomáš Thoř, který doběhl na 8. místě. Těsně za elitní desítkou skončil v hlavní mužské kategorii Kuba Dragowski, když finišoval na 11. místě.

V neděli ve stejném prostoru začal krátkou tratí INOV-8 Cup, Žebříček A. Výborně zaběhla Jana Pekařová v D18A, když skončila těsně za stupni vítězů na 4. místě. Do elitní desítky se v D20A vešla ještě 7. Šárka Sokolářová a v H20 8. Tomáš Thoř. V hlavní mužské kategorii se zaskvěl svým výkonem Martin Baier, když doběhl třetí, elitní desítku ve stejné kategorii pak uzavřel Dan Wolf.