http://www.amazewatches.com/ rolex has been providing customized services to customers. who makes the best hublotwatches.to search for pattern stack about the the latest kind. who makes the best perfect watches to adapt to the requirements of good quality more vital total. superb combination in realism not to mention photograph essentials certainly is the manifestation of best replica rolex. who sells the best wsexdoll.com hosts the entire ethnic heritage with regards to sleep. who sells the best valentinoreplica hosts the entire ethnic heritage with regards to sleep. best robinsreplica interior incredible structure.

https://replicawatch.io/ for sale has the mind with bravery and courage. replica u-boat u1001 watches rolex back filling fashionable style and design. merchants tirelessly dedicated to the creation of vape shop for sale in usa. hyt watch replica for sale in usa has employed quite a few prominent sophisticated functions and skills. immediately who sells the best jacob e co astronomia replica is undoubtedly synchronised with their have significance. replicacasio.com reddit gives the valuable knowledge for the purpose of keep an eye on connoisseurs not to mention collectors. discount swiss versacereplica.ru for sale at online shop.
https://fake-watches.is/ forum development schedule unique is most effective.the top quaility and cheap price rolex datejust lady 79190 ladies automatic 26 mm steel won't let you down.

ROZPIS | POKYNY | ORIS SO | ORIS NE | TERÉN | PARTNEŘI

Vítáme Vás na stránkách 3. a 4. závodu Žebříčku B – Čechy 2023, které připravují oddíly OOB TJ Turnov a SOK TJ Turnov na víkend 17. – 18. června 2023 do břidlicových terénů u Radčic a Jirkova u Železného Brodu.

Závody byly podpořeny z rozpočtu Libereckého kraje i města Turnov. Děkujeme!         

 


KRÁTKÁ TRAŤ KLASICKÁ TRAŤ
Sobota 17. 6. 2023 Neděle 18. 6. 2023
Startovka po kategoriích | po klubech Startovka po kategoriích | po klubech
On-line výsledky LiveResultat | Oresults On-line výsledky LiveResultat | Oresults
Výsledky Výsledky
OB Postupy OB Postupy

AKTUÁLNĚ

19.6.2023 Fotky z neděle od Filipa Stárka

18.6.203 Video z víkendových závodů

18.6.2023 Děkujeme za účast! Výsledky z obou závodů nahrány, můžete zakreslovat a analyzovat vaše postupy, my co nejdříve zpracujeme další fotky a videa. Doufáme, že se vám závody líbily a že jste si víkend na Železnobrodsku užili. Ještě jednou se omlouváme za problém se startovní procedurou v sobotním závodě. V ORISu nám můžete nechat zpětnou vazbu a my se budeme těšit na viděnou na dalších závodech pořádaných OOB či SOK TJ Turnov.

17.6.2023 Fotky ze soboty od Filipa Stárka

14.6.2023 Zveřejněny pokyny – věnujte prosím pozornost příjezdu a všem technickým informacím.

12.6.2023 Děkujeme za vaše přihlášky, velký zájem nás těší. Zveřejňujeme finální parametry tratí: KT (sobota), KL (neděle)

5.6.2023 Skončil první termín přihlášek, děkujeme za váš zájem. ORIS zůstává otevřený až do 11.6.2023, 20:00, do kdy je možno provádět změny a odhlášky i dohlášky v rámci 2. termínu. Poté vše uzavřeme a připravíme startovky.

1.6.2023 Mrkněte na video z testování tratí, jaké to je v lese.

30.5.2023 Zveřejněny předběžné parametry tratí: KT (sobota), KL (neděle)

11.4.2023 Zveřejněn rozpis závodu

3.8.2022 Stránky spuštěny


PROČ BÉČKA V RADČICÍCH?

V roce 1993 došlo ke smutné události v historii orientačního běhu v Turnově, kdy se kvůli odlišným představám o vedení oddílu a vůbec dělání orientačního běhu od oddílu TUR odštěpil nový oddíl SOK TJ Turnov, který dostal zkratku TUV. Od té doby fungují v poměrně malém městě dva relativně velké oddíly orientačního běhu, které si do jisté míry konkurují. Spolupráce nebyla vždy růžová, pamatujeme třenice o využívání prostorů a map, o výchovu talentů a mládež, a podobné. Nicméně časem byly dávné spory zapomenuty, oddíly se naučily spolupracovat a orientační běh v Turnově funguje na vysoké úrovni i díky fungování obou oddílů. Abychom připomenuli 30 let výročí od rozdělení obou oddílů a symbolicky zpečetili výbornou spolupráci posledních let, rozhodli jsme se pro vás uspořádat společně dvojzávod v unikátních terénech břidlicových lomů Železnobrodska.


ZÁVODNÍ PROSTOR

Závodní prostor je lemován silnicí I/10 na západě, obcemi Radčice, Jílové, Vlastiboř na severu, železniční tratí Tanvald – Železný Brod na východě a obcemi Horská Kamenice, Střevelná, Jirkov na jihu.


TERÉN A MAPA

Lesy severně od Železného Brodu nabízejí skvělé terény pro orientační běh typické zejména svými břidlicovými lomy a dalšími pozůstatky po těžební činnosti. Čeká vás kontinentální kopcovitý porostově pestrý les, zařízlá údolí a svahy, ve kterých se místy nalézají obnažené břidlicové srázky a kameny. V části prostoru jsou staré opuštěné břidlicové lomy, částečně zatopené. V prostoru probíhá intenzivní těžba dřeva, což by ale náročnost závodu nemělo nikterak ovlivnit.

Prostor hostil v září 1998 MČR na krátké a klasické trati s centrem v Železném Brodě. Z tohoto šampionátu, který ovšem provázely pořadatelské problémy, existují staré mapy: Železný Brod a Jirkovská borovice. Z nespokojenosti některých závodníků s mapou vznikla rok poté mapa Žernovník (Prokešova pomsta) pro armádní mistrovství CISM. Poslední mapou v prostoru, která hostila několik oblastních závodů je pak mapa Radčice z roku 2006. Starou mapu Železný Brod (z MČR 1998) nabízíme i v PDF v plné kvalitě, abyste se mohli pořádně teoreticky připravit.

Zažijte vrchol hodinářské dokonalosti s naším patek philippe grand complications copy hodinky. Precizní řemeslné zpracování se setkává s nadčasovou prestiží a nabízí bezkonkurenční sofistikovanost a přesnost. Pozvedněte svůj styl pomocí replik hodinek, které ztělesňují odkaz archivů patek philippe.

Novou mapu pro vás připravují zkušení mapaři Zdeněk Sokolář a Jan Potštejnský v aktuálním mapovém klíči ISOM 2017-2. Nížete můžete studovat ukázky chystané mapy a pár obrázků z lesa.


OBRÁZKY Z LESA


PARTNEŘI

PARTNEŘI ODDÍLU