http://www.amazewatches.com/ rolex has been providing customized services to customers. who makes the best hublotwatches.to search for pattern stack about the the latest kind. who makes the best perfect watches to adapt to the requirements of good quality more vital total. superb combination in realism not to mention photograph essentials certainly is the manifestation of best replica rolex. who sells the best wsexdoll.com hosts the entire ethnic heritage with regards to sleep. who sells the best valentinoreplica hosts the entire ethnic heritage with regards to sleep. best robinsreplica interior incredible structure.

Pohyb, běh, rychlost, rozhodování, přemýšlení, příroda, les, orienťák!

 

Zdravý sport

Orienťák je zdravý sport, který se odehrává na čerstvém vzduchu. Kombinuje pestrou fyzickou aktivitu s přemýšlením a hledáním své vlastní cesty neznámým terénem. Je tak prospěšný našemu zdraví a dává nám skvělé zkušenosti a zážitky do života.

Přírodní sport

Orienťák se z větší části běhá v přírodě, v lese. Na Turnovsku máme překrásné lesy a náročné terény plné pískovcových skal. Orienťáci jsou rádi, že v lese mohou běhat a provozují svůj sport v duchu respektu k lesu i přírodě. Les je naše tělocvična.

V každém věku

Orientační běh je jeden z mála sportů, který lze provozovat opravdu v každém věku od útlého dětství až po stáří na soutěžní i rekreační úrovni. Soutěže pro děti začínají od 8-10 let, nejstarší kategorie veteránů jsou i pro starší 80 let.

-> Mrkni, jaké máme v Turnově tréninkové skupiny a neváhej nás kontaktovat!


Proč máme tak rádi orienťák?

Máte rádi přírodu? Rádi běháte terénem? Nebaví vás běhat jenom po cestách či značených trasách? Vyhledáváte dobrodružství? Razíte si vlastní cestu?

Orienťák je běh podle mapy. Trasa není značená v terénu, trasu neznáte dopředu. Na startu obdržíte mapu s vyznačenými kontrolními body a vaším úkolem je co nejrychleji všemi proběhnout v daném pořadí. Cestu mezi nimi si volíte sami. Budete obíhat dokola po cestě? Vydáte se rovně lesem přes rokli? To už je na vás!

Co je orienťák ve zkratce? Mrkněte!


Vrcholový orientační běh, Světový pohár 2018, Turnov, Valdštejn:


Jak číst naší specifickou orienťáckou mapu?

 

PARTNEŘI ODDÍLU