Nejkrásnější momenty klubové historie

Historický “double” z roku 2013, kdy se nám povedlo ovládnout MČR klubů v kategorii dorostu i dospělých!


Mezinárodní úspěchy členů klubu

 

 
Rok Kat. Kdo Výsledek Závod
2019 H21 Štafeta OOB Turnov 139. místo Jukola, Finsko (z 1964 týmů) reportáž
2018 D21 Štafeta OOB Turnov 48. místo Tiomila žen reportáž
2016 D21 Michaela Omová 11. místo ME v OB, štafety
2015 H20 Patrik Horák 24. místo Juniorské MS, krátká trať
2014 H20 Patrik Horák 40. místo Juniorské MS, sprint
2014 D21 Michaela Omová 20. místo MS v OB, klasická trať
2014 D21 Michaela Omová 27. místo ME v OB, krátká trať
2014 D21 Michaela Omová 23. místo ME v OB, klasická trať
2013 H21 Tomáš Dlabaja 9. místo MS v OB, štafety
2013 H21 Tomáš Dlabaja 20. místo MS v OB, krátká trať
2013 H21 Štafeta OOB Turnov 72. místo Tiomila, Švédsko článek, reportáž
2012 H21 Tomáš Dlabaja 1. místo MS v OB, štafety článek
2012 H21 Tomáš Dlabaja 18. místo MS v OB, klasická trať
2012 H21 Tomáš Dlabaja 16. místo MS v OB, sprint
2012 H20 Adam Chloupek 4. místo Juniorské MS, štafety
2012 H20 Adam Chloupek 16. místo Juniorské MS, sprint a krátká
2012 D20 Markéta Poloprutská 20. místo Juniorské MS, krátká trať
2012 D20 Markéta Poloprutská 6. místo Juniorské MS, štafety
2012 H21 Tomáš Dlabaja 36. místo ME v OB, krátká trať
2011 H21 Tomáš Dlabaja 12. místo MS v OB, štafety
2011 H21 Tomáš Dlabaja 31. místo MS v OB, sprint
2011 D20 Markéta Poloprutská 25. místo Juniorské MS, klasická trať
2011 D20 Petra Pavlovcová 34. místo Juniorské MS, krátká trať
2011 H20 Daniel Wolf 32. místo Juniorské MS, klasická trať
2011 D18 Nikola Kochová 1. místo ME dorostu, štafety
2010 Tým OOB Turnov 65. místo 25manna, Švédsko video
2010 H20 Daniel Wolf 37. místo Juniorské MS, klasická trať
2010 D18 Petra Pavlovcová 1. místo ME dorostu, štafety
2009 D16 Petra Pavlovcová 2. místo ME dorostu, štafety
2009 H18 Daniel Wolf 1. místo ME dorostu, štafety
2009 D16 Petra Pavlovcová 2. místo ME dorostu, klasická trať
2009 H18 Daniel Wolf 6. místo ME dorostu, klasická trať
2008 H21 Štafeta OOB Turnov 98. místo Jukola, Finsko video, reportáž
2008 D16 Petra Pavlovcová 4. místo ME dorostu, klasická trať
2005 H20 Ondřej Holas 42. místo Juniorské MS, klasická trať
2003 H18 Ondřej Holas 3. místo ME dorostu, štafety
1999 D18 Michaela Omová 1. místo Mezinárodní utkání dorostu

První titul z MČR klubů v kategorii dospělých v historii vybojoval tým v roce 2011.

Přehled medailistů z Mistrovství České republiky

 

Rok Jméno Kategorie Umístění MČR Další
2019 Dorostenky D18 3. štafety výsledky
2019 Kryštof Hájek H18 2. krátká výsledky
2019 Jana Pekařová D18 2. krátká výsledky
2019 Šárka Sokolářová D20 3. noční výsledky
2018 Michaela Omová D21 2. krátká výsledky
2016 Filip Wolf H20 2. krátká výsledky
2016 Michaela Omová D21 3. krátká výsledky
2015 Patrik Horák H20 1. klasika výsledky
2015 Filip Wolf H18 3. klasika výsledky
2015 Filip Wolf H18 1. krátká výsledky
2015 Michaela Omová D21 1. noční výsledky
2014 Michaela Omová D21 2. klasika výsledky
2014 Filip Wolf H18 2. noční výsledky
2013 Družstvo dospělých DH21 1. kluby článek
2013 Družstvo dorostu DH18 1. kluby článek
2013 Dorostenci H18 1. štafety
2013 Tomáš Dlabaja H21 3. klasika výsledky
2013 Míša Omová D21 2. klasika výsledky
2013 Patrik Horák H18 2. klasika výsledky
2013 Patrik Horák H18 1. sprint výsledky
2013 Vít Zakouřil H20 2. sprint výsledky
2013 Iva Rufferová D21 2. noční výsledky
2013 Patrik Horák H18 2. noční výsledky
2012 Družstvo dospělých DH21 2. kluby
2012 Družstvo dorostu DH18 3. kluby
2012 Ženy OOB Turnov D21 1. štafety
2012 Dorostenci H18 2. štafety
2012 Tomáš Dlabaja H21 3. klasika výsledky
2012 Petra Pavlovcová D20 1. klasika výsledky
2012 Chloupek Adam H20 2. klasika výsledky
2012 Petra Pavlovcová D20 1. krátká výsledky
2012 Anna Štičková D16 1. krátká výsledky
2012 Tomáš Dlabaja H21 1. sprint výsledky
2012 Patrik Horák H18 2. sprint výsledky
2012 Anna Štičková D16 3. sprint výsledky
2012 Markéta Poloprutská D20 2. sprint výsledky
2012 Vít Zakouřil H20 1. noční výsledky
2012 Adam Chloupek H20 3. noční výsledky
2011 Družstvo dospělých DH21 1. kluby reportáž
2011 Družstvo dorostu DH18 3. kluby reportáž
2011 Ženy OOB Turnov D21 2. štafety
2011 Dorostenky D18 2. štafety
2011 Muži OOB Turnov H21 2. štafety
2011 Dorostenci H18 3. štafety
2011 Tomáš Dlabaja H21 2. klasika
2011 Daniel Wolf H20 3. klasika
2011 Petra Pavlovcová D18 2. klasika
2011 Tomáš Dlabaja H21 1. sprint výsledky
2011 Petra Pavlovcová D18 3. sprint výsledky
2011 Tomáš Dlabaja H21 1. krátká výsledky
2011 Petra Pavlovcová D18 1. krátká výsledky
2011 Patrik Horák H16 3. krátká výsledky
2011 Pavel Hradec H21 3. noční výsledky
2011 Iva Rufferová D21 3. noční výsledky
2010 Družstvo dorostu DH18 2. kluby
2010 Ženy OOB Turnov D21 3. štafety
2010 Dorostenky D18 1. štafety
2010 Michal Rychlý H18 2. krátká
2009 Družstvo dorostu DH18 3. kluby
2009 Petra Pavlovcová D16 2. krátká výsledky
2009 Petra Pavlovcová D16 3. sprint výsledky
2009 Iva Rufferová D21 3. noční výsledky
2009 Petr Váňa H21 2. noční výsledky
2008 Daniel Wolf H18 2. klasika výsledky
2008 Petra Pavlovcová D16 2. krátká výsledky
2008 Petra Pavlovcová D16 3. sprint výsledky
2006 Martin Vlček H20 2. krátká výsledky
2006 Martin Vlček H20 3. sprint výsledky
2005 Michaela Omová D21 3. dlouhá
2003 Ondřej Holas H18 1. klasika výsledky
2003 Martin Vlček H16 3. klasika výsledky
2001 Ondřej Holas H16 1. klasika
2000 Blanka Folprechtová D18 3. dlouhá
1999 Dorostenky D18 1. štafety
1999 Michaela Omová D18 2. klasika
1998 Blanka Folprechtová D16 2. klasika
1997 Blanka Folprechtová D16 1. krátká
1996 Věra Kvapilová D20 3. krátká
1992 Družstvo dorostu DH18 1. kluby
1992 Václav Zakouřil H18 3. klasika
1992 Václav Zakouřil H18 1. dlouhá
1991 Václav Zakouřil H16 1. klasika
1991 Václav Zakouřil H16 1. dlouhá
1991 Václav Zakouřil H16 1. krátká
1991 Aleš Drahoňovský H20 1. dlouhá
1990 Aleš Drahoňovský H18 3. klasika
1990 Václav Zakouřil H16 2. klasika

 

 

PARTNEŘI ODDÍLU